هتل های اصفهان

هتل های اصفهان
 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خيابان چهارباغ عباسي. 
  4,160,000‏ ریال

  هتل 4 ستاره عالی قاپو اصفهان ، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره ایران می باشد. موقعیت مکانی و جغرافیایی هتل عالی قاپو بسیار خوب بوده و به جاهای تاریخی و مراکز خرید نزدیک می باشد. این هتل با معماری سنتی و زیبا در مرکز شهر اصفهان گردشگران زیادی را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب کرده. نزدیکی به عمده جاذبه های توریستی شهر اصفهان مانند سی و سه پل، پل خواجو و میدان نقش جهان و دسترسی راحتتر به مراکز دیدنی شهر از جمله ویژگی های هتل عالی قاپو می باشد.هتل عالی قاپو اصفهان دارای 104 باب اتاق و سوئیت یک تخته ، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل عالی قاپو اصفهان

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 6 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 5 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 12 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ پرندگان 23 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 40دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه اهن 51 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل عالی قاپو اصفهان

  رستوران شهرزاد در چندقدمی، خانه کنتاکی ، بریانی هشت بهشت ، کافه هست در 200 متری و کافه فندق در 300 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان آمادگاه، هتل ونوس 
  4,730,000‏ ریال

  هتل سه ستاره تاپ ونوس با موقعیت عالی درمرکز شهر تاریخی اصفهان بنا گردیده است. هتل ونوس اصفهان با معماری سنتی و مدرن با مساحتی حدود 700 متر مربع و 5000 مترمربع ، در 5 طبقه ، دارای 58 باب اتاق دوتخته ، سه تخته ، چهارتخته ، پنج تخته و کانکت و سوئیت های مجلل در نزدیکی مراکز تاریخی، سیاحتی و تجاری قرار گرفته است. هتل ونوس در روز پنجم مهرماه سال 1390 مصادف با روز جهانی جهانگردی مورد بهره برداری قرار گرفته است. بام این هتل دارای چشم انداز زیبا و دید بسیار عالی از میدان نقش جهان ، مدرسه چهارباغ و کوه صفه می باشد. موقعیت مکانی خاص این هتل در مرکز شهر، موجب گردیده تا میهمانان بتوانند به راحتی با چند دقیقه پیاده روی به میدان نقش جهان، کاخ چهلستون، عمارت هشت بهشت، پل ها و سایر آثارتاریخی نصف جهان دسترسی یابند و از فضاهای منحصر به فرد لذت ببرند.

  موقعیت مکانی هتل ونوس اصفهان

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 5 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی وسه پل 7 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 39 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 50 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ونوس اصفهان

  پیتزا همبرگر خیام در 300 متری و رستوران شهرزاد در 1.2 کیلومتری، کافه هس و بریانی هشت بهشت در 1.5 کیلومتری و کافه فندق در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان علوی 
  4,250,000‏ ریال

  یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعنوان یک مهمانسرای 5 ستاره بروی گردشگران باز است، خانه عامری های کاشان است. این مجموعه با معماری بینظیر خود یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی کاشان است که مسافران می توانند علاوه بر اقامتی آرام و بینظیر، این شاهکار را در طول اقامت خود ببینند. از فضاهای مهم معماری خانه عامریها باید از سرداب، شاه نشین، آینه خانه، هفت دری، هشتی ورودی، ایوان تابستانی و زمستانی، حوض خانه، بهاربند و دو بادگیر نام برد. سرای عامریهای کاشان یا هتل سنتی خانه عامریها دارای اتاقها و سوئیتهای لوکس و مجهز، متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی است که در طراحی داخلی آن منظور شده است. فضای همه اتاق ها که با نام کاشانه شناخته می شود، متفاوت با یکدیگر و مستقل از هم هستند. علاوه بر همه امکانات یک هتل 5 ستاره در این مجموعه، امکاناتی همچون دسترسی به اینترنت بی سیم و فضای خدمات اداری و رایانه ای نیز در دسترس است.

  تعداد اتاق های هتل خانه عامری ها کاشان

  این هتل دارای 15 باب اتاق و سوئیت یک تخته، و دوتخته و سه تخته می باسد.

  موقعیت مکانی هتل خانه عامری ها کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه عامری ها کاشان

  کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفریدر چند قدمی و رستوران کمال الملک در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  خیابان امیر کبیر ، جنب باغ فین کاشان، هتل نگارستان 
  2,920,000‏ ریال

  هتل نگارستان کاشان

  هتل نگارستان کاشان با امکانات و تجهیزات مدرن و برخورداری از استانداردهای بین المللی کیفیت، خدمات گردشگری، تسهیلات و سرویسهای مورد نیاز را در بخشهای مختلف هتل نگارستان کاشان به میهمانان عزیز ارائه می کند. چشم انداز اکثر اطاق های هتل نگارستان کاشان به گونه ای است که شما نظاره گر نمای زیبای باغ تاریخی فین کاشان و یا افق زیبای شهر کاشان می باشید. این چشم اندازهای زیبا با ایجاد احساسی دلنشین، اقامت آرام شما را در این شهرستان رویایی به خاطراتی ماندگار و همیشگی تبدیل خواهد نمود. بعضی سوئیت ها دارای بالکنی دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به باغ فین به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کاشان را می دهد.سوئیت های دو تخته و سه تخته که از فضا و طراحی بی نظیری برخوردار است ، از بزرگترین اطاقها در کشور می باشد و امکانات رفاهی بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های خواب مدرن و تجهیزات مناسب و سرویس بهداشتی مجهز به وان نیز جهت اقامت راحت شما در نظر گرفته شده است.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 56 اتاق دوتخته و سه تخته در هشت طبقه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5دقیقه و تا فرودگاه 10 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  رستوران فست فود دارکوب در 260 متری، کافه شازده در 500 متری، فست فود فیش اند چیپس فیشلند در 750 متری و پیتزا دولوپی در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - خیابان فاضل نراقی کوچه فرهنگ شمارۀ 31خانۀ تاریخی مهین سرای راهب ( خا 
  3,200,000‏ ریال

  خانه مهین سرای راهب از تلفیق معماری سنتی بازمانده از عصر قاجار با فناوری های روز، محیطی پسا مدرن را در شهر تاریخی کاشان به دیده گان میهمانان خود گذاشته است. خانه مهین سرای راهب از خانه های تاریخی شهر کاشان می باشد، مجموع خانه مهین سرای راهب در دو طبقه و به صورت سه طرف ساخت در اطراف دو حیاط شکل گرفته است. مهمترین فضا های معماری بنا شامل دو سرداب، شاه نشین، هشتی ورودی، ایوان تابستانی، ایوان زمستانی و یک باد گیر می باشد. خانه مهین سرای راهب از طرف سازمان میراث فرهنگی به عنوان لوکس ترین اقامتگاه تاریخی ایران انتخاب شده است.

  تعداد اتاق های هتل مهین سرای راهب کاشان

  این هتل دارای 13 باب اتاق دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل مهین سرای راهب کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه فاصله دارد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل مهین سرای راهب کاشان

  کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفری در 750 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، چهارراه تختی به سمت میدان شهدا ،ابتدای کوچه شهید بانکی،هتل صبا. 
  2,340,000‏ ریال

  هتل صبای اصفهان در مرکز شهر اصفهان قرار دارد . این هتل به اماکن تاریخی موزه ها ، خیابان چهارباغ و ساحل زیبای زایندره رود دسترسی راحت و آسانی دارد. در رستوران شیک هتل می توانید از خوردن غذا لذت ببرید و در اتاق های دنج و راحت هتل استراحت کنید. هتل صبا دارای 6 طبقه و مشتمل بر 22 باب اتاق می باشد. این هتل دارای سیستم خنک کننده به صورت اسپیلت می باشد و تمام فضای هتل دارای سیستم گرم کننده مرکز از طریق شوفاژ است.

  موقعیت مکانی هتل صبا اصفهان نسبت به مرکز شهر ، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 13 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 12 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 13 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ پرندگان 23 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 33 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 30 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خیابان چهارباغ عباسی ، خیابان آمادگاه ،مهمانسرای بین المللی عباسی 
  6,870,000‏ ریال

  هتل عباسی اصفهان ( مهمانسرای عباسی اصفهان ) واقع در خيابان چهارباغ عباسی، كهن ترين هتل جهان با معماري شكوهمند ايرانی طراحي و بنا گرديده است. با شكوفائي اقتصاد ايران در عصر صفوي ساختن بناهاي عظيم و سودمند آغاز گرديد. يكي از شاخص ترين بناهاي آن دوره كاروانسراي عباسي اصفهان مي باشد که در سال 1128 توسط شاه سلطان حسین صفوی ساخته شد و تحت عنوان مدرسه مادرشاه به مادرش تقدیم گردید. در سال 1336 شركت سهامي بيمه ايران با خريد این بنا و تبديل آن به مهمانخانه و تغییر نام به مهمانسرای شاه عباس، هم يك بناي ارزشمند تاريخي را حفظ نمود و هم خاطره كاربري نخستين آن ( يعني اقامتگاه مسافرين ) را در شكل جديد مهمانسرا زنده كرد و هم فضایی بسیار چشم نواز و آبرومند در این شهر پرآوازه ایرانی به وجود آمد. بطوریکه این بنا را به یکی ار جاذبه های توریستی ایران تبدیل کرده است و از افتخارات این سرزمین محسوب می شود. هتل عباسی در حال حاظر بهترین هتل پنج ستاره اصفهان می باشد.

  تعداد اتاق های هتل عباسی اصفهان

  این هتل دارای 230 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سوئیت دوتخته، سوئیت چهارتخته و آپارتمان دوخوابه و سه خوابه است.

  موقعیت مکانی هتل عباسی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 4 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی وسه پل 3 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 10دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 36 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 23 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل عباسی اصفهان

  کافه اسپادان و کافه سینما و کافه دیروز و امروز در چندقدمی، رستوران آقای کتلت در 300 متری، خانه کنتاکی در 400 متری، رستوران همشهری و شهرزاد در 500 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ،خيابان آمادگاه ، مقابل هتل عباسی. 
  2,800,000‏ ریال

  هتل سفیر اصفهان در نزدیکی بازار سنتی هنر اصفهان و در کنار مجموعه هتل عباسی قرار دارد. هتل سفیر اصفهان با فراهم آوردن فضایی مدرن و با امکانات مناسب، فضایی دلپذیر را برای اقامت در نزدیکی آثار تاریخی و دیدنی های شهر اصفهان مانند مدرسه چهار باغ و ... فراهم کرده است. هتل سفیر به موزه های زیبای اصفهان ، کاخ چهلستون و هشت بهشت نزدیک بوده . این هتل دارای 60 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته و سوئیت و آپارتمان می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سفیر اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 4 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 3 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 36 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 23 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سفیر اصفهان

  رستوران شهرزاد در 1 کیلومتری، کافه هست و بریانی هشت بهشت در 1.5 کیلومتری و کافه فندق در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان -سی و سه پل بلوار ملت 
  4,930,000‏ ریال

  هتل کوثر که قبل از انقلاب اسمش شرایتون بود، یکی از محبوب ترین های اصفهان است چون درست روبروی زاینده رود و در چند قدمی سی و سه پل قرار گرفته؛ یعنی در قلب اصفهان و در مرکز همه ی آنچه برایش به این شهر سفر کرده اید. می توانید در پیاده روی ها خیلی از دیدنی های شهر را ببینید، به محله ی ارمنی جلفا بروید، از میدان نقش جهان و بناهای تاریخی موجود در آن دیدن کنید و به مراکز خرید و اداره ها هم نزدیکید. ولی جذابیت هتل کوثر با قدمتی نزدیک پنجاه سال فقط این نیست. هتل دارای باغ پر گل و گیاه باصفایی است که دورتا دورش برای نشستن تخت گذاشته اند، پنج رستوران دارد که هر کدام متفاوت از دیگری است. در یکی می توانید غذاهای ایتالیایی را تجربه کنید، در رستوران سنتی سرو غذاهای اصیل اصفهان مثل بریانی و خورشت ماست و دیگر غذاهای سنتی ایران را سفارش دهید، رستوران زرین واقع در لابی هتل مشرف به فضای باغ با سرو انواع غذاهای ايراني و فرنگي است، رستوران تابستانه ی باغ غذا را در فضای سبز هتل و کنار آبنمای آن سرو می کند و رستوران فصلی آبشار در جوار استخر غذاهای باربیکیو برایتان تدارک می بیند. هتل کوثر استخر روباز و کلوب ورزشی شامل جكوزی، سالن بدنسازی، سالن بیلیارد و سالن تنيس روی میز دارد و علاوه بر این، می توانید از فروشگاه های متنوعش که سوغات و صنایع دستی اصفهان را عرضه می کنند خرید کنید.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 170 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سوئیت نرمال، رویال و دوبلکس می باشد.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 14 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 5 دقیقه پیاده ، فاصله تا باغ پرندگان 19 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 30 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  کافه رادیو در 100 متری، رستوران وی آی پی در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، چهارباغ پایین، چهارراه تختی ، ابتدای خیابان مسجد سید. 
  2,810,000‏ ریال

  هتل آزادی اصفهان یکی از باسابقه ترین و مهم ترین هتل های اصفهان می باشد . این هتل درمرکز شهر واقع شده و به دیدنی های تاریخی و مهم شهر نزدیک می باشد. قدم زنان می توانید در عرض پنج دقیقه به میدان تاریخی نقش جهان برسید، کنار ساحل زاینده رود و روی سی وسه پل یا پل خواجو قدم بزنید یا از کاخ چهلستون و موزه های واقع در بافت تاریخی دیدن کنید. بیشتر از سی سال از شروع فعالیت هتل آزادی می گذرد و به همین دلیل پرسنل باتجربه ای دارد و با توجه به قیمت مناسبش خدمات خوبی ارائه می دهد. هتل آزادی اصفهان در 4 طبقه و مشتمل بر 38 باب اتاق و سوئیت دو تخته، سه تخته و یک خوابه است.

