هتل های گلپایگان

هتل های گلپایگان
 • اصفهان , گلپایگان
  گلپايگان - گوگد - ارگ تاريخي گوگد 
  2,000,000‏ ریال

  هتل ارگ گوگد گلپایگان دومین بنای خشت و گلي ايران ميباشد كه تاريخ و زمان ساخت آن به حدود چهار قرن پيش نسبت داده ميشود . ارگ گوگد درمسير جاده معروف ابريشم قرارداشته است .

  هم اينك اين مجموعه بعنوان مهمانسرا با امكانات مدرن شامل اتاقهائي زيبا با سرويسهاي بهداشتي،تلويزيون ،سيستم سرمايش و گرمايش فن كوئل ، رستوران و چايخانه سنتي ،سالنهاي عقد و عروسي آماده پذيرائي از گردشگران داخلي و خارجي مي باشد .درروي درب ورودي شمالي قسمتي بعنوان شاه نشين وجود داشته است كه هم اكنون بعنوان سـوئيت ويـژه مـورد استفاده قرارميگيرد و حوض آبي دراين شاه نشين وجود داشته است كه هرزمان که درب توسط مهاجمين آتش زده ميشد محافظين با تخليه آب حوض آتش را خاموش ميكرده اند. ازطرفي چاهي درقسمت جنوب شرقي ارگ وجود دارد كه نشان ميدهد براي روزهاي مقاومت و محاصره فكر آب آشاميدني نيز شده بود.درروي درب ورودي ، دو دركـوب وجـود دارد كـه بـزرگتـر را مــرد كـوب وكـوچـكـتر را زن كوب مي ناميده اند. كه برعكس بقيه مناطق ايران درگلپايگان زن كوب درسمت راست قرارميگرفته است.

  تعداد اتاق های هتل ارگ گوگد گلپایگان

  این هتل دارای 20 باب اتاق و مجموعا 60 عدد تخت دارد.

  موقعیت مکانی هتل ارگ گوگد گلپایگان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در گوگد گلپایگان قرار دارد فاصله ان تا مرکز شهر 5 دقیقه و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه قطار 2 ساعت و نیم می باسد.

 • اصفهان , گلپایگان
  گلپایگان،بلوار شهیدبهشتی، روبروی استادیوم تختی، هتل جهانگردی گلپایگان 
  1,600,000‏ ریال

  یکی از بهترین شعبه های مهمانسرای جهانگردی ، مهمانسرای جهانگردی گلپایگان است که خصوصاً بعد از بازسازی اش در سال 84، مسافران بیشتری را به خود جذب کرده. این هتل به نوعی در چهارراه ارتباطی بین شهرستان های خوانسار، خمین، محلات و دلیجان قرار گرفته. بنابراین مسافرانی که بین راهی هستند، مهمانسرای جهانگردی گلپایگان برایشان بسیار مناسب خواهد بود. این موقعیت ویژه خودش به یکی از جاذبه هایی تبدیل شده که مسافران را جذب می کند. یکی از منحصر به فردترین ویژگی های این مهمانسرا، معماری سنتی و بسیار زیبایش است که تنوع جالبی در تجربیات شما ایجاد می کند. علاوه بر این ها، جاهای معروف و دیدنی گلپایگان ، مثل سد، سقاخانه ی حضرت ابوالفضل، مسجد جامع، ارگ تاریخی و ... همگی در دسترس شما هستند. این هتل چون ظرفیت پذیرش مهمان محدودی دارد، می تواند فضایی دنج را برای شما فراهم کند. پس اگر دنبال جایی خلوت و دور از شهر می گردید، این هتل گزینه ی مناسبی برای شماست. اگر بهداشت و تمیزی هم برایتان از هر چیز دیگری مهم تر باشد، باید بگوییم این هتل نمره ی قبولی را می گیرد و شما می توانید از انتخاب خود مطمئن باشید.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی گلپایگان

  این هتل دارای 19 باب اتاق دوتخته می باشد

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی گلپایگان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در بلوار شهید بهشتی قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 2 ساعت و نیم است .

رزرو هتل های گلپایگان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های گلپایگان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در گلپایگان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای گلپایگان هتل بگیرم

اقامت در هتل های گلپایگان با معماری سنتی و طراحی منحصر به فردی که دارند تجربه ای به یادماندنی را برای مسافران شهر گلپایگان به همراه خواهد داشت. اگر به دنبال آرامش و جایی خلوت برای استراحت هستید هتل جهانگردی گلپایگان که در نزدیکی مکان های معروف و دیدنی شهر مانند سقاخانه حضرت ابوالفضل و مسجد جامع قرار دارد گزینه مناسبی است. همچنین برای بازدید از دومین بنای خشت و گلی ایران که در مسیر جاده ابریشم قرار دارد و معماری بینظیر آن میتوانید در ارگ تاریخی گوگد اقامت داشته باشید.

/ ایران / اصفهان / گلپایگان / هتل های گلپایگان