هتل های مشهد

هتل های مشهد
 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 24 و 26، هتل مجلل درویشی. 
  3,900,000‏ ریال

  هتل درویشی مشهد در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) قرار گرفته شده است. معماری ساختمان هتل درویشی مشهد خاص و بی نظیر می باشد. ساختمانی در 23 طبقه ، مرتفع ترین ساختمان اقامتی و بزرگترین هتل آتریوم با سطح شیشه ای درشرق کشور می باشد ، به این معنا که در داخل ساختمان فضای باز زیادی وجود دارد و هتل ازبالاترین درجه استاندارد کیفی در حوزه سازه و شهرسازی برخوردار می باشد. چشم انداز هتل درویشی رو به حرم مطهرمی باشد. اتاق های هتل درویشی مشهد دارای تیپ های رویال ، ویژه ، امپریال و استاندارد هستند. هتل درویشی دارای رستوران هایی با منوی غذاهای عربی و آسیایی و همچنین رستوران باربیکیو، ارغوان، فیروزه ، دیپلمات و روف گاردن بوده که انواع خوراکی ها و غذاها را در لیست منوهای خود ارائه می دهد. علاوه بر این هتل درویشی مشهد، بازارچه سوغات و مجموعه ورزشی هم که شامل استخر، سونا وسالن ماساژ است را داراست. استخر هتل در ایام شهادت تعطیل می باشد.

  موقعیت مکانی هتل درویشی مشهد

  فاصله هتل درویشی مشهد تا حرم ورودی باب الرضا 17 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 19 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 12 دقیقه با خودرو ، تا ایستگاه راه آهن 12 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خ امام رضا، بین امام رضا 34 و 36 
  4,590,000‏ ریال

  هتل بین المللی قصر طلایی مشهد یکی از مهم ترین و مجلل ترین هتل های کشور می باشد که در نزدیکی حرم مطهر قرار گرفته است. این هتل دارای ساختمانی بیست طبقه با مساحتی بالغ بر 70000 هزارمترمربع در دوفازکه از هنرمعماری منحصر به فردی برخوردار می باشد. هتل بین المللی قصر طلایی مشهد دارای پیشرفته ترین امکانات وتجهیزات در حوزه صنعت هتلداری بوده . یکی از ویژگی های ممتازهتل بین المللی قصر طلایی مشهد ارتفاع ساختمان بوده که اتاق ها چشم اندازخوبی به صحن حرم رضوی دارند. این هتل با واحدهای اقامتی در تیپ های امپریال سوئیت، پرزیدنت سوئیت ، پرنسس سوئیت ، انواع آپارتمان های رویال ، سوئیت ، کانکت ، دبل و سینگل در اختیار مسافران و زائران رضوی قرارگرفته است. هتل بین المللی قصر طلایی مشهد به بازاررضا ، مسجد گوهرشاد و مراکز خرید نزدیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل قصر طلایی مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 10 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه با خودرو، تا ایستگاه راه آهن 14 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه بین المللی 13 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،بلوار وحدت، بلوار امیر المومنین، هتل بین المللی کوثر ناب 
  5,200,000‏ ریال

  هتل کوثر ناب مشهد دریکی ازبهترین مناطق مشهد و در نزدیکی حرم مطهر امام رضا علیه السلام و در حاشیه بلوار امیرالمومنین ساخته شده است. این هتل منطبق با معماری جدید شهرسازی و دسترسی آسان به خیابان های اطراف و به صورت 4 نبش واقع گردیده. یکی از ویژگی های برجسته هتل کوثر ناب مشهد داشتن فاصله بسیار کم تا حرم مطهر رضوی است. هتل تا جاهای دیدنی ، تفریحی و مراکز خرید فاصله چندانی ندارد.

  موقعیت مکانی هتل کوثر ناب مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 8 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 12 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 7 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، میدان راه آهن، کامیاب 32. 
  2,400,000‏ ریال

  هتل دیپلمات مشهد در خارج از محدوده ی طرح ترافیک و در فاصله 50 متری راه آهن قرار دارد. با توجه به جدید بودن هتل ، امکانات و تسهیلات هتل هم ارتقا پیدا کرده. لابی زیبا با دکوراسیون عالی نگاه های همگان را جلب می کند. یکی از مزیت های هتل دیپلمات مشهد نزدیکی به راه آهن می باشد.

  موقعیت مکانی هتل دیپلمات مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 10دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 7 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، نبش خیابان امام رضا 3 
  2,725,000‏ ریال

  هتل جواد مشهد با چشم اندازی زیبا در شهر مشهد در خیابان امام رضا و درجوارحرم مطهررضوی واقع شده است. تالار ورودی هتل به عنوان ایستگاهی زیبا با چشم اندازی دلنواز پذیرای مسافران خواهد بود. قسمتی ازسالن انتظارهتل جواد با سیستم آبشاری آماده شده که صدای آبشار تزئین شده به همه آرامش بیشتری می بخشد. اتاقها و سوئیت های هتل جواد لوکس و در نوع خود بی نظیر می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جواد مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 5 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 12 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نوای صفوی 13 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد- بزرگراه شهید کلانتری-حد فاصل میدان پارک و تلویزیون-جنب پارک صدا و سیما 
  3,060,000‏ ریال

  هتل پردیسان مشهد با شهرت هتل کنفرانس یکی از بهترین و بزرگ ترین هتل های موجود در شهر مشهد به حساب می آید.هتل پردیسان در جنوب غربی شهر مشهد و در بهترین منطقه آب و هوایی به دور از آلودگی های جوی ، صوتی و ترافیکی دراین شهر واقع شده است. هتل پردیسان مشهد مطابق با فن آوری دنیای روز طراحی گردیده است. فضاهای اقامتی این هتل با طراحی و دکوراسیون عالی و با چشم انداز باغ همراه بوده.

  موقعیت مکانی هتل پردیسان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 20 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 21 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 20 دئقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 23 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 21 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد- خیابان کوه سنگی- نبش کوه سنگی24 
  2,120,000‏ ریال

  هتل لاله مشهد یکی از آرام ترین و زیباترین هتل های موجود در خیابان کوهسنگی مشهد می باشد که نزدیکی به این پارک بر اهمیت هتل لاله افزوده است. در سال های اخیر با توجه به ترافیک اطراف حرم مطهر ، زائران را برآن داشته تا از هتل های با مسافت بیشتر از حرم قصد اقامت نمایند ، بدین منظور موقعیت جغرافیایی هتل لاله به گونه ای است که تا حرم مطهر و بازاررضا کمتر از 15 دقیقه فاصله وجود دارد. چشم انداز اتاق های هتل هم رو به پارک بوده.

  موقعیت مکانی هتل لاله مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 18 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد و حرعاملی 17 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 20 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 23 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، میدان جانباز ،خیابان خیام. 
  6,810,000‏ ریال

  هتل هما 2 از مجموعه ی هتل های هما می باشد که در منطقه ای آرام در پارکی بزرگ و سرسبزدر بلوار خیام واقع شده. موقعیت مکانی هتل هما به گونه ای است که دسترسی آسان و سریع را به جاذبه های مختلف شهر فراهم نموده. هتل هما2 اتاقها و سوئیت های مجللی را برای مسافران و گردشگران در نظر گرفته است. همچنین هتل هما دارای فضای رستورانی زیبا واقع در باغی مصفا و بزرگ بوده که چشم هر بیننده ای را می رباید.

  موقعیت مکانی هتل هما 2

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 21 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 19 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 20 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 22 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 26 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خ امام رضا 
  4,000,000‏ ریال

  هتل بین المللی قصر مشهد یکی از قدیمی ترین هتل های پنج ستاره مشهد می باشد که با فاصله ای کمتر از 800 متر از حرم مطهر امام رضا در مرکز شهر و دریکی اززیباترین خیابان های شهر مشهد قرار گرفته است. هتل بین المللی قصردارای 219 واحد مجهز است که تعدادی از آنها بصورت سوئیت، آپارتمان ،اتاق و کانکت می باشد که طبق آخرین استانداردهای بین المللی تجهیزو آماده گردیده است. یکی از ویژگی های هتل بین المللی قصر نزدیک بودن به مراکز اصلی خرید و مراکز دیدنی شهر است.

  موقعیت مکانی هتل بین المللی قصر مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 14 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 16 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 20 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو، تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ،خیابان 17 شهریور. 
  3,290,000‏ ریال

  هتل چهارستاره سی نور مشهد در فاصله 1000 متری حرم مطهر بنا گردیده است. هتل سی نور مشهد یکی از بزرگ ترین و مجلل ترین هتل های مشهد مقدس می باشد که در 22 طبقه و 300 واحد در شهر مشهد و در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام قرارگرفته است. از مزیت های این هتل دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی ، راه آهن ، ترمینال مسافربری ، مراکز تجاری و بازار رضا می باشد. رستوران های لوکس هتل در طبقات 16 و 17 هتل قرار گرفته که چشم انداز زیبایی به وجود آورده است.

  موقعیت مکانی هتل سی نور مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 21 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 7 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 13 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 8 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا، انتهای دانش شرقی، 17شهریور 
  2,000,000‏ ریال

  خدمات هتل:

  12نوبت سرویس رایگان رفت و برگشت به حرم

  ترانسفر و استقبال و بدرقه بصورت رایگان برای کلیه مهمانان

  صبحانه به صورت بوفه یا ارائه ی غذای گرم و سرد و ناهار و شام با منوی باز انتخابی یا 7نوع غذای متفاوت با میز بوفه سوپ وسالاد و نوشیدنی

  کارت تخفیف سرزمین بازی ها، سرزمین موج های ابی، شهربازی سرزمین خورشید

  گشت نیمروزی به صورت نیم بها در صورت هماهنگی

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،خيابان نواب صفوي،مجتمع آرمان 
  1,950,000‏ ریال

  هتل آرمان مشهد

  هتل آرمان مشهد شامل 2 طبقه و دارای 2 لابی در طبقات همکف و دوم می باشد. این هتل دارای امکاناتی نظیر کافی شاپ، تلوزیون، رستوران بوفه ، رستوران بام، سیستم تهویه متبوع می باشد. اتاق های این هتل مبلمان و دکوراسیون زیبایی دارد و با استانداردهای بین المللی می باشد. همچنین این هتل دارای مجموعه ورزشی با امکاناتی نظیر استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی ، اتاق ماساژ معمولی و ماساژ VIP می باشد که فضای مناسبی را برای تفریح زائران امام رضا(ع) فراهم کرده است. پارکینگ این هتل در طبقه تحتانی واقع شده است .

  موقعیت مکانی هتل آرمان مشهد

  هتل آرمان در فاصله 500 متری از حرم مطهر قرار گرفته است و دید مستقیمی به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) دارد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان احمد آباد -بین محتشمی و عارف -جنب ایستگاه مترو قائم 
  1,040,000‏ ریال

  هتل فرید مشهد در مرکز شهر واقع گردیده . این هتل به مراکز خریدی همچون خورشید و زیست خاور نزدیک می باشد. هتل فرید داری فضایی اختصاص یافته برای کافی شاپ و سالن بیلیارد می باشد.

  موقعیت مکانی هتل فرید مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 14 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 13 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 13 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 17 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 12 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 20 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا، بین امام رضا 6 و 8 
  1,800,000‏ ریال

  هتل جواهری شرق دارای ساختاری نو و محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد. همچنین این هتل دارای پرسنلی مجرب و آموزش دیده است که آماده خدمات رسانی به زائران امام رضا (ع) می باشد. این هتل در حاشیه خیابان امام رضا قرار گرفته که فاصله آن تا حرم مطهر تنها 4 دقیقه می باشد. از مسافران عزیز در فرود گاه بین المللی شهید هاشمی نژاد استقبال می شود.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،خیابان امام رضا 
  2,600,000‏ ریال

  تهران هتل مشهد یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین هتل ها در شهر مشهد بوده که در فاصله بسیار کمتری از حرم مطهر قرار گرفته است. یکی از ویژگی های منحصربه فرد تهران هتل مشهد داشتن محوطه ای زیبا با باغچه های گل کاری شده وسرسبزش است که جذابیت هتل را دوبرابر نموده. این هتل به مراکز خرید و مجتمع های تجاری از جمله بازار رضا، بازار هفده شهریورهم دسترسی آسان تری دارد.

  موقعیت مکانی تهران هتل مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 4 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد- خیابان خسروی نو- مقابل پمپ بنزین- هتل ایران 
  3,440,000‏ ریال

  هتل ایران مشهد یکی از هتل های مطرح در خطه خراسان رضوی و در عرصه صنعت مهمانداری و هتلداری بوده. هتل ایران مشهد در مرکز شهرو درنزدیکی مراکزعمده خرید واقع شده . هتل ایران مشهد در چند مرحله ساخت و ساز فضاهای زیادی به مجموعه خود اضافه کرده و توانسته زمینه های اقامتی مناسبی را برای مسافران بارگاه رضوی فراهم نماید. یکی از مزیت های این هتل واقع شدن درچندقدمی حرم مطهر بوده.

