هتل های کرمان

هتل های کرمان
 • کرمان , کرمان
  کرمان- بلوار جمهوری اسلامی- چهارراه فرهنگیان 
  6,660,000‏ ریال

  هتل بین المللی پارس کرمان در سال ۱۳۸۱ و در زمینی معادل ۳۲۰۰۰ متر مربع و نیز با زیر بنایی معادل ۲۴۰۰۰ مترمربع تاسیس گردید که شامل ۸ طبقه به انضمام پارکینگ و پیلوت میباشد.

  - فاصله ها:

  فاصله هتل تا راه آهن :10 کیلومتر

  فاصله هتل تا فرودگاه: 8 کیلومتر

  - اتاقها:

  این هتل دارای ۱۹۷ باب فضای اقامتی است که عبارتند از:

  ۱۶۴اتاق دو تخته
  ۲۴ سوئیت ۳نفره
  ۸ سوئیت ۲ نفره
  ۱آپارتمان

  - امکانات تفریحی هتل:

  هتل بین المللی پارس کرمان دارای استخر، سونا ، جکوزی، سالن بیلیارد، زمین تنیس ،سالن سینما وزمین بازی برای کودکان می باشد.

  - رستورانها:

  هتل پارس کرمانبا سه رستوران و یک کافی شاپ آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

  - سالنها:

  هتل پارس کرمان دارای یک سالن کنفرانس بنام آپادانا ، یک سالن ضیافت بنام آریا و دو سالن بنامهای اندیشه و مشتاق می باشد.

  ورود زود هنگام به هتل از ساعت (6 الی 10) و خروج دیر هنگام از ساعت (14 الی 18) نیم بها محسوب می شود.

 • کرمان , کرمان
  کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - نبش چهار راه شفا 
  1,630,000‏ ریال

  هتل جهانگردی کرمان وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی در ردۀ مهمانسراها قرار می گیرد. هتل جهانگردی کرمان دارای ۵۳ باب اتاق که شامل ۴باب اتاق سوئیت معمولی ۳نفره، ۴باب اتاق سوئیت بزرگ، 4باب اتاق دوتخته می باشد. هتل جهانگردی کرمان دارای رستورانی به ظرفیت200 نفر می باشد. از مراکز دیدنی مهم مجموعه، میدان، بازار، مسجد و مدرسه گنجعلی خان را میتوان نام برد. از دیگر مراکز بازار، حمام، کاروانسرا، آب انبار حاج اقا علی، مسجد جامع، آرامگاه مشتاقیه، گنبد جبلیه را میتوان نام برد.

  فاصله هتل جهانگردی کرمان تا حمام گنجعلی خان ۵ کیلومتر، تا بازار کرمان ۵ کیلومتر، تا گنبد جبلیه 15کیلومتر، تا کاروانسرای گنجعلی خان 5 کیلومتر، تا مسجد امام 5کیلومتر و تا آرامگاه مشتاق علی شاه ۸ کیلومتر می باشد.

 • کرمان , رفسنجان
  رفسنجان - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان فردوسی 
  2,180,000‏ ریال

  هتل جهانگردی رفسنجان

  هتل جهانگردی رفسنجان متعلق به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردۀ مهمانسراها قرار می گیرد. که دارای ۱۱ باب اتاق و ۲ باب سوئیت می باشد. هتل جهانگردی رفسنجان در جنوب شهر رفسنجان در خیابان اصلی شهر (خیابان امام خمینی) واقع شده است. رفسنجان دارای آب و هوای گرم و خشک کویری است و فاصله هتل جهانگردی رفسنجان با اماکن دیدنی شهر رفسنجان از جمله موزه مردم شناسی ۲ کیلومتر، خانه حاج آقا علی4 کیلومترو موزه فرهنگی ریاست جمهوری 3کیلومتر می باشد

 • کرمان , ماهان
  کرمان ، ماهان ، خیابان ولیعصر ، تقاطع بهداری، بخش غربی شاه نعمت الله. 
  2,900,000‏ ریال

  هتل باغ سنتی متولی باشی بین سالهای 1250 تا 1264 هجری قمری به دستور فضل الدین قره باغی در زمان حکومت محمد شاه قاجار جهت سکونت متولی باشی در مجاوره آستانه شاه نعمت الله ولی ساخته شد. این مجموعه تاریخی در دی ماه 1310 به همراه مجموعه شاه نعمت الله ولی در لیست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و در حال حاضر نیز در لیست آثار ثبت جهانی سازمان یونسکو می باشد. این هتل سنتی در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفت. هتل فضای خیلی دلپذیر و سنتی دارد و ایام خوش قدیم را تجلی میکند.

