توصیه های نهایی آتالند به شرکت کنندگان آزمون

توصیه های نهایی به فراگیران عزیز:

فراگیران عزیز به منظور عملکرد بهتر در آزمون جامع جمعه 27 مرداد 96 لطفاً توصیه های زیر را تا پایان با دقت مطالعه نمایید .
در پی اظهار نگرانی تعدادی از فراگیران در رابطه با آزمون های جامع میراث فرهنگی، بر آن شدیم تا جهت رفع نگرانی بیش از حد فراگیران نکاتی چند را مجددا یادآوری کنیم :
1- حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل برگزاری به همراه کارت ورود به جلسه و مدرک شناسایی معتبر حضور داشته باشید. محل برگزاری آزمون در شهر تهران میدان آزادی - خیابان آزادی - دانشگاه صنعتی شریف می باشد. می توانید از مترو یا BRT استفاده کنید تا مشکل پارکینگ نداشته باشید.

2-ساعت برگزاری آزمون برای مدیر فنی بند ب از 8 الی10 صبح و برای راهنمایان 10:30 الی 13 می باشد.
3- هر درس شامل 20 سوال تستی بوده و نمره منفی ندارند. بنابراین تحت هیچ شرایطی سوالی را بی پاسخ رها نکنید. برای دوره مدیر فنی 120 تست در 120 دقیقه و تور لیدری 160 تست در 150 دقیقه خواهد بود .
4- ملاک قبولی در آزمون برای فراگیران دوره های حضوری، کسب حد نصاب نمره 10 در هر درس می باشد .
5- فراگیران فارغ التحصیل ویژه جهانگردی که به صورت غیر حضوری در دوره ثبت نام کرده اند توجه داشته باشند شرط قبولی در آزمون جامع برای آن ها قبولی در همه دروس، میانگین نمرات بالاتر از 12 و نمره بالای 12 در درس زبان می باشد .
6- برای پاسخ گویی راحت تر به سوالات بهمراه داشتن مداد سیاه نرم به فراگیران توصیه می شود. همچنین به هیچ وجه از خودکار استفاده نکنید .
7- با توجه نمرات فراگیران در آزمون های سازمان میراث فرهنگی در دوره قبل و اظهارات مدرسان، با وجود سختی سوالات برخی از دروس، فراگیران آتالند بالاترین آمار قبولی را دارا بودند. به خصوص فراگیرانی که به طور مستمر در کلاس ها شرکت نموده و از نمونه سوالات استفاده کرده اند .

لذا توصیه می شود فراگیران با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری در آزمون شرکت نمایند تا نتایج بهتری دریافت کنند .
با آرزوی موفقیت شما عزیزان
دپارتمان آموزش آتالند