شروع ثبت نام آزمون جامع بهمن 95


به اطلاع کلیه فراگیران دوره های راهنمای تور و مدیر فنی می رساند فرآیند ثبت نام آزمون جامع بهمن 1395 به صورت زیر خواهد بود و ثبت نام در آزمون جامع توسط موسسه انجام خواهد پذیرفت. فراگیران می بایستی جهت ثبت نام و شرکت در آزمون مراحل زیر را از تاریخ 1395/09/02 لغایت 1395/09/12 طی نمایند:(لطفا اطلاعات زیر را با دقت مطالعه نمایید)

1.مراجعه به بخش امتحانات در بخش آموزش سایت آتالند و انتخاب گزینه ثبت نام در آزمون جامع بهمن 95(مدیر فنی یا تور لیدری) و پرداخت مبلغ 200000ريال(20 هزار تومان). از طریق لینک زیر نیز می توانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید:

https://goo.gl/MvcIhd

پس از پرداخت مبلغ حتما رسید پرداخت و شماره تراکنش را یادداشت نمایید.

2. مراجعه به بخش ارسال و دریافت مدارک در پروفایل کاربری فراگیران در سایت آتالند و بارگزاری اسکن مدارک شناسایی شامل:

عکس 3*4 پرسنلی

صفحه اول شناسنامه(در صورت وجود توضیحات در شناسنامه، صفحه توضیحات نیز بارگزاری شود)

کارت ملی

مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی

توضیحات:

1.شرط تکمیل ثبت نام علاوه بر پرداخت مبلغ 200000 ریال، بارگزاری مدارک شناسایی می باشد. در صورتی که مدارکی از طرف فراگیر در سایت بارگزاری نشود موسسه از ثبت نام فراگیر در آزمون معذور است و هزینه پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.

2.فراگیرانی که متقاضی شرکت در دو امتحان تور لیدری و مدیر فنی می باشند می بایستی هر دو آزمون را بصورت جداگانه ثبت نام کنند.

3.این دوره از آزمون جامع برای فراگیران ورودی سال های 91 تا 93 آخرین مهلت شرکت در آزمون می باشد و درصورت عدم شرکت یا عدم قبولی در آزمون بهمن 95 ثبت نام این فراگیران ابطال شده و کان لم یکن تلقی می گردد.

4.کلیه فراگیرانی که تا کنون سه بار در آزمون جامع شرکت کرده اند و قبول نشده اند میبایستی تجدید دوره شوند و امکان شرکت در آزمون جامع را ندارند.

5.فراگیرانی که دانشجوی ترم آخر دوره کارشناسی یا بالاتر می باشند باید گواهی اشتغال به تحصیل معتبر بارگزاری نمایند.

6.مدارک بارگزاری شده حتما بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشند. لذا از قرار دادن مدارک ناخوانا و بی کیفیت جدا خودداری فرمایید.

7.ثبت نام برای آزمون و بارگزاری مدارک صرفا از طریق سایت آتالند بخش ارسال و دریافت مدارک انجام می پذیرد. لذا از مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک یا ثبت نام برای آزمون جدا خودداری نمایید.

8.فراگیرانی که مدارک شناسایی خود را به صورت فیزیکی به موسسه تحویل داده اند نیز می بایستی اسکن مدارک خود را در سایت آتالند قرار دهند.

9.لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید و هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایید.

10.تاریخ دقیق و مکان برگزاری امتحان متعاقبا از طریق سایت آتالند اعلام خواهد شد.

همچنین علاقه مندان می توانند منابع آزمون جامع و نمونه سوالات دوره های قبل را از طریق لینک های زیر دریافت نمایند.

منابع آزمون جامع بهمن 95

نمونه سوالات آزمون جامع مدیر فنی و تور لیدری