تور باکو

باکو
  تعداد اتاق ها
1
0
0
تور باکو

رزرو تور باکو

جهت رزرو تور باکو می توانید در قسمت بالا ، تاریخ مورد نظر را وارد نمایید، سپس کمی صبر کنید تا نتایج نشان داده شود و تور مورد نظر خود را با توجه به زمان پرواز و هتل، انتخاب کنید ، در مرحله بعد اسامی مسافران تور باکو را وارد نمایید. همچنین جهت دیدن جزییات اتاق های هتل و یا پرواز می توانید روی کلمه جزییات کلیلک نمایید. قیمت تور باکو بصورت آنلاین نمایش داده می شود و ممکن است قیمت های متفاوتی در هر لحظه مشاهده کنید.

زمان مناسب برای تور باکو

بهترین فصل سفر از نظر آب و هوا از نوروز تا آخر شهریورماه میباشد،اما پاییز و زمستان باکو هم زیباست اما سرد هم هست.در اردیبهشت وخرداد وتیر بیشترین فستیوال وجشنواره ها برگزار میگردد، اما هتلها اکثرا در این روز گران است.

چند شب تور باکو بخریم


به هرمیزان شب که تور بخواهید ، میتوانید درقسمت بالا انتخاب کنید،اما معمولا تورهای 3شب و 5شب معمول است. با 5شب اقامت میتوانید از ماندن در باکو لذت برده و اکثر مناطق تفریحی وسیاحتی را ببینید.

مدارک مورد نیاز برای تور باکو


پاسپورت با اعتبار 6 ماهه برای تمامی مسافران (حتی نوزاد) + ویزای مسافرتی باکو (جهت اخذ ویزای باکو ارسال تصویر صفحه اول پاسپورت کافی است) + یک قطعه عکس 3*4

گشت های پیشنهادی تور باکو


جاذبه ها و جاهای دیدنی در باکو را میتوانید در بخش جاذبه ها ی باکو ملاحظه فرمایید، اما بطور کلی این جاهای دیدنی پیشنهاد میشود:

ایچری شهر،تارگوا(میدان فواره ها) ،خیابان مفاخر(فخری خیابانی)،بلوار ساحلی،میدان پرچم،مرکز فرهنگی حیدر علی اف و ... .

ایچری شهر

ایچری شهر(icher sheher) مهمترین مرکز تاریخی و فرهنگی شهر باکو است.شهرباکو در قدیم محصور در قلعه ای بوده است که هم اکنون این قلعه حفظ شده است و در قلب شهر باکو قرار دارد به همین خاطر به ایچری شهر معروف است. کوچه پس کوچه های این شهر، زیبا و رمانتیک است، بناهای تاریخی از قبل از اسلام تا دوره قاجار را می توانید در این کوچه ها ببینید. دیدار از این مجموعه را به تمامی توریست ها توصیه می کنیم. دوربین عکاسی را فراموش نکنید.

قیز قالالی
قیز قلعه سی(قلعه دختر) در ایچری شر واقع است که با خرید بلیط آن(22 منات) می توانید از بام آن تمام شهر باکو و ساحل را مشاهده نمائید.

فخری خیابانی(خیابان مفاخر)
یکی از زیباترین مزارهای دنیاست که در آن قبر تمام مفاخر (فرهنگی ،هنری ،تاریخی) آذربایجان قرار دارد مجموعه ها ،نمادهای یادبود ،و گل کاریهای آن هر بیننده ای را مجذوب می کند.مقبره اشخاصی مانند رشید بهبوداف ، شوکت ،مسلم مقا ما یف ،حیدر علی اف و ... در آن واقع است.بازدید از این خیابان رایگان است.فقط نبایستی روی قبور راه بروید و با احترام با قبور برخورد کنید.
شهید لر خیابانی و پارک داغ اوستی(پارک کوه سنگی)
مقبره شهید گمنام در انتهای این خیابان قرار دارد که منتهی به یک منظره کلی و زیبا از باکو می شود، از این مکان می توانید ساحل خزر و کل شهر باکو را ببینید.با قدم زدن به سمت پائین به پارک دیگری بنام پارک داغ اوستی (پارک کوه سنگی) می رسید که گل کاریها و معماری این پارک بسیار جذاب و دیدنی است.جهت رسیدن به خیابان شهید لر و فخری ،در هر جای شهر که باشد اگر سه برج بزرگ شهر (فلیم تاور) را هدف قرار دهید به این خیابان ها می رسید.