  موقعیت مکانی هتل ایران مشهد

  فاصله هتل ایران مشهد تا حرم ورودی باب الرضا 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 26 دقیقه پیاده وفاصله تا ورودی خیابان نواب صفوی 12 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد- فلکه آب- اول بازار رضا 
  2,200,000‏ ریال

  هتل اترک مشهد یکی از مجلل ترین هتلهای مشهد است که در نزدیکی حرم مطهرو در فاصله کمتر از 800 متر قرار گرفته. ساختمانی 13 طبقه با معماری منحصربه فرد و دلنشین که در نزدیکی مراکز تجاری چون بازاررضا و بازار هفده شهریورواقع شده . هتل اترک مشهد دارای فضاهایی شامل لابی، رستوران و کافی شاپ هم بوده.

  موقعیت مکانی هتل اترک مشهد

  فاصله هتل اترک مشهد تا حرم ورودی باب الرضا 4 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 9 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، بلوار وکیل آباد، اقبال لاهوری20 
  1,853,000‏ ریال

  هتل میثاق مشهد با محوطه سرسبز و زیبا چشم انداز فوق العاده ای دارد. این هتل موقعیت جغرافیایی مناسبی به لحاظ دسترسی سریع و آسان به نمایشگاه بین المللی و مناطق خوش آب و هوای مشهد از جمله طرقبه و شاندیز دارد. معماری این هتل هم برای کسانی که طبع سنتی دارند و هم برای کسانی که ذائقه مدرن تری دارند رضایت بخش می باشد.

  موقعیت مکانی هتل میثاق مشهد

  فاصله هتل تا حرم ورودی باب الرضا 30 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 31 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 31 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 32 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 33 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد - میدان امام خمینی انتهای خیابان فیاض بخش هتل گلستان 
  2,000,000‏ ریال

  هتل گلستان مشهد در مرکز شهر و در نزدیکی حرم مطهر و مراکز تجاری و تفریحی همچون مجتمع زیست خاور، بازاررضا و برج تجاری آلتون قرارگرفته است. هتل گلستان مشهد از لحاظ شهرسازی و معماری طبق فن آوری های نوین شهری ساخته شده است. یکی از ویژگی های ممتاز هتل گلستان مشهد وجود فضای سبزوسیع و زمین بازی در محوطه هتل می باشد.

  موقعیت مکانی هتل گلستان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 13 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 15 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 14 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 17 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 24 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا 8 
  3,000,000‏ ریال

  هتل شهریار مشهد در خیابان امام رضا (ع) و درفاصله 5 دقیقه از حرم امام هشتم واقع گردیده. هتل شهریار مشهد در قالب 35 باب اتاق و سوئیت در و در 5 طبقه بنا گردیده است. موقعیت مکانی هتل شهریار مشهد به گونه ای است که به مراکز دیدنی ، تجاری شهر و حرم مطهرنزدیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل شهریار مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 11 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا جنب مسجد جفایی 
  3,500,000‏ ریال

  هتل مدائن مشهد یکی ازشناخته شده ترین هتلها در شهر مشهد که در حاشیه خیابان امام رضا(ع) واقع شده. فضاهای هتل شامل لابی ، کافی شاپ ، رستوران هایی با منو غذاهای خوشمزه و محیطی تمیز و دلپذیر می باشد. یکی از مزیت های هتل مدائن مشهد نزدیکی با حرم مطهر رضوی است.

  موقعیت مکانی هتل مدائن مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 12 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 8 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا16(عنصری غربی)بین عنصری 11 و 13 
  1,800,000‏ ریال

  هتل آپارتمان یلدا به صورت پیاده حدودا 15 دقیقه با حرم فاصله دارد و فاصله آن با فرودگاه به وسیله ماشین حدود 10 دقیقه است. ساختمان هتل دارای 16 واحد آپارتمانی در 4 طبقه می باشد که تمام اتاق های آن به جز سوئیت دارای امکان پخت و پز می باشند. در مورد خدمات و امکانات آن میتوان به لابی، کافی شاپ، رستوران، کافی نت، لاندری، پارکینگ اختصاصی و ترانسفر رایگان فرودگاه اشاره کرد. همچنین این هتل دارای سرویس رایگان رفت حرم از 8 صبح الی 17 عصر می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 5 دقیقه با ماشین، فاصله تا وروردی باب الرضا 18 دقیقه پیاده روی، 5 دقیفه با ماشین، فاصله تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه با ماشین، فاصله تا بازار مشهد 3 دقیقه با ماشین، فاصله تا پایانه مسافربری مشهد 10 دقیقه با ماشین، فاصله تا ایستگاه راه آهن 11 دقیقه با ماشین، فاصله تا فرودگاه 16 دقیقه با ماشین، فاصله تا مرکز خرید الماس شرق مشهد 22 دقیقه با ماشین، فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 30 دقیقه با ماشین.

 • خراسان رضوی , مشهد
  چهارراه آخوند خراسانی-آخوند خراسانی 12 
  3,500,000‏ ریال

  هتل قصر نیلی مشهد در مرکزشهرقرار گرفته که دسترسی به حرم ، بازارها و اماکن سیاحتی را آسان نموده . ساختمان هتل در 4 طبقه با رونمایی سنگی طراحی شده و چیدمان داخلی فضاهای هتل هم از معماری جدیدی برخوردار بوده.

  موقعیت مکانی هتل قصر نیلی مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 14 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 11 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 10 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 16 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا-انتهای خیابان دانش غربی 
  1,500,000‏ ریال

  هتل آپارتمان آذر مشهد جز هتل آپارتمان های خوب در خیابان امام رضا و در نزدیکی حرم مطهر رضوی قرارگرفته است. این هتل با ظرفیت 50 واحد به صورت اتاق های یک تخته ، دوتخته و سه تخته فضای مناسبی را برای اقامت فراهم نموده است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان آذر مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 17 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان نواب صفوی 9 دقیقه می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا 2، خراسان رضوی مشهد، هتل کیانا مشهد 
  3,900,000‏ ریال

  هتل کیانا مشهد در خیابان امام رضا 2 ودر 500 متری حرم مطهر قرار گرفته . این هتل در 8 طبقه و با داشتن واحدهایی ازجمله اتاق و آپارتمان محیطی زیبا و فرح بخش را برای زائران فراهم نموده است. این هتل با لابی و اتاق هایی با چیدمان شیک و مرتب، از جمله هتل های نزدیک به حرم می باشد. همچنین این هتل دارای امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، صندوق امانات، تاکسی سرویس، سیستم اطفاء حریق می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کیانا مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 11 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 14 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 17 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد- بلوار وکیل آباد- تقاطع خیابان شهید صیاد شیرازی هتل پارس مشهد 
  3,190,000‏ ریال

  هتل پارس مشهد دربلوار وکیل آباد یکی از مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای شهر مشهد ساخته شده است. این هتل با معماری زیبای ایرانی مکانی دلپذیربرای اقامت فراهم نموده است. یکی از مزیت های این هتل نزدیکی به نمایشگاه بین المللی شهر و منطقه زیبا و خوش آب و هوای شاندیز و طرقبه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پارس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا و باب الجواد 27 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 28 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی و خیابان نواب صفوی 30 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  فلکه آب امام رضا 1 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان ملل مشهد در میدان بیت المقدس و درفاصله چندقدمی از حرم قرار گرفته. هتلی در 10 طبقه که با معماری منحصربه فرد به یکی از اقامتگاه های پرطرفداردرمشهد تبدیل شده. درلابی هتل کلکسیون و موزه ای ازاشیا قدیمی هم به چشم می خورد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان ملل مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 5 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 12 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 6 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام خمینی خیابان پاسداران (جم سابق) نبش پاسداران 1 
  2,200,000‏ ریال

  هتل باختر مشهد در حال حاضر اين مجموعه اقامتي به صورت دولتي و آزاد خدمات دهي مي كند. ویژگی اثر: نخستین ساختمان اقامتی مختص مسافر

  به صورت مدرن و پذیرایی از میهمانان در قالب اسلوب غربی میبا شد که باید گفت نخستین هتل مشهد می باشد و سوابق تاریخی بسیاری را پشت سر

  گذارده است. مشخصات اثر: ورودی فعلی بنا در خیابان پاسداران (جم سابق) واقع می باشد. ساختمان دارای 5 طبقه و یک رستوران و نيز چشم انداز

  مشرف به حرم و مجزا است.

  با امکاناتی از قبیل لابی, کافی شاپ, ماهواره, نماز خانه, رستوران, پارکینگ اختصاصی, پارکینگ سرپوشیده, لاندری, کافی نت, آسانسور, صندوق

  امانات, خدمات خانه داری و.. در خدمت میهانان می باشد.

  فاصله تا حرم مطهر 20 دقیقه و تا اماکن درمانی و بیمارستانی 5 دقیقه میباشد.

  همچنین برای رفاه مهمانان گرامی ، یک پارک بازی ویژه کودکان در محوطه هتل ساخته شده است . این پارک دارای وسایل متنوع بازی کودکان می

  باشد . زمین نرم (تاتامی) ، فضای سبز و نورپردازی در شب از سایر ویژگی های این بخش می باشد

  این هتل دارای خدمات VIP در صورت در خواست میهمانان می باشد

  این خدمات شامل:

  -استفاده رایگان از مینی بار ، شارژ روزانه ملزومات چای ، شارژ روزانه آب معدنی ، قراردادن میوه ، شیرینی یا شکلات خوش آمدگویی در تمامی

  شبهای اقامت میهمان همراه با یک شاخه گل در شب اول اقامت ، انجام نظافت اتاق (2 بار در روز) ، ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه (راس هر

  ساعت) ، ترانسفر رفت به حرم مطهر امام رضا (ع) ، پلاکارت خوش آمدگویی به میهمان ، قراردادن روزنامه در اتاق ، قرار دادن سبد گل، ظرف

  شیرینی و ظرف میوه در اتاق در بدو ورود ، نظافت اتاق درصورت درخواست میهمان در هر ساعتی از شبانه روز ، ترانسفر رفت و برگشت

  فرودگاهی با اتومبیل بنز تشریفاتی جهت 3 نفر ، امکان استفاده میهمانان از اتاق تا ساعت 18:00 بدون پرداخت نیم شارژ(در ایام غیرپیک)

  سرو صبحانه داخل اتاق درصورت تمایل میهمان، پذیرایی وی آی پی در صبحانه خوری و رستوران ها استفاده از گشت نیم روزی (طوس یا

  طرقبه یا شاندیز با 2 ساعت توقف) هزینه گشت 2 نیم روزی (طوس و طرقبه ویا طوس و شاندیز )

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا امام رضا 74 
  2,400,000‏ ریال

  هتلی نوساز درمحله خیابان امام رضا نزدیک به ایستگاه بی آر تی و نیز دارای سرویس رفت و برگشت به حرم در سه نوبت

  انترنت داخل لابی قابل استفاده زوار محترم می باشد این هتل دارای لاندری بوده رستوران این هتل فعال بوده و صبحانه به صورت بوفه و ناهار و

  شام با منوی انتخابی در خدمت مسافران محترم می باشد

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 11 دقیقه با ماشین، فاصله تا ورودی باب الرضا 10 دقیقه با ماشین، فاصله تا ورودی باب الجواد 12 دقیقه با ماشین، فاصله تا فرودگاه مشهد 13 دقیقه با ماشین، فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 22 دقیقه با ماشین.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان امام رضا5، نبش چهنو4 
  2,500,000‏ ریال

  هتل آپارتمان مشیری مشهد در خیابان امام رضا و درچند قدمی حرم مطهر رضوی واقع شده. این هتل آپارتمان دارای ساختمانی زیبا با معماری بی نظیر و دکوراسیون عالی در داخل اتاق ها می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان مشیری مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 11 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 21 دقیقه با خودرو ، تا ورودی 16 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  حدفاصل میدان جانباز و چهارراه خیام 
  916,000‏ ریال

  هتل ارس مشهد در خیابان فردوسی ودر نزدیکی مجتمع تجاری پروما واقع گردیده. این هتل دریکی از بهترین نقاط شهر ودر قطب تجاری و اداری مشهد قرار گرفته است. این هتل دسترسی راحت تری هم به حرم مطهر رضوی دارد .

