هتل های کاشان

هتل های کاشان
 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان علوی 
  4,250,000‏ ریال

  یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعنوان یک مهمانسرای 5 ستاره بروی گردشگران باز است، خانه عامری های کاشان است. این مجموعه با معماری بینظیر خود یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی کاشان است که مسافران می توانند علاوه بر اقامتی آرام و بینظیر، این شاهکار را در طول اقامت خود ببینند. از فضاهای مهم معماری خانه عامریها باید از سرداب، شاه نشین، آینه خانه، هفت دری، هشتی ورودی، ایوان تابستانی و زمستانی، حوض خانه، بهاربند و دو بادگیر نام برد. سرای عامریهای کاشان یا هتل سنتی خانه عامریها دارای اتاقها و سوئیتهای لوکس و مجهز، متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی است که در طراحی داخلی آن منظور شده است. فضای همه اتاق ها که با نام کاشانه شناخته می شود، متفاوت با یکدیگر و مستقل از هم هستند. علاوه بر همه امکانات یک هتل 5 ستاره در این مجموعه، امکاناتی همچون دسترسی به اینترنت بی سیم و فضای خدمات اداری و رایانه ای نیز در دسترس است.

  تعداد اتاق های هتل خانه عامری ها کاشان

  این هتل دارای 15 باب اتاق و سوئیت یک تخته، و دوتخته و سه تخته می باسد.

  موقعیت مکانی هتل خانه عامری ها کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه عامری ها کاشان

  کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفریدر چند قدمی و رستوران کمال الملک در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  خیابان امیر کبیر ، جنب باغ فین کاشان، هتل نگارستان 
  2,920,000‏ ریال

  هتل نگارستان کاشان

  هتل نگارستان کاشان با امکانات و تجهیزات مدرن و برخورداری از استانداردهای بین المللی کیفیت، خدمات گردشگری، تسهیلات و سرویسهای مورد نیاز را در بخشهای مختلف هتل نگارستان کاشان به میهمانان عزیز ارائه می کند. چشم انداز اکثر اطاق های هتل نگارستان کاشان به گونه ای است که شما نظاره گر نمای زیبای باغ تاریخی فین کاشان و یا افق زیبای شهر کاشان می باشید. این چشم اندازهای زیبا با ایجاد احساسی دلنشین، اقامت آرام شما را در این شهرستان رویایی به خاطراتی ماندگار و همیشگی تبدیل خواهد نمود. بعضی سوئیت ها دارای بالکنی دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به باغ فین به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کاشان را می دهد.سوئیت های دو تخته و سه تخته که از فضا و طراحی بی نظیری برخوردار است ، از بزرگترین اطاقها در کشور می باشد و امکانات رفاهی بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های خواب مدرن و تجهیزات مناسب و سرویس بهداشتی مجهز به وان نیز جهت اقامت راحت شما در نظر گرفته شده است.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 56 اتاق دوتخته و سه تخته در هشت طبقه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5دقیقه و تا فرودگاه 10 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  رستوران فست فود دارکوب در 260 متری، کافه شازده در 500 متری، فست فود فیش اند چیپس فیشلند در 750 متری و پیتزا دولوپی در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - خیابان فاضل نراقی کوچه فرهنگ شمارۀ 31خانۀ تاریخی مهین سرای راهب ( خا 
  3,200,000‏ ریال

  خانه مهین سرای راهب از تلفیق معماری سنتی بازمانده از عصر قاجار با فناوری های روز، محیطی پسا مدرن را در شهر تاریخی کاشان به دیده گان میهمانان خود گذاشته است. خانه مهین سرای راهب از خانه های تاریخی شهر کاشان می باشد، مجموع خانه مهین سرای راهب در دو طبقه و به صورت سه طرف ساخت در اطراف دو حیاط شکل گرفته است. مهمترین فضا های معماری بنا شامل دو سرداب، شاه نشین، هشتی ورودی، ایوان تابستانی، ایوان زمستانی و یک باد گیر می باشد. خانه مهین سرای راهب از طرف سازمان میراث فرهنگی به عنوان لوکس ترین اقامتگاه تاریخی ایران انتخاب شده است.

