هتل های مریوان

هتل های مریوان
 • کردستان , مریوان
  مريوان، جنب درياچه زريوار 

  هتل جهانگردی مریوان

  هتل جهانگردی مریوان داراي ۱۰باب اتاق ۳ تخته با امکانات کامل رفاهي می باشد. هتل جهانگردی مریوان داراي رستورانی به ظرفيت ۱۲۰نفر مي باشد. فاصله هتل جهانگردی مریوان تا بازار ۲کيلومتر و فاصله آن تا ترمينال ۳کيلومتر می باشد. هتل جهانگردی مریوان وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و براساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد.

  هتل جهانگردی مریوان مشرف به درياچه زيباي زريوار ميباشد. درياچهٔ زريوار مهمترين و کم نظيرترين جاذبهٔ آبى در غرب کشور است که در فاصلهٔ دو کيلومترى غرب مريوان قرار گرفته و جادهٔ آسفالتهاى آن را به شهر مريوان پيوند میدهد.

  اين درياچه در ارتفاع ۱۲۸۵مترى از سطح دريا واقع شده است. طول آن ۴/۵ کيلومتر و عرض آن اندکى کمتر از ۲ کيلومتر است. عمق متوسط درياچه حدود ۳متر است. درياچه زريوار آبى شيرين دارد و از جوشش چشمههايى که در کف درياچه قرار گرفتهاند، تأمين مىشود. وضعيت استقرار شهر مريوان (مستقر در دامنه کوه) و درياچهٔ زريوار که از جهات مختلف توسط جنگلهاى انبوه و نيمه انبوه احاطه شدهاند، مناظر بسيار زيبا و بديعى را به وجود آوردهاند. بر تپهاى کوچک در قسمت شرقى، مهمانسراى ايرانگردى و جهانگردى مريوان احداث شده است.

  با اقامت در هتل جهانگردی مریوان سفری زیبا و به یاد ماندنی از مریوان داشته و از جاذبه های گردشگری آن لذت خواهید برد.

 • کردستان , مریوان
  کردستان, مریوان, کناردریاچه زریوار. 
  2,940,000‏ ریال

  هتل زریوار مریوان

  هتل زریوار مریوان کنار دریاچۀ زریوار با ديده فوق العاده از درياچه دارای تجهيزات کامل، اتاقهای یک تخته، دو تخته، سه تخته، سوئیت های یکخوابه و دو خوابه می باشد. کلیۀ پرسنل هتل زریوار مریوان آموزش ديده در امور هتلداری بوده و آمادۀ ارائۀ خدمت به میهمانان عزیز و محترمی هستند که هتل زریوار را برای اقامت انتخاب می کنند. از امکانات هتل زریوار استخر و جکوزي نیز مي باشد.

 • کردستان , مریوان
  مریوان_میدان نوروز 
  1,950,000‏ ریال

  هتل نوروز مریوان با دارا بودن اتاق های یک تا چهار تخته و سوئیت های یک و دو خوابه محیطی آرام و دلپذیر را فراهم نموده تا اوقاتی را در آن بیارامید.

 • کردستان , مریوان
  مریوان - میدان سرباز - روبروی بانک سپه 
  3,000,000‏ ریال

  هتل میران آماده ی ارائه خدمات بصورت شبانه روزی به میهمانان گرامی میباشد وآنچه باعث شده هتل میران ازسایرهتل های سطح شهر مریوان

  متمایزشود قرار گرفتن در مرکز شهر و دسترسی آسان به مراکز خرید و مکان های دیدنی شهر مریوان میباشد.

 • کردستان , مریوان
  بلوارعبادت، جنب پادگان، کنار قالی شویی چهار فصل 

  هتل آپارتمان یاس مریوان اولین هتل آپارتمان در مریوان می باشد که در سال ۱۳۹۳ به بهره برداری رسید. این هتل با فضایی مناسب و جذاب آماده میزبانی از مسافرین محترم از سراسر کشور می باشد.این هتل دارای واحدهای ۸۰ متری مرتب – مدرن و با تمامی امکانات به روز می باشد که هر واحد شامل تخت دو نفره در اتاق خواب و همچنین دارای پنج مبل کاناپه تخت و خواب شو در هال می باشد .

رزرو هتل های مریوان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های مریوان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در مریوان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای مریوان هتل بگیرم

وجود دریاچه زریوار در غرب شهر مریوان زیبایی خاصی به آن بخشیده است و همین امر باعث شده که تعدادی هتل در نزدیکی آن ساخته شود. همینطور تعدادی هتل نیز در مرکز شهر وجود دارد.

هتل های نزدیک به دریاچه زریوار

هتل زریوار مریوان در کنار دریاچه زیبای زریوار و با امکانات مجهز و هتل جهانگردی مریوان که در نزدیکی دریاچه زریوار قرار دارد.

هتل های نزدیک به مرکز شهر مریوان

با اقامت در یکی از هتل های یاس مریوان، هتل میران مریوان و هتل نوروز مریوان به راحتی امکان دسترسی به مرکز شهر و مراکز خرید و تفریحی را خواهید داشت.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل میران مریوان علاوه بر داشتن قیمت ارزان در موقعیت مناسبی نسبت به مراکز خرید و تفریحی و مکان های دیدنی شهر قرار گرفته است.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل جهانگردی مریوان و هتل زریوار مریوان به دلیل داشتن چشم انداز عالی به دریاچه زیبای زریوار، هتل میران ، هتل نوروز و هتل آپارتمان یاس به خاطر قرار داشتن در مرکز شهر و دستری راحت به نقاط مختلف شهر به ترتیب از هتل های محبوب مسافران شهر مریوان هستند.

/ ایران / کردستان / مریوان / هتل های مریوان