هتل های نائین

هتل های نائین
 • اصفهان , نائین
  نائین-خیابان شهید رجائی جنب هلال احمر، هتل جهانگردی نائین. 
  2,000,000‏ ریال

  شهرستان نائین وسیعترین شهرستان استان اصفهان است. نائین سرزمینی کویری است که یکی از زیباترین دیدنی های طبیعی این شهرستان محسوب می شود. در این کویر مناطقی با تپه های بزرگی از ریگ پدید آمده که از آن ها منطقه ریگ جن یکی از زیباترین مناطق کویر است. واحدهای اقامتی بصورت اتاق های دوبلکس بوده و رستوران زیبای آن با تزئینات سنتی فضای دلچسب و مناسبی را برای مهمانان فراهم کرده است، معماری سنتی و زیبای این هتل تحسین برانگیز می باشد.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی نائین

  این هتل دارای 8 سوئیت دوبلکس می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی نائین نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در خیابان شهید رجایی قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 2 ساعت می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی نائین

  رستوران کویر در 230 متری این هتل قرار درد.

 • اصفهان , نائین
  ابتدای جاده نائین به تهران - بلوار حسین قاطمی - بالاتر از دانشگاه 
  1,030,000‏ ریال

  درگستره کویرنایین با جاذبه های چشم نوازوشبهای زیبا وپرستاره که زندگی واقامت رادلپذیر ترمینماید هتل گل نرگس مرواریدی دلربا را به این پهنه زیبا کشانده است.این مجموعه بعنوان اولین وتنها هتل شهرستان با اتاق مجهزبه تجهیزات کامل اقامتی ،لابی خصوصی درطبقات،رستوران مجلل به ظرفیت 200نفربا غذاهای متنوع ایرانی واستفاده ازنیروهای مجرب،پارکینگ سرپوشیده اختصاصی،لاندری مجهز،سالن همایش و...درورودی شهرنایین مکانی مطمئن برای مشکل پسندانی است که نیاز به محیطی دنج وآرام برای سپری کردن ایام فراغت خودرادارند.این هتل با رعایت اصول مشتری مداری،خود رادرجدول اسامی هتل های برتر استان اصفهان جای داده است.

  تعداد اتاق های هتل گل نرگس نائین

  این هتل دارای 28 باب اتاق دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل گل نرگس نائین نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در ورودی شهر واقع شده است و فاصله ان فرودگاه 1 ساعت و تا ایستگاه قطار 1 ساعت و 40 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل گل نرگس نائین

  رسوران پارسیان و رستوران گلچین در 1.6 کیلومتری، رستوران لاله صحرا در 2 کیلومتری، رستوران کویر در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

رزرو هتل های نائین

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های نائین را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در نائین را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای نائین هتل بگیرم

نائین دو هتل دارد که یکی از آنها در نزدیکی مرکز شهر و دیگری در اطراف شهر قرار دارند. هتل جهانگردی نائین که به سبک خانه های سنتی ساخته شده با فضایی آرام و دلنشین و هتل گل نرگس با تجهیزات کامل اقامتی با محیطی دنج و آرام تنها هتل های شهر نائین میباشند.

هتل های نزدیک به فرودگاه نائین

هتل جهانگردی نائین در فاصله ی زمانی 30دقیقه از فرودگاه قرار دارد.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل گل نرگس نائین با خدمات با کیفیتی که ارائه می دهد مکانی مناسب برای مشکل پسندان بوده و نسبت به هتل جهانگردی از قیمت کمتری برخوردار است.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل جهانگردی نائین با توجه به فاصله نزدیک به بازاربزرگ و امامزاده سلطانعلی و سایر مکان های دیدنی شهر رفت و آمد را برای مسافران راحت کرده و به همین علت مورد توجه مسافران شهر نائین قرار گرفته است.

/ ایران / اصفهان / نائین / هتل های نائین