  تعداد اتاق های هتل مهین سرای راهب کاشان

  این هتل دارای 13 باب اتاق دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل مهین سرای راهب کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه فاصله دارد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل مهین سرای راهب کاشان

  کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفری در 750 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان خیابان محتشم کوی پاقپان عمارت چهارم 
  1,800,000‏ ریال

  در دل کویر کاشان گوشه ای با خانه های قدیمی،مسکوت مانده بود که با تدبیر جناب آقای پرفسور فریور و همسر فرهیخته ایشان سرکار خانم اخوان ، این بناها خریداری و بازسازی شد و این خانه های جدا ازهم با تعبیه ای بسیار عالی بوسیله ی درهای میانجی به هم متصل شدند و مجموعه بزرگ هتل سنتی نگین کاشان را تشکیل دادند . این مجموعه متشکل از ۴ حیاط و دارای ۲۱ اتاق اقامتی بوده که با معماری سنتی و کهن ، مجهز به کلیه امکانات رفاهی و مدرن می باشد. حیاط اصلی این مجموعه که بسیار چشم نواز و دل انگیز است ، تشکیل شده از شاه نشین و اتاق هایی كه اطراف آن قرار گرفته اند و حوض آبی وسط حیاط كه مانند نگینی در حلقه ی انگشتر دربر گرفته اند و زیرزمین هایی خنک و مصفا که گویای قدمت شهر کاشانند. و در کنار حیاطی دیگر ، رستورانی با پلکانی زیبا به چشم می خورد که با درهایی بسیط و بزرگ آماده پذیرایی از میهمانان است. این مجموعه در فضای تالار سنتی با داشتن کادری مجرب و حرفه ای و منوی غذایی کامل شامل تمام غذاهای اصیل و سنتی ایرانی آماده پذيرايي و خدمت رسانی می باشد. یکی از ویژگی هایی که این مجموعه را منحصربه فرد کرده قرار گرفتن آن در مرکز بافت سنتی شهر است که دسترسی میهمانان عزیز را به بازار بزرگ كاشان و خانه ها و ابنیه ی تاریخی بسيار آسان و نزديك نموده است.

  این هتل کودکان زیر 8 سال را پذیرش نمی کند.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 21 باب اتاق دو تخته، سه تخته، چهارتخته و هفت تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان محتشم قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  سفره خانه سنتی مظفری و کافه رستوران گنجینه در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، خیابان فاضل نراقی ، پشت مسجد آقابزرگ ، گذر آب انبار خان ، کاشی 20 ، 
  1,300,000‏ ریال

  خانه تاریخی نقلی با مساحت 198 متر به عنوان کوچکترین خانه باهویت و معماری قاجاری و بومی به شماره 10255 ثبت ملی شده است و دارای بادگیر، ایوان، سرداب و دو حیاط کوچک با 8 اتاق و نیز خانه تاریخی رضوانیان دارای ایوان، آشپزخانه، غذاخوری، سرداب و حوض و حیاط برای اقامت بومی آماده میهمان نوازی از شما سروران گرامی است. میهمانان در زمستان در اتاق های کرسی دار و در تابستان در حیاط و ایوان اقامت و با غذاهای بومی و محلی منطقه توسط سرکار خانم احتساب که مادر همسر آقای رضوانیان است پخته و پذیرایی میشوند. چای و دمنوش آتشی، پخت نان هیزمی، دوچرخه سواری در بافت تاریخی، اینترنت رایگان، پارکینگ اختصاصی و کتابخانه و حتی مشارکت در پخت غذا و چیدن سفره خدماتی است که به میهمانان خانه نقلی ارائه میشود. خونه نقلی به عنوان یکی از اعضای خوشه سار بومی ایران و اهالی آن که کارشناسان رشته های جهانگردی و توریسم و زبان خارجه هستند در کنار هم سعی دارند با رعایت قوانین در جهت حفظ هویت و در راستای فرهنگ بومی و توسعه پایدار و احترام به جامعه محلی الگویی برآمده از همین بوم و بر را در زمینه صنعت، فرهنگ و توریسم ارائه نمایند .

