اطلاعیه ثبت نام آزمون جامع نیمه دوم سال 97

با توجه به اعلام سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، آزمون جامع نیمه دوم سال 97، در روز جمعه 10 اسفند برگزار خواهد شد.

همچنین ثبت نام آزمون جامع ، از روز چهارشنبه مورخ 97/10/19 تا پایان شنبه 97/11/20 از طریق سامانه جامع گردشگری به آدرس زیر امکان پذیر می باشد:

www.edutourism.ichto.ir

لطفا توضیحات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

1. قبل از هر گونه اقدام برای ثبت نام ، راهنمای ثبت نام در سامانه را مطالعه کنید.

2. در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشید و در انجام مراحل ثبت نام شتاب زده عمل نکنید.برای ثبت نام ابتدا باید در سامانه عضو شوید. سپس با ورود به سامانه و تکمیل تمامی اطلاعات و مدارک، برای شرکت در آزمون ثبت درخواست نمایید.

  • بدیهی است فراگیرانی که قبلا در سامانه عضو شده اند نیازی به عضویت مجدد ندارند.

3. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام (تصویر با کیفیت و ترجیحاً اسکن شده) را قبل از اقدام به ثبت نام آماده کنید.

4. پس از تکمیل مراحل ثبت نام حتما شماره پیگیری خود را یادداشت نمایید.

5. تایید ثبت فراگیران در مرحله اول،توسط موسسه صورت خواهد گرفت، لذا خواهشمند است نسبت به انتخاب صحیح نام دوره و نام موسسه آتالند در سامانه دقت کافی داشته باشید.

6. تاریخ برگزاری آزمون در روز جمعه 97/12/10 می باشد و زمان دریافت کارت ورود به جلسه، ساعت و محل برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

7. هزینه ثبت نام آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون جامع پس از تایید مدارک فراگیر دریافت می گردد.

8. از فراگیران عزیز درخواست می شود ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

9. تمامی فراگیران آتالند صرفا باید آزمون جامع را در شهر تهران شرکت نمایند.

10. شرط قبولی در درس زبان انگلیسی آزمون جامع برای فراگیران تورلیدری حضوری، حداقل نمره 10 می باشد.

11.شرط قبولی فراگیران فارغ التحصیل رشته های گردشگری (غیرحضوری)، کسب حداقل نمره 10 در تمام دروس، کسب نمره حداقل 12 در درس زبان و معدل تمامی درس ها حداقل 12 می باشد. رعایت این 3 شرط به طور همزمان برای این فراگیران الزامی است.

12.کلیه فراگیران در انتخاب دوره آموزشی خود دقت لازم را داشته باشند. فراگیران تورلیدری عنوان راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و فراگیران مدیر فنی، عنوان مدیرفنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی را انتخاب نمایند.

🔹فراگیرانی که شهریه دوره آموزشی خود را تسویه نکرده اند حداکثر تا روز جمعه 97/10/21 نسبت به پرداخت اقساط معوقه خود اقدام نمایند.

🔴 با توجه به اینکه کلیه فراگیران تنها طی سه بار متوالی می توانند در آزمون جامع شرکت کنند و نمره قبولی کسب نمایند، در صورت عدم رعایت این اصل، موسسه از تایید ثبت نام فراگیر در آزمون جامع معذور می باشد.