رستوران ها

طبقه آخر تمامی مراکز تجاری در باکو (مرکز تجاری 28 و پارک بلوار) اختصلصی به رستوران کشورهای مختلف دارد که قیمت ها مناسب و سر در همه رستوران ها ذکر شده است.کسانی که می خواهند در هزینه غذا صرفه جویی کنند از این مراکز استفاده کنند.همچنین در خیابان تارگوا(فوارلر) رستوران های زیادی وجود دارد.بخصوص اگر رستوران خاص و گران قیمت می خواهید در کوچه و پس کوچه های تارگوا می توانید پیدا کنید. اما اگر می خواهید یک میان وعده و یا چای با کیک و شیرینی بخورید رستوران MADO و Klori ts پیشنهاد می شود. که در خیابان تارگوا واقع شدند.

چای در بلوار

اگر می خواهید در ساحل خزر و بلوار باکو چای بخورید قیمت یک قوری چای با مربا و لیمو بین 3 تا 5 منات بسته به مکان آن متغیر است.اگر آجیل نیز در کنار چای باشد تا 10و یا 15 منات نیز می سد. اگر می خواهید فقط چای بخورید و صرفه جوئی کنید به هنگام سفارش بگوئید فقط چای ساده می خواهید(چای ساده همراه با لیمو و مربا می باشد).

خرید در باکو

اگر می خواهید اجناس برند بخرید ،سعی کنید فروشگاههایی که حراج اعلام کرده اند را شناسائی کنید و از آن ها خرید کنید در غیر اینصورت به امید تخفیف و یا چانه زدن وارد فوشگاه نشوید.(در فروشگاه های برند باکو چانه زدن اصلا معنا ندارد). اگر می خواهید اجناسی از فروشگاه های غیر برند و بازار تهیه کنید، بازار صدرک و بینه را پیشنهاد می کینم. در اینجا می توانید چانه زنی کنید ،اما کیفیت اجناس از چین تا ترکیه متغیر است.

غذا و رستوران ها در تور باکو


اگر تور باکو میروید،توجه داشته باشید که نیازی نیست هیچگونه اغذیه همراه خود ببرید،چون طبع و نوع غذای آذربایجانی ها با ایران تفاوت تی ندارد.غذا،میوه در انواع مختلف فراوان و با قیمت مناسب موجود است. در بیشتر غذاهای آذربایجانی گوشت استفاده میشود، بخصوص گوشت بره ، غذای خوک و مشروبات در رستوران ها سرو نمیشود، مگر اینکه خودشان نوشته باشند که گوشت خوک یا مشروب هم سرو میشود. اطلاعات بیشتر را راجع به غذاها و رستوران های آذربایجان اینجا بخوانید.

چه ساعتی کدام گشتها و تورها را برویم؟


  • صبح ها و قبل از ظهر: موزه ها،(موزه فرش و...)،خیابان مفاخر(فخری خیابانی)،مرکز فرهنگی حیدر علی اف و اگر تابستان سفر میکنید وهتل شما ساحلی است از هتل استفاده کنید.

  • بعد از ظهر: به هنگام غروب گشتها و تورهای ساحلی ، بخصوص قدم زدن در بلوار ساحلی از میدان پرچم تا آغ شهر مناسب است.وگشت و گذار در کوچه ها و خیابان های تارگوا و ایچری شهر مناسب است.

  • شب ها: پاساژ ها و مراکز خرید ،رستوران ها و کلوب ها و ... .

ترانسفر در تور باکو

  • تاکسی:همیشه از تاکسی های رسمی باکو بنام باکو تاکسی که به شکل اتومبیل های قدیمی لندن وبه رنگ بادمجانی هستند استفاده کنید و قیمت آنها بسیار مناسب و با تاکسی متر محاسبه میشود،عدد هزینه را بالای سر راننده هرلحظه مشاهده میکنید،راجع به قیمت هم چلنه نزنید چون اتوماتیک محاسبه میشود.

  • اتوبوس ها:اتوبوسه به رنگ قرمز و مجهز به وای فای میباشند وبا کارت کار میکنند،حتما قبل از سوارشدن از ایستگاه یا دکه های روزنامه فروشی کارت تهیه فرمایید.

  • مترو:مترو با نشان( M ) دراکثر جاهی شهر وجود دارد.مترو با کارت کار میکند که در همان ایستگاه میتوانید کارت یکبار مصرف تهیه کنید.