  تعداد اتاق های هتل خانه نقلی کاشان

  این هتل دارای 7 اتاق میباشد که هم اکنون مجموعه اقامتگاه بوم گردی نقلی دارای 14 اتاق با ظرفیت 40 نفراست.

  موقعیت مکانی هتل خانه نقلی کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه نقلی کاشان

  رستوران کمال الملک در چند قدمی، کافه رستوران گنجینه، سفره خانه سنتی مظفری در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ،نیاسر ،میدان گلها ،بلوار تالار 
  2,900,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره سبز نیاسر کاشان در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شهر نیاسر در شهرستان کاشان و در استان اصفهان قرار گرفته است. هتل سبز نیاسر با امکاناتی مدرن و مجهز بهترین مکان جهت اقامت و کسب آرامش برای مسافران گرامی می باشد. هتل کمترین فاصله را تا آثار طبیعی موجود در نیاسر از جمله چهارتاقی نیاسر، آبشار، کاخ صفوی تالار که بر روی آتشکده ساسانی ساخته شده، گرمابه صفوی، برج دیدبانی را دارد.

  تعداد اتاق های هتل سبز نیاسر کاشان

  این هتل دارای 30 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سبز نیاسر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه، تا فرودگاه یک ساعت و تا ایستگاه راه اهن 40 دقیقه می باشد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان-میدان کمال الملک-ابتدای خیابان فاضل نراقی-خانه تاریخی احسان 
  1,650,000‏ ریال

  خانه تاریخی احسان در محله درب باغ از قدیمی ترین محله های شهر کاشان واقع شده است. این خانه در اسفند ماه 1380 توسط جناب آقای مهندس محمد مروج حسینی خریداری شده و با تغییر کاربری به مجموعه فرهنگی اقامتی (اقامتگاه بومی) تبدیل شده که در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. مجموعه فرهنگی اقامتی احسان با داشتن اقامتگاه سنتی و مدرن، آمادگی پذیرش پنجاه نفر را دارد. تعدادی از اتاق ها مجهز به تخت و تعدادی نیز به شکل کاملا سنتی چیده مان شده تا میهمانان گرامی خصوصا گردشگران خارجی، بتواند زمانی را با خاطره ی زیستی ایرانیان به سر برند و همچنین واقع شدن در بافت تاریخی ((روبروی مسجد آقا بزرگ )) نزدیکی به بازار و محور گردشگری از امتیازات ویژه مجموعه می باشد. قابل توجه مسافران گرامی برخی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی خارج از فضای اتاق می باشند.

  تعداد اتاق های هتل خانه تاریخی احسان

  این هتل دارای 45 باب اتاق دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه تاریخی احسان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 15 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه تاریخی احسان

  رستوران کمال الملک و کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفری در 850 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  خیابان امیر کبیر، نرسیده به باغ تاریخی فین 
  1,830,000‏ ریال

  هتل امیرکبیر کاشان ، بزرگترین مجموعه ی اقامتی این شهر تاریخی است. ساخت این هتل در سال ۱۳۵۶ آغاز شد و در سال ۱۳۶۰ به بهره برداری رسید. در سال ۸۷ ، هتل امیرکبیر بازسازی شد و با خدماتی باکیفیت تر و محیطی جذاب تر، آماده ی پذیرایی از مسافران شد. یکی از نقاط قوت هتل امیرکبیر سرو غذاهای باکیفیت و متنوع است. رستوران های موجود در هتل هم مثل غذاها تنوع دارند: رستوران سنتی، رستوران فضای باز، رستوران داخل ساختمان هتل و ... . اقامت در هتل امیرکبیر خاطره ی خوشی را ازشهر کاشان در ذهن شما ثبت می کند.

