تور شانگهای

شانگهای
  تعداد اتاق ها
1
0
0
تور شانگهای

رزرو تورشانگهای

جهت رزرو تور شانگهای می توانید در قسمت بالا ، تاریخ مورد نظر را وارد نمایید، سپس کمی صبر کنید تا نتایج نشان داده شود و تور مورد نظر خود را با توجه به زمان پرواز و هتل، انتخاب کنید ، در مرحله بعد اسامی مسافران تور شانگهای را وارد نمایید. همچنین جهت دیدن جزییات اتاق های هتل و یا پرواز می توانید روی کلمه جزییات کلیلک نمایید. قیمت تور شانگهای بصورت آنلاین نمایش داده می شود و ممکن است قیمت های متفاوتی در هر لحظه مشاهده کنید.

زمان مناسب تور شانگهای

با اینکه بهترین فصل برای سفر به شانگهای از نظر مطبوع بودن آب وهوا بهار وپاییز است اما تابستان هم فصل پرتوریست شهر به شمار میرود.هفته اول ماه می(اردیبهشت) واکتبر(مهر) دوره تعطیلات ملی چینی ها بوده واگر از شرکت در شلوغی لذت نمیبرید ازسفر در این بازه بپرهیزید.

مدارک لازم تور شانگهای

مدارک لازم برای تور شانگهای شامل اصل پاسپورت، 2 قطعه عکس 4*6، مشخصات فردی مسافر و گواهی تمکن مالی به لاتین با حداقل موجودی 12 میلیون تومان می باشد.

لوازم مورد نیاز تور شانگهای

اگر مسافر تور گوانگجو هستید چند دست لباس غیررسمی و معمولی به اضافه یک جفت کفش پیاده روی راحت،لوازم شخصی،دوربین و... همراهتان داشته باشید و به هیچ وجه لوازم ممنوعه وبار اضافه با خود نبرید.جوراب ، شلوار راحت ولباس زیر را فراموش نکنید.لباس های خود را حتما با توجه به فصل انتخاب کنید.چتر،بارانی سبک به همراه داشته باشید.

گشت های پیشنهادی تور شانگهای

از جمله مکانهای دیدنی که در تور شانگهای میتوانید از آنها بازدید کنید میتوان به گذرگاه آبی شهر، پل نانیو، معبد لونگوا، موزه تاریخ شهرداری، شانگهای هپی والی، معبد لانگا پاگودا، میدان رنمین، بلوار باند، باغ یویان، برج تلویزیونی مروارید شرقی، صومعه بودای یشمی ، مرکز مالی جهانی ، معبد چنگ هوانگ اشاره کرد.

ترانسفر در تور شانگهای

مترو، اتوبوس،اتومبیل،قایق موتوری،تاکسی از وسایلی هستند که به تناسب مسیر ووقت می توانید برای تردد درون شهری استفاده کنید. برای مسافران تور شانگهای پیشنهاد ما این است که بیشتر از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کنند. مقرون به صرفه ترین راه برای این کار هم خرید یک عدد کارت حمل و نقل عمومی شانگهای به نام Jiao Tong Ka است که می توان از آن در همه ی حالت های سیستم حمل و نقل استفاده کرد (اتوبوس، مترو، لایت ریل، تاکسی و کشتی). اگر این کارت را مبلغ بیشتری شارژ کنید می توانید از آن در بعضی از فروشگا های شعبه ای همچون مک دونالد نیز استفاده کنید.

خرید در تور شانگهای

شهر شانگهاي به بهشت خريد يا پاريس شرق معروف است. بنابراين اگر شما مسافر تور شانگهای هستید بازديد و خريد از اين شهر را از دست ندهيد. زيرا خريد بخشي خاطره انگيز از جاذبه هاي اين شهر است. خیابان north Sichuan مرکزی است که کالاهای ارزان قیمت را به شما ارائه میکند. مرکزIFC هم از بزرگترین مراکز خرید در سراسر چین است که انواع برندهای لوکس را می توان پیداکرد.ابریشم بهترین واصلی ترین محصول چین است و کارخانه های ابریشم شانگهای از بهترین گزینه ها هستند.

غذا و رستوران در تور شانگهای

رستوران های شانگهای از تنوع بسیاری برخوردارند برخی غذاهای چینی و محلی و برخی نیز غذاهای بین المللی را سرو می کنند. به دلیل اینکه در غذاهای چینی از موادی استفاده می شود که به مزاج و ذائقه ما ایرانیان سازگار نیست لذا انتخاب غذا در رستوران های چینی سخت است ولی در شانگهای چین رستوران های زیادی هستند که غذای بین المللی سرو می کنند.

هتل های تور شانگهای

در شانگهای هتل ارزان،راحت پیدا می شود اما اگر مسافر تور شانگهای و دنبال هتل های چهاروپنج ستاره در مرکز شهر هستید باید پول بیشتری کنار بگذارید و به دلیل کرایه تاکسی وصرف زمان بهتر است در مرکز شهر هتل بگیرید.

سایر تورهای شانگهای