هتل های طالقان

هتل های طالقان
 • البرز , طالقان
  طالقان، شهرک طالقان، کمی بالاتر از دانشگاه پیام نور، منطقه کولج 
  1,500,000‏ ریال

  هتل کوروش طالقان واقع در شهر زیبا و خوش آب و هوای طالقان هتلی است مجهز و زیبا هم از لحاظ فضا های داخل و هم فضاهای خارجی. این هتل با دارا بودن سه نوع رستوران روباز، سنتی و معمولی و اجرای موسیقی زنده در ایام آخر هفته ( پنجشنبه ، جمعه) در فضای رستوران آرامش شایان توجهی برای میهمانان محترم ایجاد می نماید. همچنین وجود استخر، سونا بخار و جکوزی ، اینترنت رایگان در اتاقهاو چشم نداز زیبای طبیعت طالقان نیز می تواند رضایت خاطر را برای اقامت کنندگان فرآهم بیاورد.

 • البرز , طالقان
  روستای حسنجون و سیدآباد ، فاصله حدود5 کیلومتری طالقان 
  1,700,000‏ ریال

  هتل کوهستان سفید طالقان در یک روستای خوش آب و هوا و سرسبز با حیاط و محوطه ای زیبا دارای دو نوع آپارتمان یکخوابه و دوخوابه می باشد که این آپارتمان ها تراس نیز دارند که داخل تراس باربیکیوی زغالی نیز موجود می باشد.

رزرو هتل های طالقان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های طالقان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در طالقان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای طالقان هتل بگیرم

طالقان منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا در شمال غربی تهران است که مناظر چشم نواز آن بسیار مورد توجه گردشگران است. هتل کوروش و هتل کوهستان سفید طالقان اقامتگاه های این شهر هستند که در میان طبیعت زیبا و نزدیک به دریاچه سد طالقان قرار دارند.

/ ایران / البرز / طالقان / هتل های طالقان