  تعداد اتاق های هتل امیرکبیر کاشان

  این هتل دارای 96 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل امیرکبیر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 10دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل امیرکبیر کاشان

  رستوران فست فود دارکوب در چند قدمی، کافه شازده در 500 متری، فست فود فیش اند چیپس فیشلند در 700 متری، فست فود آرد و پدر خوب و کافه این در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - میدان کمال الملک - خیابان فاضل نراقی - کوی مسجد آقا بزرگ 
  1,950,000‏ ریال

  هتل پانسیون شیرین کاشان یک مجتمع تازه تاسیس و شیک می باشد.هتل شیرین با تجهیزات مدرن و با امکان برگزاری تور کاشان گردی ویژه مسافران هتل، آماده پذیرایی از میهمانان عزیز می باشد.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان شیرین کاشان

  این هتل دارای آپارتمان یک خوابه و دو خوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان شیرین کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان فاضل نراقی قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه قطار 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان شیرین کاشان

  کافه رستوران گنجینه و سفره خانه سنتی مظفری در 1 کیلومتری و مستر چیپس در 1.6 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان - خیابان امیر کبیر - میدان عامریه (میدان شهدای اردهال)مجتمع سیلور 

  هتل آپارتمان نائب کاشان در حاشیه کاشان قرار گرفته شده است . این هتل آپارتمان در 4 طبقه که مشتمل بر 5 باب سوئیت می باشد تاسیس گشته است . هتل آپارتمان نائب کاشان دسترسی راحتر و سریعتری به تپه باستانی سیلک کاشان دارد. • اصفهان , کاشان
  کاشان - میدان کمال الملک - خیابان دروازه اصفهان - کوچه بوستانی 
  2,500,000‏ ریال

  هتل خانه مرشدی کاشان یکی از خانه های قدیمی و تاریخی کاشان بوده که مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و امروزه به یکی از اقامتگاه های سنتی و پرطرفدار تبدیل گشته است. اتاقها با همان معماری اصیل و کهن ایرانی تزئین گشته شده است.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ 31، سرای درب باغ. 
  3,610,000‏ ریال

  هتل سرای درب باغ کاشان خانه ای متعلق به دوره پهلوی اول در شهر تاریخی کاشان می باشد. سرای درب باغ کاشان طبق معماری اصیل ایرانی و با چیدمان سنتی و قدیمی در یک طبقه بنا گردیده. محوطه سرای درب باغ کاشان دارای فضاهایی برای نشیمن در نظر گرفته شده است . در کافی شاب روی بام هتل نیزمی توان برای لحظات و دقایقی از چشم انداز زیبا و تاریخی کاشان لذت برد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی ، کوچه شهید هاشمیان. 
  800,000‏ ریال

  اقامتگاه سنتی صادقی کاشان یکی دیگر از مهمانسراهای قدیمی کاشان است که در نزدیکی خانه های تاریخی عباسیان و خانه تاج قرار دارد. قدمت این خانه تاریخی به دوره قاجار برمی گردد .اقامتگاه سنتی صادقی کاشان از لحاظ ویژگی های معماری با خانه های دیگر کاشان متفاوت می باشد. یکی از خصوصیات مهم این خانه تاریخی گچ بری های زیبا ، وجود اتاق های گوناگون ، بادگیر زیبا و شیشه های رنگی بکاررفته در اتاق های آن است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان، خیابان فاضل نراقی، پشت مسجد آقابزرگ، گذر آب انبارخان، کاشی 20. 
  1,300,000‏ ریال

  اقامتگاه سنتی خانه دوست کاشان یکی از اقامتگاه های بومی ومحلی کاشان بوده وبه مانند تمام خانه های تاریخی کاشان متعلق به دوره قاجاریه ودارای قدمت حداقل 150 ساله می باشد. خانه دوست شامل 11 اتاق در طبقه اول و 4 اتاق در طبقه پائین و سرداب و حوضخانه و پشت بام بسیار زیبا می باشد. این هتل با معماری سنتی و زیبای خود همه ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود پذیراست.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، بلوار مطهری ، جنب بانک ملی. 