  موقعیت مکانی هتل ارس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 19 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد و حرعاملی 18 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 22 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 24 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  فلکه آب - جنب بازار رضا 
  1,800,000‏ ریال

  هتل رضویه یکی از با کیفیت ترین هتل های مشهد است. معماری بیرونی هتل رضویه متناسب با بافت خود شهر و نمای داخلی هتل مدرن تر و هماهنگ با استاندارهای جهانی می باشد. یکی از ویژگی های ممتاز هتل رضویه ارتفاع این هتل بوده که چشم اندازاتاق ها رو به گلدسته های حرم رضوی می باشد. همچنین این هتل به بازار امام رضا و بازار هفده شهریورهم نزدیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل رضویه مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 4 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 19 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 9 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا 8 
  2,200,000‏ ریال

  هتل آپارتمان کیش بافان مشهد یکی از هتل آپارتمان های خیلی خوب در خیابان امام رضا و در چندقدمی حرم مطهر قرارگرفته است. این هتل با داشتن اتاق های دبل و تریپل اقامت مناسبی را برای زائرین فراهم نموده است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان کیش بافان مشهد

  فاصله هتل آپارتمان تا حرم مطهر 7دقیقه پیاده ، تا ایستگاه راه آهن 25 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه با ماشین می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  انتهای بلوار وکیل آباد ابتدای جاده طرقبه،نرسیده به ویلاشهر ،سمت چپ 
  1,580,500‏ ریال

  هتل ثامن مشهد درمنطقه ییلاقی و خوش آب و هوای مشهد و در بلوار وکیل آباد واقع شده . هتل ثامن دارای دو ساختمان قدیم و جدید بوده. چشم انداز هتل به کوهستان و جنگل وکیل آباد می باشد. هتل ثامن در اصل خانه ای قدیمی بوده که دارای محوطه ،هشتی ، دالان و حیاط باصفایی بوده. هتل ثامن هم دارای اتاق و سوئیت و هم شامل آپارتمان و ویلا می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ثامن مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا و باب الجواد 31 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حر عاملی 32 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 32 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 34 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا (ع) ,کوچه فروزان .امام رضا 8 
  4,000,000‏ ریال

  هتل هلیا مشهد در جوار حرم مطهرقرار گرفته و بخاطر موقعیت جغرافیایی مناسبش در بین مسافران زبانزد شده است. بنای موردنظر در 8 طبقه بنا شده . یکی از مشخصات بارز هتل هلیا مشهد نزدیکی به حرم مطهر و مراکز خرید می باشد.

  موقعیت مکانی هتل هلیا مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 3 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 4 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد خیابان اندرزگو(خسروی نو) ابتدای بازار سرشور مقابل باب الجواد(ع) 
  2,950,000‏ ریال

  هتل آپارتمان بشری مشهد از مجموعه هتل های نزدیک به حرم مطهر رضوی بوده. این هتل آپارتمان طبق اصول جدید معماری در جوار حرم رضوی ساخته شده است . این هتل آپارتمان در نوع تقسیم بندی جایگاه مکانی ممتازی و به لحاظ ارائه خدمات رتبه ویژه ای را ازآن خود کرده.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان بشری مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 4 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 14 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  چهار راه شهدا به سمت چهار راه خسروی-رجائی 4(کوچه شاهین فر) 
  1,853,000‏ ریال

  هتل اسپیناس مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در تاریخ 5 مهر ماه 94 افتتاح گردیده است و دارای 32 واحد مجزا و 8 واحد کانکت می باشد. این هتل دارای کافی شاپ رستوران و صبحانه خوری اینترنت پرسرعت درتمام اتاق ها و تمام نقاط هتل می باشد. تمام اتاق های هتل اسپیناس مشهد مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی میباشد و با امکاناتی مناسب و کادری مجرب آماده پذیرایی ازمیهمانان گرامی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 18 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا بازار مشهد 7 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 20 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه با ماشین

  فاصله تا نمایشگاه بین الملی مشهد 29 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا12 یا چهارراه دانش-دانش شرقی 21 پلاک 32 
  1,700,000‏ ریال

  هتل آپارتمان آبان طلایی مشهد در خیابان امام رضا واقع شده که تا حرم مطهررضوی فاصله بسیار ناچیزی دارد. هتلی با امکانات ویژه نیازهای زائران بارگاه ملکوتی را تامین می کند. هتل آپارتمان آبان طلایی مشهد با دارا بودن اتاق ها و واحدهای اقامتی در نزدیکی حرم مطهر می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان آبان طلایی مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 31 دقیقه پیاده و تا ورودی شیخ طبرسی 42 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ابتدای بزرگراه آسیایی بعد از پل قائم 
  3,685,000‏ ریال

  هتل توریست توس مشهد یکی از هتل های باسابقه و معروف در زمینه خدمات هتلداری می باشد که در محیطی سرسبز و زیبا خدمات قابل توجه ای را برای مسافران و زائران رضوی فراهم نموده. هتل توریست توس مشهد با دراختیار داشتن انواع اتاقها ، سوئیت ها ، رستوران ها و تجهیزات مدرن و امروزی تجربه ای جدید برای اقامت در اختیار گردشگران قرار می دهد.

  موقعیت مکانی هتل توریست توس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 32 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 29 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 31 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 28 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خ پاسداران جنب سینما قدس 
  2,500,000‏ ریال

  هتل زیتون مشهد یکی از هتل های واقع شده در خیابان پاسداران و در جنب سینما قدس می باشد که فاصله بسیار کمی تا حرم مطهردارد. هتل زیتون مشهد دارای امکاناتی از قبیل سوئیت و اتاق هایی بوده که همه به منظور تجربه اقامتی دلپذیرفراهم گردیده است.

  موقعیت مکانی هتل زیتون مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 11 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 17 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 12 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد : خيابان نواب صفوي 
  1,700,000‏ ریال

  هتل آپارتمان سروش یزد از لحاظ موقعیت جغرافیایی در ضلع شرقی حرم مطهر در خیابان نواب صفوی و در فاصله 300 متری از آن واقع شده است. ساختمانی جدید که با زیباترین دکوراسیون و مبلمان داخلی تجهیز شده است. سوئیت های رویال این هتل با جدیدترین و زیباترین مدل های روز دنیا طراحی و تزیین شده و یکی ازجاذبه های دیدنی هتل ، فضای تابستانه اش است که چشم اندازی رو به حرم دارد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان سروش یزد

  فاصله حرم تا ورودی باب الرضا 4 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 2 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 1 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 13 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان نواب صفوی 6 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  میدان 17 شهریور - نبش چهار راه شهید صدر 
  3,000,000‏ ریال

  هتل سیمرغ مشهد در میدان هفده شهریور واقع شده . این هتل دارای 76 واحد و در 7 طبقه بنا گردیده است. از مشخصات بارز و ممتاز هتل سیمرغ مشهد این است که در دسترس سریع و آسان حرم مطهرو بازارهای اطراف است.

  موقعیت مکانی هتل سیمرغ مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 7 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان شیرازی 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام خمینی- امام خمینی 21 جنب مجتمع تجاری جنت 
  2,158,200‏ ریال

  هتل پردیس مشهد در خیابان امام خمینی واقع شده .این هتل در فاصله 1000 متر تا درب باب الجواد حرم امام رضا (ع) قرار گرفته. این هتل در 8 طبقه بنا گردیده . این هتل در نزدیکی یکی از بزرگترین مجتمع تجاری های مشهد (مجتمع تجاری جنت) می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پردیس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 19 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 16 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 6 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 13 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان شیرازی 16 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا دانش شرقی8.با فاصله ای کمتر از 10 دقیقه از بارگاه امام رضا 
  2,830,000‏ ریال

  هتل آپارتمان پرنیان مشهد درجوار حرم رضوی و در خیابان امام رضا واقع گردیده است. این هتل آپارتمان با طراحی و معماری مدرن یکی از بهترین هتل آپارتمان های شهر مشهد به شمار می آید. هتل آپارتمان پرنیان در چندقدمی حرم مطهر قرارگرفته.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان پرنیان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 12 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 24 دقیقه پیاده و تا ورودی شیخ طبرسی 34 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا، خیابان دانش غربی، دانش غربی 1/2 مقابل سرشور 40 
  2,540,000‏ ریال

  هتل هفت آسمان مشهد ساختمانی باشکوه در خیابان امام رضا مشهد بوده. موقعیت مکانی هتل هفت آسمان به نحوی بوده که در خیابان منتهی به حرم مطهر قرارگرفته است. هتل هفت آسمان مشهد طبق معماری و اصول شهرسازی جدید طراحی گشته. این هتل در 8 طبقه و با ظرفیت دارای 40 واحد به یکی از هتلهای مناسب برای زائران بارگاه رضوی بدل گردیده است.

  موقعیت مکانی هتل هفت آسمان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 7 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 7 دقیقه با خودرو، تا ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خ امام رضا 24 
  3,900,000‏ ریال

  هتل پارمیدا مشهد یکی از هتل های واقع در خیابان امام رضا و در جوار بارگاه امام هشتم ساخته شده است. لابی هتل با فضایی دلنشین و آرامش بخش و با تلفیق هنر نوین روز دنیا و با بکار بردن بهترین دکوراسیون و مبلمان و آکواریوم زیبا آرامش نهفته خود را در فضایی خاطره انگیز به مسافران اهدا می کند.

  موقیعت مکانی هتل پارمیدا مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 6 دقیقه با خودرو ،تا ورودی شیخ طبرسی 10 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان شیرازی 8 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،حرم مطهر ابتدای خیابان شیرازی هتل توس 
  4,250,000‏ ریال

  هتل توس مشهد درخیابان شیرازی واقع گردیده. مکانی ممتاز و بی نظیر و با داشتن چشم اندازی زیبا و منحصر به فرد به حرم بارگاه رضوی واقع شده. هتل توس با اصول شهرسازی جدید و پیشرفته در3 طبقه و با ظرفیت 220 نفربنا گردیده. یکی از مزیت های برجسته هتل توس مشهد دسترسی راحتتر و سریعتر به حرم مطهر امام هشتم می باشد.

  موقعیت مکانی هتل توس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 15 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان شیرازی 1 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد خیابان احمد آباد اول بلوار رضا هتل سی برگ 
  1,733,100‏ ریال

  هتل سی برگ مشهد یکی ازهتل های معروف مشهد در بهترین نقطه از شهر جای گرفته است. این هتل محیطی آرام و دلپذیر را در یکی از خوش آب و هواترین و زیباترین نقاط شهر مقدس مشهد برای مسافران و زائران به ارمغان می آورد. هتل سی برگ مشهد با معماری مدرن در 8 طبقه و 56 واحد ساخته شده. دسترسی راحتر به مراکز خرید و خارج بودن ازمحدوده طرح ترافیکی یکی از نقاط قوت هتل سی برگ مشهد می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سی برگ مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 17 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 15 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 20 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 22 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد میدان توحید مجتمع تجاری نصر 
  2,000,000‏ ریال

  هتل خانه سبز مشهد از لحاظ موقعیت جای گیری درنزدیکی حرم مطهر قرارگرفته . این هتل در10 طبقه وبا ظرفیت بالغ بر 280 نفر بیشتر به صورت هتل آپارتمان محسوب می گردد. کیفیت خدمات و امکانات ارائه شده برای مسافران در سطح بین المللی و متناسب با استاندارهای جهانی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه سبز مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، بین میدان شهدا و چهار راه شهدا 
  2,834,000‏ ریال

  هتل تارا مشهد یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به بارگاه حرم مطهر است . هتل تارا دارای 113 واحد اتاق ، سوئیت ، آپارتمان و کانکت می باشد که بنای این هتل تلفیقی از معماری مدرن وسنتی بوده که توانسته هماهنگی و تناسب مناسبی با بافت تاریخی شهر مشهد ایجاد کند. از طرف دیگرهتل تارا دارای فضا و دکوراسیون دلنشین و جالبی بوده و با امکانات جدید تجهیز گشته است. یکی ازچشم اندازهای زیبا این هتل این است که تراس های اتاقها و سوئیت ها رو به گلدسته ها و بارگاه حرم امام هشتم هستند.

  موقعیت مکانی هتل تارا مشهد

  فاصله حرم تا ورودی باب الرضا 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 12 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، نبش کوهسنگی 15 
  2,280,000‏ ریال

  هتل پارسیان مشهد یکی از هتل های موجود درخیابان کوهسنگی مشهد می باشد . این هتل دارای 45 واحد با ظرفیت 120 نفر در 5 طبقه بنا گردیده است. از ویژگی های بارز و ممتاز هتل پارسیان مشهد دور بودن از ترافیک و نزدیکی به پارک کوهستانی است.

  موقعیت مکانی هتل پارسیان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 17 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 15 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 20 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 21 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان امام رضا(ع)، نبش امام رضا 8، صندوق پستی 45634- 91667 
  2,830,000‏ ریال

  هتل فردوس مشهد یکی از باکیفیت ترین هتل های مشهد می باشد که در فاصله بسیار کمی از حرم مطهرو در خیابان امام رضا(ع) واقع گردیده. معماری ساختمان هتل به گونه ای است که چشم انداز و نمای زیبایی به حرم دارد. ساختمانی در 8 طبقه و 96 باب اتاق و سوئیت. از مزیت های هتل فردوس مشهد نزدیکی به حرم و مراکز خرید همچون بازار رضا و بازار هفده شهریور می باشد.

  موقعیت مکانی هتل فردوس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 11 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان پاسداران 
  1,720,000‏ ریال

  هتل جم مشهد یکی از هتل های مجلل مشهد در دو کیلومتری حرم مطهرودر خیابان پاسداران قرار گرفته است. هتل جم مشهد در 12 طبقه و 154 باب اتاق ، سوئیت، آپارتمان و کانکت که با معماری فوق العاده ای طراحی گشته که هر طبقه با کارایی و امکانات خاص خود در اختیار زائران و مسافران حرم رضوی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جم مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 10 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 21 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 16 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان شیرازی 7 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، میدان طبرسی ،خیابان نوغان، هتل چهار ستاره عماد. 
  3,000,000‏ ریال

  هتل عماد مشهد در ضلع شمالی و در فاصله 350 متری ازحرم مطهر به عنوان اولین هتل چهارستاره در خیابان طبرسی واقع شده. این هتل در 9 طبقه وداشتن 55 باب اتاق و امکاناتی از قبیل سالن پذیرایی ، رستوران ، کافی شاپ و رستوران بام و نمای زیبای رو به بارگاه حرم مطهردر اختیار زائران و مهمانان حرم رضوی می باشند.

  موقعیت مکانی هتل عماد مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا و باب الجواد 24 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 5 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 7دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان 17 شهریور 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان قائم مشهد از لحاظ موقعیت مکانی درنزدیکی حرم مطهر واقع شده. این هتل آپارتمان در نزدیکی مراکزخرید و بازار امام رضا قرارگرفته. این هتل آپارتمان به دلیل دسترسی راحتر به حرم رضوی مورد استقبال مسافران و زائران بوده.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان قائم مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 4 دقیقه پیاده و تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  میدان بیت المقدس - امام رضا 2 
  2,180,000‏ ریال

  هتل اعیان مشهد از جمله هتل های ساخته شده در جوار حرم مطهررضوی می باشد. این هتل در خیابان امام رضا 2 واقع شده ودر نزدیکی مراکز خرید و بازار امام رضا قرارگرفته . هتل اعیان مشهد به دلیل معماری خاص و دسترسی مناسبش زائران زیادی را همه ساله به خود جذب می کند.

  موقعیت مکانی هتل اعیان مشهد

  فاصله تا حرم وورودی باب الرضا 4 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 19 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا - انتهای امام رضا 5- کوچه شهید نباتی مقدم 
  3,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان ستارگان مشهد با موقعیت مکانی بسیار نزدیک به حرم مطهرساخته شده است. هتل آپارتمان ستارگان مشهد در سال 1392 بنا شده و دارای 28 واحد اقامتی می باشد. هتل آپارتمان ستارگان مشهد به دلیل نزدیکی به حرم مطهر یکی از هتل های پرطرفدار مشهد می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان ستارگان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  حرم مطهر-صحن هدایت 
  5,450,000‏ ریال

  هتل قصر الضیافه مشهد یکی از منحصر به فردترین هتل ها است که در صحن حرم مطهر رضوی واقع شده. موقعیت مکانی هتل قصرالضیافه مشهد بسیار مناسب بوده ، طوری که ازهتل تا صحن های رضوی فاصله چندانی وجود ندارد. این هتل طبق اصول و معماری مدرن شهرسازی ساخته شده. پذیرش مهمان ایرانی در این هتل امکان پذیر نیست. در ضمن نرخ اتاق های این هتل به دلار محاسبه می گردد.

  موقعیت مکانی هتل قصر الضیافه مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 2 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 4 دقیقه با خودرو وتا ورودی حرعاملی 1 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  نبش امام رضا 6 
  1,300,000‏ ریال

  هتل جواهری مشهد به فاصله 8 دقیقه پیاده تا حرم با ارائه امکاناتی چون: صندوق امانات اختصاصی ، خدمات خانه داری ، رستوران ، لابی ، منوی باز غذا و.. در خدمت میهمانان می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم مطهر 2 دقیقه با ماشین

  فاصله تا بازار رضا مشهد 3 دقیقه با ماشین و 8 دقیقه پیاده روی

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا ، نرسیده به چهارراه دانش جنب هتل بین المللی قصر 
  750,000‏ ریال

  هتل دوستاره خاور در بهترین نقطه شهر قرار گرفته است فاصله این هتل تا حرم امام رضا 700 متر می باشد. همچنین به بازارها و مراکز خرید نزدیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم ورودی بابا الرضا 13 دقیقه پیاده روی ، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 15 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 5 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 7 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بین المللی 16 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  میدان آب - ضلع جنوبی بازار کوچه شمشاد 
  1,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان فدک واقع در فاصله 5 دقیقه تا حرم مطهر با ارائه امکاناتی چون :سیستم سرمایشی و گرمایشی مجزا ، پارکینگ اختصاصی ، آسانسور و.. در خدمت زائران محترم می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان عنصری شرقی - نبش نسترن 7 

  هتل نیلگون مشهد هتلی 3 ستاره در مشهد با ارائه امکاناتی چون : لابی، رستوران ، پارکینگ ، صندوق امانات اختصاصی و.. در خدمت میهمانان می باشد. قابل ذکر است که هتل دارای 3 سرویس رایگان درهر روز به حرم مطهر می باشد. از امکانات این هتل می توان به اینترنت وایرلس که به صورت شارژ می باشد اشاره کرد.

  موقعیت مکانی هتل نیلگون مشهد

  این هتل بافاصله 20 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان امام رضا 64،هتل گل گندم 
  3,000,000‏ ریال

  هتل گل گندم شباهنگ مشهد در مرکز شهر ودر خیابان امام رضا واقع شده. این هتل با ظرفیت 100 نفر توسط شرکت تعاونی شباهنگ شهریار ساخته شده است. یکی ازمزایای ویژه هتل گل گندم مشهد دسترسی راحت تر به حرم مطهرمی باشد.

  موقعیت مکانی هتل گل گندم شباهنگ مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو، تا ورودی باب الجواد 12 دقیقه و تا ورودی شیخ طبرسی 16 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، میدان بیت المقدس (فلکه آب) ضلع شمالی بازار رضا، هتل کوثر 
  2,500,000‏ ریال

  هتل کوثر مشهد در ضلع شمالی بازاررضا و در فاصله کمتر از 150 متر تا حرم مطهرواقع گردیده . موقعیت جغرافیایی هتل کوثر مشهد به گونه ای است که دسترسی راحت تری به مراکز تجاری مهم شهر دارد. این هتل دارای 63 باب اتاق بوده . از امتیازات برجسته هتل کوثر مشهد نزدیکی به بازار رضا و بازارهفده شهریور می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کوثر مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 5 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 11 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 20 دقیقه 20 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 13 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان شیرازی 16 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان خسروی نو - کوچه آیت اله خامنه ای - کوچه شهید قنادی-اندرزگو 12 
  3,080,000‏ ریال

  هتل صادقیه مشهد تنها 300 متربا حرم فاصله دارد. این هتل یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) می باشد. هتل صادقیه مشهد در 6 طبقه و با ظرفیت 39 باب اتاق مورد استقبال و پسند مسافران و زائران قرار گرفته است. موقعیت مکانی ودسترسی راحتر و سریعترهتل به اماکن زیارتی و مراکز خرید این هتل را در زمره هتل های پررفت وآمد قرار داده است.

  موقعیت مکانی هتل صادقیه مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 10 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان طبرسی- حد فاصل چهارراه مقدم طبرسی و میدان طبرسی 
  1,635,000‏ ریال

  هتل رضا مشهد در مرکز شهرو در جوار ملکوتی حضرت ثامن الائمه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و بازارهای خرید قرار گرفته است. این هتل در 7 طبقه و دارای 66 واحد اقامتی و با ظرفیت بالغ بر 200 نفر مجهز و آماده گشته است. موقعیت مکانی هتل رضا مشهد به گونه ای است که در مرکز منطقه زیارتی و تجاری شهر قرار گرفته شده است.

  موقعیت مکانی هتل رضا مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 22 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 3 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 14 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 6 دقیقه پیاده و تا ورودی خیابان نواب صفوی 8 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان 17شهریور- عنصری شرقی 1-بین نسترن 2 و 4 
  2,000,000‏ ریال

  هتل یاقوت شرق در فاصله ی 12 دقیقه ای از فرودگاه مشهد واقع شده و آماده ی پذیرایی از میهمانان محترم می باشد .

  امکانات هتل :

  پارکینگ اختصاصی، خدمات پزشکی داخل هتل ، ارائه خدمات برای راحتی معلولین، سرویس مینی بار ، ارایشگاه ،

  تلفن مستقیم ، وایرلس رایگان در لابی و اتاق ها ، صندوق امانات و ...

  رستوران کافی شاپ :

  رستوران و کافی شاپ این هتل با سرو انواع غذاهای سنتی ، ایرانی و فرنگی و انواع نوشیدنیهای سرد و گرم در

  خدمت میهمانان محترم می باشد .

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ،خیابان امام رضا ، امام رضا 2. 
  4,500,000‏ ریال

  هتل سهند مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در خیابان امام رضا و در جوار حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. این هتل در 10 طبقه تاسیس شده که 6 طبقه اقامتی آن شامل 60 باب اتاق و سوئیت با ظرفیت 150باب تخت می باشد. هتل سهند مشهد طبق اصول جدید شهرسازی و رعایت اصول اولیه هتلداری ساخته شده و توانسته فضای آرام و دل انگیزی را برای مسافران و زائران رضوی فراهم نماید.

  موقعیت مکانی هتل سهند مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 4 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 4 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 6 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 21 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان چمران، چمران 5/1 ، مقابل بانک صادرات. 
  2,160,000‏ ریال

  هتل آپارتمان دو ستاره میلاد نور مشهد دربهترین نقطه مشهد مقدس و با دسترسی سریع و آسان به مرکز شهر قرار گرفته شده است. این هتل آپارتمان با 27 واحد اقامتی ، 16 آپارتمان مجهز یک خوابه ، 8 آپارتمان کانکت و 3 آپارتمان دوخوابه رویال در اختیار مسافران بارگاه رضوی قرار گرفته شده است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان میلاد نور مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 12 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 21 دقیقه با خودرو ، تا ایستگاه راه آهن 9 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان امام رضا ، امام رضا 32 ، نبش چهارراه اول. 
  2,200,000‏ ریال

  هتل توکل مشهد یکی از هتل های دوستاره مشهد می باشد. این هتل در خیابان امام رضا و در جوار بارگاه ملکوتی حرم رضوی واقع شده. هتل توکل مشهد در موقعیت مکانی فوق العاده ای قرار گرفته ، به گونه ای که در دسترسی راحتتر و سریعتر به مراکز خرید و حرم بوده و ازین لحاظ محبوبیت خاصی بین مسافران پیدا کرده. این هتل با دارا بودن اتاق های دوتخته ، سه تخته و چهارتخته امکانات رفاهی و اقامتی مناسبی را برای مسافران فراهم می نماید.

  موقعیت مکانی هتل توکل مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 13 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان شیرازی 9 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 17 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان امام رضا، امام رضا 8 ، نبش تقاطع دوم. 
  3,200,000‏ ریال

  هتل المپیا مشهد در فاصله کمتر از 600 متر از حرم مطهر حضرت امام رضا در مرکز شهرمقدس مشهد و در یکی از زیباترین خیابان های شهر قرار گرفته است. از ویژگی های ممتاز این هتل علاوه بر دارا بودن هتل از کلیه امکانات رفاهی ، نزدیک بودن به مراکز اصلی خرید و مراکز دیدنی شهر می باشد .هتل المپیا مشهد ساختمان 6 طبقه بوده که 3 طبقه آن برای لابی در نظر گرفته شده است.

  موقعیت مکانی هتل المپیا مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد پیاه ، تا ورودی حرعاملی 17 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه بین المللی 16 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 10 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خ امام رضا، امام رضا 8، کوچه ربیعی ، نبش کوچه صاحب علم 
  3,800,000‏ ریال

  هتل آپارتمان کنعان مشهد یکی از هتل آپارتمان های دوستاره مشهد می باشد که در جوار حرم ملکوتی حضرت امام رضا (ع) واقع گردیده. این هتل آپارتمان با دکوراسیون زیبا و منحصر بفرد محیطی دلپذیر و دنجی را برای زائران ایجاد نموده است . هتل آپارتمان کنعان مشهد با دارا بودن 28 باب سوئیت مجموعه لوکس و بینظیری را طبق طراحی مدرن و روز برای مسافران فراهم نموده است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان کنعان مشهد

  فاصله هتل تا حرم ورودی باب الرضا حدود 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 12 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 23 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن حدود 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  چهارراه شهدا، بهجت 1 هتل احسان 
  3,400,000‏ ریال

  هتل آپارتمان احسان مشهد درخیابان شیرازی واقع شده. این هتل آپارتمان در نزدیکی حرم مطهر رضوی و با فاصله زمانی 5 دقیقه تا حرم رضوی قرار گرفته است. هتل آپارتمان احسان مشهد دارای سوئیت و آپارتمان های یک خوابه و دوخوابه می باشد. این هتل آپارتمان دارای 10 طبقه به همراه اتاق و سوئیت های شیک و مجهز بوده . یکی از امتیازات ممتاز این هتل آپارتمان دسترسی راحتتربه حرم رضوی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان احسان مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 5 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 4 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 4 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، میدان بیت المقدس ، امام رضا 1. 
  3,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان باستان مشهد در فاصله 50 متری از حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) و در مرکز شهر مقدس مشهد قرار گرفته است. این هتل آپارتمان دارای 26 واحد سوئیت ، آپارتمان یک خوابه و دوخوابه می باشد. یکی از ویژگی های هتل آپارتمان باستان مشهد این است که به مراکز خرید و دیدنی شهر نزدیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان باستان مشهد

  فاصله تا ورودی حرم تا ورودی 1 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 3 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 11 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان امام رضا ، امام رضا 40 ،داخل کوچه بعد از چهاراه اول. 
  1,560,000‏ ریال

  هتل آپارتمان میزبان مشهد در بهترین نقطه از شهر مقدس مشهد و همجوار با حرم مطهر رضوی واقع گشته است . هتل آپارتمان میزبان برگرفته از معماری نو و با طراحی جدید و مدرن روز ساخته شده است. این هتل آپارتمان دارای 40 واحد با ظرفیت 120 نفر و در 7 طبقه بنا گردیده است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان میزبان مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 14 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 14 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان خواجه ربیع 9 ،کوچه خامنه ای (شهید اندرزگو12) ،کوچه قنادی. 
  3,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان بهرام مشهد در جوار حرم حضرت امام رضا (ع) و در فاصله 4 دقیقه تا حرم رضوی واقع گشته است. این هتل آپارتمان مشتمل بر 12 آپارتمان یک خوابه با طراحی و معماری نوین می باشد. آپارتمان های هتل بهرام مشهد شامل حال ، اتاق خواب ، آشپزخانه و مجهز به بهترین و مدرن ترین امکانات بوده و توانسته گزینه مناسبی برای انتخاب مسافران و زائران بارگاه رضوی باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان بهرام مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 8 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه پیاده ، تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، بلوار احمد آباد، تقاطع احمدآباد و کلاهدوز. 
  3,710,000‏ ریال

  یکی از هتل های قدیمی و پنج ستاره مشهد ، هتل هما 1 یا هتل هایت سابق می باشد . هتل هما 1 مشهد با 40 سال قدمت به عنوان نمادی تاریخی در صنعت هتلداری مشهد مقدس محسوب می شود. هتل هما 1 مشهد با مساحتی بالغ بر 70 هزار مترمربع و با دارا بودن 125 باب اتاق و هفت تالار مجلل و زیبا اقامت مناسبی را برای مسافران و زائران فراهم نموده است. موقعیت مکانی هتل هما 1 مشهد به گونه ای بوده که در مرکز شهر مشهد قرار گرفته است. یکی از ویژگی های برجسته هتل هما 1 این است که در نزدیکی ایستگاه مترو و خارج از محدوده طرح و ترافیک قرار دارد.

  موقعیت مکانی هتل هما 1 مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 17 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 16 دقیقه با خودرو ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 20 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 23 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 22 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 17 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان امام رضا ، امام رضا 40 ، داخل کوچه، بعد از چهاراه اول ، پلاک 2 
  2,190,000‏ ریال

  هتل میهمان مشهد در خیابان امام رضا قرار گرفته شده است. این هتل در موقعیت مکانی مناسبی واقع گشته است. به گونه ای که تنها 30 دقیقه با حرم رضوی فاصله دارد. هتل میهمان مشهد براساس اصول جدید شهرسازی و معماری مدرن ساخته شده. یکی از ویژگی های برجسته و ویژه هتل میهمان مشهد ، نزدیکی به مراکز تجاری و زیارتی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل میهمان اصفهان

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان امام رضا امام رضا 19 ،کوچه حسینی فاطمیون. 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان معین درباری مشهد در فاصله حدود 10 دقیقه از بارگاه ملکوتی حرم امام رضا (ع) واقع گشته است. دسترسی راحتتربه حرم مطهر و مراکز خرید هم از محسنات این هتل آپارتمان می باشد. هتل آپارتمان معین درباری دارای 5 واحد آپارتمان سه خوابه و 16 واحد آپارتمان دوخوابه و 16 واحد سوئیت دوتخت و سه تخت می باشد. این هتل آپارتمان با معماری نوین توانسته محیطی دلپذیر و آرامی را برای مسافران و زائران فراهم نماید.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان معین درباری مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 16 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 13 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان امام رضا ، بین امام رضا 1 و 3. 
  3,120,000‏ ریال

  هتل چهار ستاره مشهد یکی از پرسابقه ترین و مهم ترین هتل های شهر مشهد بوده که در خیابان امام رضا و در نزدیکی حرم مطهر ثامن الحجج قرار دارد. این هتل در 10 طبقه طراحی شده و دارای 137 واحد با ظرفیت 445 تخت جای گرفته است . هتل مشهد در تیپ های دوتخته ، سه تخته ، سوئیت و آپارتمان بوده و خدمات قابل توجهی را برای مسافران و زائران رضوی فراهم می نماید.

  موقعیت مکانی هتل مشهد مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 5 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 3 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 20 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 10 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 18 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 10 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد، خیابان امام رضا ، بین امام رضا 16 و 18. 
  3,780,000‏ ریال

  هتل مینو مشهد یکی از هتل های چهارستاره نزدیک به حرم مطهر می باشد. این هتل با داشتن 90 اتاق به صورت اتاقهای دبل ، تویین ، سوییت یک خوابه و سوییت دوخوابه خدمات قابل توجهی را برای مسافران و زائران حرم رضوی فراهم می نماید. قرار گرفتن در نزدیکی حرم مطهرثامن الحجج و دسترسی سریع و آسان به مرکز شهر از مزیت های هتل مینو مشهد می باشد.

  موقعیت مکانی هتل مینو مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 14 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  چهارراه شهدا-جنب مسجد کرامت 
  2,071,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره صحرا مشهد درسال 1393 با 82 باب اتاق و سوئیت که تعدادی از اتاق ها مشرف به حرم مطهر میباشد در 5 طبقه در یکی از بهترین نقاط گردشکری شهر افتتاح شد،مزیت این هتل فاصله ی چند قدمی اش با حرم مطهر است.رستوران این هتل با طبخ انواع غذاهای ایرانی خوش طعم از مسافران گرامی پذیرایی میکند و سعی در جلب نظر مسافران دارد.

  موقعیت مکانی هتل صحرا مشهد

  فااصله هتل تا حرم ورودی باب الرضا:15 دقیقه پیاده،فاصله هتل تا حرم ورودی باب الجواد:13 دقیقه پیاده،فاصله هتل تا حرم ورودی حر عاملی:5 دقیقه با خودرو،فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی:21 دقیقه با خودرو

 • خراسان رضوی , مشهد
  چهارراه شهدا - پشت باغ نادری - 
  3,000,000‏ ریال

  هتل آفاق مشهد هتلی 3 ستاره در فاصله ی 6 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا با امکاناتی از قبیل پارکینگ سر پوشیده، اینترنت وایرلس ، تاکسی سرویس، صندوق امانات اختصاصی، تهویه مطبوع ،فروشگاه و غرفه ، یخچال ، تلویزیون و... می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا ، امام رضا 51 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان ژاله هتلی واقع در خیابان امام رضا با خدمات و امکاناتی از قبیل : کافی شاپ با خدمات 24 ساعته، رستوران، پارکینگ با سرویس 24 ساعته، سرویس رایگان به حرم مطهر(روزانه 4 نوبت رفت) اینترنت پر سرعت، ویدئو مرکزی با پخش فیلم در 24 ساعت شبانه روز از دیگر امکانات هتل می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا - امام رضا 35 
  4,200,000‏ ریال

  هتل مجلل میامی واقع در مشهد مقدس خیابان امام رضا (ع) ، امام رضا ۳۵ ؛ در فاصله ۱۵ دقیقه با حرم واقع شده است.

  امکانات هتل:

  رستوران ، کافی شاپ ، اینترنت پر سرعت ، جکوزی ، ماساژ، کافی شاپ 24 ساعته ،اتاق چمدان ها ، صندوق امانات ، اتاق VIP، خدمات تشریفات ویژه و..

  رستوران و کافی شاپ :

  مجموعه شامل رستوران ، چایخانه سنتی ،کافی شاپ 24 ساعته و رستوران بوفه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 8 دقیقه با ماشین

  فاصله تا پایانه مسافربری مشهد 4 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه مشهد 13 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 23 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام خمینی - نبش امام خمینی 68 
  2,200,000‏ ریال

  هتل بهارستان مشهد هتلی واقع در بلوار امام خمینی مشهد به فاصله 10 دقیقه با ماشین از حرم با امکاناتی از قبیل سیستم صوتی و تصویری ، امکان استفاده ار ماهواره برای مسافران خارجی ، کافی شاپ 24 ساعته ، اینترنت وایرلس ، سرویس رایگان به حرم و.. می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم مطهر 10 دقیقه با خودرو

  فاصله تا فرودگاه 30 دقیقه با خودرو

  فاصله تا راه آهن 35 دقیقه با خودرو

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد- بلوار مدرس -جنب بانک توسعه تعاون - انتهای مجتمع تجاری رضا 
  1,720,000‏ ریال

  هتل آپارتمان کوروش هتلی 2 ستاره در مشهد با امکانات رفاهی از قبیل : یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، نمازخانه، آشپز خانه با کلیه وسایل طبخ ، گاز ، پانل های صوتی ، شبکه تصویری ، شبکه ویدیوئی ، تهویه مطبوع و سیستم اعلام حریق در خدمت رفاه و آسایش مسافران گرامی می باشد .

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 8 دقیقه با ماشین و 20 دقیقه پیاده

  فاصله تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ورودی باب الرضا 9 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 21 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه مشهد 20 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا ، دانش غربی ، نبش سرشور 37 
  1,310,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره هاترا مشهد هتلی لوکس و مدرن با کلیه امکانات رفاهی که در خیابان امام رضا به فاصله 10 دقیقه پیاده روی تا حرم واقع شده است.

  کلیه واحد ها دارای امکانات رفاهی از قبیل : سیستم تهویه – یخچال – LCD – ماهواره – حمام – سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی – سیستم پخش فیلم ویدیویی و ارائه لپ تاپ همراه با اینترنت وایرلس در واحد ها و کافی شاپ رستوران و پارکینگ می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا حرم امام رضا (ع) 19 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا بازار رضا 18 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه مشهد 19 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 26 دقیقه با ماشین

  فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 28 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد – میدان راه آهن – ابتدای خیابان شهید هاشمی نژاد -بین هاشمی نژاد 29 
  1,300,000‏ ریال

  هتل صدف وابسته به موسسه حمایت از کودکان سرطانی واقع در میدان راه آهن ابتدا خیابان هاشمی نژاد ،پس از تجهیز و بازسازی فعالیت مجدد خود را از مرداد ماه 94 آغاز نموده، این بار با امکانات جدید و خدمات متفاوت برای رفاه حال شما زائران عزیز این بارگاه ملکوتی ،با 65 واحد اقامتی ، 5تخته ،4 تخته ،3تخته و 2 تخته ، رستوران ، کافی شاپ وخدمات رفاهی دیگر شامل سرویس رایگان حرم مطهر ،لاندری و پارکینگ ،و ….. آماده میزبانی از شما زائرین گرامی میباشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا 8 
  2,100,000‏ ریال

  هتل مرمر فعالیت خود را در سال 1393 آغاز نموده است . این هتل در ده طبقه شامل پنج طبقه اقامتی و پنج طبقه دیگر شامل : رستوران ، کافه سنتی ، VIP ، پارکینگ و ... احداث گردیده که در طبقات اقامتی آن واحد ها ی دبل تریپل و سوئیت های یک خوابه تعبیه و با گنجایش 120 نفر ( تخت و کاناپه ) پذیرای زائرین گرامی می باشد .

  این هتل در خیابان امام رضا ( ع ) - امام رضا ( ع ) 8 و با فاصله ای در حدود 10 دقیقه پیاده روی در نزدیکی حرم مطهر ثامن الحجج ( ع ) واقع گردیده است

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 4 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 5 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 4 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی18 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 6 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگا بین المللی 17 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان خسروی-نبش اندرزگو 14 
  2,000,000‏ ریال

  هتل حافظ مشهد یکی از نزدیک ترین و قدیمی ترین هتل های مشهد به بارگاه مطهر رضوی از سمت باب الجواد می باشد. از امکانات این هتل می توان به آسانسور، لابی، رستوران،سرویس فرنگی و ایرانی، اینترنت رایگان در لابی هتل اشاره کرد. هتل حافظ در سال 1393 بازسازی شده و اتاق های این هتل دارای بالکن مشرف به حرم امام رضا (ع) می باشد.

