تور نمایشگاه شکلات پاریس

مقصد تور:
پاریس
مدت تور:
7 شب و 8 روز
هواپیمایی :
AtlasGlobal
تاریخ تور:
60,000,000 ریال
تور نمایشگاه شکلات پاریس

نرخ تور نمایشگاه شکلات پاریس

  نرخ کل تور نمایشگاه شکلات پاریس به ازای هر نفر
هتل محل اقامت تور نمایشگاه شکلات پاریساتاق دو تخته (ریال)اتاق یک تخته (ریال)
Hotel Opera Vivaldi
Holiday inn Paris - Gare de Lyon Bastille
Hotel De vigny
 • مدت تور نمایشگاه شکلات پاریس

  • 7 شب و 8 روز
 • خدمات تور نمایشگاه شکلات پاریس

  • بلیط رفت و برگشت
  • بیمه مسافرتی
  • صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • ویزا
  • اقامت در هتل
 • پرواز تور نمایشگاه شکلات پاریس

  • هواپیمایی اطلس-ایرباس ترک
 • ويزاي تور نمایشگاه شکلات پاریس

  • Normal Visa
 • نکات مهم تور نمایشگاه شکلات پاریس

  • نرخ ها بر اساس هر نفر تنظیم شده است.

درباره نمایشگاه صنایع غذایی باکو

این نمایشگاه، بزرگترین رویداد تخصصی جهان در زمینه شکلات است. این نمایشگاه فرصتی بی نظیر جهت کشف و امتحان آخرین محصولات نوآورانه برندهای بین المللی در شکلات، شیرینی، بستنی، و بهترین کاکائوها از کشورهای تولیدکننده می باشد که همه برای تماشای آن ها در پاریس جمع می شوند. در آخرین دوره این نمایشگاه، حدود 700 شرکت کننده از 40 کشور در مکانی به مساحت 20000 متر مربع گرد هم جمع شدند که شامل 220 نفر از تولیدکنندگان شکلات، تولیدکنندگان کلوچه وشیرینی و کشورهای تولیدکننده کاکائو بودند و در کنار آن ها، بهترین آشپزها، شیرینی پزها، طراحان و کارشناسان به برگزاری کنفرانس ها، دستورالعمل های تولید و پردازش شکلات، و دیگر فعالیت ها برای بازدیدکنندگان پرداختند. در نمایشگاه شکلات پاریس نوآوری ها در تولید شکلات و دستورالعمل های تولید کاکائو ارائه می شوند.

برنامه های نمایشگاه شکلات پاریس 2016 :

· نمایشگاه شیرینی

برترین سرآشپزان بین المللی و فرانسوی، سرآشپزان شیرینی پزی، اساتید شکلات سازی و استعدادهای جوان، بار دیگر برای ارائه بهترین دستورالعمل های شکلات سازی و شیرینی پزی در نمایشگاه شیرینی حاضر می شوند .

· نمایشگاه کاکائو

سرزمین های کاکائو از کشورهای تولید کننده، اسرارشان را در نمایشگاه کاکائو فاش می کنند و در این فضا پایکوبی، آهنگ، موزیک و مراسم سنتی از طرف شرکت های تولیدکننده کاکائو برگزار می شود...در طول جشن سرگرمی، موسیقی و شکلات نیز برای بازدیدکنندگان ارائه می شود !

· بخش فضای شکلاتی

برای فهم و درک شکلات، از این بخش دوست داشتنی بازدید کنید. این بخش، فلسفه نمایشگاه شکلات پاریس محسوب می شود. در این مکان، بازدیدکنندگان دنیای شکلات، و تمامی پیچیدگی ها و رازهای آن را در میان ارائه های بی نظیر و امتحان طعم های مختلف، کشف می کنند .

· بخش فروشگاه کتاب شکلات

با همکاری La LibrairieGourmande ، نمایشگاه شکلات پاریس در بخشی اختصاصی به ارائه کتاب می پردازند .
این قسمت فرصتی جهت خرید کتاب ها، ملاقات با نویسندگان و دریافت کتب اختصاصی جدید آشپزی را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد .

· بخش سرزمین شکلات

در طول این 5 روز نمایشگاه، بخش سرزمین شکلات پذیرای کودکان 3 تا 12 سال جهت فعالیت های آموزشی و بازی و سرگرمی می باشد .
در دنیای Chocoland ، آشپزهای تازه کار، با کلاه سرآشپز و پیش بندهایشان، برای راهنمایی و ارائه آماده می باشند. این بخش شانسی برای ورود به دنیای شکلات و تبدیل شدن به یک هنرمند آشپز را فراهم می سازد .