  هتل آپارتمان و رستوران مریم کاشان یکی از مکانهای اقامتی کاشان می باشد. این هتل آپارتمان دارای دو طبقه می باشد که طبقه اول رستوران و درطبقه دوم سوئیتها و اتاق ها واقع گردیده است. سوئیت های هتل آپارتمان مریم مجهز به آشپزخانه های مجزا می باشد. این هتل آپارتمان به خاطر پایین بودن نرخ اتاق ها به یکی از گزینه های انتخابی مسافران تبدیل گشته است. همچنین رستوران هتل آپارتمان مریم غذاهای لذیذ و باکیفیتی را ارائه می نماید.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، خیابان شهیدان بدیعی. 
  1,300,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، خیابان ملا حبیب الله شریف ، جنب تالار مهتاب ، کوچه شهیدالله پرست. 
  1,400,000‏ ریال

  اقامتگاه سنتی کمال الملک کاشان در بافت تاریخی کاشان قرار گرفته است. این مجموعه اقامتی یکی ازخانه های قدیمی باقی مانده از دوران قاجاریه می باشد. اقامتگاه سنتی کمال الملک با معماری و هنر بینظیر سنتی و ایرانی در دل کویر توانسته اقامتی زیبا برای مسافران و گردشگران داخلی و خارجی فراهم نماید. اقامتگاه سنتی کمال الملک شامل 10 واحد و در 2 بخش که شامل حیاط مرکزی و حیاط حوضخانه می باشد بنا گردیده است.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، آران و بیدگل ، میدان امام خمینی،خیابان سیدالشهدا،میدان هاشم بن علی ، 
  1,050,000‏ ریال

  اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان بخشی از مجموعه تاریخی بنی طبا می باشد که در قالب اقامتگاه بومگردی مرمت و بازسازی شده. این اقامتگاه بومگردی با قدمت 350 ساله یادگار دوران صفویه بوده که در دل کویر همچون نگینی در اختیار مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.اقامتگاه بوگردی خانه صفا دارای 7 باب اتاق می باشد که به صورت سنتی و با لحاف و تشک در اختیار مسافران و میهمانان می باشد.

  موقعیت مکانی اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

  فاصله اقامتگاه تا کویر مرنجاب 1ساعت و 26 دقیقه با خودرو ، فاصله تا 1ساعت و 17 دقیقه با خودرو ، فاصله تا کاشان 23 دقیقه با خودرو و فاصله تا باغ فین کاشان 33 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان ، برزک ،محله مصلی ، جنب تپه تاریخی قلعه شهر برزک. 
  1,300,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  قمصر،بلوارساحلی،خیابان چمران،کوچه یادگاریها 
  1,210,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  خیابان قدم گاه، کوچه آب انبار، کوچه سرسنگ، روبه روی نان پزی حکامی 
  6,000,000‏ ریال
 • اصفهان , کاشان
  کاشان ،دروازه دولت ،خیابان اباذر ،جنب بازار تاریخی کاشان 
  1,400,000‏ ریال

  هتل سیاح کاشان به دلیل دسترسی خوبش به جاذبه های گردشگری این شهر مثل بازار تاریخی کاشان، باغ فین، تیمچه ی امین الدوله و ... و همچنین هزینه ی مناسب هتل همواره در جذب مسافران موفق بوده.

