هتل های مهریز

هتل های مهریز
 • یزد , مهریز
  جاده یزد کرمان بعداز ورودی شهر 
  1,400,000‏ ریال
 • یزد , مهریز
  کیلومتر 25 جاده ترانزیت یزد بندرعباس-جنب شهرک صنعتی مهریز 
  1,300,000‏ ریال
 • یزد , مهریز
  یزد: مهریز، خیابان مطهری، میدان توحید، باغ جهانی پهلوان پور 
  2,550,000‏ ریال

  باغ جهانی پهلوان پور در سال 1390 به ثبت یونسکو رسیده است. درختان چنار سر به فلک کشیده و تنومند کهنسال و آب روان در کنار این درختان به همراه بافت تاریخی و کوشک مرکزی فضایی دلنشین و بی مثالی را ایجاد کرده است که خاطره ای به یاد ماندنی از ترکیب تاریخ کهن و طبیعت بکر را برای هر بازدید کننده ای ثبت می نماید. قدمت باغ پهلوان پور به اواخر دوره قاجار بر می گردد و به یکی از تجار یزدی به نام علی پهلوان پور متعلق بوده است. این باغ از بناهای مهم فرهنگی- تاریخی است که طبیعت، هنر و معماری را در کنار هم به نمایش گذاشته است و به دلیل روان بودن آب از داخل آن دارای جاذبه خاصی می باشد، این آب از قناتی تاریخی مشهور به حسن آباد سرچشمه می گیرد (قنات حسن آباد در شرف ثبت در فهرست یونسکو می باشد) . باغ جهانی پهلوان پور با مساحتی حدود ۵ هکتار، شامل یک مجموعه ورودی، ساختمان کوشک یا شربتخانه در بخش مرکزی، بنای زمستانخانه در بخش غربی، برج گلین در جنوب شرقی و اصطبل، انبار و کارگاه های قالی بافی و ریسندگی در بخش جنوبی می باشد. باغ پهلوان پور با طبیعت بکر و قدمت تاریخی ای که دارد مقصد گردشگران زیادی بوده است. فضای باغ تلفیقی از هنر ایران باستان و طبیعت بکر را به تصویر کشیده است. قدم زدن در کنار درختان چنار سر به فلک کشیده کهنسال در امتداد جوی آب قنات، حس آرامش خاصی را به شما هدیه خواهد کرد. امکانات ورزشی و وسایل سرگرم کننده از قبیل زمین فوتبال ساحلی، زمین والیبال ساحلی، میز تنیس، فوتبال دستی نیز در محیط باغ فراهم شده است. تخت های متعددی در محوطه باغ تدارک دیده شده تا بتوانید از طبیعت بکر باغ نهایت لذت را ببرید.

  تعداد اتاق های هتل باغ پهلوان پور

  سوییت ها 2، 3 و 4 نفره بوده و دارای تخت های سینگل می باشد.

  موقعیت مکانی هتل باغ پهلوان پور نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل به دور از مرکز شهر می باشد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 45 دقیقه است.

رزرو هتل های مهریز

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های مهریز را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در مهریز را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای مهریز هتل بگیرم

مهریز یکی از شهرهای تاریخی استان یزد است که علاوه بر آثار تاریخی، طبیعت زیبایی نیز دارد. یکی از نقاط دیدنی این شهر باغ پهلوان پور متعلق به اواخر دوره قاجار است که زیبایی طبیعت، هنر و معماری را با هم به نمایش میگذارد و برای لذت بردن از اینهمه شگفتی میتوانید در هتل باغ پهلوان پور که دارای بافت سنتی ولی با امکانات روز است اقامت کنید. همچنین این هتل تا مسجد جامع و پارک سرو کهنسال مهریز نیز فاصله ای نزدیک دارد اما از مرکز شهر دور است. هتل شاه عباسی مهریزکه در مسیر مهریز- یزد در دل کویر قرار دارد با اتاق های ساده ای که زندگی سنتی ایرانی را به یاد می آورند و هتل ستاره شهر مهریز که در مسیر بزرگراه یزد- مهریز و در نزدیکی پمپ بنزین و رستوران اکبرجوجه قرار دارد از دیگر مکان های اقامتی شهر مهریز هستند.

/ ایران / یزد / مهریز / هتل های مهریز