چه هتلی را در تور باکو انتخاب کنیم

با توجه به فصل سفر ، تعداد اعضای مسافران و نوع سفر(خانوادگی یا غیره)میتوانید هتل مدنظر خود را انتخاب کنید،هتل های خوبی از بین هتل های باکو جهت تور انتخاب شده است که در بالا میتوانید مشاهده فرمایید. توصیه کلی ما این است که وقتی تور خریده و با تور مسافرت میکنید هتلهای مرکز شهر را انتخاب کنید که هم در هزینه هم در زمان صرفه جویی کنید. ممکن است که تورهای خیلی ارزان با هتل های خارج شهر و یا هتلهای با کیفیت پایین هم در مسافرت های دیگری پیدا میکنید،اما مطمئن باشید هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. هتل مهمترین عنصر یک یک پکیج تور است.اگر هتل دور از مرکز شهر انتخاب کنید مطمئن باشید هزینه رفت و آمد در مجموع بیشتر از هتل های مرکز شهر خواهد بود. برخی از هتل های تور باکو را در زید مشاهده می فرمایید.

هتل بلوار باکو

این هتل 5 ستاره تاپ در بخش شرقی مرکز شهر باکو و مشرف به دریای باکو و همچنین دیگر جاذبه های شهر باکو قرار گرفته است. این هتل در بخش ورودی شهر جدید آغ شهر باکو یا به انگلیسی white city Baku واقع شده است.

هتل بلوار از دیدگاه Trip advisor

این هتل از دیدگاه سایت Trip advisor دارای کیفیت خوبی می باشد و در واقع از هتل های تاپ باکو است و امکانات ارائه شده در این هتل نشاندهنده این کیفیت است. این امکانات عبارتند از خدمات خانه دری، رستوران، بار، اسپا، اینترنت، سالن ورزش و بدنسازی و استخر.

درباره هتل فرمونت باکو

هتل فیر مونت یکی از تاب ترین هتل های تازه تاسیس باکو می باشد. از اتاق های این هتل شما می توانید از یک طرف منظره شهر و از طرف دیگر نمای دریا را مشاهده فرمایید و از اقامت در این هتل لذت ببرید. شما فقط با 10 دقیقه پیاده روی می توانید به پارک ملی بلوار باکو برسید و یا اگر علاقه مند به بافت قدیمی شهر باکو دارید در کوچه پس کوچه های ایچری شهر قدم بزنید. این هتل به شکل شعله های آتش ساخته شده است. که نماد کشور آدربایجان می باشد.

هتل فرمونت از دیدگاه Trip advisor

این هتل دارنده گواهینامه کیفیت از سایت Trip advisor می باشد و امکانات ارائه شده در این هتل عبارتند از سالن بدنسازی, اتاقهای یک و دوتخته, استخر, اینترنت, برق اضظراری, بیزینس سنتر(مرکزتجاری), پله اضطراری, تالار کنفرانس, تالارهای چند منظوره, تاکسی سرویس, تلفن, تلویزیون, جکوزی, لباس شویی و خشکشویی, خروجی اضطراری, رستوران اروپایی, رستوران محلی, روم سرویس, سالن بیلیارد, سالن فیزیوتراپی وماساژ, سالن ورزشی, سرویس فرنگی, سشوار, سوئیت, سونا, سیستم اطفای حریق, صندوق امانات, قایق سواری, كارت های اعتباری , کافی شاپ, کلوپ بازی, ماهواره, مترجم برای میهمانان خارجی, ویدئو و رادیومرکزی, یخچال و فریزر, فکس, کپی.

درباره هتل قفقاز باکو

در قلب مرکز شهر باکو واقع شده است و دارای اتاق های شیک و بزرگ و خدمات رفاهی و تفریحی نظیر اینترنت پرسرعت رایگان می باشد. این هتل با شهر قدیمی باکو 30 دقیقه پیاده فاصله دارد. اتاق ها دارای رنگ های قهوه ای تیره هستند و در آن ها امکاناتی نظیر تلویزیون با کانال های ماهواره ای، مینی بار و منطقه نشیمن دیده می شود. در حمام ها لوازم آرایشی و وان دیده می شود. مهمانان می توانند از طیف وسیعی از نوشیندنی ها در بار این هتل که مجهز به تلویزیون صفحه تخت می باشد، لذت ببرند. این هتل 16 طبقه دارای امکانات دیگری نظیر حمام ترکی، سالن بدنسازی و سونا می باشد.

هتل قفقاز از دیدگاه Trip advisor

این هتل نیز دارنده گواهینام کیفیت از سایت Trip advisor لست و امانات ارائه شده در این هتل عبارتند از خدمات خانه داری، خشکشوئی، رستوران، سونا، جکوزی، استخر، اینترنت، سالن ورزش و بدنسازی، پارکینگ و ... .

سایر تورهای باکو

/ جهان / آذربایجان / باکو / تور باکو / ������ ��������