  موقعیت مکانی هتل باغ سنتی متولی باشی

  فاصله هتل تا بازار گنجعلی خان کرمان 33 دقیقه با خودرو ، فاصله تا قلعه دختر کرمان 31 دقیقه با خودرو ، فاصله تا پایانه مسافربری کرمان 33 دقیقه با خودرو ، فاصله تا نمایشگاه بین المللی کرمان 39 دقیقه با خودرو

 • کرمان , جیرفت
  جیرفت-بلوارپیامبر اعظم-نرسیده به میدان انقلاب 
  1,700,000‏ ریال

  هتل آپارتمان ناجی جیرفت مجموعه ای بزرگ با زیر بنای 12 هزارمترمربع و امکانات و تجهیزات کامل است. مجموعه هتل بزرگ ناجي شامل رستوران ، كافي شاپ ، آلاجيق سنتي ، 20 باب مغازه و 15 دفتر كار ، 50 سوئيت ، مجتمع ورزشي و پاركينگ مي باشد .

 • کرمان , کرمان
  کرمان ،بلوارقدس ،ابتدای ترمینال 
  1,370,000‏ ریال

  این هتل در سال 1368 در بلوار قدس ابتدای ترمینال کرمان احداث گردیده است. که نسبت به هتل های دو ستاره دیگر امکانات بهتری را ردارا می باشد.

 • کرمان , جیرفت
  جیرفت-خیابان ابومسلم شمالی-نرسیده به چهارراه نخل طلایی 
  960,000‏ ریال

  این هتل یک هتل دو ستاره بوده ولی از فضایی دلنشین و خوب برای اسکان میهمانان عزیز برخوردار می باشد.

 • کرمان , جیرفت
  جیرفت-میدان امام-خیابان 12 بهمن(دز شتری) 
  900,000‏ ریال

  هتل هلیل جیرفت یک هتل دو ستاره ولی با امکانات خوب است، این هتل چون یک هتل تازه ساخت است تمام تاسیسات آن نیز تازه است.

 • کرمان , سیرجان
  سیرجان خیابان ابن سینا 
  1,350,000‏ ریال

  هتل فدک هتلی دو ستاره می باشد که دارای چشم انداز زیبا و چشم نوازی است و دارای امکانات قابل قبول و محیطی دلنشین برای مهمانان و مسافران گرامی می باشد.

  تعداد اتاق های هتل فدک

  این هتل دارای 20 اتاق یک تخته، دو تخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل فدک نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  هتل فدک در مرکز شهر سیرجان قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه 21 دقیقه (14.8 کیلومتر) و تا ایستگاه راه آهن در حدود 15 دقیقه (9 کیلومتر ) می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل فدک

  پیتزا ریحون از فست فودهایی است که در نزدیکی این هتل قرار دارد.

 • کرمان , سیرجان
  سيرجان خيابان ابن سينا 
  2,180,000‏ ریال

  هتل عطرسیب هتل سه ستاره می باشد و عطر سیب دارای اتاق هایی با مساحتهایی متفاوت ولی منطبق بر استانداردهای جهانی با معماری و دکوراسیونی مدرن، مجهز به امکاناتی که با دقت و وسواس فراوان جهت ایجاد راحتی و آسایش گردشگران تجاری و تفریحی طراحی و ساخته شده است. طراحی امکانات، و حتی بازی زیبای رنگها در اتاقها بر اساس نتایج تحقیقات و مطالعات انجام شده در خصوص انتظارات و نیازهای مهمانان مورد نظر (بازار هدف)است.

  تعداد اتاق های هتل عطر سیب

  این هتل دارای 23 اتاق است که شامل 4 اتاق 1 تخته، 14 اتاق دو تخته، 3 اتاق سه تخته و 2 سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل عطر سیب نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در مرکز شهر سیرجان قرار دارد و فاصله ایستگاه راه آهن با این هتل در حدود 8.5 کیلومتر (14 دقیقه) و با فرودگاه 14.6 کیلومتر (22 دقیقه) است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل عطر سیب

  پیتزا ریحون در 5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • کرمان , سیرجان
  كرمان، سيرجان، بلوار نماز، شهرك رزمندگان 
  980,000‏ ریال

  هتل کهکشان سیرجان دو ستاره می باشد و از امکانات و محیط قابل قبولی برای مسافران و میهمانان برخوردار است.