  موقعیت مکانی هتل آزادی اصفهان

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا سی و سه پل 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 20 دقیقه پیاده ، فاصله تا باغ گلها 16 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 52 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آزادی اصفهان

  رستوران سرای بدیع در 700 متری ، بریانی اعظم و رستوران ملک سلطان جارچی باشی در 1.5 کیومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان- پل فلزی- خیابان مطهری 
  3,900,000‏ ریال

  هتل 4 ستاره تاپ آسمان اصفهان در حاشیه زاینده رود و درموقعیت مکانی عالی ساخته شده است. ساختمانی با 40 متر ارتفاع و 13 طبقه در زمینی به مساحت 9000 متر و با آخرین استانداردهای روز اروپا ساخته شده است. یکی از ویژگی های ممتاز هتل آسمان اصفهان دسترسی راحت به مراکز دیدنی شهر و رستوران گردان هتل می باشد که دربلندترین ساختمان اصفهان قرار دارد. این هتل دارای 100 باب اتاق یک تخته، دوتخته و کانکت و نیز سوئی های معمولی و رویال می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آسمان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آسمان اصفهان

  پیتزا پل پارک در چند قدمی، رستوران مستر پورغریب در 300 متری و فست فود سیب بزرگ در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان خیابان محتشم کوی پاقپان عمارت چهارم 
  1,800,000‏ ریال

  در دل کویر کاشان گوشه ای با خانه های قدیمی،مسکوت مانده بود که با تدبیر جناب آقای پرفسور فریور و همسر فرهیخته ایشان سرکار خانم اخوان ، این بناها خریداری و بازسازی شد و این خانه های جدا ازهم با تعبیه ای بسیار عالی بوسیله ی درهای میانجی به هم متصل شدند و مجموعه بزرگ هتل سنتی نگین کاشان را تشکیل دادند . این مجموعه متشکل از ۴ حیاط و دارای ۲۱ اتاق اقامتی بوده که با معماری سنتی و کهن ، مجهز به کلیه امکانات رفاهی و مدرن می باشد. حیاط اصلی این مجموعه که بسیار چشم نواز و دل انگیز است ، تشکیل شده از شاه نشین و اتاق هایی كه اطراف آن قرار گرفته اند و حوض آبی وسط حیاط كه مانند نگینی در حلقه ی انگشتر دربر گرفته اند و زیرزمین هایی خنک و مصفا که گویای قدمت شهر کاشانند. و در کنار حیاطی دیگر ، رستورانی با پلکانی زیبا به چشم می خورد که با درهایی بسیط و بزرگ آماده پذیرایی از میهمانان است. این مجموعه در فضای تالار سنتی با داشتن کادری مجرب و حرفه ای و منوی غذایی کامل شامل تمام غذاهای اصیل و سنتی ایرانی آماده پذيرايي و خدمت رسانی می باشد. یکی از ویژگی هایی که این مجموعه را منحصربه فرد کرده قرار گرفتن آن در مرکز بافت سنتی شهر است که دسترسی میهمانان عزیز را به بازار بزرگ كاشان و خانه ها و ابنیه ی تاریخی بسيار آسان و نزديك نموده است.

  این هتل کودکان زیر 8 سال را پذیرش نمی کند.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 21 باب اتاق دو تخته، سه تخته، چهارتخته و هفت تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان محتشم قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  سفره خانه سنتی مظفری و کافه رستوران گنجینه در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان -خ چهارباغ عباسی کوچه جهان آرا - هتل پارت 
  2,400,000‏ ریال

  هتل پارت اصفهان 5 طبقه در نزدیکی سی و سه پل قرار گرفته و موقعیتش طوری است که هم به مراکز خرید نزدیک است و هم به نقاط دیدنی و تاریخی اصفهان مثل پل خواجو، میدان نقش جهان، مسجد چهارباغ و ... . کادر مجرب هتل پارت اصفهان و دکوراسیون شیک و فضای لوکس هتل و سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده، این هتل را برای اقامت گردشگران خارجی هم به گزینه ی ایده آلی بدل می کند.

  تعداد اتاق های هتل پارت اصفهان

  این هتل دارای 43 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارخته و ویژه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پارت اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پارت اصفهان

  کافه خاتون در چند قدمی، کافه اسپادان و کافه سینما در 400 متری و کافه دیروز امروز در 450 متری و رستوران اقای کتلت در 800 متری، خانه کنتاکی، رستوران شهرزاد و رسوران همشهری در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، خیابان فاضل نراقی ، پشت مسجد آقابزرگ ، گذر آب انبار خان ، کاشی 20 ، 
  1,300,000‏ ریال

  خانه تاریخی نقلی با مساحت 198 متر به عنوان کوچکترین خانه باهویت و معماری قاجاری و بومی به شماره 10255 ثبت ملی شده است و دارای بادگیر، ایوان، سرداب و دو حیاط کوچک با 8 اتاق و نیز خانه تاریخی رضوانیان دارای ایوان، آشپزخانه، غذاخوری، سرداب و حوض و حیاط برای اقامت بومی آماده میهمان نوازی از شما سروران گرامی است. میهمانان در زمستان در اتاق های کرسی دار و در تابستان در حیاط و ایوان اقامت و با غذاهای بومی و محلی منطقه توسط سرکار خانم احتساب که مادر همسر آقای رضوانیان است پخته و پذیرایی میشوند. چای و دمنوش آتشی، پخت نان هیزمی، دوچرخه سواری در بافت تاریخی، اینترنت رایگان، پارکینگ اختصاصی و کتابخانه و حتی مشارکت در پخت غذا و چیدن سفره خدماتی است که به میهمانان خانه نقلی ارائه میشود. خونه نقلی به عنوان یکی از اعضای خوشه سار بومی ایران و اهالی آن که کارشناسان رشته های جهانگردی و توریسم و زبان خارجه هستند در کنار هم سعی دارند با رعایت قوانین در جهت حفظ هویت و در راستای فرهنگ بومی و توسعه پایدار و احترام به جامعه محلی الگویی برآمده از همین بوم و بر را در زمینه صنعت، فرهنگ و توریسم ارائه نمایند .

  تعداد اتاق های هتل خانه نقلی کاشان

  این هتل دارای 7 اتاق میباشد که هم اکنون مجموعه اقامتگاه بوم گردی نقلی دارای 14 اتاق با ظرفیت 40 نفراست.

  موقعیت مکانی هتل خانه نقلی کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه نقلی کاشان

  رستوران کمال الملک در چند قدمی، کافه رستوران گنجینه، سفره خانه سنتی مظفری در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ،نیاسر ،میدان گلها ،بلوار تالار 
  2,900,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره سبز نیاسر کاشان در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شهر نیاسر در شهرستان کاشان و در استان اصفهان قرار گرفته است. هتل سبز نیاسر با امکاناتی مدرن و مجهز بهترین مکان جهت اقامت و کسب آرامش برای مسافران گرامی می باشد. هتل کمترین فاصله را تا آثار طبیعی موجود در نیاسر از جمله چهارتاقی نیاسر، آبشار، کاخ صفوی تالار که بر روی آتشکده ساسانی ساخته شده، گرمابه صفوی، برج دیدبانی را دارد.

  تعداد اتاق های هتل سبز نیاسر کاشان

  این هتل دارای 30 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سبز نیاسر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه، تا فرودگاه یک ساعت و تا ایستگاه راه اهن 40 دقیقه می باشد.

 • اصفهان , گلپایگان
  گلپايگان - گوگد - ارگ تاريخي گوگد 
  2,000,000‏ ریال

  هتل ارگ گوگد گلپایگان دومین بنای خشت و گلي ايران ميباشد كه تاريخ و زمان ساخت آن به حدود چهار قرن پيش نسبت داده ميشود . ارگ گوگد درمسير جاده معروف ابريشم قرارداشته است .

  هم اينك اين مجموعه بعنوان مهمانسرا با امكانات مدرن شامل اتاقهائي زيبا با سرويسهاي بهداشتي،تلويزيون ،سيستم سرمايش و گرمايش فن كوئل ، رستوران و چايخانه سنتي ،سالنهاي عقد و عروسي آماده پذيرائي از گردشگران داخلي و خارجي مي باشد .درروي درب ورودي شمالي قسمتي بعنوان شاه نشين وجود داشته است كه هم اكنون بعنوان سـوئيت ويـژه مـورد استفاده قرارميگيرد و حوض آبي دراين شاه نشين وجود داشته است كه هرزمان که درب توسط مهاجمين آتش زده ميشد محافظين با تخليه آب حوض آتش را خاموش ميكرده اند. ازطرفي چاهي درقسمت جنوب شرقي ارگ وجود دارد كه نشان ميدهد براي روزهاي مقاومت و محاصره فكر آب آشاميدني نيز شده بود.درروي درب ورودي ، دو دركـوب وجـود دارد كـه بـزرگتـر را مــرد كـوب وكـوچـكـتر را زن كوب مي ناميده اند. كه برعكس بقيه مناطق ايران درگلپايگان زن كوب درسمت راست قرارميگرفته است.

  تعداد اتاق های هتل ارگ گوگد گلپایگان

  این هتل دارای 20 باب اتاق و مجموعا 60 عدد تخت دارد.

  موقعیت مکانی هتل ارگ گوگد گلپایگان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در گوگد گلپایگان قرار دارد فاصله ان تا مرکز شهر 5 دقیقه و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه قطار 2 ساعت و نیم می باسد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان کمال اسماعیل، حدفاصل میدان انقلاب و پل فردوسی ،هتل ملل 
  2,100,000‏ ریال

  هتل ملل اصفهان بین سی و سه پل و پل فردوسی قرار دارد و از سال 81 فعال است. این هتل 7 طبقه نمای خوبی رو به اصفهان دارد و کادر مجربش همواره سعی کردند خدمات خوبی به مهمانان ارائه کنند. رستوران بام هتل ملل یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین امتیازات این هتل است. شما اگر در فصولی از سال که آب و هوای معتدل دارد به اصفهان سفر کنید، می توانید در رستوران بام هتل ملل غذایتان را رو به شهر تاریخی اصفهان میل کنید و از منظره لذت ببرید. این هتل دارای 36 باب اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ملل اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 8 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 3 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 12 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 6 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 34 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 21 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ملل اصفهان

  رستوران هانی 2 در 600 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  بلوار کاوه ، پایانه کاوه ، داخل پایانه ، پشت تعاونی همسفر ، هتل کاوه 
  1,330,000‏ ریال

  با اقامت در این هتل دغدغه جابجایی نخواهید داشت. هتل کاوه نزدیک مجموعه ی تفریحی ناژوان است؛ از معدود باغ های اصفهان که از جریان توسعه و گسترش شهر تااندازه ای ایمن مانده و همچنان به هوای شهر لطافت و تازگی می بخشد. زاینده رود از وسط این باغ گذر می کند و ازاین جهت ناژوان را از دیگر پارک های اصفهان متفاوت کرده است. پارك جنگلي ناژوان که به آن ریه ی اصفهان می گویند باغ پرندگان، باغ موزه پروانه ها، باغ خزندگان زنده و پارک آبی کودکان را در خود جای داده و تله سیژ هم دارد.

  تعداد اتاق های هتل کاوه اصفهان

  این هتل دارای 28 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارتخته، پنج تخته، شش تخته و هفت تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کاوه اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5دقیقه و تا فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 25 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور کاوه اصفهان

  پیتزا نوین در 5.5 کیلومتری، فست فود ZFC در 3.3 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، ابتدای بلوار آئينه خانه، مقابل سی وسه پل. 
  3,760,000‏ ریال

  یکی دیگر از هتلهای خوب اصفهان، هتل پارسیان سوئیت است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب و همچنین برخورداری از اتاقهای تمیز و امکانات اقامتی خوب، مکانی مناسب برای مسافران اصفهان است. هتل سوئیت اصفهان با موقعیت مکانی منحصر به فرد و مشرف به پل تاریخی سی و سه پل و زاینده رود این امکان را برای مهمانان میسر نموده تا به آسانی از مراکز تاریخی و جاذبه های توریستی و مکان های تجاری شهر بازدید نمایند. رستوران هتل سوئیت اصفهان مشرف به زاینده رود می باشد. هتل پارسیان سوئیت اصفهان دارای 48 باب اتاق و سوئیت دوتخته، سه خته، چهارخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سوئیت پارسیان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل سوئیت پارسیان اصفهان تا کاخ عالی قاپو 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 1 دقیقه پیاده ، فاصله تا میدان نقش جهان 15 دقیقه با خودرو، فاصله تا باغ گلها 8 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 35 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 19 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سوئیت پارسیان اصفهان

  کافه رابو در 180 متری، رستوران وی آی پی در 250 متری و رستوران بن اپتی در 900 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , نائین
  نائین-خیابان شهید رجائی جنب هلال احمر، هتل جهانگردی نائین. 
  2,000,000‏ ریال

  شهرستان نائین وسیعترین شهرستان استان اصفهان است. نائین سرزمینی کویری است که یکی از زیباترین دیدنی های طبیعی این شهرستان محسوب می شود. در این کویر مناطقی با تپه های بزرگی از ریگ پدید آمده که از آن ها منطقه ریگ جن یکی از زیباترین مناطق کویر است. واحدهای اقامتی بصورت اتاق های دوبلکس بوده و رستوران زیبای آن با تزئینات سنتی فضای دلچسب و مناسبی را برای مهمانان فراهم کرده است، معماری سنتی و زیبای این هتل تحسین برانگیز می باشد.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی نائین

  این هتل دارای 8 سوئیت دوبلکس می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی نائین نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان شهید رجایی قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 2 ساعت می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی نائین

  رستوران کویر در 230 متری این هتل قرار درد.

