هتل های ماسال

هتل های ماسال
 • گیلان , ماسال
  گیلان، رشت، ماسال، بین ماسال و شاندرمن، روستای بیتم، دهکده توریستی ملل شاندر 
  18,800,000‏ ریال

  هتل شاندرمن ماسال در غرب گیلان در میان طبیعت بکر و زیبای روستای بیتم پوشیده از درختان سرسبز تاسیس شده است.این مجتمع دارای ویلاهای لوکس و مدرن با کلیه امکانات رفاهی است.

 • گیلان , ماسال
  کیلومتر۳ شاندرمن، خیابان عبدالحسین زاده 
  3,760,500‏ ریال

  هتل آپارتمان مرزبانی ماسال در کیلومتر3 شاندرمن با 12 واحد آپارتمانی با امکانات کامل آماده پذیرایی از مسافران شهر ماسال است.رستوران هتل مرزبانی یکی از معروفترین رستوران های شهر است که غذاای بسیار لذیذی طبخ میکند.این هتل دارای فضایی آرام و تمیز است که اقامت را در آن لذت بخش میکند.

 • گیلان , ماسال
  27 كيلومتري جاده ييلاقي ماسال- منطقه ییلاقی اولسبلنگاه 
  3,960,000‏ ریال

  هتل فردین معصومی ماسال در منطقه ای ییلاقی با طبیعتی زیبا احداث شده است.رستوران هتل انواع غذاهای لذیذ را طبخ میکند و پرسنل با خوش اخلاقی از مسافران پذیرایی میکنند.این هتل در سه طبقه ساخته شده و برخی اتاق های آن چشم انداز زیبایی از جگل را به نمایش میگذارند.

رزرو هتل های ماسال

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های ماسال را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در ماسال را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای ماسال هتل بگیرم

هتل های ماسال در میان طبیعت بکر و جنگل های زیبای گیلان قرار گرفته اند.

هتل های جنگلی ماسال

هتل شاندرمن ماسال، هتل آپارتمان مرزبانی ماسال، هتل فردین معصومی ماسال

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل آپارتمان مرزبانی ماسال که در فضایی آرام قرار گرفته است.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل شاندرمن ماسال در میان طبیعت بکر و زیبا با اتاق هایی تمیز و شیک و کارمندان خوش برخورد بسیار مورد توجه مسافران شهر ماسال است.

/ ایران / گیلان / ماسال / هتل های ماسال