  تعداد اتاق های هتل سیاح کاشان

  این هتل دارای 45 باب اتاق دو تخته، سه تخته و چهار تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سیاح کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی بازار کاشان قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر 5 دقیقه و فاصله ان تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه قطار 5 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سیاح کاشان

  کبابسرای ابوالفضل در 800 متری و رستوران خاتون در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  کاشان-خیابان امیرکبیر-خیابان امیرالمومنین 
  2,000,000‏ ریال

  مجموعه خانه رز واقع در منطقه توریستی فین کاشان در منطقه سیلک و در فضایی بیش از سه هزار و دویست متر مربع در محیطی آرام و دلپذیر شامل رستوران، تریا و کافی شاپ، محوطه فضای سبز طراحی شده بر اساس باغ ایرانی و محیطی جداگانه برای اقامت توریست های ایرانی و خارجی، مقدم شما را برای پذیرایی گرامی می دارد.

  تعداد اتاق های هتل خانه رز کاشان

  این هتل دارای 4 اتاق دو تخته و 2 اتاق چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه رز کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه ، تا فرودگاه 46 دقیقه و تا ایستگاه قطار 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه رز کاشان

  کاشان پیتزا و کلبه برگر و کافه تهران در 800 متری و پیتزا دولوپی در 2.7 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  كاشان ـ ميدان كمال‌الملك ـ خيابان فاضل نراقي ـ خيابان علوي ـ كوچه باستان پنج 
  3,850,000‏ ریال

  هتل سنتی خانه ایرانی با قدمتی بیش از 250 سال در محله كوشك صفی كه یكی از قدیمیترین محلات شهر كاشان است؛قرار دارد. این خانه با وسعت حدود 1000 مترمربع با بهرهگیری از الگوی «گودال باغچه» ساخته شده است و در واقع بخش بیرونی خانه بزرگی بوده كه اندرونی و سایر ضمائم آن در طول زمان از بین رفته است. این خانه پس از 7 سال مقاومسازی، استحكام بخشی و مرمت، اكنون به عنوا ن یك اقامتگاه سنتی از نادر خانه های مرمت شده مبتنی بر اصول علمی و فنی به شمار میرود كه الگوی معماری اصیل خود را حفظ كرده است . به منظور حفظ استمرار حیات بنا و جاری شدن زندگی در آن؛ این بنا در حال حاضر به صورت اقامتگاه سنتی با نام « هتل سنتی خانه ایرانی » با پنج مجموعه اقامتی متنوع و متفاوت شامل بالاخانه ، پرده سرا ، نهانخانه ، خانه سرا و خلوت سرا و همچنین امكانات رفاهی دراطاق آینه،تالار پذیرایی ، سفرهخانه ، شربتخانه و حوضخانه در اختیار میمانان عزیزی قرار میگیرد كه كاشان را به عنوان یك مقصد گردشگری فرهنگی و زیست محیطی انتخاب كردهاند و تجربه سبك زندگی را توأم با امنیت خاطر، آرامش و آسایش جستجو میكنند . هتل سنتی خانه ایرانی نمونهای زنده و قابل استناد از فرهنگ و هنر فراموش شده برای نسل جدید است. این بنا دربرگیرنده مجموعه گستردهای از كارهای دقیق اجرا شده است كه با سردابها اتاقهای سه دری و پنج دری، تالار آینه، شیشههای رنگی، آینهكاری، گچبری و نقاشی، آن را تبدیل به موزهای از نمونه كارهای استادكاران برجسته كاشان كرده است و بدین ترتیب امروزه امكان الگوبرداری و تكرار آن را توسط جوانترها و نیز دانشجویان و علاقهمندان فراهم ساخته است . ناگفته، پیداست كه در كالبد این بنا و در فضای «خانه ایرانی» نباید به دنبال شاكلهای از هتلهای نوین بود. تلاش بر این است كه در این خانه شور زندگی جاری باشد و خواسته میزبان این است كه اقامت شما در جریان یك مهمانی رقم خورد. شما میهمان «هتل سنتی خانه ایرانی» خانه خودتان هستید .