 • اصفهان , مبارکه
  اصفهان ، مبارکه، اسماعیل ترخان ، حاشیه زاینده رود. 
  2,830,000‏ ریال

  هتل ساحلی پردیس اولین هتل در شهرستان مبارکه است که در 40 کیلومتری اصفهان قرار گرفته. این هتل فقط 10 متر تا زاینده رود فاصله دارد و در دسته ی هتل های ساحلی قرار می گیرد. هتل پردیس مبارکه در سال 84 تأسیس شد و در سال 88 به بهره برداری رسید. هتل پردیس مبارکه به دلیل موقعیت مکانی اش محیطی دنج و آرام دارد که در آن می توانید با خیال راحت و دور از دغدغه ی زندگی روزمره، استراحت کنید. امکانات این هتل بسیار خوب و استاندارد است و کلوب تفریحی اش بین مسافران طرفدارهای زیادی دارد. سالن های چندمنظوره ی ترنج و نارنج برای اجرای مراسم رسمی و اداری و شخصی شما مثل عقد، عروسی، سالگرد ، سیمنار و همایش و ... همیشه آماده ی خدمت رسانی هستند. این هتل مشرف بر رودخانه ی زاینده رود است و شما از اتاق، سالن ها و دیگر قسمت های هتل، همواره به شکلی منظره ی زاینده رود را در گوشه ی چشم خود دارید. هتل پردیس مبارکه ، تور گشت یک روزه هم برگزار می کند و شما را به جاهای دیدنی شهر می برد. اگر هم دوست ندارید از هتل خارج شوید، می توانید از سرگرمی های خود هتل استفاده کنید؛ مثلاً در آب زاینده رود ماهیگیری کنید، و یا با وسایل پیشرفته به رصد ستارگان مشغول شوید.

  تعداد اتاق های هتل پردیس ساحلی مبارکه

  این هتل دارای اناق های یک تخته و دو تخته و سه تخته و سوئیت های یک خوابه و دوخوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پردیس ساحلی مبارکه نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 45 دقیقه می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان میدان امام حسین ابتدای چهار باغ پایین 
  3,530,000‏ ریال

  هتل پیروزی از قدیمی های اصفهان است، در مرکز شهر و در مجاورت باغ و عمارت چهلستون واقع شده و کمترین فاصله را با مجموعه ی نقش جهان، مسجد امام، عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله و بازار بزرگ اصفهان دارد. قدم زنان می شود به زاینده رود و پل های تاریخی اش رسید و از بازار و مراکز تجاری واقع در بافت تاریخی خرید کرد. همه چیز در هتل و پیرامونش مهیاست.معماری اش تلفیقی از معماری جدید و سنتی اصفهان است و رستوران بزرگی با پلکان مارپیچ دارد که در آن انواع غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می شود. فضا دنج و آرام است و از پنجره ها شهر تاریخی با همه ی هیاهو و رفت و آمدش پیداست.

  تعداد اتاق های هتل پیروزی اصفهان

  این هتل دارای 96 باب اتاق دوتخته، سه تخته و سوئیت های رویال و سانترال می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پیروزی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پیروزی اصفهان

  پیتزا پارادایس در 800 متری، رستوران حکیم در 1.2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خيابان سپه ، خيابان مسجد حكيم ، كوچه باغ قلندرها(کوچه شماره 7) ، هت 
  2,430,000‏ ریال

  هتل سنتی اصفهان از بناهای تاریخی و به جامانده از عصر صفوی با قدمتی چهارصدساله است که تغییر کاربری داده. هتل در یک کوچه باغ قدیمی در قلب بافت تاریخی شهر و نزدیک به مراکز تجاری و خرید شهر واقع شده. شما احساس می کنید با یک موزه طرف هستید، اتاق هایش درست مثل خانه های قدیمی اصفهان ، حیاط بزرگی را دوره کرده اند که وسطش حوض و فواره های آبنماست و عصرهایش را خواستنی می کند. نزدیکی هتل به خیابان چهار باغ و میدان نقش جهان و عمده ترین نقاط توریستی و تاریخی شهر به جذابیتش اضافه کرده. هتل سنتی اصفهان با محیطی آرام و اصیل و مجهز به وسایل مدرن تجربه اقامت در خانه های قدیمی ایرانی و آشنایی با آداب و رسوم گذشتگان را برای مسافران شهر تداعی می کند.

  تعداد اتاق های هتل سنتی اصفهان

  این هتل دارای 15 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارتخته، پنج تخته، هفت تخته و کانکت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرک شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی اصفهان

  رستوران ملک سلطان جارچی باشی در چندقدمی، دیزی سرای بازار در 100 متری، کافه اسفندیار در 200 متری، کافه روزگار و کافه اسپادانا در 500 متری و رستوران سنتی باستانی در 700 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  خیابان امیر کبیر، نرسیده به باغ تاریخی فین 
  1,830,000‏ ریال

  هتل امیرکبیر کاشان ، بزرگترین مجموعه ی اقامتی این شهر تاریخی است. ساخت این هتل در سال ۱۳۵۶ آغاز شد و در سال ۱۳۶۰ به بهره برداری رسید. در سال ۸۷ ، هتل امیرکبیر بازسازی شد و با خدماتی باکیفیت تر و محیطی جذاب تر، آماده ی پذیرایی از مسافران شد. یکی از نقاط قوت هتل امیرکبیر سرو غذاهای باکیفیت و متنوع است. رستوران های موجود در هتل هم مثل غذاها تنوع دارند: رستوران سنتی، رستوران فضای باز، رستوران داخل ساختمان هتل و ... . اقامت در هتل امیرکبیر خاطره ی خوشی را ازشهر کاشان در ذهن شما ثبت می کند.

  تعداد اتاق های هتل امیرکبیر کاشان

  این هتل دارای 96 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل امیرکبیر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 10دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل امیرکبیر کاشان

  رستوران فست فود دارکوب در چند قدمی، کافه شازده در 500 متری، فست فود فیش اند چیپس فیشلند در 700 متری، فست فود آرد و پدر خوب و کافه این در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان- خیابان ابن سینا- کوچه 37 (میرعلاءالدین)- کوچه مسجد شمس- پلاک 30 – کد 
  2,300,000‏ ریال

  هتل سنتی عتیق مربوط به دوره قاجار بوده و در تاریخ شهریور ۱۳۸۲ باشماره ثبت 10226 به عنوان یکی ازآثار ملی به ثبت رسیده است. از لحاظ تقسیمات محله ای شهر اصفهان درقدیم به 6 محله به نامهای باغکاران، لنبان، کلان، چنبلان، جویباره و دردشت محدود بوده است. هتل سنتی عتیق اصفهان طبق این تقسیمات در محله دردشت(شهشهان) واقع شده است. این خانه قدیمی با 1182 متر مربع وسعت دارای 3 شاه نشین، 3 سرداب ، اطاق به شیوه معماری حجاب دار، حیاط مرکزی، متقارن و درون گر می باشد.هتل سنتی عتیق بنائی است شامل بیرونی و اندرونی، ورودی خانه دارای سه هشتی با کاربندی ساده و راهرویی طویل با پیچش های قائمه می باشد راهروی ورودی به دو بخش تقسیم شده که یک راه آن به بخش اندرونی و راه دیگر آن به بخش بیرونی هتل اتصال پیدا می کند. تالار اندرونی این خانه به تزیینات زیبای مقرنس و نقاشی های شیر و شکر و گچبری مزین است. طاقچه های بلند این تالار با قوس های جناقی کار شده اند.در بخش فوقانی تالار گوشوارهایی وجود دارد که توسط ارسی سه لنگه به تالار مشرف می شوند. در جلوی این گوشواره ها بهار خواب ایجاد شده که بخش فوقانی فضاهای زیرین می باشد. شاه نشین این تالار توسط ارسی 5 لنگه به حیاط اندرونی مشرف می شود و با تویزه ای که به تزیینات مقرنس کاری مزین است پوشش یافته است. تالار بیرونی این خانه دارای تزیینات زیبای مقرنس و نقاشی های شیر و شکر و گچبری بوده و دارای ارسی های 3 لنگه رو به حیاط اندرونی و 5 لنگه رو به حیاط بیرونی می باشد. دیوارهای دور حیاط دارای رخ بام و کاشی های فیروزه ای ) گشنیزی) می باشد. به علت وجود دو آب نما در دو حیاط و جای گیری سرداب در این میان باعث ایجاد هوای مطبوعی شده که فضاها دارای کاربری تابستان نشین می باشد. هتل سنتی عتیق در دل بافت تاریخی شهر اصفهان با قدمتی 200 ساله با چشم اندازی موزه مانند، بسیار زیبا و متفاوت به همراه محیطی آرامش بخش، مجهز به وسایل مدرن تجربه اقامت خاص در این خانه قدیمی و آشنایی با آداب و رسوم گذشتگان را برای مسافران شهر اصفهان تداعی کنیم. این مجموعه از نظر موقعیت مکانی در قلب بافت تاریخی شهر اصفهان، در جوار مسجد جامع عتیق و نزدیک به مراکز تجاری و تفریحی می باشد.

  تعداد اتاق های هتل سنتی عتیق

  این هتل دارای 20 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته و چهارخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی عتیق نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 45 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی عتیق

  رستوران حکیم در 2 کیلومتری و رستوران ملک سلطان جارچی باشی در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  دروازه شیراز،خیابان هزار جریب ،طبقه فوقانی پایانه صفه،هتل همام 
  1,440,000‏ ریال

  هتل همام اصفهان در طبقه بالای ترمینال مسافربری صفه در خیابان هزار جریب واقع شده است.در بدو ورود به هتل با برخورد خوب کارکنان مواجه میشوید که به گرمی از مسافران استقبال میکنند.اتاق های هتل نورگیر و بزرگ و تمیز هستند.هتل همام در نزدیکی دانشگاه اصفهان و ادارات دولتی شهر اصفهان و مجتمع تجاری سیتی سنتر قرار دارد.همچنین در نزدیکی هتل دو پارک و مجموعه سرزمین عجایب قرار گرفته است.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ عباسی ، اول عباس آباد،روبروی رستوران شهرزاد ،هتل توریست 
  2,520,000‏ ریال

  هتل توریست اصفهان با معماری بسیار زیبا و محیطی گرم و صمیمی واقع در محور تاریخی چهار باغ عباسی از با صفاترین خیابان های اصفهان در نزدیکی اماکن تاریخی از قبیل سی و سه پل، چهل ستون، میدان نقش جهان و مدرسه چهار باغ واقع شده است. این هتل با پرسنلی مجرب، کارآزموده، مهربان و صمیمی از ویژگی های مهم این هتل می باشد.

  تعداد اتاق های هتل توریست اصفهان

  این هتل دارای 14 باب اتاق و سوئیت دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل توریست اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل توریست اصفهان

  رستوران شهرزاد و رستوران همشهری در چندقدمی و فس فود خانه کنتاکی در 100 متری، رستوران اقای کتلت در 300 متری و کافه سینما در 500 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ،خسابان حکیم نظامی ، روبروی خاقانی ، خیابان کلیسای وانگ ، هتل جلفا. 
  2,200,000‏ ریال

  هتل جلفا اصفهان در محله جلفای اصفهان جنب کلیسای 400 ساله وانک واقع گردیده است. این هتل در محیطی آرام و بی سرو صدا دارای رستورانهای درجه یک با انواع غذاهای سنتی ایرانی و فرنگی کافی شاپ تاکسی سرویس و آژانس خدماتی و مسافرتی آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد. این هتل دارای 64 باب اتاق و سوئی یک خته، دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جلفا اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 17 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 8 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 15 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 18 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 20 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جلفا اصفهان

  کافه داته، کافه آختامار،کافه دالون در 100 متری، کافه آساره در 200 متری، رستوران هرمس در 250 متری و پیتزا تعطیلات در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان-میدان کمال الملک-ابتدای خیابان فاضل نراقی-خانه تاریخی احسان 
  1,650,000‏ ریال

  خانه تاریخی احسان در محله درب باغ از قدیمی ترین محله های شهر کاشان واقع شده است. این خانه در اسفند ماه 1380 توسط جناب آقای مهندس محمد مروج حسینی خریداری شده و با تغییر کاربری به مجموعه فرهنگی اقامتی (اقامتگاه بومی) تبدیل شده که در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. مجموعه فرهنگی اقامتی احسان با داشتن اقامتگاه سنتی و مدرن، آمادگی پذیرش پنجاه نفر را دارد. تعدادی از اتاق ها مجهز به تخت و تعدادی نیز به شکل کاملا سنتی چیده مان شده تا میهمانان گرامی خصوصا گردشگران خارجی، بتواند زمانی را با خاطره ی زیستی ایرانیان به سر برند و همچنین واقع شدن در بافت تاریخی ((روبروی مسجد آقا بزرگ )) نزدیکی به بازار و محور گردشگری از امتیازات ویژه مجموعه می باشد. قابل توجه مسافران گرامی برخی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی خارج از فضای اتاق می باشند.

