همدان

سفر به استان همدان

استان همدان از استانهای کوهستانی، مرتفع و سرد در غرب ایران به مرکزیت شهر همدان است. برای سفر به استان همدان هم راه زمینی و هم راه هوایی در دسترس است و تنها فرودگاه این استان در شهر همدان قرار دارد. مسیرهای زمینی ورود به استان همدان نیز از سمت شمال از شهرهای ساوه و زنجان، از شرق از سمت ملایر و از غرب از سمت کرمانشاه و سنندج در دسترس است.

هتل های استان همدان

هتل های استان همدان در شهر همدان متمرکز شده اند و از نظر دوری و نزدیکی به مراکز تفریحی و تاریخی هزینه های متفاوتی دارند. اگر قصد سفر به این استان در ایام تعطیل را دارید هتلتان را قبل از سفر انتخاب کنید چون همدان از شهرهایی است که به خاطر جاذبه هایی که دارد همیشه مورد توجه گردشگران قرار میگیرد.

تورهای استان همدان

شهر باستانی هگمتانه و غار علیصدر دو مکان پرطرفدار در همدان هستند که توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب میکنند. تورهای همدان نیز معمولا به مقصد این دو مکان برگزار میشوند اما اگر میخواهید جاهای بیشتری را ببینید بهتر است که پرواز و هتل را به صورت جداگانه رزرو کنید و به بازدید مکان های دیدنی بروید.

دیدنی های استان همدان

استان همدان بسیاری از جاذبه های مهم ایران را در خود جای داده است که بخش عظیمی از تاریخ ایران را دربر میگیرند. غار علیصدر که طولانی ترین غار آبی دنیاست، گنجنامه که به آبشار و کتیبه های تاریخی اش معروف است و شهر تاریخی هگمتانه تنها قسمتی از این جاذبه های بسیار دیدنی هستند که مسافران بسیاری برای دیدنشان به همدان سفر میکنند.

/ ایران / همدان