هتل های کرج

هتل های کرج
 • البرز , کرج
  خيابان شهيد بهشتي، كوچه فروغي، ابتداي كوچه سليمي 
  1,700,000‏ ریال

  هتل مرمر کرج واقع در مرکز این شهر 35 کیلومترتا فرودگاه و 10 کیلومتر تا راه آهن فاصله دارد، از جمله امکانات این هتل می توان به رستوران، کافی شاپ، اشاره نمود، و برای افرادی که در مرکز شهر کا دارند می تواند هتل مناسبی باشد.

 • البرز , کرج
  کرج-کیلومتر65 جاده چالوس 
  2,200,000‏ ریال

  هتل آزادي گچسر به جهت موقعيت خاص جغرافيايي خود همواره مورد توجه جهانگردان و گردشگران، سازمانها، شركتها و.... قرار داشته است. هتل آزادي گچسردر منطقه اي بسيار خوش آب و هوا واقع شده كه از شمال به استان مازندران، از جنوب به دهستان آسارا وكرج، از غرب به طالقان و از شرق به شمشك منتهي ميشود.ساختمان اين هتل در سال 1317 تاسيس گرديد و در سال 1320 با نام هتل گچسر از سوي بنياد پهلوي مورد بهره برداري قرار گرفت. در سال 1352 با انجام تغييراتي در ساختمان آن 20 باب اتاق به اتاق هاي آن افزوده شد. پس از انقلاب شكوهمند اسلامي اين هتل تحت پوشش شركت هتلهاي بين المللي پارسيان وابسته به سازمان ساحتي بنياد قرار گرفت و در حال حاضر قسمتهاي محتلف آن بازسازي مي شود.

 • البرز , کرج
  خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان فروغی 
  872,000‏ ریال

  هتل امیر کبیر واقع در مرکز شهر کرج در سال 1369 افتتاح گشته است. و در اطاف هتل مراکز خرید متنوعی نیز وجود دارد برای افرادی که در مکز شهر کارهای اداری داشته باشد مکان مناسبی می باشد.

رزرو هتل های کرج

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های کرج را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در کرج را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای کرج هتل بگیرم

هتل مرمر و هتل امیرکبیر کرج در مرکز شهر قرار دارند و تعداد زیادی مرکز خرید، رستوران و کافه در اطراف این هتل ها وجود دارد. هتل گچسر کرج نیز در منطقه ای خوش آب و هوا در جاده چالوس قرار داشته و دارای باغی زیبا است که بسیار مورد توجه گردشگران قرار دارد.

/ ایران / البرز / کرج / هتل های کرج