توصیه های نهایی آتالند برای آزمون جامع مرداد 1400

1️.حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل برگزاری به همراه پرینت کارت ورود به جلسه و مدرک شناسایی معتبر(کارت ملی یا شناسنامه) و برگه چاپ شده سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا حضور داشته باشید. به نکات اشاره شده در کارت ورود به جلسه حتما توجه کنید.

2️.محل برگزاری آزمون در شهر تهران(دانشگاه امیر کبیر) بر روی کارت ورود به جلسه شما درج شده است.

3.ساعت برگزاری آزمون برای راهنمایان تور از 8:30 صبح و برای مدیران فنی از 11:30 صبح می باشد.

4.هر درس شامل 20 سوال تستی بوده و نمره منفی ندارند. بنابراین تحت هیچ شرایطی سوالی را بی پاسخ رها نکنید.

5.برای دوره مدیر فنی 120 تست و راهنمای تور 160 تست خواهد بود.

6. ملاک قبولی در آزمون برای فراگیران دوره های حضوری، کسب حد نصاب نمره 10 در هر درس می باشد.

7. فراگیران فارغ التحصیل ویژه جهانگردی که به صورت غیر حضوری در دوره ثبت نام کرده اند توجه داشته باشند نمره قبولی در آزمون جامع برای آن ها در همه دروس 12 و بالاتر می باشد.

8. برای پاسخ گویی راحت تر به سوالات بهمراه داشتن مداد سیاه نرم به فراگیران توصیه می شود. همچنین به هیچ وجه از خودکار استفاده نکنید.

9.با توجه به اطلاعیه وزارت گردشگری، استفاده از دستکش و ماسک برای شرکت در سر جلسه آزمون الزامی است. توجه داشته باشید برای اینکه عملکرد بهتری داشته باشید ماسک و دست کش اضافی بهمراه داشته باشید. همچنین از تجمع در محل برگزاری آزمون خودداری کنید و فاصله گذاری اجتماعی را برای پیشگری از ابتلا به ویروس کرونا رعایت کنید.

10.با توجه نمرات فراگیران در آزمون های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در دوره قبل و اظهارات مدرسان، با وجود سختی سوالات برخی از دروس، فراگیران آتالند بالاترین آمار قبولی را دارا بودند. به خصوص فراگیرانی که به طور مستمر در کلاس ها شرکت نموده و از نمونه سوالات استفاده کرده اند .


لذا توصیه می شود فراگیران با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری در آزمون شرکت نمایند تا نتایج بهتری دریافت کنند .

با آرزوی موفقیت شما عزیزان
دپارتمان آموزش آتالند