  تعداد اتاق های هتل خانه تاریخی احسان

  این هتل دارای 45 باب اتاق دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه تاریخی احسان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 15 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه تاریخی احسان

  رستوران کمال الملک و کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفری در 850 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  میدان شهدا،خیابان ابن سینا ،کوچه 37 هتل سنتی ابن سینا 
  2,360,000‏ ریال

  هتل سنتی ابن سینا اصفهان یادآور هویت ایرانی با محیطی آرام و معماری زیبا به سبک اصیل ایرانی در شهر تاریخی اصفهان با هدف جذب توریسم احداث گردیده است . هتل سنتی ابن سینا در بافت سنتی اصفهان و همجوار با مسجد جامع ،میدان امام علی،مقبره علامه مجلسی ، بازارقدیم و...قرار دارد . بام این مجموعه منظر نگین نصف جهان می باشد. هتل سنتی ابن سینا اصفهان با امکاناتی چون 55 باب اتاق ، 5 باب تالار ، اینترنت بی سیم ، کافی شاپ بام(در فضای سنتی) در خدمت مسافران و همشهریان عزیز میباشد.

  تعداد اتاق های هتل ابن سینا اصفهان

  این هتل بادارابودن 55 اتاق و ظرفیت بالغ بر 130 نفرآماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی عتیق نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 45 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی عتیق

  رستوران حکیم در 2 کیلومتری و رستوران ملک سلطان جارچی باشی در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , نائین
  ابتدای جاده نائین به تهران - بلوار حسین قاطمی - بالاتر از دانشگاه 
  1,030,000‏ ریال

  درگستره کویرنایین با جاذبه های چشم نوازوشبهای زیبا وپرستاره که زندگی واقامت رادلپذیر ترمینماید هتل گل نرگس مرواریدی دلربا را به این پهنه زیبا کشانده است.این مجموعه بعنوان اولین وتنها هتل شهرستان با اتاق مجهزبه تجهیزات کامل اقامتی ،لابی خصوصی درطبقات،رستوران مجلل به ظرفیت 200نفربا غذاهای متنوع ایرانی واستفاده ازنیروهای مجرب،پارکینگ سرپوشیده اختصاصی،لاندری مجهز،سالن همایش و...درورودی شهرنایین مکانی مطمئن برای مشکل پسندانی است که نیاز به محیطی دنج وآرام برای سپری کردن ایام فراغت خودرادارند.این هتل با رعایت اصول مشتری مداری،خود رادرجدول اسامی هتل های برتر استان اصفهان جای داده است.

  تعداد اتاق های هتل گل نرگس نائین

  این هتل دارای 28 باب اتاق دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل گل نرگس نائین نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در ورودی شهر واقع شده است و فاصله ان فرودگاه 1 ساعت و تا ایستگاه قطار 1 ساعت و 40 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل گل نرگس نائین

  رسوران پارسیان و رستوران گلچین در 1.6 کیلومتری، رستوران لاله صحرا در 2 کیلومتری، رستوران کویر در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان فردوسی ،رو بروی مسجد ستاری ، هتل زهره 
  1,890,000‏ ریال

  در نزدیکی زاینده رود هتل مرتفع زهره واقع شده. نمای بیرونی این هتل سفید و چشم نواز است و دیوار هایش از نقش و نگار، آینه کاری و عناصر هنری پوشیده شده. به طور کلی طراحی هتل زهره تلفیق جذابی از معماری مدرن و هنر اسلامی-ایرانی است. پل فردوسی که از پل های تازه ساز اصفهان است و نمای جدیدی به شهر داده در حوالی همین هتل قرار گرفته.

  تعداد اتاق های هتل زهره اصفهان

  این هتل دارای 52 باب اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل زهره اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 32 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 23 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل زهره اصفهان

  رستوران هانی 2 در 300 متری، بریونی ریحون در 600 متری و پیتزا همبرگر خیام در 900 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - میدان کمال الملک - خیابان فاضل نراقی - کوی مسجد آقا بزرگ 
  1,950,000‏ ریال

  هتل پانسیون شیرین کاشان یک مجتمع تازه تاسیس و شیک می باشد.هتل شیرین با تجهیزات مدرن و با امکان برگزاری تور کاشان گردی ویژه مسافران هتل، آماده پذیرایی از میهمانان عزیز می باشد.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان شیرین کاشان

  این هتل دارای آپارتمان یک خوابه و دو خوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان شیرین کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان فاضل نراقی قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه قطار 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان شیرین کاشان

  کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفری در 1 کیلومتری و مستر چیپس در 1.6 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , ابیانه
  کیلومتر 60 آزادراه کاشان-نطنز-روستای تاریخی ابیانه 
  2,000,000‏ ریال

  هتل ابیانه ابیانه در زمینی به مساحت 2500 متر مربع و در 4 طبقه در محیطی دنج و آرام با بهره گیری از معماری سنتی و مصالح بومی هم بافت روستا تاسیس گردیده است.اتاق های هتل بزرگ ،شیک و تمیز و دارای امکاناتی نظیر تلویزیون ،مبلمان،سرویس فرنگی و ایرانی و... میباشد.همچنین هتل ابیانه دارای رستوران،کافی شاپ،اینترنت در لابی ، فروشگاه و غرفه میباشد.

 • اصفهان , نطنز
  نطنز میدان امام خمینی_جنب بانک ملی و بانک سپه 
  700,000‏ ریال

  این هتل در مرکز شهر نطنز ودر میدان امام خمینی جنب بانک ملی و بانک سپه واقع شده است

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان - چهارباغ پایین - کوچه پشت بارو بیدآباد (14) کوچه شهید بحرینیان - ب 
  3,100,000‏ ریال

  خانه تاریخی کیانپور در استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ، بخش مرکزی ، خیابان چهار باغ پایین، محله پشت بارو از بافت تاریخی بیدآباد واقع شده است. این خانه تاریخی با مساحتی در حدود 436 متر مربع و از گونه خانه های با اصالت معماری ایرانی با ویژگی چهارچفته میانسرادار می باشد. بر اساس شواهد موجود، خانه تاریخی کیانپور متعلق به اوایل دوره قاجار و سبک اصفهانی می باشد. خانه سنتی کیانپور اصفهان براساس الگوی معماری چهارچفته یا چهارصفه طراحی شده است که این الگو در تمام خانه های اشرافی و اعیانی به کار رفته است. یکی از دلایل بکارگیری این الگو پیروی از الگوی درون گرایی که با فرهنگ مردم ایرانی هماهنگی داشته و دیگری جلوگیری از نوسانات دمای هوایی بوده. بعضی از قسمت های این خانه سنتی دارای نقاشی روی گچ و آیینه کاری و گچ بری بوده و بعضی بخش های دیگر هم معماری ساده ای دارد.

  تعداد اتاق های هتل خانه کیانپور اصفهان

  این هتل دارای 2 سوئیت 5 تخته کانکت، یک سوئیت چهارتخته،3 سوئیت دو تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه کیانپور اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه 34 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه کیانپور اصفهان

  بریانی اعظم و رستوران بختیاری در 450 متری و پیتزا نانی در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان - پل فلزی - ابتدای خیابان حکیم نظامی - هتل کارون 
  1,420,000‏ ریال

  هتل کارون اصفهان در بافت تاریخی شهر و در امتداد زاینده رود و نزدیک پل فلزی و بسیاری از جاذبه های تاریخی و دیدنی اصفهان قرار گرفته است.هتلی با بیش از پنجاه سال سابقه با امکانات خوب اقامتی و 9 اتاق یک،دو،سه و چهارتخته تمیز و مجهز.میدان نقش جهان،باغ هشت بهشت،موزه هنرهای معاصر، چهل ستون و بسیاری دیگر از جاذبه ها در فاصله ای کمتر از ده دقیقه با هتل قراردارند.

 • اصفهان , خوانسار
  صفهان، خوانسار، خیابان شهید رجایی، پارک سرچشمه 
  2,600,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره زاگرس با محيطي آرام و دلپذير و تلفيقي از معماري سنتي و مدرن همراه با دكوراسيون زيبا در شهر كوهستاني و زيباي خوانسار از توابع استان اصفهان واقع شده است. اين هتل با موقعيتي استثنائي در دل طبيعت خوانسار و در دامنه رشته كوه هاي زاگـــرس و در مجاورت پارك زيباي سرچمه و با چشم انداز بسيار زيبا ، مكان مناسب و آرامي جهت گذراندن اوقات خوش شما ميهمان گرامي ميباشد. اتاق هاي اين مجموعه با امكانات رفاهي شامل سيستم حرارتي و برودتي مركزي ، تلوزيون با امكان دريافت شبكه هاي ايراني و 2 كانال 24 ساعته پخش فيلم (خانوادگي و كودك)، ميني بار و روم سرويس همچنين چشم انداز زيبا از شهر وكوهستان ، محيطي آرام و خاطره انگيز را براي شما به وجود مي آورد.

  تعداد اتاق های هتل زاگرس خوانسار

  این هتل دارای 80 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل زاگرس خوانسار نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان شهید رجایی خوانسار قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 3 ساعت و تا ایستگاه راه اهن 2 ساعت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، شهرستان خور و بیابانک، روستای کویری مصر، روستای فرحزاد، هتل سنتی تی‌ 
  3,800,000‏ ریال

  هتل سنتی تی دا در میان رمل ها و شنزارهای کویر مصر و فرحزاد واقع شده، این مجموعه با موقعیت مکانی بسیار مناسب و واقع شدن در بستر کویر، بی شک یکی از بهترین مکانهای اقامتی و پذیرایی منطقه کویر محسوب می شود. دارای شاه نشین برگرفته از معماری بومی منطقه، سالن پذیرایی و رستوران به سبک چهار سوق، با امکان پخت و سرو انواع غذاهای فرنگی و غذاهای سنتی کویر، کافی شاپ با سرو انواع چای و دمنوش های گیاهی ، اتاقهای سنتی و هتلی و رویال سوییت های مجهز همراه با آب تصفیه شده شیرین است. همچنین امکانات تفریحی همچون استفاده از ماشین های سافاری، موتورهای atv، شتر سواری، رصد ستارگان با در اختیار قرار دادن راهنمای مجرب کویر گردی، برنامه ریزی گشت های کویر و برپایی مراسم آتشونی کویر از جمله سرویس های ویژه هتل جهت رفاه حال گردشگران ایرانی و خارجی محسوب می شود.

  تعداد اتاق های هتل کویری تی دا کویر مصر اصفهان

  این هتل دارای اتاق های دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کویری تی دا کویر مصر اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در روستای کویری مصر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 5 ساعت می باشد.

 • اصفهان , داران
  اصفهان - داران - خیبان کشاورز هتل سیمرغ 
  1,130,000‏ ریال

  داران یکی از مرتفع ترین و سردترین شهرهای ایران است. فاصله هتل تا مرکز شهر 2 کیلومتر می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان استانداری ،خیابان سعدی ،ضلع غبی میدان نقش جهان ،هتل مهر 
  2,900,000‏ ریال

  هتل آپارتمان مهر یکی از هتل های اصفهان می باشد که از نظر موقعیت مکانی در اصفهان منحصر بفرد می باشد و این هتل تا میدان نقش جهان فقط چند قدم فاصله دارد و بدون نیاز به وسیله نقلیه می توان بیش از 20 مورد آثار تاریخی شهر اصفهان را بازدید کرد که با توجه به ترافیک موجود در شهر اصفهان امکان خوبی را برای آسایش مسافران محترم فراهم می نمایید .