  تعداد اتاق های هتل فدک

  هتل کهکشان دارای 64 اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل فدک نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در مرکز شهر واقع است و فاصله ان تا فرودگاه 10 کیلومترو تا ایستگاه راه آهن 7 کیلومتر می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل فدک

  تالار پذیرایی آوا در450 متری و مهمانسرای گل گهر در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • کرمان , سیرجان
  کرمان-سیرجان-بلوار سید جمال الدین-محیاشهر-روبروی پمپ بنزین استوار 
  1,500,000‏ ریال

  این هتل دو ستاره می باشد و دارای امکانات و محیط قابل قبولی برای مسافران است. در مجاورت این هتل پمپ بنزین، بانک مسکن، سپه و ملی و نیز اداره پست قرار دارد. همچنین چندین پارک از جمله پارک ملت ، مسافر و شهربازی نیز در نزدیکی این هتل قرار دارد.

  تعداد اتاق های هتل فدک

  این هتل دارای 40 اتاق دو تخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل فدک نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان سید جمال الدین قرار دارد و فاصله بسیار کمی با مرکز شهر دارد. همچنین فاصله این هتل با فرودگاه 16 کیلومتر (24 دقیقه) و با ایستگاه راه آهن 10 کیلومتر (17 دقیقه) است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل فدک

  فست فود بیگ بوی در 600 متری، تالار پذیرایی گلها در 1 کیلومتری و کافه رستوران شکلات در 750 متری این مکان قرار دارد.

 • کرمان , کرمان
  کرمان ، قلعه گنج ، روبروی دانشگاه پیام نور. 
  3,700,000‏ ریال

  هتل سنتی کپری قلعه گنج کرمان عضو گروه زنجیره ای هتل های پارسیان می باشد . هتل سنتی کپری قلعه گنج در دل کویر با معماری و طراحی بینظیر توانسته گردشگران و مسافران زیاد داخلی و خارجی را به خود جذب کند. سوئیت های هتل با مدل های مدور و فضای داخلی آنها هم از خشت و گل بنا شده . هتل سنتی کپری قلعه گنج یکی از زیباترین و دیدنی ترین اقامتگاه در منطقه کویری می باشد. هتل کپری دارای 5 راهرو سنتی است که هر راهرو دارای 6 باب اتاق کپری می باشد. رستوران هتل به صورت کپری با انواع غذاهای سنتی و غذاهای خاص منطقه و کافی شاپ هتل به صورت کپری واقع در پشت لابی خدمات قابل توجهی را برای مسافران و گردشگران فراهم می نماید.

  موقعیت مکانی هتل سنتی کپری قلعه گنج کرمان

  فاصله هتل سنتی تا باغ شاهزاده ماهان 4 ساعت و 21 دقیقه ، فاصله تا ارگ راین کرمان 3 ساعت و 31 دقیقه ، فاصله تا ایستگاه راه آهن کرمان 4 ساعت و 50 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی کرمان 4 ساعت و 59 دقیقه می باشد.

 • کرمان , بم
  بم - بلوار امام خميني - جنب فرمانداري 
  2,170,000‏ ریال

  یکی از جاذبه های بی نظیر شهرستان بم بخش خوش آب و هوا وتوریستی گردشگری دهبکری است. دهبکری زیباترین منطقهٔ سرسبز و چشم نواز است که در شهرستان کویری بم خود نمایی می کند و به همین دلیل نزد مردم بم بسیار محبوبیت دارد. علاوه بر مردم بم در همهٔ فصول سال دهبکری پذیرای مسافران بیشماری است. دهبکری دارای ارتفاعات بکر و دست نخورده ی بسیاری است به طوری که همه ساله گروه های کوه نوردی و گردشگری بسیاری در استان کرمان به ارتفاعات دهبکری قدم می گذارند. از جمله این ارتفاعات می توان به کوه شیر و منطقهٔ زیبای مرغک اشاره کرد.ارگ بم بزرگترین بنای خشتی جهان نیز در این شهر واقع شده است.

  شایان توجه است،به دلیل رعایت استانداردهای معماری،هتل جهانگردی بم جزو معدود ساختمان هایی بوده که در زلزله آسیب ندیده و مهمانان مسقر در آن سالم مانده اند.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی بم

  فاصله هتل جهانگردی بم تا تا ارگ راین کرمان 2ساعت و34 دقیقه ، فاصله تا ایستگاه راه آهن کرمان 2 ساعت و 12 دقیقه ، فاصله تا فرودگاه بین المللی کرمان 2 ساعت و 22 دقیقه و تا باغ شاهزاده ماهان 1 ساعت و 44 دقیقه می باشد.

