تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مقصد تور:
فرانکفورت
مدت تور:
3 شب و 4 روز
هواپیمایی :
Alitalia
تاریخ تور:
30,000,000 ریال
تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

نرخ تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  نرخ کل تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت به ازای هر نفر
هتل محل اقامت تور نمایشگاه کتاب فرانکفورتاتاق دو تخته (ریال)اتاق یک تخته (ریال)
Le Meridien Parkhotel Frankfurt
Holiday Inn Frankfurt - Alte Oper
 • مدت تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  • 3 شب و 4 روز
 • خدمات تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  • بلیط رفت و برگشت
  • بیمه مسافرتی
  • صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • ویزا
  • اقامت در هتل
 • نکات مهم تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  • نرخ ها بر اساس هر نفر تنظیم شده است.
 • لوازم مورد نیاز تور نمایشگاه کتاب فرانکفورت

  • مدارک شناسایی معتبر
  • دارو و لوازم شخصی

درباره نمایشگاه بسته بندی استانبول

این نمایشگاه بر اساس شمار شرکت نشر کتاب حضور یافته در نمایشگاه و نیز تعداد بازدید کنندگان، بزگترین نمایشگاه جهان برای کتاب می باشد. نمایندگانی از شرکت های نشر کتاب و چند رسانه ای از تمام دنیا به نمایشگاه کتاب فرانکفورت می آیند تا درباره حقوق بین المللی چاپ کتاب و هزینه های صدور مجوز (در زمینه کتاب) مذاکره کنند. نمایشگاه کتاب فرانکفورت یک رویداد بازاریابی مهم برای رونق کتاب ها و نیز برای تسهیل مذاکره درباره فروش بین المللی و حقوق صدور مجوز می باشد. نمایشگاه کتاب فرانکفورت منشأ نورآوری های دیگری است که بدون این رویداد نمی توانستند وجود داشته باشد؛ این نوآوری ها پیوند نزدیکی با اهداف و ساختار مدیریتی نمایشگاه کتاب فرانکفورت دارند . 7000 غرفه دار از بیش از 100 کشور و یش از 286000 بازدید کننده در مدت 5 روز در این رویداد شرکت می کنند. نمایشگاه کتاب فرانکفورت به عنوان مهم ترین نمایشگاه کتاب در دنیا، برای معاملات و تجارت بین المللی در نظر گرفته شده است.

موضوعات اصلی نمایشگاه کتاب و نشریات آلمان 2016:

آسیا:

نمایشگاه انتشارات کتاب فرانکفورت فرصت های فراوانی را در اختیار بازارهای آسیایی قرار می دهد. در سال 2014، مجموع 453 غرفه دار آسیایی در فرانکفورت حضور یافتند. هر سال، 644 نماینده، در کانون نمایندگان و طلایه داران ادبی (Literary Agents & Scouts Centre) حقوق و مجوز ها را خرید و فروش می کنند. حدود 10000 بازدید کننده نمایشگاه کتاب فرانکفورت از آسیا هستند.


کودکان:

بخش کودکان رنگارنگ، هیجان انگیز و یک باید برای هر کسی است که درگیر حوزه کتاب کودکان است و یا به آن علاقه دارد. سمینارها و رویدادهای شبکه ای، در طول کل این پنج روز چشم اندازی راجع به آینده خواندن ، روند کتاب کودکان در کشورهای دیگر و موارد بیشتر، ارائه می دهند. در این بخش با ناشران کتاب کودکان، نمایندگان، تامین کنندگان خدمات دیجیتالی، تصویر ساز ها، مولفان و بقیه دیدار می کنید.

آموزش:

نمایشگاه چاپ کتاب فرانکفورت یک جایگاه بین المللی مهم برای رسانه آموزشی همه کودکان می باشد: بیش از 900 ناشر، تولید کننده تکنولوژی، تامین کننده خدمات و دیگر بازیگران زمینه آموزش اینجا جمع شده اند تا کسب و کار کنند، ارتباط ایجاد نمایند، و گرایش های تازه در رویداد های چاپی در طی روز های نمایشگاه را به دست آورند.


علم:

همه درباره پیشرفت صحبت می کنند-غرفه داران به طور واقعی آن را نشان می دهند! این بخش، خانه اطلاعات تخصصی، انتشار علم و آموزش می باشد. این بخش مکانی برای گفتمان درباره انتشار و ارتباط دانش و اطلاعات - هم امروز و هم در آینده - است. تکنولوژی ها و جایگاه هایی که اینجا به کار گرفته شدند، پیشگام در دنیای چاپ دیجیتال و مدل های ارتباطی کارشان هستند. با این حال این کلاس درس، در حال تجربه یک انقلاب است و به شدت در حال دیجیتالی شدن است.


حقوق و مجوزها:

تجارت از حقوقی، خرید عناوین برای ترجمه، صدور مجوز آثار برای اقتباس های کتاب صوتی و امثال آن – این فعالیت ها کسب و کار های اصلی شرکت کنندگان نمایشگاه کتاب فرانکفورت را سر و سامان می دهد. کسب و کار محتوائی در نمایشگاه مجوز کتاب آلمان، به شکلی فزاینده بر ارزش افزوده بر پایه دیدگاه های میانی به محتوا، پروژه ها و کاراکتر های کتاب و نیز صدور مجوز برندها و کاراکترها، هم در دنیای نشر کتاب و هم بیرون آن، متمرکز شده است.


خود ناشری (Self-publishing):

مولفان مستقل و شرکت های خود ناشر برای یک برنامه یک روزه به فرصت ها و پیشرفت های تازه برای خود ناشرها دعوت شده اند. خود ناشری، در سراسر دنیا، به یک انجمن قوی و زنده تبدیل شده است. در سه سال اخیر، این برای مولفان مستقل و شرکت های خود ناشر به یک سنت تبدیل شده است که اینجا با هم دیدار کنند. در سال 2014، مولفانی از بیش از 30 کشور حضور یافتند.

نکات و ویژگی های برجسته این نمایشگاه

 • 7100 غرفه دار بین المللی و 270000 بازدید کننده منتظرند تا با شما کار کنند.
 • 9000 روزنامه نگار بین المللی، هر ساله گزارش و اخبار نمایشگاه را پوشش می دهند.
 • حقوق خود را در کانون نمایندگاه و طلایه داران ادبی می فروشید، که بزرگترین کانون حقوقی در دنیا است.
 • بازدیدتان از نمایشگاه را، با خرید یک بلیط باشگاه کسب و کار، برای شرکت در کنفرانس ها و سمینار ها، ارتقا می دهید.

مخاطبان

نویسندگان، ناشران ، اهل قلم و افراد عادی

دوره

این نمایشگاه ... دوره خود را در تاریخ های 11-15 اکتبر ( 19 مهر ) برگزار می کند.

وب سایت

http://www.book-fair.com/en/fbf/

سایر تورهای فرانکفورت

/ جهان / آلمان / فرانکفورت / تور فرانکفورت / نمایشگاه کتاب فرانکفورت