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان مهر اصفهان

  این هتل دارای 16 باب سوئیت یک خوابه و دوخوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان مهر اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 42 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان مهر اصفهان

  کافه روزگار و کافه اسپادانا در 650 متری، رستوران سنتی باستانی در 700 متری و رستوران کوثر در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4راه فلسطین ،خیابان استانداری ، مقابل خیابان فرشادی ،نبش کوچه شماره 8 ،هشت ب 
  2,290,000‏ ریال

  هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان در مرکز شهر تاریخی و هنری اصفهان بنا شده است ، به طوری که بیشتر مراکز تاریخی و فرهنگی در اطراف هتل و با فاصله ای نزدیک قرار گرفته اند. میدان نقش جهان که خود شامل مسجد امام ، مسجد شیخ لطف الله ، عمارت عالی قاپو و بازار قیصریه می باشد همچنین باغ موزه چهلستون، موزه های هنرهای معاصر و تاریخ طبیعی و همچنین کاخ زیبای هشت بهشت به فاصله کمتر از 500 متر از هتل قرار دارند. این هتل اولین و تنها دارنده نشان رضایت مندی مهمان و مشتری مداری در ایران از طرف وب سایت معتبر گردشگری TripAdvisor امریکا است.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان

  ای هتل دارای سوئیت دو تخته و آپارتمان یک خوابه سه تخته و آپارتمان یک خوابه چهار تخته می باشد

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در مرکز شهر اصفهان قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان

  کافه موستاچه و رستوران خانه کوچک و پیتزا همبرگر خیام در 500 متری، رستوران سنتی باستانی و چایخانه کاپوش در 700 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ عباسی ،اول کوچه سینما سپاهان ،کوچه شماره 26،هتل ایران 
  1,010,000‏ ریال

  هتل ایران اصفهان در یکی از قدیمیترین خیابان های اصفهان یعنی خیابان چهارباغ عباسی تاسیس شده.هتل در مکانی دنج و دوست داشتنی و در موقعیت مکانی بسیار خوب از نظر دسترسی راحت به جاذبه های اصفهان قرار دارد.برخورد خوب پرسنل و کمک برای پیدا کردن اماکن توریستی،نظافت و تمیزی محیط هتل و اتاق ها،قیمت مناسب و حفظ بافت سنتی هتل با وجود استفاده از امکانات جدید همگی از ویژگیهای مورد توجه هتل ایران اصفهان است.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ پایین ،حد فاصل دروازه دولت و 4 راه تختی ،نبش کوچه حاج محمد علی ،هتل جمش 
  1,300,000‏ ریال

  هتل جمشید اصفهان در مرکز بافت قدیمی شهر اصفهان در ابتدای بازارچه حاج محمد علی در خیابان چهارباغ پایین و در کنار بسیاری از آثار تاریخی و دیدنی اصفهان قرار دارد.محیط هتل آرام و اتاق ها تمیز، برخورد کارکنان خوب و قیمت مناسب است.همچنین درنزدیک هتل جمشید چندین فروشگاه،بانک و رستوران قراردارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ پایین ،حد فاصل شهدا و 4راه تختی، نرسیده به 4 راه تختی کوچه 14 ، هتل قصر 
  1,660,000‏ ریال

  بیشتر مسافرانی که به اصفهان سفر می کنند دوست دارند در روزهای اقامت در چهارباغ پایین سکونت داشته باشند. هتل آپارتمان قصر هم در این خیابان قدیمی و خاطره انگیز واقع شده تا دسترسی مسافرها به جاهای مهم اصفهان آسان باشد. پیاده می شود تا میدان نقش جهان، زاینده رود و سی وسه پل، چهل ستون و موزه هنرهای معاصر و بازارچه هنر رفت و در شهر چرخید و در بلوار زیبای چهارباغ قدم زد. مراکز خرید و تفریح نزدیکند و دغدغه رفت وآمد را از بین می برند. هتل آپارتمان امکانات خوبی دارد. تازه ساز است و هر واحد دارای آشپزخانه و اتاق مجزاست که آرامش و راحتی شمارا تضمین می کند. رستوران و خشک شویی و کافی نت هم از دیگر مزایای آن است.

  تعداد اتاق های هتل قصر اصفهان

  این هتل دارای 16 باب اتاق دوخواه و یک خوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ماهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرک شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 16 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ماهان اصفهان

  رستوران بزرگمهر در 650 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  پل فلزی ، خیابان مطهری ، جنب بیمارستان شهید بهشتی ، هتل اصفهان 
  1,340,000‏ ریال

  هتل اصفهان دارای اتاق و سوئیت مجهز بروز شده و آپارتمانهای مدرن در بهترین نقطه شهر اصفهان واقع شده است. فاصله چند قدمی تا ساحل زیبای زاینده رود و پارکهای متعدد در اطراف پل فلزی و نزدیکی به محله زیبا و تاریخی جلفای اصفهان موقعیت بسیار ویژه ای برای هتل اصفهان فراهم نموده است. از دیگر مزایای موقعیت هتل اصفهان داشتن دسترسی آسان و سریع به اتوبان اصلی شهر و در عین حال قرار گرفتن آن در پلاک دوم خیابان اصلی می باشد که متضمن آرامش و آسایش و خوابی شیرین برای میهمانان هتل می باشد. علاوه بر مواردی که ذکر شد نزدیکی همزمان به مراکز خرید، بانکها، ادارات و همچنین معروفترین فروشگاههای برند اصفهان واقع در خیابان خاقانی و توحید سبب شده است تا هتل اصفهان انتخاب اول گردشگران و مسافرین شهر اصفهان باشد. فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه فاصله تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه، فاصله تا ترمینال اتوبوسرانی 20 دقیقه.

  تعداد اتاق های هتل اصفهان اصفهان

  این هتل دارای 75 باب اتاق و سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل اصفهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و فاصله ان تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل اصفهان اصفهان

  فست فود سیب یزرگ و رستوران پرندیس و رستوران اقای یعقوب پور در 700 متری و رستوران کافی شاپ سی و سه در 1.7 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ،دروازه دولت ،خیابان اباذر ،جنب بازار تاریخی کاشان 
  1,400,000‏ ریال

  هتل سیاح کاشان به دلیل دسترسی خوبش به جاذبه های گردشگری این شهر مثل بازار تاریخی کاشان، باغ فین، تیمچه ی امین الدوله و ... و همچنین هزینه ی مناسب هتل همواره در جذب مسافران موفق بوده.

  تعداد اتاق های هتل سیاح کاشان

  این هتل دارای 45 باب اتاق دو تخته، سه تخته و چهار تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سیاح کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی بازار کاشان قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر 5 دقیقه و فاصله ان تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه قطار 5 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سیاح کاشان

  کبابسرای ابوالفضل در 800 متری و رستوران خاتون در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان-خیابان امیرکبیر-خیابان امیرالمومنین 
  2,000,000‏ ریال

  مجموعه خانه رز واقع در منطقه توریستی فین کاشان در منطقه سیلک و در فضایی بیش از سه هزار و دویست متر مربع در محیطی آرام و دلپذیر شامل رستوران، تریا و کافی شاپ، محوطه فضای سبز طراحی شده بر اساس باغ ایرانی و محیطی جداگانه برای اقامت توریست های ایرانی و خارجی، مقدم شما را برای پذیرایی گرامی می دارد.

  تعداد اتاق های هتل خانه رز کاشان

  این هتل دارای 4 اتاق دو تخته و 2 اتاق چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه رز کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه ، تا فرودگاه 46 دقیقه و تا ایستگاه قطار 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه رز کاشان

  کاشان پیتزا و کلبه برگر و کافه تهران در 800 متری و پیتزا دولوپی در 2.7 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  پل فلزی ،بوستان سعدی ، هتل چهل پنجره. 
  3,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان چهل پنجره در بوستان سعدی، ضلع جنوبی ساحل زاینده رود بین پل مارنون و پل فلزی واقع شده است. مشرف به فضای سرسبز ساحل زاینده رود است و هر پنجره اش رو به چشم اندازی زیبا باز می شود. هتل در نزدیکی محله ارمنی نشین جلفا قرار دارد و دیدنی هایی مثل کلیسای وانک، میدان جلفا، پل مارنون، چهارباغ عباسی، سی وسه پل و پل خواجو از شما فاصله کمی دارند و می توان قدم زنان از آن ها بازدید کرد و با معماری دوره صفویه و بناهای به جامانده از آن دوران آشنا شد. شما با اقامت در این هتل دسترسی خوبی به بازار قیصریه و مراکز خرید خواهید داشت. دسترسی به جاده ی کمربندی اصفهان آسان است و می توانید بدون درگیر شدن در ترافیک شهری، مستقیماً به آزادراه اصلی متصل به شهرک های صنعتی فولاد مبارکه و ذوب آهن وارد شوید.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان چهل پنجره

  این هتل دارای 27 باب اتاق و سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان چهل پنجره نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل در مرکز شهر 15 دقیقه و تا فرودگاه 35 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان چهل پنجره

  بریانی بیشه در 200 متری، کافه لباس و پیتزا شاپ در 750 متری و رستوران هرمس در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خیابان 4 باغ عباسی،کوچه جهان آرا ،جنب بازار افتخار. 
  5,150,000‏ ریال

  هتل آپارتمان خاتون در نزدیکی زاینده رود است و به لطف موقعیت جغرافیایی خوبش، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. هتل آپارتمان خاتون به مسافران اجازه می دهد تا استقلال بیشتری در اقامت خود داشته باشند و به همین خاطر مسافران با انتخاب این هتل می توانند در هزینه های خودشان در سفر صرفه جویی کنند. دکوراسیون زیبا و معماری مدرن، برخورد عالی کارکنان و مجرب بودنشان، و همچنین نزدیکی به جاهای دیدنی معروف اصفهان مثل سی و سه پل و رستوران معروف شهرزاد از دلایل دیگر محبوبیت هتل آپارتمان خاتون در اصفهان است.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان خاتون اصفهان

  این هتل دارای اتاق های یک تخته، دوتخته، سه تخته و دوخوابه دوتخته است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان خاتون اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل با مرکزشهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 25 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان خاتون اصفهان

  رستوران شهرزاد در 500 متری، کافه هست و بریانی هشت بهشت در 1 کیلومتری و کافه فندق در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  شهرستان خور و بیابانک، روستای بیاضه ،ابتدای جاده یزد،هتل کویری یه تا 
  1,300,000‏ ریال

  هتل کویری یه تا هتلی واقع در قلب کویر با معماری سنتی به سبک کاروانسرا واقع در روستای بیاضه که از جمله جاذبه های گردشگری این روستا می توان به : نارین قلعه سه هزار ساله،درخت زیتون هشتصد ساله،امامزاده ابو محمد ابراهیم،خانه های روستایی با قدمت بیش از هزار سال،باغهای انار و نخلستان و.. اشاره کرد. از جمله امکانات این هتل می توان پارکینگ ، لابی ، رستوران ، تاکسی سرویس ،چایخانه سنتی و... را نام برد.

  تعداد اتاق های هتل کویری یه تا اصفهان

  این هتل دارای اتاق های دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کویری یه تا اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در شهرستان خور و بیابانک قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاهو تا ایستگاه راه اهن 4 ساعت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان فلسطین ، نرسیده به 4راه فلسطین، هتل صفوی 
  3,020,000‏ ریال

  هتل صفوی اصفهان با تکیه بر سبک هنر سنتی اصفهان بنا گردید تا خدمات رسان مسافران این دیار باشد. در این راستا بسیار تلاش گردیده تا مکانی آرام، دلنواز با هنر اصیل اصفهان و در موقعیت مکانی مناسب طراحی و بنا گردد. هتل صفوی در نزدیکی چهارباغ عباسی قرار دارد، همچنین میهمانانی که قصد رفت و آمد به نمایشگاه شهر اصفهان را دارند نیز میتوانند در کمتر از بیست دقیقه مسیر را طی نمایند.

  تعداد اتاق های هتل صفوی اصفهان

  این هل دارای 38 باب اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل صفوی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 21 دقیقه می باشد

 • اصفهان , خور
  اصفهان ، شهرستان خور وبیابانک ، میدان ایثارگران ، بلوار فاطمی ، مهمانسرای با 
  2,500,000‏ ریال

  یکی دیگر از انگیزه های احداث این هتل جذب گردشگران خارجی میباشد گردشگرانی که بسیاری از آنها حتی برای یک بار هم کویر بیابان ندیده اند این گردشگران آرزوی اقامتی هر چند کوتاه در کویر را دارند. گردشگران خارجی به دلایل مختلف که یکی از آن دلایل نبودن امکانات اقامتی در کویر ایران بود از سفر به این کویر زیبا خوداری می کردند. به هر صورت این مهمانسرای کویری که بزرگترین هتل کویر مرکزی ایران است به همت مردی که خود زاده کویر است در سال 1384 شروع به ساخت شد یحیی امینی که سالهای پیش از انقلاب مدیریت یکی از معروف ترین یوست هاستلهای ایران را در دست داشت با تمامی مشکلات مالی روحی و تمامی بی مهریهای سازمانها ارگانها و مردم بومی منطقه که بر ایشان تحمیل شد ساخت این هتل و کمپینگ کویری را در مهر ماه 1388 به اتمام رساند . مهمانسرای بالی دارای تعدادی اتاق می باشد که کلیه این اطاقها از امکانات وسرویس بهداشتی مطابق با استانداردهای هتل داری می باشد اطاقهای این مهمانسرا به 2بخش تقسیم میشود که بخشی به صورت معمول دیگر هتل ها با تخت خواب و... میباشد و بخشی دیگر اطاقهای سنتی که در آنها خبری از تخت میز صندلی نیست و به صورت کاملا سنتی طراحی وچیده مان شده که معمولا با استقبال مسافران رو به رو می شودذر این اطاقها از رختوابهای پنبه ای و لحفهای مخمل قرمز رنگ قدیمی استفاده شده که با دیدن این تصویر یاد گذشته و گذشتگان در ذهنمان جاری می شود.دیوارهای این اطاقها کاه گلی بسیار زیباست.

  تعداد اتاق های هتل کویری بالی اصفهان

  این هتل دارای 32 باب اتاق دوتخته، سه تخته و جهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کویری بالی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در شهرستان خور و بیابانک قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 4 ساعت می باشد.

 • اصفهان , کاشان
  كاشان ـ ميدان كمال‌الملك ـ خيابان فاضل نراقي ـ خيابان علوي ـ كوچه باستان پنج 
  3,850,000‏ ریال

  هتل سنتی خانه ایرانی با قدمتی بیش از 250 سال در محله كوشك صفی كه یكی از قدیمیترین محلات شهر كاشان است؛قرار دارد. این خانه با وسعت حدود 1000 مترمربع با بهرهگیری از الگوی «گودال باغچه» ساخته شده است و در واقع بخش بیرونی خانه بزرگی بوده كه اندرونی و سایر ضمائم آن در طول زمان از بین رفته است. این خانه پس از 7 سال مقاومسازی، استحكام بخشی و مرمت، اكنون به عنوا ن یك اقامتگاه سنتی از نادر خانه های مرمت شده مبتنی بر اصول علمی و فنی به شمار میرود كه الگوی معماری اصیل خود را حفظ كرده است . به منظور حفظ استمرار حیات بنا و جاری شدن زندگی در آن؛ این بنا در حال حاضر به صورت اقامتگاه سنتی با نام « هتل سنتی خانه ایرانی » با پنج مجموعه اقامتی متنوع و متفاوت شامل بالاخانه ، پرده سرا ، نهانخانه ، خانه سرا و خلوت سرا و همچنین امكانات رفاهی دراطاق آینه،تالار پذیرایی ، سفرهخانه ، شربتخانه و حوضخانه در اختیار میمانان عزیزی قرار میگیرد كه كاشان را به عنوان یك مقصد گردشگری فرهنگی و زیست محیطی انتخاب كردهاند و تجربه سبك زندگی را توأم با امنیت خاطر، آرامش و آسایش جستجو میكنند . هتل سنتی خانه ایرانی نمونهای زنده و قابل استناد از فرهنگ و هنر فراموش شده برای نسل جدید است. این بنا دربرگیرنده مجموعه گستردهای از كارهای دقیق اجرا شده است كه با سردابها اتاقهای سه دری و پنج دری، تالار آینه، شیشههای رنگی، آینهكاری، گچبری و نقاشی، آن را تبدیل به موزهای از نمونه كارهای استادكاران برجسته كاشان كرده است و بدین ترتیب امروزه امكان الگوبرداری و تكرار آن را توسط جوانترها و نیز دانشجویان و علاقهمندان فراهم ساخته است . ناگفته، پیداست كه در كالبد این بنا و در فضای «خانه ایرانی» نباید به دنبال شاكلهای از هتلهای نوین بود. تلاش بر این است كه در این خانه شور زندگی جاری باشد و خواسته میزبان این است كه اقامت شما در جریان یك مهمانی رقم خورد. شما میهمان «هتل سنتی خانه ایرانی» خانه خودتان هستید .

  تعداد اتاق های هتل سنتی خانه ایرانی

  این هتل دارای 11 باب اتاق دو نفره، سه نفره، پنج نفره و نه نفره می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی خانه ایرانی نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه، تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 12 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی خانه ایرانی

  کافه رستوران گنجینه در 200 متری و سفره خانه سنتی مظفری در 700 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , ابیانه
  کیلومتر 70 آزادراه کاشان-اصفهان، روستای تاریخی ابیانه 
  1,500,000‏ ریال

  ویونا هتل ابیانه در روستای تاریخی ابیانه در 5 طبقه به شکل پلکانی و با بهره گیری از معماری سنتی ابیانه ساخته شده است.هتل ویونا در فضایی دلپذیر و آرام و با چشم انداز زیبایی رو به معبد آناهیتا و طبیعت سرسبز ابیانه قرار دارد.با اقامت در این هتل از امکاناتی نظیر رستوران با انواع غذاهای محلی، فضای بازی کودکان، پارکینگ و فروشگاه صنایع دستی میتوانید استفاده کنید.ویونا هتل دارای 30 اتاق و سوئیت دوتخته ، سه تخته و چهارتخته است.از این هتل به راحتی میتوانید به مراکز تفریحی،بانک ها و فروشگاه های ابیانه دسترسی داشته باشید.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،میدان بزرگمهر،چهارراه نورباران،خیابان 22 بهمن 
  2,500,000‏ ریال

  هتل جهانگردی ماهان تازه ساز است و در شرق اصفهان در مجاورت اتوبان های اصلی شهر (شهید آقا بابایی و صیاد شیرازی) واقع شده و دسترسی آسان به نقاط مختلف اصفهان را بدون تحمل ترافیک ممکن می کند. این هتل تا جاذبه های گردشگری اصفهان مثل باغ گل ها، پل خواجو و بافت تاریخی شهر فاصله ی کمی دارد و نزدیک ترین هتل به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان است و از این نظر محبوب گردشگرهاست.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی ماهان اصفهان

  این هتل دارای 46 باب اتاق دوخته و سه نخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی ماهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرک شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 16 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی ماهان اصفهان

  رستوران بزرگمهر در 650 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  خیابان محتشم کاشانی، کوچه شهید ثابت، عمارت هفتم،شماره 49 
  4,300,000‏ ریال

  مجموعه اقامتی خانه منوچهری کاشان واقع در بافت تاریخی کاشان که یکی از گنچینه های بی نظیر معماری سنتی ایران به شمار می آید. با دمیدن جانی نو در کالبد فرسوده بنای قدیمی خانه منوچهری کاشان و با الهام از هنر و سنن این منطقه کویری، خانه منوچهری کاشان با رعایت برترین میزان های مرمتی و افزودن تجهیزات کامل مطابق با الگوهای جهانی، اکنون پس مرمت و بازازی پذیرای میهمانان عزیز است.

  تعداد اتاق های هتل سنتی منوچهری

  این هتل دارای 9 باب اتاق دو تخته، سه تختهف چهارتخته و شش تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی منوچهری نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی منوچهری

  سفره خانه سنتی مادربزرگ در 1.1 کیلومتری و سفره خانه سنتی مظفری و کافه رستوران گنجینه در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان ابن سینا، کوچه شماره 37(میرعلاءالدین)فرعی سوم-هتل سنتی طلوع خ 
  1,665,000‏ ریال

  هتل سنتی طلوع خورشید، یکی از هتلهای تازه تاسیس و خوب اصفهان است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب، به کلیه دیدنیهای اصفهان دسترسی دارد. هتل سه ستاره طلوع خورشید در قلب کهن ترین محله تاریخی اصفهان در جوار یاد مانهای بر جای مانده از پیشینیان این سرزمین چون مسجد جامع اصفهان ، میدان عتیق ، میدان نقش جهان و چهار باغ عباسی در سال1390 افتتاح شده است. معماری زیبای قاجاریه ، چایخانه سنتی وکافی شاپ ، حیاط وآب نما وفضای سبز مفرح با چندین اطاق و یک سوئیت پیرامون حیاط مرکزی در دو طبقه از مزایای این هتل سنتی است. درب وپنجره های کلیه اتاقها رو به حیاط بوده ومنظرهزیبای باغچه ها و حوض وفواره ها از داخل کلیه اتاق ها قابل رویت است.

  تعداد اتاق های هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

  این هتل دارای 12 با اتاق و سوئیت دوتخه، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل ا مرکز شهر 5 دقیقه و فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 26 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

  رستوران جوان در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان جی ، جی غربی ، هتل نگین 
  1,600,000‏ ریال

  هتل نگین جی اصفهان هتلی نوساز در شرق اصفهان و نزدیک به ترمینال جی است.با اقامت در این هتل دسترسی خوبی به دیدنیهای شهر اصفهان خواهید داشت و به خاطر قرار داشتن هتل درخیابانی دنج و خلوت میتوانید آرامش را در آن تجربه کنید.داشتن یک سالن بزرگ 1200 نفری و رستورانی که سلف سرویس دارد و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را طبخ میکند از ویژگیهای هتل است.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان استانداری ،انتهای خیابان فرشادی ،هتل سپاهان. 
  1,900,000‏ ریال

  هتل سپاهان از مراکز اقامتی سه ستاره اصفهان است. از اولین اقامتگاه های استاندارد اصفهان که موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد.هتل سپاهان در مرکز شهر و در نزدیکی بناهای تاریخی مثل میدان نقش جهان و مساجد شیخ لطف الله و امام قرار گرفته است. این هتل کلیه امکانات رفاهی را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد. از جمله امکانات هتل سپاهان فضای روبازی در طبقه چهارم است که میهمانانش را به تماشای چشم اندازهایی دلنواز از زیباترین جاذبه های تاریخی شهر دعوت می کند. در این فضا هم چنین می توانید لحظاتی لبریز از آرامش را در چایخانه هتل بگذرانید.

  تعداد اتاق های هتل سپاهان اصفهان

  این هتل دارای 42 باب اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سپاهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه وتا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سپاهان اصفهان

  کافه برکه و تریا نیمکت در چندقدمی و رستوران سفیر در 650 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان استانداری، خیابان سعدی ، هتل پارتیکان 
  2,850,000‏ ریال

  هتل آپارتمان پارتیکان در چند قدمی میدان امام خمینی موقعیت ویژه ای ازنظر جغرافیایی دارد. با نزدیکی به این میدان به خیلی از دیدنی های اصفهان هم نزدیک خواهید بود یا دسترسی راحتی پیدا خواهید کرد. بازار بزرگ و تاریخی اصفهان، مسجد امام و مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو، رستوران ها و سوغاتی فروشی های معروف و از همه مهم تر چشم انداز زیبای میدان نقش جهان همه در کنار شما هستند. هتل پارتیکان به همه ی این دلایل محبوب است. هتل پارتیکان تازه ساز است و امکانات رفاهی خوبی دارد و رستوران سنتی و کافی شاپ، اتاق های راحت به همراه آشپزخانه و وسایل آشپزی و سیستم تهویه مطبوع از مزایای آن است.

  تعداد اتاق های هتل پارتیکان اصفهان

  این هتل دارای 35 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پارتیکان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله تین هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پارتیکان اصفهان

  رستوران سنتی باستانی و چایخانه کاپوش، کافه روزگار و کافه اسپادانا در 290 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  هشت بهشت غربی ، 4راه ملک ، ابتدای ملک شمالی 
  3,150,000‏ ریال

  هتل ملک اصفهان با ظاهری سنتی و هماهنگ با بافت سنتی شهر، در نزدیکی آثار باستانی پربازدید اصفهان قرار دارد. هتل ملک یک هتل 2 ستاره است که امکانات رفاهی اش خوب و کامل است و از تکنولوژی و نوآوری های مدرن استفاده می کند. تلفیق فضای سنتی و امکانات مدرن باعث شده مسافران تجربه ی جدیدی از اقامت در اصفهان داشته باشند. موقعیت مکانی هتل هم نیازی به تعریف ندارد: موزه تاریخ طبیعی، کاخ عالیقاپو، نقش جهان، سی و سه پل و ... همگی در نزدیکی شما هستند.

  تعداد اتاق های هتل ملک اصفهان

  این هتل دارای 30 باب اتاق دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ملک اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه و راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ملک اصفهان

  پیتزا سوران و چایخانه باران در چندقدمی، کافه برکه و تریا نیمکت در 600 متری، مرغ بریان کتونه و فست فود تکتم در 800 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان 4باغ عباسی ، ابتدای خیابان شیخ بهایی سمت چپ هتل شیخ بهایی 
  5,220,000‏ ریال

  هتل شیخ بهایی همجوار با خیابان زیبا و تاریخی چهار باغ عباسی با قدمتی چهار صد ساله که به عنوان یکی از محوری ترین خیابان های دیار نصف جهان شناخته می شود ، می باشد. مکان هتل کمترین فاصـله زمانی ممــکن را با ابنیه تاریخی کهن شهراصفهان از جمله میدان نقش جهان ، مسجد امام ، عمارت عالی قاپو، کاخ چهل سـتون، سی وسه پل و پل خواجـو دارد. هتل شیخ بهایی دارای اتاقهای مجهز به کلیه امکانات رفاهی بوده و یک هتل سه ستاره با سرویس دهی هتل چهار ستاره محسوب میگردد.انسجام و پیوستگی فضاهای داخلی و دقت و مهارت به کار گرفته شده در انتخاب مصالح و رنگ های به کار گرفته شده در فضـاهای داخلی لابی و اتاق ها به گونه ایست که دراندک زمانی احســـاس آرامـــش و امنیت حاصـــل از اقامت در هتل زیبـــا و مجلل شیخ بهایی اصفهان به شما دست می دهد.

  تعداد اتاق های هتل شیخ بهائی اصفهان

  این هتل دارای 52 با اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل شیخ بهائی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 24 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل شیخ بهائی اصفهان

  کافه تی آرت در 210 متری و کافه رادیو در 300 متری و بریانی اعظم در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان - میدان آزادی خ هزار جریب - روبروی کوی امام 
  2,380,000‏ ریال

  هتل جهانگردی در اصفهان ، علاوه بر داشتن واحدهای اقامتی متعدد، فضای سبز وسیعی هم دارد که باعث می شود مسافران زیادی این هتل را هنگام سفر به اصفهان انتخاب کنند. هتل جهانگردی از سر و صدا و شلوغی شهر دور است و به خاطر امکانات خوبش، از جمله رستوران سنتی، آلاچیق در دل فضای سبز، فضای بازی برای کودکان و ... همواره رضایت مسافران را جلب کرده. از دیگر دلایل محبوبیت هتل جهانگردی اصفهان ، قیمت متناسب با خدماتش است.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی اصفهان

  این هتل دارای 36 باب اتاق دوتخه، سه تخته و چهارتخته و سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در ورودی شهر قرار دارد و فاصله ان تا مرکز شهر 30 دقیقه و تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی اصفهان

  فست فود پتینه در 3 کیلومتری و فست فود جکس و رسوران داریک در 3.5 کیلومتری این هتل قرار دارند.

 • اصفهان , داران
  داران - بلوار طالقانی 
  1,040,000‏ ریال

  هتل جهانگردی داران

  هتل جهانگردی داران وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد. هتل جهانگردی داران دارای ۲۰باب اتاق می باشد. از اماکن دیدنی داران سرچشمه افوس - لاله زار دره بید- دریاچه قایقرانی مصنوعی(پارک شقایق)-آبشار سیاهدره -آرامگاه شیخ ابوسلیمان دارابی-امامزاده شهردامنه(امامزاده عبداله) را میتوان نام برد.

  فاصله هتل جهانگردی داران تا مرکز شهر ۱ کیلومتر، تا اماکن دیدنی ۲۵ کیلو متر، تا فرودگاه ۱۶۰کیلومتر، تا راه آهن ۱۸۰ کیلومتر و تا پمپ بنزین ۲ کیلومتر می باشد.

