قابل توجه متقاضیان جامانده از ثبت نام اولیه مصاحبه زبان سال 99

قابل توجه آن دسته از فراگیرانی که از ثبت نام اولیه در آزمون مصاحبه زبان باز مانده اند:

لطفا با دقت مطالعه نمایید:

با توجه به اعلام وزارت گردشگری در خصوص اعلام اسامی متقاضیانی که از ثبت نام اولیه برای شرکت در آزمون مصاحبه زبان انگلیسی راهنمایان تور و مدیران فنی و غیر انگلیسی راهنمایان تو ر که در مهر 99 انجام شد جا مانده اند، خواهشمند است عزیزانی که آمادگی شرکت در آزمون مصاحبه زبان را دارند و در مهرماه 99 اسم خود را اعلام نکرده اند، مشخصات اعلام شده را از یکی از روش های زیر برای شرکت در آزمون به موسسه اعلام کنند تا برنامه ریزی بهتری از سمت وزارت گردشگری برای انجام مصاحبه زبان انجام شود. بدیهی است عزیزانی که آمادگی خود را برای شرکت در این دوره آزمون مصاحبه زبان اعلام نکنند، امکان شرکت در آزمون این سری را نخواهند داشت.

1-نام ونام خانوادگی، نام پدر و کد ملی

2-نوع دوره(راهنمای تور یا مدیر فنی بند ب)

3-زبان انتخابی

توجه: زبان انتخابی برای مدیران فنی صرفا انگلیسی است و راهنمایان تور می توانند به هر زبانی اعم از انگلیسی یا غیر انگلیسی شرکت کنند.

نحوه اعلام اسامی به یکی از روش های زیر:

۱.ارسال مشخصات به ادمین کانال تلگرام

۲.ارسال مشخصات از طریق پیامک به شماره موبایل موسسه به شماره 09197667725 و دریافت پیامک تایید

مهلت ارسال اسامی تا روز پنجشنبه 1399/11/09 است و تمدید نخواهد شد.

توجه داشته باشید این اعلام اسامی اولیه می باشد و زمان، نحوه برگزاری و هزینه آزمون پس از اعلام وزارت گردشگری متعاقبا به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

فراگیرانی که در مهرماه اسامی خود را اعلام کرده اند، نیاز مجدد به این کار را نخواهند داشت.

همچنین با توجه به انجام امور موسسه در شرایط دورکاری، برای فراهم شدن امکان خدمات رسانی بهتر، لطفا سوالات خود را از طریق تلگرام، ایمیل و یا پیامک ارسال نمایید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان