هتل های مشگین شهر (خیاو)

هتل های مشگین شهر (خیاو)
 • اردبیل , مشگین شهر (خیاو)
  خیابان امام-روبروی پادگان شهید بیگدلی جنب پارک شهر 
  900,000‏ ریال

  هتل ساوالان مشگین شهر یکی از هتل های زیبای این شهر است که در کنار پارک شهر و در محیطی زیبا و آرام قرار گرفته است. این هتل امکاناتی نظیر پارکینگ اختصاصی،اینترنت و رستورانی با غذاهای خوش طعم دارد.

 • اردبیل , مشگین شهر (خیاو)
  خیابان سعدی ـ نبش میدان چمران ـ ساختمان شابیل ـ موذن زاده 
  1,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان درنا مشگین شهر در دامنه کوههای سبلان با ترکیبی از معماری سنتی و مدرن فضایی زیبا و آرامشبخش برای سکونت مسافران شهر مشگین شهر است.پرسنل مجرب و آموزش دیده اند و اتاق ها امکانات مناسب برای سکونت را دارا میباشند.

 • اردبیل , مشگین شهر (خیاو)
  مشگین شهر-دروازه اردبیل-روبه روی پارک فدک 
  1,150,000‏ ریال

  هتل آران در ورودی شهر مشگین شهر قرار دارد.اتاق ها لوکس و تمیز و دارای نمایی از کوه سبلان و پارک جنگلی مشگین شهر میباشند.همچنین هتل دارای تالار پذیرایی مجزا برای خانمها و آقایان با ظرفیت 500 نفر است.

رزرو هتل های مشگین شهر(خیاو)

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های مشگین شهر(خیاو) را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در مشگین شهر(خیاو) را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای مشگین شهر(خیاو) هتل بگیرم

هتل آران مشگین شهر از نظر موقعیت مکانی به مراکز تفریحی، آبگرم ها و چشمه های معدنی دسترسی مناسبی دارد و به رودخانه و پارک جنگلی خیاوچای بسیار نزدیک است. هتل ساوالان در مرکز شهر و در کنار پارک شهر قرار داشته و به بسیاری مراکز خرید و رستوران های اطراف دسترسی راحت دارد. هتل آپارتمان دورنا در منطقه ای آرام قرار داشته و با ترکیب معماری سنتی و مدرن که برگرفته از تاریخ مشگین شهر است و با پرسنل مجرب و آموزش دیده سفری خاطره انگیز را برای مسافران به همراه خواهد داشت.

/ ایران / اردبیل / مشگین شهر (خیاو) / هتل های مشگین شهر (خیاو)