  موقعیت مکانی هتل حافظ مشهد

  این هتل با فاصله 5 دقیقه ای از حرم مطهر امام رضا (ع ) قرار گرفته است.

  فاصله هتل تا بازار رضا 6 دقیقه با ماشین.

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 22 دقیقه با ماشین.

  فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 29 دقیقه با ماشین.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد-خیابان امام رضا.بین امام رضای 65 و 67 
  2,000,000‏ ریال

  هتل پاسارگاد مشهد در خیابان امام رضا قرار دارد و با حرم مطهر 19 دقیقه فاصله دارد.این هتل با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ی پذیرایی از زائرین گرامی میباشد.

  موقعیت مکانی هتل پاسارگاد مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 3 کیلومتر و 353 متر 11 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 4 کیلومتر و 725 متر 12 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 3 کیلومتر و 819 د متر 11 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 4 کیلومتر و 914 متر 15 دقیقه با خودرو ، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 6 کیلومتر و 604 متر 18 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 4 کیلومتر و 699 متر 13 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بیبن المللی 6 کیلومتر و 744 متر 14 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد - خيابان جم - خیابان پاسداران - هتل خورشید تابان مشهد 
  2,280,000‏ ریال

  هتل خورشید تابان از مجهز ترین و از مدرن ترین هتل های مشهد می باشد که از جهت نز دیکی به مراکز خرید و بازار موقعیت بسیار خوبی دارد . همچنین هتل دارای امکاناتی از قبیل اتاق ماساژ، اتاق چمدان، وسایل و زمین ورزشی و دو سالن رستوران با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی است.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 7 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ورودی باب الرضا 8 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه با ماشین و 18 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا بازار رضا 9 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه مشهد 18 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 21 دقیقه با ماشین

  فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 26 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضای 8 
  3,450,000‏ ریال

  یکی از هتل های سه ستاره در مشهد , که درآبان ماه 1393 با هدف خدمت به زائرین حضرت امام رضا (ع) در خیابان امام رضا (ع) با فاصله ای بسیار کم از حرم مطهر افتتاح گردید.

  پذیرایی از میهمانان در این هتل به صورت فولبرد (همراه با صبحانه , ناهار و شام) با منوی غذایی انتخابی می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا 32 نبش چهار راه دوم 
  2,200,000‏ ریال

  این هتل یکی از هتل های دو ستاره خوب مشهد بوده، که شامل 45 اتاق دوتخته، سه تخته، چهارتخته می باشد. فاصله هتل تا حرم 30 دقیقه است ولی هتل روزانه چندین نوبت دارای سرویس رفت و برگشت به حرم می باشد.

  همچنین هتل آتی چندین نوع غذا در هر وعده دارامی باشد.

  موقعیت مکانی هتل آتی مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 7 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 9 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 13 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 10 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بین المللی 13 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد خیابان امام رضای 20 
  1,500,000‏ ریال

  هتل فانوس دریا دارای امکاناتی از قبیل رستوران با ظرفیت 250 نفر، کافی شاپ، نمازخانه، پارکینگ اختصاصی، خدمات خانه داری، صندوق امانات اختصاصی، آسانسور می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم 10 دقیقه پیاده روی.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا ، خیابان دانش شرقی 
  1,500,000‏ ریال

  هتل آرسان مشهد در رده هتل های تاپ سه ستاره قرار دارد و دارای امکاناتی از قبیل پارکینگ ، کافی شاپ، لاندری، اینترنت در لابی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا بازار رضا 3 دقیقه با ماشین، فاصله تا ورودی باب الجواد 5 دقیقه با ماشین، فاصله تا ورودی باب الرضا 5 دقیقه با ماشین، فاصله تا بازار رضا مشهد 8 دقیقه پیاده روی، فاصله تا ایستگاه راه آهن شهر مشهد 11 دقیقه با ماشین، فاصله تا پایانه مسافربری مشهد 15 دقیقه با ماشین، فاصله تا فرودگاه مشهد 15 دقیقه با ماشین ، فاصله تا ورودی باب الرضا 15 دقیقه پیاده روی، فاصله تا ورودی باب الجواد 18 دقیقه پیاده روی، فاصله تا مرکز خرید الماس شرق مشهد 23 دقیقه با ماشین، فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 32 دقیقه با ماشین.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا 3 

  فاصله هتل تا حرم امام رضا(ع) 8 دقیقه پیاده روی است . این هتل دارای امکانات رفاهی مناسبی است که می توان به اینترنت در لابی، کافی شاپ، رستوران ، تلویزیون و اینترنت در اتاق اشاره کرد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا ورودی باب الجواد 2 دقیقه با ماشین، فاصله تا بازار رضا مشهد 8 دقیقه با ماشین، فاصله تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه پیاده روی، فاصله تا پایانه مسافربری مشهد 19د دقیقه با ماشین، فاصله تا فرودگاه مشهد 19 دقیقه با ماشین، فاصله تا مرکز خرید الما س شرق مشهد 23 دقیقه با ماشین، فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 33 دقیقه با ماشین.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان پاسداران - نبش پاسداران 6 
  1,972,000‏ ریال

  هتل 4 ستاره سلام هتلی مدرن با محیطی آرام با ارائه امکانات رفاهی چون : لابی ،کافی شاپ ، رستوران ، پارکینگ اختصاصی ، استخر ، سونا ، جکوزی ، اینترنت رایگان ، سالن بیلیارد وسایر امکانات رفاهی در خدمت میهمانان محترم می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا 5 
  2,100,000‏ ریال

  هتل زارع یکی هتل آپارتمان های مشهد و از نوع درجه ۱ میباشد که با توجه به فاصله کم نسبت به حرم مطهر امام رضا(ع) (حدود ۱۰ دقیقه) جزء یکی از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین هتل آپارتمان های مشهد مقدس می باشد.صبحانه این هتل که از هتل های مشهد است به صورت بوفه و ناهار و شام به صورت فولبرد می باشد. فاصله هتل آپارتمان زارع مشهد تا فرودگاه حدود ۱۵ دقیقه و تا راه آهن حدود ۱۰ دقیقه می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا ،دانش غربی ،ابتدای کوچه کامیاب هتل عرش مشهد 
  1,900,000‏ ریال

  هتل 3ستاره عرش به فاصله 10 دقیقه پیاده تا حرم با ارائه خدماتی چون : 16 نوبت سرویس به حرم ، سیستم الکـتـرونـیکی (پاورسوئیچ) ،سـیستم اتفای حریق ،رستوران، کافی شاپ ، فست فود، پارکینگ اختصاصی ، اینترنت ، آب و چایی در اتاق رایگان ، آسانسور، اتاق های یک و دو تخته ، تاکسی سرویس ، تلفن ، تلویزیون ، ایر کاندشن ، جکوزی ، خدمات لباس شویی و خشکشویی ، روم سرویس ، سالن بدن سازی ، سونا ، صبحانه سلف سرویس ، صرافی ، صندوق امانات ، ماهواره ، مرکز خرید و.. در خدمت میهمانان محترم می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان شهید چمران - چمران 8 
  1,800,000‏ ریال

  هتل 3 ستاره دانشور هتلی مدرن با اراده امکانات رفاهی چون : پا رکینگ مسقف، لابی، رستوران، کافی شاپ، تالار، لاندری و تجهیزاتی شامل : پانل صوتی، آنتن مرکزی، شبکه های ماهواره ای، صندوق امانات دیجیتال، سیستم برودتی – حرارتی و ... می باشد .

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تاحرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو

  فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 7 دقیقه با خودرو

  فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه با خودرو

  فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه با خودرو

  فاصله تا فرودگاه بین المللی 21 دقیقه با خودرو

  فاصله تا ایستگاه راه آهن 9 دقیقه با خودرو

 • خراسان رضوی , مشهد
  17 شهریور خیابان عنصری بین عنصری 2و 4 
  2,000,000‏ ریال

  هتل همراز مشهد با داشتن 12 سرویس رایگان به حرم درروز و ارائه خدماتی چون : لابي ، كافي شاپ ، اينترنت در لابي ، نمازخانه ، فروشگاه و غرفه ، پارکینگ اختصاصی ، رستوران ، آسانسور ، گشت درون و برون شهری ، تاکسی سرویس ، صندوق امانات اختصاصی ، صبحانه و .. در خدمت میهمانان محترم می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 23 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 7 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 6 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 9 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بین المللی 13 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  گنبد سبز آخوند خراسانی 24 
  1,500,000‏ ریال

  هتل آپارتمان درسا مشهد با فاصله 15 دقیقه پیاده تا حرم مطهرقرار گرفته است. این هتل دارای واحدهای اقامتی یک خوابه ، دوخوابه و سوئیت هایی مناسب و مجهز آماده گشته است. این هتل آپارتمان دارای ساختمانی 4 طبقه و طبق اصول جدید شهرسازی ساخته شده است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان درسا مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 18 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 10 دقیقه با خودرو ، تا ورودی شیخ طبرسی 13 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان نواب صفوی 19 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان ایت اله بحجت - چهارراه زرینه - نبش کاشانی 20 
  1,800,000‏ ریال

  هتل آپارتمان زرین توس مشهد یکی از نزدیک ترین هتل ها به راه آهن مشهد مقدس می باشد. این هتل آپارتمان دسترسی آسانی به حرم مطهردارد. یکی از مزایای این هتل آپارتمان دوری از طرح ترافیک و شلوغی شهر است. نزدیکی هتل به مراکز عمده خرید همچون بازار رضا ، بازار جنت هم از دیگر محسنات این هتل آپارتمان می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان زرین توس مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو و تا ورودی باب الجواد 8 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی. 
  5,460,000‏ ریال

  هتل مدینه الرضا مشهد نزدیک ترین هتل پنج ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) می باشد. هتل مدینه الرضا تنها 150 متر با حرم فاصله دارد. محیط هتل مدینه الرضا مشهد با معماری اصیل ایرانی و اصول و تجهیزات جدید و مدرنی ساخته شده است. فضای هتل کاملا آرام و هماهنگ با فضای معنوی شهر می باشد. هتل مدینه الرضا دارای 400 اتاق در تیپ های سینگل ، دبل و کانکت بوده. هتل مدینه الرضا مشهد یکی از بزرگ ترین هتل های مشهد محسوب می شود. این هتل تنها رستوران گردان مشهد را هم در خودش جای داده است.

  موقعیت مکانی هتل مدینه الرضا مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 12 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 19 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 15 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 21 دقیقه پیاده ، تا ایستگاه راه آهن 9 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه بین المللی 22 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام خمینی - میدان ده دی - رازی غربی - نبش رازی غربی یک. 
  1,635,000‏ ریال

  هتل فرهنگ و هنر مشهد یکی از هتل های پرطرفدار مشهد می باشد. این هتل در خیابان رازی قرار گرقته شده است. هتل فرهنگ و هنر مشهد در فاصله 15 دقیقه تا حرم مطهر رضوی قرار گرفته. هتل در 6 طبقه طراحی شده و دارای 68 باب اتاق می باشد. این هتل از پذیرش مهمان عرب و خارجی معذور است.

  موقعیت مکانی هتل فرهنگ و هنر مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 12 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه با خودرو، تا ورودی حرعاملی 10 دقیقه با خودرو ،تا ورودی شیخ طبرسی 13 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه با خودرو و تا فرودگاه بین المللی 18 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان خسروی نو - خیابان اندرزگو17 
  2,500,000‏ ریال

  هتل شارستان مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد بوده که در 350 متری حرم رضوی قرار دارد. این هتل در نزدیکی حرم امام رضا (ع) و در جوارباب الجواد در میدان بیت المقدس واقع شده است. هتل شارستان مشهد به خاطر وجود ویژگی های خاص این هتل من جمله دکوراسیون جذاب ، قیمت مناسب و نزدیکی به حرم به گزینه های اقامتی مسافران تبدیل شده.

  موقعیت مکانی هتل شارستان مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 6 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 16 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان شیرازی 11 دقیقه پیاده و تا فرودگاه بین المللی 21 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،خیابان امام رضا ،خیابان عنصری، بین عنصری 6 و 8. 

  هتل آپارتمان پاییزان مشهد از هتل های دو ستاره مشهد است که از مجموعه هتل آپارتمان های موجود در شهرمشهد بوده که توانسته محیطی زیبا ، آرام وشیک را برای مسافران وزائران فراهم نماید. این هتل دارای آپارتمان یک خوابه و دو خوابه است و جز هتل های ارزان قیمت مشهد به حساب می آید.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان پاییزان مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 9 دقیقه با خودرو، تا فرودگاه بین المللی 15 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ،خیابان امام رضا ، چهارراه دانش ، دانش شرقی 21. 
  3,580,000‏ ریال

  هتل آپارتمان محسنین مشهد در خیابان امام رضا قرار گرفته شده است. این هتل آپارتمان در موقعیت مکانی فوق العاده ای قرار گرفته شده است و تا حرم مطهررضوی 15 دقیقه فاصله است. این هتل آپارتمان با داشتن اتاق های یک تخته ، دو تخته ، سه تخته ، چهارتخته و پنج تخته توانسته اقامت مناسبی را برای زائران فراهم نماید.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان محسنین مشهد

  هتل آپارتمان محسنین مشهد تا ورودی باب الرضا 7 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان امام رضا ، بعد از امام رضا 23 ، نرسیده به فلکه برق. 
  5,900,000‏ ریال

  هتل پانیذ مشهد یکی از هتل های دوستاره مشهد می باشد که درمجاورت حرم مطهر رضوی واقع شده. موقعیت مکانی هتل پانیذ مشهد فوق العاده است ، به گونه ای که دسترسی راحتتر و سریعتر به اماکن خرید و حرم مطهر دارد. این هتل دارای 38 باب اتاق ، سوئیت یک خوابه و دو خوابه بوده و خدمات شایسته ای را برای زائران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) ارائه می دهد.

  موقعیت مکانی هتل پانیذ مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 8 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 35 دقیقه با خودرو ، تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد ، خیابان طبرسی ، نوغان 10. 
  2,000,000‏ ریال

  هتل سه ستاره نگین مشهد در فاصله 300 متری از حرم مطهر قرار گرفته شده است. این هتل در 6 طبقه و با دارا بودن 40 باب اتاق توانسته خدمات مناسبی را در اختیار مسافران بارگاه رضوی قراردهد . موقعیت جغرافیایی هتل نگین مشهد به گونه ای می باشد که در یکی از قدیمی ترین خیابان های مشهد واقع شده و از این لحاظ معروفیت خوبی بین مسافران و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) دارد و توانسته به یکی از پربازدیدترین هتل های مشهد تبدیل شود. هتل نگین مشهد با معماری و طراحی جدید همراه با رعایت هویت اسلامی بنا گردیده است.

  موقعیت مکانی هتل نگین مشهد

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 24 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 6 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس 
  2,730,000‏ ریال

  هتل اطلس از قدیمی ترین هتل های مشهد است که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا واقع شده است. این هتل دارای امکاناتی از قبیل کافی شاپ در محیطی دنج و آرام ، رستوران با سرو غذاهای متنوع، روم سرویس، صندوق امانات، لاندری، اتاق چمدان،خارج از محدوده طرح ترافیک بودن، پارکینگ می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 4 دقیقه پیاده، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 6 دقیقه پیاده، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 10 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 18 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 11 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 6 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بین المللی 18 دقیق با خودرو، فاصله تا بازار رضا 2 دقیقه با ماشین و 5 دقیقه پیاده روی، فاصله تا ایستگاه راه آهن 11 دقیقه با ماشین، فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 22 دقیقه با ماشین، فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 33 دقیقه با ماشین.

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضای 5-چهنو3 
  1,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان خورشید مشهد نزدیک به حرم مطهر، مراکز خرید و تفریحی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان خورشید مشهد

  فاصله تا ورودی باب الجواد 1 دقیقه با ماشین و 3 دقیقه پیاده روی، فاصله تا ورودی باب الرضا 6 دقیقه پیاده روی، فاصله تا بازار رضا 8 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا - چهارراه دانش - دانش غربی 11 
  1,000,000‏ ریال

  هتل دو ستاره آراد مشهد در نزدیکی حرم مطهرو با امکاناتی نظیر رستوران،اینترنت و...باکادری مجرب و آموزش دیده آماده ی پذیرایی ازمسافران

  گرامی میباشد.

  فاصله تا حرم مطهر:10 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا راه آهن:20 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه:25 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  بلوار امام رضا(ع) خیابان امام رضا(ع)8 کوچه ربیعی 
  1,500,000‏ ریال

  این هتل در8 طبقه احداث گردیده وشامل سوئیت یک خوابه با ظرفیت 96 نفر میباشد هتل آپارتمان لبخند در خیابان امام رضا (ع) با فاصله ای حدود 8 دقیقه پیاده تا حرم ثامن الحجج (ع) واقع گردیده است. از امکانات این هتل می توان به روم سرویس، سیستم اعلام و اطفاء حریق، صندوق امانات، کافی شاپ با انواع نوشیدنی سرد و گرم، رستوران با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، شبکه پخش فیلم مرکزی، اینترنت و لاندری اشاره کرد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 9 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 12 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 16 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 17 دقیقه پیلده روی، فاصله تا حرم ورودی خیابان شیرازی 6 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بین المللی 17 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  ضلع جنوبی بازار رضا - نبش شیخ طوسی 9 - هتل منجی 
  1,900,000‏ ریال

  هتل منجی با گرید سه ستاره در 8 طبقه و با امکانات و تجهیزاتی مانند انواع سونا،رستوران سنتی ، کافی شاپ، اینترنت و بسیاری خدمات دیگر آماده فراهم نمودن ساعاتی خوش و به یاد موندنی برای شما زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) میباشد فاصله ی این هتل تا حرم مطهر5 دقیقه میباشد

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا(ع)،نبش سرشور28 
  3,000,000‏ ریال

  مهانپذیر کرانه مشهد

  مهمانپذیر کرانه مشهد دارای 17 باب سوئیت دو تخته،5 باب سوئیت سه تخته و5 واحد آپارتمان یکخوابه میباشد.تمامی اتاق ها با طراحی و معماری نوین و طبق استانداردهای جدید ساخته شده اند.

  موقعیت مکانی مهمانپذیر کرانه مشهد

  فاصله هتل تا ورودی باب الجواد:10 دقیقه پیاده

  فاصله هتل تا فرودگاه: 8 کیلومتر

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا2-کوچه شهید حسنی 
  1,860,000‏ ریال

  هتل ایران زمین واقع در مرکز شهر و نزدیک به حرم امام رضا می باشد. این هتل زیبا و مجلل در 6 طبقه طراحی شده و با 90 واحد اقامتی مختلف و متمایز مانند اتاق کانکت تریپل، اتاق کانکت دابل، سوییت رویال بسیار مدرن و شیک و ویژگی هایی نظیر نورپردازی و همچنین راهروها، فضایی آرام و بی سرو صدا به همراه استقبال بی نظیر پرسنل خوش برخورد و دلسوز ، سالانه افتخار دارد تا میزبان خوبی برای تعداد زیادی از زائران حرم باشد. هتل مجلل ایران زمین ، امکانات رفاهی از جمله رستوران با ظرفیت پذیرایی 120 نفر و با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی ، کافی شاپ شبانه روزی و سرویس روزانه اتاق ها آماده پذیرایی از مسافران گرامی در تمامی فصول سال است. دو طبقه پارکینگ اختصاصی، قنادی و اینترنت بیسیم رایگان از دیگر خدمات هتل ایران زمین است.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 5 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا بازار رضا 8 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه مشهد 19 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 26 دقیقه با ماشین

  فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 32 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضای 6-کوچه برادران شهید توکلی 
  3,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان سفرا مشهد یکی از هتل آپارتمان های مناسب در شهرمشهد بوده که در فاصله کمی از حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. موقعیت مکانی این هتل آپارتمان به گونه ای است که 10 دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارد و همچنین به مراکز خرید و تجاری مشهد هم نزدیک می باشد. هتل آپارتمان سفرا مشهد دارای اتاق هایی با ظرفیت دو تا پنج تخت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان سفرا مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 8 دقیقه پیاده و تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه پیاده می باشسد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان خسروی نو-کوچه آیت اله خامنه ای-مقابل بوستان نرگس 
  2,160,000‏ ریال

  هتل صابر مشهد در فاصله کمی از حرم مطهررضوی قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی این هتل به گونه ای است که با فاصله حدود 8 دقیقه تا حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) و در مقابل بوستان نرگس احداث شده است. معماری زیبا و مدرن و منظره بوستان مقابل هتل از ویژگی های هتل صابر می باشد. هتل صابر با ظرفیت 19 اتاق به صورت دوتخته و سه تخته با مبلمان و دکوراسیون مدرن ، محیطی دلپذیر و دلنشین را برای زائران فراهم می نماید. این هتل همچنین به مراکزاداری و خرید نزدیک بوده و ازین لحاظ از گزینه های انتخابی مسافران برای اقامت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل صابر مشهد

  فاصله تا ورودی حرم باب الرضا 8 دقیقه پیاده ، تا ورودی باب الجواد 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی حرعاملی 7 دقیقه پیاده ، تا ورودی شیخ طبرسی 9 دقیقه پیاده ، تا ورودی خیابان نواب صفوی 21 دقیقه با خودرو و تا ورودی خیابان شیرازی 17 دقیقه پیاده می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا 15-کوچه نیک اختر 
  1,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان دو ستاره سبحان مشهد در خیابان امام رضا (ع) و درفاصله 900 متری از حرم مطهر قرار دارد. این هتل آپارتمان دارای واحدهای یک خوابه و دو خوابه بوده. هتل آپارتمان سبحان مشهد در موقعیت مکانی مناسبی نسبت به مرکز شهر و مراکز خرید دارد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان سبحان مشهد

  فاصله تا ورودی باب الرضا 6 دقیقه با خودرو ، تا ورودی باب االجواد 8 دقیقه با خودرو ، تا فرودگاه بین المللی 14 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می باشد.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان آخوند خراسانی، نبش آخوند خراسانی 25 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان پرهام واقع در یکی از محله های سنتی شهر مشهد در چند قدمی گنبد سبز قرار گرفته است و دور از هیاهو و ترافیک در عین حال بسیار خوش مسیر و نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع)می باشد. از امکانات این هتل می توان به اینترنت ، محوطه تابستانی، تاکسی سرویس، امکان سفارش غذا از بهترین رستوران ، امکان پخت و پز در داخل اتاق ها، یخچال و تلوزیون و تلفن سانترال داخل اتاق ، سیستم سرمایشی و گرمایشی و کافی شاپ اشاره نمود.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم ورودی باب الرضا 19 دقیقه پیاده روی- فاصله تا حرم ورودی باب الجواد 16 دقیقه پیاده روی، فاصله تا حرم ورودی حرعاملی 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی شیخ طبرسی 11 دقیقه با خودرو، فاصله تا فرودگاه بین المللی 19 دقیقه با خودرو، فاصله تا ایستگاه راه آهن 12 دقیقه با خودرو، فاصله تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی 15 دقیقه با خودرو.

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا 16، خیابان عنصری، نبش عنصری 8 
  1,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان آریانا در خیابان امام رضا مشهد قرار دارد و دارای امکانات رفاهی خوبی برای مسافران می باشد. تمامی اتاق های هتل دارای بهترین دکوراسیون هستند. از امکانات هتل می توان به حمل ونقل به حرم مطهر، اینترنت، رستوران اشاره کرد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم 15 دقیقه

  فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه

  فاصله تا راه آهن 15 دقیقه

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد-خیابان دانش غربی- بین دانش 3و5- خیابان کامیاب- پلاک 6 
  2,400,000‏ ریال

  هتل پارسه دارای زیربنای 4700 متری می باشد و در مجاورت حرم مطهر واقع شده است .هتل دو ستاره پارسه دارای امکاناتی از قبیل لابی لوکس، کافی شاپ، خدمات لاندری، مجهز به سیستم تصفیه آب خدمات اینترنت ، سیستم صوتی و تصویری در کلیه بخشهای هتل و پارکینگ اختصاصی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 8 دقیقه با ماشین

  فاصله تا بازار رضا مشهد 9 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ایستگاه راه آهن مشهد 13 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه 18 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 25 دقیقه با ماشین

  فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 27 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد-خیابان نواب صفوی- نواب 11 کوچه دوم 
  1,700,000‏ ریال

  هتل آپارتمان معرفت در سال 1394 احداث گردید و دارای 7 طبقه می باشد که شروع اتاق ها از طبقه 1 تا 4 می باشد . کافی شاپ، لابی، پذیرش، اتاق مدیریت و نمازخانه در طبقه همکف واقع شده است. رستوران هتل در طبقه اول قرار گرفته است. جهت سهولت و امنیت اتومبیل مسافران پارکینگ در طبقه دوم واقع شده است. هتل آپارتمان معرفت از هتل های نزدیک به حرم است به طوری که از لابی و اتاق ها حرم مطهر امام رضا (ع) به وضوح قابل مشاهده است و صدای اذانی که در سرتاسر این مجموعه طنین انداز میشود را می توان احساس کرد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم مطهر 3 دقیقه پیاده روی.