· بخش Espace Cacao Barry

سرآشپزان بین المللی، تجربیات آشپزی خود را از طریق اجراهای زنده از دستور العمل های خلاقانه به نمایش می گذارند .
در طول این اجراهای زنده، کارشناسان کاکائو سخنرانی ها و اجراهای آموزشی را جهت آگاه سازی بازدیدکنندگان برگزار می کنند و در این بیانات به چگونگی پردازش کاکائو و اهمیت تخمیر برای ارتقای کیفیت شکلات می پردازند .

رویدادهای نمایشگاه صنعت شکلات فرانسه 2016 :

· فشن شو شکلات

نمایشگاه شکلات پاریس، ایده ای بی نظیر برای گردهمایی فعالان مستعد در زمینه شکلات سازی و طراحان مد، جهت ایجاد لباس های شکلاتی استثنایی را در نظر دارد .

· برترین های دنیای شکلات

نمایشگاه شکلات پاریس پذیرای اساتید برتر دنیای شکلات می باشد، و رقابتی بین المللی و ویژه که منحصراً به هنر شکلات اختصاص یافته است را فراهم می آورد .

· جوایز شکلات

the Chocolate Awards احترام و ارزشی ویژه را برای برترین شکلات سازان و افراد نامدار در دنیای شکلات قائل می باشد. بطور کلی، این جوایز سالیانه از هنر شکلات و خلاقانی که شور و حس خود را به بهترین شکل به نمایش می گذارند، تقدیر و قدردانی می کند .

· The BTOB Village

برای اولین بار در امسال نمایشگاه شکلات پاریس، مکانی را برای متخصصان رزرو کرده که برخی از تجهیزات و امکانات اصلی در صنعت شکلات و شیرینی را فراهم می آورند: مواد و ترکیبات اولیه، دکوراسیون ها، تجهیزات آزمایشگاهی، سرویس های غذاخوری، بسته بندی، تجهیزات و طراحی فروشگاه .

· جوایز بین المللی کاکائو

به عنوان تنها رویداد جهانی، این نمایشگاه عملکرد کشاورزان و غنا در بهترین دستورالعمل های تولید کاکائو را تجلیل می کند، این ابتکار که توسط Bioversity International و نمایشگاه شکلات پاریس رهبری می شود، به آگاهی متقابل بیشتر و تقویت همکاری بین تولیدکنندگان و سازندگان شکلات کمک می کند. این برنامه در نظر دارد تا هدایا و پاداش هایی را به تولیدکنندگان کاکائو با کیفیت بالا اهدا کرده، راه های ارتباطی را میان تولیدکنندگان و شکلات سازان هموار ساخته و نیز تنوع و غنا را در ریشه و بنیاد کاکائو آشکار سازد .

نکات و ویژگی های برجسته این نمایشگاه

در طول این 5 روز، نمایشگاه شکلات پاریس پذیرای تمامی علاقه مندان به صنعت شکلات می باشد تا بیشتر درباره دنیای کاکائو اطلاعات کسب کرده، و با عوامل برندهای معروف شکلات و برترین صنعتگران بین المللی و فرانسوی دیدار نمایند .
برنامه ای بی نظیر از فعالیت های سرگرم کننده و خوشمزه در انتظار بازدیدکنندگان خواهد بود: نمایش و ارائه دستورالعمل ها توسط برترین سرآشپزان و شیرینی پزان حرفه ای، اجرای زنده توسط کشورهای تولیدکننده کاکائو، کارگاه های کلوچه و شیرینی پزی، نشانه ها و نام های کتب آشپزی، کارگاه هایی برای کودکان، غرفه داران و در آخر نمایش مد شکلات های مشهور .

مخاطبان

فعالان مربوطه و عموم مردم

دوره

این نمایشگاه بیست و دومین دوره خود را در تاریخ های 28 اکتبر- 1 نوامبر ( 7-11 آبان ) برگزار می کند.

وب سایت

http://www.salon-du-chocolat.com/accueil.aspx

سایر تورهای پاریس

/ جهان / فرانسه / پاریس / تور پاریس / ������ ���������������� ���������� ����������