 • کرمان , بم
  بم، بلوار جانبازان، روبه روی دانشگاه پیام نور 
  3,130,000‏ ریال

  هتل پارسیان آزادی بم یک هتل چهار ستاره با امکانات خوب و دسترسی بسیار مناسب و نزدیک به مرکز شهر و ارگ تاریخی بم مکان خوبی برای اقامت در این شهر تاریخی می باشد. در ضمن این هتل دارای 63 باب اتاق مجهز و با امکانات است

 • کرمان , کرمان
  كرمان، بلوار شهید صدوقی 
  2,490,000‏ ریال

  هتل اخوان کرمان با موقعیت مکانی بسیار مناسب در بلوار شهید صدوقی کرمان واقع است و با مراکز تاریخی و تفریحی کرمان دارای فاصله بسیار مناسب می باشد، به گونه ای که تا باغ هرندی (17 دقیقه پیاه)، تا پایانه مسافربری(22دقیقه پیاده)، تا مسجد ملک (23 دقیقه پیاده)، تا حمام گنجعلی خان (22 دقیقه پیاده)، تا یخدان مویدی (25 دقیقه پیاده)، تا مسجد حاج آقا علی (26 دقیقه پیاده)، فاصله دارد.

  در ضمن فاصله این هتل تا فرودگاه 20 دقیقه با ماشین می باشد.

 • کرمان , سیرجان
  سیرجان - خیابان قیام - روبروی سینما قدس 
  2,040,000‏ ریال

  این هتل 3ستاره می باشد و دارای فضای سبز و محیط و امکانات نسبتا مناسبی است. پارک هادی در مجاورت این مکان قرار دارد.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی

  هتل جهانگردی سیرجان دارای تعداد 4 اتاق یک تخته،23 اتاق دو تخته، 2 اتاق سه تخته و یک سوئیت سه تخته و رستورانی با ظرفیت 200نفر می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان قیام روبروی سینما قدس قرار دارد و فاصله آن با ایستگاه راه آهن در حدود 7 کیلومتر (12دقیقه) و با فرودگاه 14 کیلومتر(20دقیقه) است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی

  فست فود پیدن و پیتزا ریحون در 1 کیلومتری این هتل قرار دارند.

 • کرمان , ماهان
  ماهان - ميدان قرني روبروي نيروي انتظامي 
  1,780,000‏ ریال

  این هتل 3ستاره می باشد و دارای فضای سبز و محیط و امکانات نسبتا مناسبی است. پارک هادی در مجاورت این مکان قرار دارد.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی

  هتل جهانگردی سیرجان دارای تعداد 4 اتاق یک تخته،23 اتاق دو تخته، 2 اتاق سه تخته و یک سوئیت سه تخته و رستورانی با ظرفیت 200نفر می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان قیام روبروی سینما قدس قرار دارد و فاصله آن با ایستگاه راه آهن در حدود 7 کیلومتر (12دقیقه) و با فرودگاه 14 کیلومتر(20دقیقه) است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی

  فست فود پیدن و پیتزا ریحون در 1 کیلومتری این هتل قرار دارند.

 • کرمان , کرمان
  استان کرمان ، شهر کرمان ، بزرگراه امام خمینی ، نبش بلوار امام حسین ، هتل گوا 
  1,770,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره گواشیر کرمان در بلوار امام حسین واقع شده است. این هتل با داشتن امکاناتی از جمله یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، پاركینگ، نمازخانه و لابی و آماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد.

  فاصله تا فرودگاه:8کیلومتر

 • کرمان , کرمان
  کرمان،خیابان شهید بهشتی،حدفاصل آزادی و طهماسب آباد،کوچه 5 
  2,500,000‏ ریال

  هتل آپارتمان آسام کرمان هتلی تازه تاسیس و لوکس در مرکز شهر کرمان در 4 طبقه ساخته شده است.درهر طبقه 4واحد وجود دارد که مجموعا 16 واحد را شامل می شود.یکی از مزایای این هتل آپارتمان دسترسی راحتتر و سریعتر به مراکز خرید،مراکز اداری و بیمارستانها و مراز دیدنی و باستانی شهر دارد.