هتل های لنگرود

هتل های لنگرود
 • گیلان , لنگرود
  گیلان - لنگرود - منطقه توریستی چمخاله بعد از پل فلزی 
  1,700,000‏ ریال

  هتل ماندگار چمخاله لنگرود دارای 24 واحد اقامتی است که منظره ای رو به دریا و رودخانه را به نمایش میگذارند.این هتل تفریحاتی مانند قایق سواری در مرداب و دریا، سوارکاری در ساحل و تخفیفات استفاده از تله کابین لاهیجان را به مسافران خود عرضه می کند.

 • گیلان , لنگرود
  لنگرود-چمخاله-بعد از پل سمت راست اولين خيابان- خيابان توسكا 
  1,500,000‏ ریال

  هتل شایان چمخاله لنگرود به صورت واحدهای ویلایی آپارتمانی در ساحل زیبای چمخاله با منظره ای بینظیر از ساحل زیبای دریای خزرقرار گرفته است.طرح سالم سازی دریا ، ورزشهای آبی و پارک بازی برای کودکان در سواحل روبه روی ویلا قرار دارد.

 • گیلان , لنگرود
  چمخاله - مجتمع توریستی هتل ستاره دریا 
  9,560,000‏ ریال

  مجتمع ستاره دریا لنگرود یک مجتمع گردشگری،تفریحی،تجاری و مسکونی به وسعت تقریبی 17 هکتار است و به گونه ای ساخته شده که داخل آن دریاچه ای زیبا که پناهگاه بسیاری از پرندگان مهاجر و اهلی است قرار گرفته.این مجتمع همچنین شامل مجتمع ورزشی،استخرهای سرپوشیده و سرباز،سونا ، جکوزی، بدنسازی و... است.

رزرو هتل های لنگرود

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های لنگرود را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در لنگرود را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای لنگرود هتل بگیرم

لنگرود شهری ساحلی با مناظر طبیعی زیباست و هتل های آن در کنار ساحل زیبای چمخاله قرار دارند.

هتل های ساحلی چمخاله

هتل ماندگار چمخاله، هتل شایان چمخاله و هتل ستاره دریا لنگرود

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل شایان لنگرود در کنار ساحل زیبا و ماسه ای دریای خزر و با چشم انداز زیبای دریا و امکانات رفاهی کامل قیمت پایینتری نسبت به هتل های دیگر دارد.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل ماندگار چمخاله با چشم انداز زیبای دریا و رودخانه و طبیعت اطراف آن، هتل شایان با امکانات رفاهی کامل و در فضایی آرام و هتل ستاره دریا لنگرود به ترتیب هتل هایی هستند که مورد استقبال مسافران قرار گرفته اند.

/ ایران / گیلان / لنگرود / هتل های لنگرود