تورهای گوانگجو

 تورهای گوانگجو
  •  
  • 1
  •  

درباره تور گوانگجو

گوانگجو مرکز ایالت گوانگ دانگ، با جمعیتی بیش از 12 میلیون نفر بعد از پکن و شانگ های بزرگترین شهرهای بندری کشور چین است. این شهر باستانی، قرن هاست که مرکز تجارت و تقابل فرهنگ ها بوده و اصلاحات بیشماری را به خود دیده.

گوانگجو با هزاران طرح کوچک و بزرگ اقتصادی پیشتاز توسعه اقتصادی در کشور چین بوده است.سالانه بیش از 100 نمایشگاه در زمینه های مختلف در این شهر برگزار می شود. وجود چندین مرکز خرید مدرن و سنتی در نقاط مختلف شهر گوانگجو، مکان های دیدنی و همچنین فرهنگ بسیار متفاوت آنها خاطره فراموش نشدنی را برای بازدیدکنندگان خود برجای می گذارد.

رفت و آمد:

برای هر مسیری تعداد زیادی تاکسی شبانه روز آماده به خدمت هستند.

نکته: ترجیحاً اگر به تنهایی قصد حرکت در شهر را داشتید، از مسئولین هتل بخواهید نام مقصد را برای شما روی کاغذی یادداشت کند.

همچنین دست رسی به هر نقطه از شهر از طریق مترو نیز امکان پذیر است.

هتل ها:

به سبب اینکه رفت و شد مسافران خارجی در این شهر زیاد است، هتل های بسیاری با درجات متفاوت کیفیت در سرتاسر شهر وجود دارد.

مهمولاً هتل های نزدیک نمایشگاه و هتل های در مرکز شهر بهترین انتخاب ها هستند.

نمایشگاه ها:

سالانه نمایشگاه های متعددی در این شهر برگزار می شود. بزرگترین نمایشگاه گوانگجو کانتون فیر (Canton Fair) است که دوبار در سال ( هر بهار و پاییز) در 3 فاز برگزار می شود.
تورهای نمایشگاهی متعددی برای بزرگانان و همچنین سایر علاقه مندان وجود دارد. شما می توانید برحسب علاقه و نیاز خود بهترین این تورها را برای خود برگزینید.

مراکز خرید:

انواع مراکز خرید مدرن و همچنین مراکز خرید سنتی و محلی در گوانگجو هست. و شما می توانید همه نوع کالایی را با مناسب ترین قیمت ها بیابید.

رستوران ها:

تعداد بیشماری رستوران در این شهر وجود دارد تا حدی که مسافری می گفت از هر 10 مغازه یکی رستوران است. مطمئناً شما منتوع ترین و عجیب ترین رستوران ها را در گوانگجو خواهید دید.
غذاهای چینی که موردعلاقه بسیاری از افراد خوش خوراک است، همواره تجربه جالبی است.

همچنین کی اف سی، پیتزا هات، مک دونالد و رستوران های غربی و امثال آنها هم، همجا به چشم می خورد.

آب و هوا:

آب و هوای گوانگجو به طور میانگین در سال 22 درجه سانتی گراد است .آگوست گرم ترین ماه سال با میانگین 28 درجه سانتی گراد و ژانویه سردترین ماه سال با میانگین 13 درجه سانتی گراد است. باران فراوانی از آوریل تا آگوست در این منطقه می بارد که متوسط آن 720/1 میلی متر است. هوای این شهر در تابستان گرم، مرطوب و بارانی و در زمستان سرد، خشک و همراه با باران اندک است.

قابل توجه است چینی ها نمایشگاه بزرگ و معروف گوانگجو را در دو فصل معتدل در سال برگزار می کنندتا برگزار کنندگان و شرکت کنندگان با مشکلات کمتری روبرو شوند.

/ جهان / چین / گوانگجو / تورهای گوانگجو