  تعداد اتاق های هتل سنتی خانه ایرانی

  این هتل دارای 11 باب اتاق دو نفره، سه نفره، پنج نفره و نه نفره می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی خانه ایرانی نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه، تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 12 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی خانه ایرانی

  کافه رستوران گنجینه در 200 متری و سفره خانه سنتی مظفری در 700 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  بلوارقطب راوندی- مقبل پارک آیت الله مدنی 
  2,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان کوثر کاشان به دلیل موقعیت مکانی مناسب و نزدیکی به مراکز مهم گردشگری شهر کاشان همواره در بین گزینه های انتخابی مسافران بوده. این هتل به ویژه برای خانواده هایی که به دنبال اقامتی مستقل تر هستند، مناسب است. هتل آپارتمان کوثر نسبت به خدماتی که ارائه می کند، هزینه ی معقولی دارد.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان کوثر کاشان

  این هتل دارای 5 باب آپارتمان دو خوابه و سه خوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان کوثر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در بلوار قطب راوندی قرار دارد و فاصله ان از فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان کوثر کاشان

  رستوران ناصر در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  قمصر- بلوار ساحلی 
  2,550,000‏ ریال

  هتل گلستان قمصر واقع در بلوار ساحلي قمصر در محيطي آرام و طبيعي واقع شده است كه از چشم اندازه بسيار مناسبي بر خوردار است. اين مجموعه در راستاي اهداف عاليه خود كه همان ارائه خدمات اثامتي و پذيرائي ،رستوران ميهماناني كه از شهرهاي دور و نزديك براي ديدن شهر قمصر و صنعت گلابگيري و استفاده از طبيعت و فضاي روح انگيز اين محل به اين شهر سفر مي كنند وهمچنين شركت و ديدار از جشنواره گل و گلاب مي نمايد.

  تعداد اتاق های هتل گلستان قمصر کاشان

  این هتل دارای اتاق های دو تخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل گلستان قمصر کاشان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 30 دقیقه و تا فرودگاه 60 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 40 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل گلستان قمصر کاشان

  سفره خانه غروب دهکده در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , کاشان
  خیابان محتشم کاشانی، کوچه شهید ثابت، عمارت هفتم،شماره 49 
  4,300,000‏ ریال

  مجموعه اقامتی خانه منوچهری کاشان واقع در بافت تاریخی کاشان که یکی از گنچینه های بی نظیر معماری سنتی ایران به شمار می آید. با دمیدن جانی نو در کالبد فرسوده بنای قدیمی خانه منوچهری کاشان و با الهام از هنر و سنن این منطقه کویری، خانه منوچهری کاشان با رعایت برترین میزان های مرمتی و افزودن تجهیزات کامل مطابق با الگوهای جهانی، اکنون پس مرمت و بازازی پذیرای میهمانان عزیز است.

  تعداد اتاق های هتل سنتی منوچهری

  این هتل دارای 9 باب اتاق دو تخته، سه تختهف چهارتخته و شش تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی منوچهری نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 2 دقیقه و تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 10 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی منوچهری

  سفره خانه سنتی مادربزرگ در 1.1 کیلومتری و سفره خانه سنتی مظفری و کافه رستوران گنجینه در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

رزرو هتل های کاشان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های کاشان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در کاشان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای کاشان هتل بگیرم

برای اقامت در کاشان میتوانید هم هتل های سنتی و هم مدرن را انتخاب کنید. که بیشتر این هتل ها در اطراف میدان کمال الملک و بسیار نزدیک به اماکن تاریخی و دیدنی شهر کاشان قرار دارند.