 • اصفهان , گلپایگان
  گلپایگان،بلوار شهیدبهشتی، روبروی استادیوم تختی، هتل جهانگردی گلپایگان 
  1,600,000‏ ریال

  یکی از بهترین شعبه های مهمانسرای جهانگردی ، مهمانسرای جهانگردی گلپایگان است که خصوصاً بعد از بازسازی اش در سال 84، مسافران بیشتری را به خود جذب کرده. این هتل به نوعی در چهارراه ارتباطی بین شهرستان های خوانسار، خمین، محلات و دلیجان قرار گرفته. بنابراین مسافرانی که بین راهی هستند، مهمانسرای جهانگردی گلپایگان برایشان بسیار مناسب خواهد بود. این موقعیت ویژه خودش به یکی از جاذبه هایی تبدیل شده که مسافران را جذب می کند. یکی از منحصر به فردترین ویژگی های این مهمانسرا، معماری سنتی و بسیار زیبایش است که تنوع جالبی در تجربیات شما ایجاد می کند. علاوه بر این ها، جاهای معروف و دیدنی گلپایگان ، مثل سد، سقاخانه ی حضرت ابوالفضل، مسجد جامع، ارگ تاریخی و ... همگی در دسترس شما هستند. این هتل چون ظرفیت پذیرش مهمان محدودی دارد، می تواند فضایی دنج را برای شما فراهم کند. پس اگر دنبال جایی خلوت و دور از شهر می گردید، این هتل گزینه ی مناسبی برای شماست. اگر بهداشت و تمیزی هم برایتان از هر چیز دیگری مهم تر باشد، باید بگوییم این هتل نمره ی قبولی را می گیرد و شما می توانید از انتخاب خود مطمئن باشید.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی گلپایگان

  این هتل دارای 19 باب اتاق دوتخته می باشد

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی گلپایگان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در بلوار شهید بهشتی قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 2 ساعت و نیم است .

 • اصفهان , کاشان
  بلوارقطب راوندی- مقبل پارک آیت الله مدنی 
  2,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان کوثر کاشان به دلیل موقعیت مکانی مناسب و نزدیکی به مراکز مهم گردشگری شهر کاشان همواره در بین گزینه های انتخابی مسافران بوده. این هتل به ویژه برای خانواده هایی که به دنبال اقامتی مستقل تر هستند، مناسب است. هتل آپارتمان کوثر نسبت به خدماتی که ارائه می کند، هزینه ی معقولی دارد.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان کوثر کاشان

  این هتل دارای 5 باب آپارتمان دو خوابه و سه خوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان کوثر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در بلوار قطب راوندی قرار دارد و فاصله ان از فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان کوثر کاشان

  رستوران ناصر در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  قمصر- بلوار ساحلی 
  2,550,000‏ ریال

  هتل گلستان قمصر واقع در بلوار ساحلي قمصر در محيطي آرام و طبيعي واقع شده است كه از چشم اندازه بسيار مناسبي بر خوردار است. اين مجموعه در راستاي اهداف عاليه خود كه همان ارائه خدمات اثامتي و پذيرائي ،رستوران ميهماناني كه از شهرهاي دور و نزديك براي ديدن شهر قمصر و صنعت گلابگيري و استفاده از طبيعت و فضاي روح انگيز اين محل به اين شهر سفر مي كنند وهمچنين شركت و ديدار از جشنواره گل و گلاب مي نمايد.

  تعداد اتاق های هتل گلستان قمصر کاشان

  این هتل دارای اتاق های دو تخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل گلستان قمصر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 30 دقیقه و تا فرودگاه 60 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 40 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل گلستان قمصر کاشان

  سفره خانه غروب دهکده در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  میدان نقش جهان خیابان حافظ هتل ستاره 
  2,560,000‏ ریال

  هتل ستاره اصفهان با محیطی آرام و دلپذیر ، تلفیقی از معماری سنتی و مدرن ، دکوراسیون زیبا در بافت تاریخی شهر اصفهان و فاصله حدود 500 متری از مهمترین ابنیه تاریخی شهر همچون میدان امام (نقش جهان ) ، مسجد امام ، مسجد شیخ لطف اله ، عمارت عالی قاپو ، بازار اصلی ، عمارت چهلستون و ... واقع شده است . این هتل، سفره خانه سنتی ، رستوران ، کافی شاپ ، رستوران تابستانه بام ، کافی نت ، روم سرویس ، پارکینگ اختصاصی ، تاکسی سرویس اختصاصی و ... پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد. هتل ستاره اصفهان در شش طبقه ساخته شده است.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان ستاره اصفهان

  این هتل دارای 52 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان ستاره اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله اینهتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 24 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان ستاره اصفهان

  رستوران کوثر در 300 متری، خوانسرای نامی ، فست فود سلیقه ای، چایخانه صفویه در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - خیابان امیر کبیر - میدان عامریه (میدان شهدای اردهال)مجتمع سیلور 

  هتل آپارتمان نائب کاشان در حاشیه کاشان قرار گرفته شده است . این هتل آپارتمان در 4 طبقه که مشتمل بر 5 باب سوئیت می باشد تاسیس گشته است . هتل آپارتمان نائب کاشان دسترسی راحتر و سریعتری به تپه باستانی سیلک کاشان دارد. • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان ابن سینا، خیابان سنبلستان، میدان سنبلستان، پلاک ۵۶ 
  4,750,000‏ ریال

  خانه ی تاریخی بخردی در محلّه ی سنبلستان یا سنبلان (شمال شهر اصفهان کنونی) واقع شده است. این محلّه در دوران پیش از اسلام از روستاهای مجموعه ی سپاهان بوده است و در دوران اسلامی در پی پیوند این مجموعه روستاها شهر اصفهان به وجود می آید. محلّه ی سنبلان در جبهه ی شمال غربی شهر واقع می شود و زمانی که علاءالدوله ی کاکویه، از حکمرانان آل بویه، شهر را محصور می نماید محلّه ی سنبلان در داخل حصار واقع می گردد. براساس مطالعات و بررسی های انجام گرفته، این خانه از آثار اوایل دوره ی صفویه بوده و با گذشت زمان در آن تغییرات و تحولاتی به وجود آمده است. این خانه در منتهی الیه غربی باغ جمیلان ساخته شده و طول محوطّه ی اصلی آن به اندازه ی عرض باغ بوده است. این خانه از نوع خانه های ایوان دار متعلّق به اوایل دوره ی صفویه می باشد. این گونه خانه ها اصولاً دارای ایوان در قسمت میانی و تالار اصلی در جبهه ی شمالی ایوان و اتاق ها در طرفین شرقی و غربی آنبوده اند. از این شیوه ی معماری در خانه های قدیمی اصفهان به خصوص در محله ی جلفاتعداد قابل توجّهی شناخته شده و شاید قدیمی ترین نمونه از این فضای معماری را بتوان در مرحله دوم توسعه کاخ چهل ستون در جبهه شرقی کاخ شناسائی کرد. تزئینات خانه ی تاریخی بخردی دارای اصالت، خلوص و سادگی سبک معماری اوایل دوره ی صفویه هستند. هم زمان با اجرای پروژه ی مرمت خانه ی تاریخی بخردی، طراحی داخلی این بنا به منظور تبدیل آن به یک اقامتگاه سنتی نیز به اجرا در آمده است. در این طراحی سعی بر آن بوده است تا تسهیلات رفاهی لازم برای میهمانان همراه با حفظ اصالت معماری بنا در نظر گرفته شوند. فضاهای ایجاد شده برای پاسخ به نیازهای یک اقامتگاه سنتی عبارتند از حمام و سرویس های بهداشتی درون اتاق ها، آشپزخانه، پذیرش، حیاط و باغچه. خانه ی تاریخی بخردی تنها و اولین خانه ی تاریخی دوره ی صفویه است که به منظور اقامتگاه سنتی در ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

  تعداد اتاق های هتل بخردی اصفهان

  خانه ی تاریخی بخردی دارای مجموعاً سه سوئیت و یک اتاق می باشد که هر یک نشانی از تاریخ و هنر دوره صفویه را به همراه دارد.

  موقعیت مکانی هتل بخردی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 15 دقیقه و تا فرودگاه 35 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل بخردی اصفهان

  رستوران ملک جارچی باشی در 450 متری، دیزی سرای بازار در 600 متری، کافه اسفندیار در 700 متری، کافه اسپادانا و کافه روزگار در 900 متری و رستوران سنتی باستانی در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کوهپایه
  اصفهان - کیلومتر 60 جاده نایین - شهر تاریخی کوهپایه 
  1,500,000‏ ریال

  قدمت کاروانسرای عباسی به دوره صفویان باز می گردد. این بنا در تاریخ 17 خرداد 1379 با شماره 2698 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. مرمت و بازسازی این بنا با حفظ اصالت سنتی-ایرانی در سال 1393 توسط شرکت هتل کاروانسرای اسکان ایرانیان صورت گرفت و هم اکنون آماده استقبال و اقامت مسافران گرامی می باشد.

  تعداد اتاق های هتل کاروانسرای عباسی کوهپایه

  این هتل دارای 16 اتاق، 2 شاه نشین، 3 VIP و 4 سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کاروانسرای عباسی کوهپایه نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در 60 کیلومتری جاده نائین قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 45 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 1 ساعت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ،بلوار آیینه خانه ،حد فاصل پل فردوسی و سی و سه پل 
  3,000,000‏ ریال

  هنر معماری در ایران، وامدار معماری شهر اصفهان است و این هنر در طراحی هتل اسپادانا با چشم اندازی زیبا از سی و سه پل رنگ و بویی خاص یافته است...این هتل با بهره برداری از موقعیتی ویژه از لحاظ جغرافیایی آماده ارائه خدمات به مهمانان عزیز می باشد....رستوران اسپادانا با ظرفیتی قریب به 200 نفر در طبقه همکف هتل قرار دارد ، آمیخته ای از آشپزی ایرانی ، فرنگی و دریایی را در محیطی آرام و روحبخش ، با چشم اندازی از سی و سه پل زیبا به شما هدیه می کند.

  تعداد اتاق های هتل اسپادانا اصفهان

  این هتل دارای 32 باب اتاق دو تخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل اسپادانا اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و ال استگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل اسپادانا اصفهان

  کافه رادیو در 3.5 کیلومتری، رستوران وی آی پی در 4 کیلومتری و رستوران بن اپتی در 5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان-روستای کویری بیاضه در منطقه خور و بیابانک 
  900,000‏ ریال

  هتل کویری یه تا در جوار روستای تاریخی بیاضه و در منطقه خور و بیابانک اصفهان قرار گرفته است.هتل سنتی یه تا به شیوه معماری سنتی یزدی و با سبک و سیاق کاروانسراها ساخته شده است که حضور پایاب و قنات از جاذبه های زیبا و دیدنی این هتل است.هتل یه تا در منطقه ای کویری به دور از آلودگی و هیاهوی شهر با جاذبه های خاص خود بسیار مورد توجه گردشگران قرار میگیرد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - میدان کمال الملک - خیابان دروازه اصفهان - کوچه بوستانی 
  2,500,000‏ ریال

  هتل خانه مرشدی کاشان یکی از خانه های قدیمی و تاریخی کاشان بوده که مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و امروزه به یکی از اقامتگاه های سنتی و پرطرفدار تبدیل گشته است. اتاقها با همان معماری اصیل و کهن ایرانی تزئین گشته شده است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان دکتر بهشتی،شاپور قدیم،چهارراه عباس آباد،جنب بانک صادرات 
  1,550,000‏ ریال

  مهمان پذیر زاینده رود اصفهان در موقعیت مکانی عالی در چهار راه عباس آباد شهر اصفهان قرار دارد.در امتداد خیابان عباس آباد به سی وسه پل با منظره ای زیبا میرسیم.از مزیت های دیگر هتل دسترسی راحت به مکانهای دیدنی و همچنین فروشگاه ها،رستوران ها و مراکز خرید اصفهان است. مهمانپذیر زاینده رود اصفهان به دلیل پایین بودن هزینه های اقامت به یکی از پرطرفدارترین اماکن اقامتی تبدیل گشته است.

  موقعیت مکانی مهمان پذیر زاینده رود

  فاصله مهمان پذیر زاینده رود تا میدان نقش جهان 19 دقیقه با خودرو ،فاصله تا فرودگاه اصفهان 41 دقیقه با خودرو و فاصله تا پایانه مسافربری 41 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان استانداری،انتهای خیابان سعدی،جنب میدان نقش جهان. 
  2,200,000‏ ریال

  هتل جام فیروزه اصفهان

  هتل جام فیروزه اصفهان در مجاورت با میدان نقش جهان چشم انداز بسیار دلپذیری برای همگان به وجود می آورد.لابی هتل شامل فضای تمیز وراحت برای استراحت فراهم آورده.در کافی شاپ هتل می توان با فنجانی قهوه و نوشیدنی از خستگی سفر کم کرد.

