تور مسکو

مسکو
  تعداد اتاق ها
1
0
0
تور مسکو

رزرو تور مسکو

جهت رزرو تور مسکو می توانید در قسمت بالا ، تاریخ مورد نظر را وارد نمایید، سپس کمی صبر کنید تا نتایج نشان داده شود و تور مورد نظر خود را با توجه به زمان پرواز و هتل، انتخاب کنید ، در مرحله بعد اسامی مسافران تور مسکو را وارد نمایید. همچنین جهت دیدن جزییات اتاق های هتل و یا پرواز می توانید روی کلمه جزییات کلیک نمایید. قیمت تور مسکو بصورت آنلاین نمایش داده می شود و ممکن است قیمت های متفاوتی در هر لحظه مشاهده کنید.

زمان مناسب برای تور مسکو

مسکو آب وهوای قاره ای مرطوب دارد تابستان از اواسط ماه می شروع می شود وتا اوایل سپتامبر ادامه دارد و زمستان هم از اوایل نوامبر تا پایان مارس طول می کشد با توجه به این شرایط بهترین زمان تور مسکو اواخر بهار و اوایل پاییز است که در این ماهها فستیوال هایی هم در شهر برگزار می شود.

مدارک لازم برای تور مسکو

مدارکی که برای تور مسکو لازم است شامل اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار، 1 قطعه عکس 4*3، واچر قطعی بلیط و هتل و مشخصات فردی می شود.

لوازم مورد نیاز تور مسکو

لباس و لوازم شخصی به همراه کفش راحتی و وسایل و ابزار الکترونیکی در خور کاربری خودتان به همراه داشته باشید. روسیه آب وهوای سردی دارد حتی در تیرماه هم هوا خنک است وآفتاب بیستر از گرما نور دارد . لباس گرم و ضد آفتاب به همراه داشته باشید.

گشت های پیشنهادی تور مسکو

میدان سرخ ، کلیسای واسیلی، مقبره لنین، موزه تاریخ شناسی، مجسمه مارشال، میدان سوارکاری، مجلس دوما، جنگل کاج نقره ای، پارک گورکی، موزه نگارخانه تریتایاکوف، موزه ودکا،موزه کاخ کرملین و... مکان هایی هستند که در تور مسکو میتوانید از آنها بازدید کنید.

حمل و نقل درون شهری

مترو
شهر مسکو شبکه ی وسیعی از اتوبوس، تراموا، اتوبوس های برقی و اتوبوس های مارشروتکا دارد اما اگر با مسیرهای آشنا نباشید کمی گیج کننده هستند. اغلب مسافران با وجود مترو نیازی به دیگر وسایل نقلیه پیدا نمی کنند چرا که به کمک مترو تقریبا به تمام نقاط شهر دسترسی خواهید داشت. علاوه بر مترو نوعی قطار زمینی نیز در سال 2016 راه اندازی شده است.
ساعت کاری مترو از 5:30 صبح تا 1:30 بامداد است. سعی کنید در ساعات غیر شلوغی و آخر هفته ها از مترو استفاده کنید که متروی خلوت تری را تجربه کنید. هرچند که بهترین گزینه در ساعات پرترافیک شهر، مترو است.
بلیط های یک سفره 40 روبل هستند اما برای صرفه جویی در هزینه می توانید بلیط های چند سفره را تهیه کنید (بلیط پنج سفره 16 روبل، 11 سفره 320 روبل و 20 سفره 540 روبل).

قایق
یک از جذابیت های مسکو قایق سواری در طول رود مسکو و دیدن شهر مسکو و کاخ کرملین است. همچنین می توان از قایق به عنوان وسیله ی نقلیه ی سنتی برای عبور از رود استفاده کرد. مسیر قایق بین دو ایستگاه اصلی کیوسکی (Kievsky) و نووسپاسکی (Novospassky) است که شش ایستگاه فرعی نیز در مسیر وجود دارند.
اگر قصد استفاده از قایق را دارید، بلیط all-day pass تهیه کنید تا بتوانید در هر ساعتی از روز که خواستید از قایق ها استفاده کنید و در هر ایستگاهی که خواستید پیاده شوید.

تاکسی
هزینه ی تاکسی در شهر مسکو مناسب است اما در بیشتر مواقع نمی توان تاکسی هایی که تاکسی متر داشته باشند را یافت و اغلب رانندگان تاکسی نیز انگلیسی نمی دانند.
- تاکسی های رسمی
این روزها اغلب مردم از اپلیکیشن های تاکسی یاب شبیه اسنپ و تپ سی خودمان استفاده می کنند مانند اوبر (Uber)، گت(Gett) و یاندکس(Yandex) که تقریبا مشکل زبان راننده ها را حل می کنند. تنها مشکل اینست که برای استفاده از این تاکسی یاب ها باید سیم کارت روسی داشته باشید. اگر از این اپلیکشن استفاده می کنید، سعی کنید مبدا تان را مکانی قابل دسترس انتخاب کنید وگرنه با تماس راننده و سوالات روسی اش مواجه خواهید شد.
همچنین می توانید تاکسی را به صورت تلفنی یا آنلاین سفارش دهید یا از یک روسی زبان بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. اغلب شرکت های تاکسی یاب نیم ساعت پس از تماس برای تان ماشین می فرستند. برخی از شرکت های قابل اعتماد عبارتند از:

