شروع برگزاری کلاس های مجازی


ضمن تبریک عید مبعث، به اطلاع فراگیران عزیز دوره تور لیدری ورودی بهمن 95 می رساند جلسه معارفه کلاس های مجازی موسسه و جلسه معارفه برای عزیزانی که پس از شروع کلاس ها ثبت نام کرده اند، روز سه شنبه 5/2/1396 برگزار خواهد شد. نام کاربری و رمز عبور فراگیران به آدرس ایمیل فراگیران (که در سایت آتالند ثبت نموده اند) از طریق ایمیل ارسال شده است. در صورت وجود هر گونه مشکل جهت پیگیری و رفع مشکلات احتمالی با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

training@atalandmail.com

دسترسی به جلسه معارفه از طریق لینک زیر خواهد بود. همچنین جلسه ضبط شده کلاس معارفه نیز از روز چهارشنبه از طریق بخش اخبار آموزش در دسترس فراگیران عزیز خواهد بود.

http://lms.ataland.com/moarefe

همچنین فراگیران می توانند جهت استفاده از سامانه مجازی روی تبلت یا گوشی اندروید با دانلود نرم افزار Adobe connect از کافه بازار و وارد کردن لینک فوق، وارد محیط برگزاری کلاس شوند. توجه داشته باشید هنگام اولین مراجعه به پنل آموزش مجازی می بایستی رمز عبور پیش فرض را تغییر دهید.

توجه: برای این جلسه حضور و غیاب منظور نخواهد شد اما توصیه می شود برای هماهنگی بیشتر با سایت و کلاس های مجازی و آموزش نحوه استفاده از آن حتما در این جلسه شرکت نمایید. شروع برگزاری کلاس های درس از هفته آینده خواهد بود.