هتل های نزدیک به میدان کمال الملک کاشان

هتل مهینستان راهب کاشان، خانه نگین کاشان، خانه مرشدی کاشان، خانه تاریخی منوچهری کاشان، خانه تاریخی عامری ها کاشان، خانه تاریخی نقلی کاشان، هتل آپارتمان نایب کاشان، مجتمع اقامتی خانه رز کاشان، هتل آپارتمان کوثر کاشان، هتل امیرکبیر کاشان و هتل نگارستان کاشان از هتل هایی هستند که در میدان کمال الملک و یا در فاصله چند دقیقه ای از آن قرار دارند.

هتل های نزدیک به باغ فین کاشان

هتل نگارستان، هتل امیرکبیر، هتل آپارتمان نایب، مجتمع اقامتی خانه رز کاشان و خانه تاریخی عامری ها در فاصله ای نزدیک به باغ فین و بسیاری دیگر از جاذبه های دیدنی قرار دارند.

هتل های نزدیک به مسجد آقابزرگ کاشان

خانه تاریخی احسان کاشان، هتل مهینستان راهب کاشان، خانه نگین کاشان، خانه مرشدی کاشان، خانه تاریخی عامری ها، خانه تاریخی منوچهری، خانه تاریخی نقلی کاشان، هتل آپارتمان نایب کاشان، مجتمع اقامتی خانه رز کاشان، هتل آپارتمان کوثر کاشان، هتل امیر کبیر کاشان و هتل نگارستان کاشان در فاصله ای نزدیک از بنای زیبای مسجد آقا بزرگ قرار دارند.

هتل های نزدیک به بازار کاشان

خانه تاریخی احسان کاشان، هتل مهینستان راهب کاشان، خانه نگین کاشان، خانه تاریخی منوچهری کاشان، خانه مرشدی کاشان، خانه تاریخی عامری ها، خونه نقلی کاشان، هتل آپارتمان نایب کاشان، خانه رز کاشان، هتل آپارتمان کوثر کاشان، هتل امیرکبیر کاشان و هتل نگارستان کاشان از هتل هایی هستند که با اقامت در آنها میتوان به راحتی به بازار سنتی و اماکن دیدنی اطراف آن دسترسی پیدا کرد.

هتل های سنتی کاشان

خانه تاریخی عامری ها که یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان است و خانه منوچهری ها با قدمتی 400 ساله که یکی از گنجینه های بینظیر معماری ایران است.

هتل های با قیمت ارزان تر

اگر به دنبال هتل های با قیمت ارزان تر هستید میتوانید اقامتگاه بومگردی کاشان، سرای سوشید بزرگ کاشان، هتل آپارتمان گلشن کاشان، خونه نقلی کاشان، اقامتگاه سنتی خانه دوست کاشان، هتل سیاح کاشان، هتل امیرکبیر کاشان، هتل آپارتمان و رستوران مریم کاشان، هتل آپارتمان شیرین کاشان، هتل سنتی نگین کاشان، اقامتگاه سنتی صادقی کاشان اقامتگاه سنتی کمال الملک کاشان، هتل آپارتمان کوثر کاشان، هتل گلستان قمصر کاشان و هتل خانه رز کاشان را انتخاب کنید.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل خانه عامری های کاشان با معماری بینظیر و خدماتی مانند اینترنت وای فای و فضای خدمات اداری و یارانه ای، هتل نگارستان کاشان با تجهیزات و امکانات مدرن و چشم اندازی زیبا از باغ فین، مهین سرای راهب کاشان با تلفیق معماری سنتی و فناوری های روز، خونه نقلی کاشان با معماری بینظیر دوره قاجار، هتل سنتی نگین کاشان با دسترسی راحت به بازار بزرگ کاشان، هتل سبز نیاسر، هتل امیرکبیر، هتل خانه تاریخی احسان، هتل اپارتمان شیرین کاشان، هتل آپارتمان کوثر کاشان و ... هتل هایی هستند که مورد استقبال مسافران قرار گرفته اند.


/ ایران / اصفهان / کاشان / هتل های کاشان