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد -فلکه بیت المقدس(فلکه آب) ضلع جنوبی بازار رضا کوچه چهارم 
  2,100,000‏ ریال

  هتل هرند مشهد که از پرطرفدارترین هتل های شهر مشهد می باشد در نزدیکی حرم مطهر و در حوالی فلکه آب شهر مشهد قرار دارد. تمامی اتاق های این هتل دارای حمام- سرویس بهداشتی و سیستم صوتی(پخش موسیقی- فیلم سینمایی-کارتون) می باشند. همچنین این هتل دارای کافی شاپ، لابی، رستوران و پارکینگ می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام 12 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه مشهد 18 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 24 دقیقه با ماشین

  فاصله تا بازار رضا 7 دقیقه پیاده روی

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 16، ابتدا چهار راه عنصری 
  2,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان تیانا مشهد ، هتلی نوساز و دارای امکانات مدرن و شیکی می باشد. این هتل با قرار گرفتن در نزدیکی حرم مطهر و مرکز خرید و تفریحی دارای موقعیت ویژه ای است. همچنین دارای واحدهای اقامتی ،رستوران و لابی زیبا و تمیز می باشد و با خدمات رفاهی مناسبی آماده میزبانی از مسافران گرامی هستند.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام 7 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه 14 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 23 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ایستگاه راه آهن 8 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد – میدان بیت المقدس (فلکه آب) – کوچه نخودبریزها 
  5,900,000‏ ریال

  هتل آپارتمان ترنم از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) می باشد که در میدان بیت المقدس واقع شده است. برخی از واحدهای هتل آپارتمان ترنم مشرف به بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(علیه السلام) می باشد. نرخ های اعلام شده برای مهمانان به صورت فولبرد با منوی بسته ی انتخابی (بین ۴ مدل ناهار و ۴ مدل خوراک برای شام به انتخاب هتل) می باشد.
  نرخ های اعلام شده، برای مهمانان ایرانی می باشد و نرخ مهمانان خارجی متفاوت است.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام 8 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا بازار رضا 3 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ایستگاه راه آهن 11 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه مشهد 18 دقیقه با ماشین

  فاصله تا مرکز خرید الماس شرق 22 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا 5 کوچه مهر آئین 
  1,800,000‏ ریال

  هتل سبلان مشهد از هتل های یک ستاره مشهد است که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) قرار گرفته است. از امکانات این هتل می توان به لابی ، تلوزیون، کولر گازی، گاز، هود، صندوق امانات، سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، ماهواره ، اینترنت در لابی، رستوران ، پارکینگ سرپوشیده، آسانسور و تاکسی سرویس می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 10 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه 30 دقیقه

  فاصله تا راه آهن 20 دقیقه • خراسان رضوی , مشهد
  امام رضا5 . چهنو 10 
  1,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان مهریز کمتر از 10 دقیقه فاصله تا حرم امام رضا دارد . دارای واحد های سوئیت و آپارتمان 1 , 2 خوابه می باشد. از امکانات این هتل می توان به آشپزخانه مرکزی و پارکینگ اختصاصی اشاره نمود.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم مطهر 10 دقیقه

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان نواب صفوی. جنب مجتمع تجاری عدالت 
  1,900,000‏ ریال

  هتل دیار رضوی مشهد یکی از هتل های یک ستاره مشهد می باشد. این هتل در نزدیکی حرم مطهر واقع گردیده است .

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم مطهر 15 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه 30 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا را آهن 15 دقیقه پیاده روی

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان نواب صفوی 
  2,500,000‏ ریال

  هتل سرزمین آفتاب واقع در خیابان نواب صفوی می باشد و از مزایای این هتل میتوان به نزدیک بودن آن به حرم مطهر اشاره نمود.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم مطهر 10 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه با خودرو

  فاصله تا راه آهن 10 دقیقه با خودرو

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد. خیابان طبرسی. خیابان نوغان 
  1,500,000‏ ریال

  هتل آپارتمان پریا هتلی نوساز می باشد که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا واقع شده . این هتل دارای 4 طبقه و 24 باب اتاق می باشد .

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم 4 دقیقه با ماشین

  فاصله تا ایستگاه راه آهن 17 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان شیرازی. خیابان شیرازی 4 
  5,170,000‏ ریال

  هتل4 ستاره نگین پاسارگاد در سال 1394 در خیابان شیرازی وبا سرمایه گذاری اولیه توسط بانک پاسارگاد به بهره برداری رسیده است. این هتل دارای 16 طبقه و 9 طبقه اقامتی و 4 طبقه پارکینگ می باشد. از امکانات این هتل می توان به رستوران ها، کافی شاپ، مجموعه ورزشی و آبی، فضای مناسب پارکینگ، مجتمع تجاری اشاره نمود. از ویژگی های خوب هتل همجواری با حرم مطهر امام رضا می باشد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم 13 دقیقه پیاده روی

  فاصله تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه با خودرو

 • خراسان رضوی , مشهد
  خیابان امام رضا 48 نبش چهارراه اول 
  1,400,000‏ ریال

  هتل آپارتمان فاخر هتلی نوساز می باشد که در خیابان امام رضا 48 واقع شده است. این هتل دارای 50 واحد (اتاق، آپارتمان یکخوابه و آپارتمان دوخوابه) باظرفیت کل 240 نفر می باشد. هتل آپارتمان فاخر دارای 2 سالن کنفرانس، همایش، رستوران، کافی شاپ در دو طبقه و آشپزخانه مرکزی می باشد. از مزایای این هتل می توان به سرویس رایگان به حرم و ترانسفر فرودگاهی رایگان اشاره کرد.

  موقعیت مکانی هتل

  فاصله تا حرم امام رضا 8 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه مشهد 12 دقیقه باماشین

  فاصله تا بازار مشهد 8 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،خیابان امام رضا(ع) . امام رضا 9 
  4,000,000‏ ریال
 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد خیابان امام رضا - نبش امام رضا 20 
  4,800,000‏ ریال

  هتل 5 ستاره الماس 2 مشهد که در سال 1395 به بهره برداری رسیده است. این هتل لوکس و مجلل در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) با ارائه خدماتی متفاوت میزبان زائران امام رضا (ع) می باشد. از امکانات این هتل می توان به رستوران گردان و امکانات ورزشی و تفریحی کامل و ترانسفر رایگان رفت و برگشت به فرودگاه و کافی شاپ و روف گاردن، سالن سرو صبحانه و سالن زیبایی و آرایش و سالن ماساژ و مجموعه آبی ( کودک و بزرگسال) و مرکز خرید اشاره نمود.

  فاصله هتل تا حرم اما رضا(ع) 3 دقیقه با ماشین

  فاصله تا بازار رضا مشهد 4 دقیقه با ماشین

  فاصله تا فرودگاه 18 دقیقه با ماشین

 • خراسان رضوی , مشهد
  میدان بیت المقدس، به سمت خسروی نو، نبش شهید اندرزگو 17 
  4,000,000‏ ریال
 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،خیابان پاسداران،مقابل سینما قدس 
  2,450,000‏ ریال
 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،خیابان امام رضا(ع)،بین امام رضا 4 و 6 ،هتل الماس 1 
  3,700,000‏ ریال
 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،امام رضا 5،بین چهنو 4 
  2,500,000‏ ریال
 • خراسان رضوی , مشهد
  مشهد،امام رضا 8 ، نبش رجب زاده 3 
  3,600,000‏ ریال

  هتل کارن مشهد در سال 1396 افتتاح شده است. این هتل یکی از نزدیک ترین هتل ها به حرم مطهر امان رضا (ع) می باشد که تنها 7 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد.رزرو هتل های مشهد

قیمت هتل های مشهد بصورت لحظه ای در نوسان است،به همین خاطر برای اطلاع از قیمت هتل های مشهد،تاریخ مد نظر خود را در قسمت بالا وارد نمایید تا قیمت ها بصورت آنلاین برای همان روز نمایش داده شود.

برای مشاهده لیست هتل های ارزان قیمت مشهد کافی است در سمت راست بالای صفحه از فیلتر هتل ها گزینه کمترین قیمت را اتنخاب کرده تا هتل ها از قیمت کم به زیاد مرتب شوند.


هتل های برتر از نظر مسافران

برای جستجوی هتل های برتر از دیدگاه مسافران شما میتوانید از فیلتری بنام پرامتیازترین در سمت راست صفحه استفاده نمایید تا هتل ها بر اساس امتیاز دهی مسا فران از زیاد به کم مرتب شوند.


هتل های نزدیک حرم مطهر امام رضا (ع)

مسافران گرامی اگر قصد اقامت در هتل های نزدیک حرم را دارند می توانند یکی از هتل های زیر را انتخاب نمایند:

هتل درویشی (5ستاره) : واقع در بین خیابان امام رضا 24 و 26. حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل قصر طلایی(5 ستاره): واقع در بین خیابان امام رضا 34 و 36. حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل توس (4 ستاره) :واقع در ابتدای خیابان شیرازی. 150 متری حرم مطهر، 2 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل جواد(4 ستاره): واقع در خیابان امام رضا3. حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل فردوس(4ستاره): واقع در خیابان امام رضا 8 . حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل کیانا (4ستاره): واقع در خیابان امام رضا 2 . کمتر از 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل سروش(3 ستاره): واقع در خیابان نواب صفوی. حدود5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل تهران(3 ستاره) : واقع در خیابان امام رضا 8 ، حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل اعیان مشهد(3ستاره): واقع در خیابان امام رضا 2. حدود 6 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل آپارتمان میزبان(3ستاره): واقع در امام رضا40 . حدود 15 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل های نزدیک به بازار رضا مشهد

از هتل های نزدیک به بازار رضا مشهد می توان به هتل تارا، هتل نور، هتل رضویه، هتل مشهد، هتل ایران، هتل آپارتمان ملل، هتل آپارتمان بشری و هتل تهران نام برد.


هتل های نزدیک به پارک میرزا کوچک خان

این پارک زیبا در نزدیکی بازار امام رضا، خیابان دانش شرقی واقع شده است و هتل های تارا ، نور، رضویه، مشهد، ایران، هتل آپارتمان ملل، هتل آپارتمان بشری نزدیک پارک می باشند که با اقامت در این هتل ها میتوان از فضای دل نشین این پارک نیز استفاده کرد.


هتل های نزدیک به موزه مردم شناسی

هتل تارا، هتل نور، هتل رضویه، هتل خانه سبز، هتل مشهد، هتل ایران، هتل آپارتمان ملل، هتل آپارتمان بشری هتل های نزدیک به موزه می باشند


هتل های نزدیک به مسجد هفتاد و دو تن

هتل تارا، هتل نور، هتل رضویه، هتل خانه سبز، هتل مشهد، هتل ایران، هتل آپارتمان ملل، هتل آپارتمان بشری از هتل های نزدیک به مسجد هفتاد و دو تن می باشند


هتل های 5 ستاره مشهد

برای جستجوی هتل ها بر اساس ستاره ی هتل ها، شما میتوانید در سمت راست صفحه از فیلتر ستاره ها استفاده کرده وبراساس آن به جستجوی هتل های 5ستاره بپردازید.


چند شب در مشهد هتل رزرو کنیم بهتر است؟

هرچند شب که بخواهید میتوانید از طریق جستجوی فوق هتل رزرو نمائید. اگر بیش از 5 شب میخواهید بمانید سعی کنید تعدادی از شب ها وسط هفته یا جمعه ها و شنبه ها اتفاق بیفتد که در کل قیمت خوبی گیرتان می آید.

رزرو هتل یا هتل آپارتمان؟


هتل آپارتمان با وجود امکاناتی از قبیل آشپزخانه و فضای بزرگتر برای خانواده های پر جمعیت اقتصادی تر است، اما برای مسافرت های 2 نفره هتل آپارتمان پیشنهاد نمی شود. در شهر مشهد تعداد هتل آپارتمان ها بیشتر است و قیمت آن از هتل ها کمتر می باشد.

هتل های نزدیک حرم مطهر امام رضا (ع)

مسافران گرامی اگر قصد اقامت در هتل های نزدیک حرم را دارند می توانند یکی از هتل های زیر را انتخاب نمایند:

هتل درویشی (5ستاره) : واقع در بین خیابان امام رضا 24 و 26. حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل قصر طلایی(5 ستاره): واقع در بین خیابان امام رضا 34 و 36. حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل توس (4 ستاره) :واقع در ابتدای خیابان شیرازی. 150 متری حرم مطهر، 2 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل جواد(4 ستاره): واقع در خیابان امام رضا3. حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل فردوس(4ستاره): واقع در خیابان امام رضا 8 . حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل کیانا (4ستاره): واقع در خیابان امام رضا 2 . کمتر از 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل سروش(3 ستاره): واقع در خیابان نواب صفوی. حدود5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل تهران(3 ستاره) : واقع در خیابان امام رضا 8 ، حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل اعیان مشهد(3ستاره): واقع در خیابان امام رضا 2. حدود 6 دقیقه پیاده روی تا حرم.

هتل آپارتمان میزبان(3ستاره): واقع در امام رضا40 . حدود 15 دقیقه پیاده روی تا حرم.

/ ایران / خراسان رضوی / مشهد / هتل های مشهد