  اتاقهای هتل جام فیروزه در طبقه اول واقع شده و 11 باب اتاق دارد.سوئیت های هتل هم دارای امکانات نظیری تلویزیون،یخچال،سشوار،لاندری،مینی بار،سرویس بهداشتی فرنگی وحمام ،تهویه هوا و اسپیلت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان سپه،خیابان حکیم. 
  1,500,000‏ ریال

  هتل مروارید اصفهان در خیابان حکیم اصفهان و نزدیک به برخی آثار تاریخی مانند چهل ستون، عالی قاپو، نقش جهان و بازار قیصریه قرار دارد.هتل مروارید محیطی آرام و اتاق های تمیزو با امکانات رفاهی مناسب دارد.پرسنل خونگرم و خوش برخوردند و دسترسی به رستورانها و فروشگاه ها راحت است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان هشت بهشت غربی،مابین چهارراه ملک و گلزار، 
  2,860,000‏ ریال

  هتل زنده رود اصفهان

  هتل زنده رود اصفهان دارای فضای کاملا نوساز و مدرن در شش طبقه و نزدیک به مکان های تاریخی و گردشگری ساخته شده است.اتاقهای هتل با روشنایی کافی و چیدمان زیبا فضای آرامش بخشی به ارمغان می آورد.فاصله هتل تا میدان نقش جهان 8دقیقه با خودرو و تا بازار تاریخی اصفهان 11دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،میدان امام حسین،ابتدای چهارباغ پایین. 
  2,000,000‏ ریال

  هتل نقش جهان اصفهان در نزدیکی میدان نقش جهان و در ابتدای خیابان چهارباغ پایین یکی از خیابان های زیبای اصفهان قرار گرفته است.از امکانات این هتل میز اطلاع رسانی به گردشگر و رستوران میباشد.همچنین در نزدیک هتل کافه و رستوران قرار دارد.دسترسی به مرکز شهر نیز از طریق هتل نقش جهان بسیار آسان است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان مسجدسید،چهارراه وفایی. 
  1,450,000‏ ریال

  هتل آوا اصفهان در خیابان مسجد سید در مرکز شهر اصفهان قرار دارد.هتل آوا دارای 20 اتاق تمیز با امکانات رفاهی متناسب با نیاز مسافران بوده و با ارائه خدمات مناسب و قیمت به صرفه هتلی خوب برای اسکان مسافران است.در نزدیکی هتل رستوران،سوغاتی فروشی،ایستگاه اتوبوس و تاکسی برای دسترسی راحت به جاذبه های شهر اصفهان قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان چهارباغ عباسی،روبروی خیابان آمادگاه،50 متر به طرف سی و سه پل 
  2,450,000‏ ریال

  هتل پارس اصفهان

  هتل پارس اصفهان در قلب شهرتاریخی و زیبای اصفهان قراردارد.موقعیت مکانی و جغرافیایی این هتل بی نظیر می باشد.این هتل جز هتل های قدیمی و نوستالژی اصفهان محسوب می شود. این هتل در مجاورت رستوران شهرزاد، کافه فندق و بریانی هشت بهشت قراردارد.نزدیکی این هتل به سایت های تاریخی و فرهنگی هم جای خود دارد.وقتی از هتل خارج شده و خیابان چهارباغ را ادامه داده به پل سی و سه می رسیم که فضای چشم انداز شب هنگام این رودخانه مثال زدنی است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،میدان آزادی،بلوار دانشگاه،ابتدای توحید 
  2,000,000‏ ریال

  هتل مدرس اصفهان

  هتل مدرس اصفهان هتل سه ستاره دارای زیربنای 4000 مترمربع در خیابان توحید شهر واقع شده است.این هتل از نظر موقعیت مکانی به مراکز اداری و پزشکی و درب دانشگاه نزدیک بوده و ازین رو مورد توجه اساتید و دانشجویان و گروههای تجاری جهت شرکت در نمایشگاهها بوده.این هتل درمسیر رفتن به کلیسای وانک و دیگر نقلط زیبای اصفهان قرارگرفته است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان هاتف،روبروی کوچه مشیر 
  5,700,000‏ ریال

  هتل آوین اصفهان یکی از هتل های چهارستاره اصفهان می باشد . موقعیت مکانی هتل آوین اصفهان به گونه ای بوده که به جاذبه های گردشگری شهر از جمله میدان تاریخی نقش جهان، سی وسه پل و سایر اماکن باستانی و دیدنی شهردسترسی سریع و بهتری دارد. هتل آوین اصفهان در دو طبقه و 70 باب اتاق که شامل اتاق های طلایی و نقره ای و سوئیت می باشد ساخته شده است. یکی از امتیازات ممتاز هتل آوین قرارگیری در محدوده خارج از طرح ترافیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آوین

  فاصله هتل نسبت به میدان نقش جهان 4 دقیقه با خودرو ، فاصله تا بازار شهر 10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 11 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه اصفهان 34 دقیقه با خودرو و فاصله تا پایانه مسافربری اصفهان 22 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان مسجدسید،حدفاصل چهارراه تختی و سه راه طیب. 
  2,100,000‏ ریال

  هتل طوطیا اصفهان

  هتل دوستاره طوطیا اصفهان درمرکز شهر اصفهان قرار دارد.این هتل موقعیت جغرافیایی و مکانی خوبی از لحاظ نزدیکی به اماکن تاریخی ،فرهنگی و تفریحی دارد. از مزایای این هتل مجاورت با پایانه مسافربری ،فرودگاه و ایستگاه قطار می باشد.

  فاصله هتل تا فرودگاه 33 دقیقه با ماشین، فاصله تا پایانه مسافربری 24 دقیقه با ماشین می باشد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ 31، سرای درب باغ. 
  3,610,000‏ ریال

  هتل سرای درب باغ کاشان خانه ای متعلق به دوره پهلوی اول در شهر تاریخی کاشان می باشد. سرای درب باغ کاشان طبق معماری اصیل ایرانی و با چیدمان سنتی و قدیمی در یک طبقه بنا گردیده. محوطه سرای درب باغ کاشان دارای فضاهایی برای نشیمن در نظر گرفته شده است . در کافی شاب روی بام هتل نیزمی توان برای لحظات و دقایقی از چشم انداز زیبا و تاریخی کاشان لذت برد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان مسجد حکیم ، هتل آپارتمان حکیم اصفهان. 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان حکیم اصفهان در مرکز شهر اصفهان قرار گرفته شده است. هتل آپارتمان حکیم با توجه به موقعیت مکانی مناسب و پایین بودن هزینه های اقامت یکی از پرطرفدارترین هتل آپارتمان های اصفهان می باشد. این هتل آپارتمان به جاذبه های گردشگری اصفهان از جمله میدان نقش جهان ، بازار تاریخی و اماکن تاریخی و باستانی دسترسی راحتری دارد.

 • اصفهان , مشهد اردهال
  کاشان، کیلومتر 50 جاده کاشان نراق ، مشهد اردهال، جنب امام زاده. 
  1,420,000‏ ریال

  مجتمع اقامتی خورشید اردهال کاشان در مسیر گردشگری نیاسر با جاذبه های زیبای شهر نیاسر و نیز شهر تاریخی نراق قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی بوده ، به گونه ای که بازدید از امامزاده سلطان علی ، مزار سهراب سپهری و نیز غار نخجیر که یکی از زیبا ترین غارهای آهکی جهان را برای گردشگران فراهم نموده است. واحدهای مجتمع اقامتی خورشید به صورت کلبه ها و تخت ها به صورت تشک می باشد.

  موقعیت مکانی مجتمع اقامتی خورشید اردهال

  فاصله تا آرامگاه سهراب سپهری 6 دقیقه با خودرو ، فاصله تا آرامگاه امامزاده سلطان حسین 49 دقیقه پیاده ، تا ایستگاه راه آهن کاشان 42 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه کاشان 50 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی ، کوچه شهید هاشمیان. 
  800,000‏ ریال

  اقامتگاه سنتی صادقی کاشان یکی دیگر از مهمانسراهای قدیمی کاشان است که در نزدیکی خانه های تاریخی عباسیان و خانه تاج قرار دارد. قدمت این خانه تاریخی به دوره قاجار برمی گردد .اقامتگاه سنتی صادقی کاشان از لحاظ ویژگی های معماری با خانه های دیگر کاشان متفاوت می باشد. یکی از خصوصیات مهم این خانه تاریخی گچ بری های زیبا ، وجود اتاق های گوناگون ، بادگیر زیبا و شیشه های رنگی بکاررفته در اتاق های آن است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان فاضل نراقی، پشت مسجد آقابزرگ، گذر آب انبارخان، کاشی 20. 
  1,300,000‏ ریال

  اقامتگاه سنتی خانه دوست کاشان یکی از اقامتگاه های بومی ومحلی کاشان بوده وبه مانند تمام خانه های تاریخی کاشان متعلق به دوره قاجاریه ودارای قدمت حداقل 150 ساله می باشد. خانه دوست شامل 11 اتاق در طبقه اول و 4 اتاق در طبقه پائین و سرداب و حوضخانه و پشت بام بسیار زیبا می باشد. این هتل با معماری سنتی و زیبای خود همه ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود پذیراست.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، بلوار مطهری ، جنب بانک ملی. 

  هتل آپارتمان و رستوران مریم کاشان یکی از مکانهای اقامتی کاشان می باشد. این هتل آپارتمان دارای دو طبقه می باشد که طبقه اول رستوران و درطبقه دوم سوئیتها و اتاق ها واقع گردیده است. سوئیت های هتل آپارتمان مریم مجهز به آشپزخانه های مجزا می باشد. این هتل آپارتمان به خاطر پایین بودن نرخ اتاق ها به یکی از گزینه های انتخابی مسافران تبدیل گشته است. همچنین رستوران هتل آپارتمان مریم غذاهای لذیذ و باکیفیتی را ارائه می نماید.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، خیابان شهیدان بدیعی. 
  1,300,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، خیابان ملا حبیب الله شریف ، جنب تالار مهتاب ، کوچه شهیدالله پرست. 
  1,400,000‏ ریال

  اقامتگاه سنتی کمال الملک کاشان در بافت تاریخی کاشان قرار گرفته است. این مجموعه اقامتی یکی ازخانه های قدیمی باقی مانده از دوران قاجاریه می باشد. اقامتگاه سنتی کمال الملک با معماری و هنر بینظیر سنتی و ایرانی در دل کویر توانسته اقامتی زیبا برای مسافران و گردشگران داخلی و خارجی فراهم نماید. اقامتگاه سنتی کمال الملک شامل 10 واحد و در 2 بخش که شامل حیاط مرکزی و حیاط حوضخانه می باشد بنا گردیده است.

 • اصفهان , خور
  اصفهان ، خورو بیابانک ، روستای گرمه 
  3,480,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، آران و بیدگل ، میدان امام خمینی،خیابان سیدالشهدا،میدان هاشم بن علی ، 
  1,050,000‏ ریال

  اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان بخشی از مجموعه تاریخی بنی طبا می باشد که در قالب اقامتگاه بومگردی مرمت و بازسازی شده. این اقامتگاه بومگردی با قدمت 350 ساله یادگار دوران صفویه بوده که در دل کویر همچون نگینی در اختیار مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.اقامتگاه بوگردی خانه صفا دارای 7 باب اتاق می باشد که به صورت سنتی و با لحاف و تشک در اختیار مسافران و میهمانان می باشد.

  موقعیت مکانی اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

  فاصله اقامتگاه تا کویر مرنجاب 1ساعت و 26 دقیقه با خودرو ، فاصله تا 1ساعت و 17 دقیقه با خودرو ، فاصله تا کاشان 23 دقیقه با خودرو و فاصله تا باغ فین کاشان 33 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، برزک ،محله مصلی ، جنب تپه تاریخی قلعه شهر برزک. 
  1,300,000‏ ریال
 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،هارونیه ،خیابان مسجدعلی،پلاک 1 
  1,700,000‏ ریال

  خانه دیبایی اصفهان با قدمت 380 ساله به یکی از مهمان خانه های تاریخی تبدیل گشته است.این خانه سنتی دارای دارای دو اناق تک نفره،پنج اتاق دونفره و دو اتاق سه نفره دارد.محل اصلی پذیرایی از مهمانان شاه نشین این خانه است که در تمامی خانه های تاریخی ایرانی یافت می شود. شبستان این خانه بعنوان رستوران این هتل تعبیه شده است.

 • اصفهان , کاشان
  قمصر،بلوارساحلی،خیابان چمران،کوچه یادگاریها 
  1,210,000‏ ریال
 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان چهارباغ خواجو،خیابان شهدای خواجو 
  4,800,000‏ ریال
 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان. خیابان ابن سینا. کوچه میرعلاالدین. کوچه باباسنگکی. کوچه مسجد جامع 
  3,850,000‏ ریال

  خانه تاریخی ایروانی در قلب شهر تاریخی اصفهان در مجاورت مسجد جامع اصفهان قرار گرفته است. معماری منحصر به فرد این بنای دویست ساله به دوران قاجار باز می گردد. پس از بازسازی و نوسازی بنا به ثبت ملی رسیده است. اقامتگاه ایروانی دارای 5 باب اتاق در سه ضلع می باشد. تمامی اتاق ها مشرف به حیاط ، حوض و باغچه گلکاری شده آن می باشند.

  رستوران عمارت با پنجره های رنگین اورسی دارای مهمترین منظره از استخر و باغچه گلهایی است که قبلا به منظور استفاده مهمانان مهم و ارباب خانه استفاده شده است. در تراس این مجموعه با دیواره های مشبک، چشم اندازی زیبا با مناره ها و گنبد مسجد جامع ایجاد شده است که اکنون در این مکان کافی شاپ ایروانی دایر است.

 • اصفهان , نطنز
  کیلومتر ۵۵ جاده کاشان-اصفهان، شهر بادرود،روستای خالد آباد،ده آباد، روستای مت 
  3,060,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  خیابان قدم گاه، کوچه آب انبار، کوچه سرسنگ، روبه روی نان پزی حکامی 
  6,000,000‏ ریال