Citymobil
Detskoe Taxi (به معنای تاکسی کودک که خودروهایی با صندلی کودک دارند)
Diligence Taxi Service
New Yellow Taxi
Taxi Tsel
Woman Taxi (تاکسی های صورتی که رانندگان خانم و صندلی کودک نیز ارائه می دهند)

حمل و نقل بین شهری

فرودگاه های مسکو
مسکو سه فرودگاه بین المللی دارد: فرودگاه دوموده دوو (Domodedovo)، شرمتیوو (Sheremetyevo) و ونوکووا (Vnukovo). از مرکز شهر به همه ی این فرودگاه ها قطار های Aeroexpress در رفت و آمدند که رزرو آنلاین بلیط تخفیف خواهد داشت. همچنین می توانید از تاکسی های فرودگاه استفاده کنید که رزرو در محل 2000 تا 2200 روبل و رزرو از قبل حدود 1500 تا 1800 هزینه خواهد داشت.

- فرودگاه بین المللی دوموده دوو
فرودگاه دوموده دوو که در 48 کیلومتری جنوب شهر واقع شده است، به بزرگترین و کارآمدترین فرودگاه شهر تبدیل شده است. قطارهای Aeroexpress هر نیم ساعت یک بار از ایستگاه پاولتسکی (Paveletsky) به مقصد فرودگاه حرکت می کنند که این مسیر 45 دقیقه به طول می انجامد.

- فرودگاه بین المللی شرمتیوو
فرودگاه شرمتیوو در 30 کیلومتری شمال غرب شهر واقع شده است. فاصله ی این فرودگاه از ایستگاه بلوراسکی (Belorussky) با قطار Aeroexpress 35 دقیقه است.

- فرودگاه بین المللی ونوکووا
فرودگاه ونوکووا در 30 کیلومتری جنوب غربی شهر با فاصله ی 35 دقیقه ای از ایستگاه کیوسکی (Kievsky) واقع شده است. قطارهای این مسیر هر یک ساعت یک بار حرکت می کنند.

قطار
مسافران قطار بسته به مبدا شان به ایستگاه های متفاوتی وارد می شوند. مسافرانی که از اروپا می آیند در ایستگاه کیوسکی (Kievsky) یا بلوراسکی (Belorussky)، مسافران سن پترزبورگ در ایستگاه لنینگرادسکی (Leningradsky) و مسافران شرقی در ایستگاه یاروسلاوسکی (Yaroslavsky) یا کازانسکای (Kazansky) پیاده می شوند. تمام ایستگاه های قطار در مرکز شهر در نزدیکی ایستگاه مترو قرار دارند.

مخارج روزانه

بودجه ی حدود 1500 روبل

- تخت از 500 روبل
- وعده های ارزان و شکم سیر کن کمتر از 300 روبل
- اگر کارت دانشجویی دارید برای بازدید مکان های دیدنی از آن استفاده کنید یا از مکان های رایگان دیدن کنید.

بودجه ی 1500 تا 8000 روبل

- اتاق های دو تخته از 2500 روبل در هاستل ها و 3500 روبل در مینی هتل ها
- منوهای ثابت غذا بین 200 تا 500 روبل
- شام با پیش غذا بین600 تا 1000 روبل
- بلیط تئاتر از 500 روبل

بودجه ی 8000 روبل

- اتاق های دو تخته از 8000 روبل و بیشتر
- غذای اصلی و پیش غذا از 1000 روبل
- بلیط تئاتر بولشوی از 1000 روبل

خرید در تور مسکو

اهالی مسکو عاشق خرید ومراکز خریدشان هستند. ازآخرین مد روز و لباس های درجه یک طراحان معروف گرفته تا هدایا و سوغاتی های روس از جنس اصل. در تور مسکو صنایع دستی و سوغات روسی مانند عروسک های ماتروشکا را در فروشگاه های ویژه هدایا با تنوع بسیار زیاد می توانید خریداری کنید. البته در مرکز شهر مسکو قیمت اجناس تقریبا گران است، برای خرید عمده به حومه شهر مسکو بروید و چانه بزنید.

غذا و رستوران در تور مسکو

راویولی، بورش(نوعی آبگوشت سبزی دار روسی)، بلینی، پیروگ روسی، سولیانکا ، مدوخا ، تولا (شیرینی زنجبیلی)،شکلات آلنکا و خاویار از جمله غذاهایی است که در تور مسکو میتوانید نوش جان کنید.معروفترین غذا در مسکو غذای آذربایجانی می باشد،آن را هم می توانید همه جا پیدا کنید.غذاهای ارمنیمانند کباب گریل و بشقاب ماهی شان را نیز امتحان کنید. جدا از غذای روسی، غذای گرجستانی پیشنهاد می شود که بسیار تند تر از غذای روسی می باشد همچنین رستوران های ژاپنی بیشترین طرفدار را در بین خانم های روسی دارند.

هتل های تور مسکو

بهتر است محل اقامت خود را براساس هدفتان از سفر تعیین کنید. در تور مسکو شما می توانید یک هتل آپارتمان با موقعیت عالی در نزدیکی مرکزشهر و میدان سرخ یا هتل مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید.

سایر تورهای مسکو