هتل های سنندج

هتل های سنندج
 • کردستان , سنندج
  خيابان پاسداران, روبروي دانشگاه علوم پزشكي. 
  2,750,000‏ ریال

  هتل شادی سنندج بزرگترین هتل از هتل های سنندج می باشد. رستوران هتل شادی سنندج در بالاترین طبقه هتل است که بهترین منظره را برای صرف غذا دارد. بازسازی هتل شادی سنندج توانسته به ارتقاء کیفیت اقامت در هتل کمک کند.

  هتل 4 ستاره شادی سنندج، در حقیقت بهترین هتل شهر سنندج در استان کردستان بوده و با فراهم نمودن امکانات کامل رفاهی و تفریحی، فضای مناسبی را برای اقامتی دلنشین فراهم ساخته است. نزدیکی به مرکز شهر و دسترسی آسان به جاذبه های گردشگری سنندج از مزیای هتل شادی سنندج است .

  چنانچه هتل شادی سنندج را برای اقامت انتخاب کنید، برای رسیدن به مرکز شهر به 5 دقیقه زمان و برای رسیدن به فرودگاه به 10 دقیقه زمان نیاز دارید.

  زیبایی سفر به کردستان را با اقامت در هتل شادی سنندجتجربه خواهید کرد.

  فاصله هتل شادی سنندج تا برخی از نقاط و جاذبه ها:

  -فاصله هتل تا فرودگاه سنندج: 10 دقیقه با ماشین

  -فاصله هتل تا ترمینال سنندج: 13 دقیقه با ماشین

  -فاصله هتل تا عمارت آصف (خانه کرد): 13 دقیقه با ماشین

  -فاصله هتل تا مسجد جامع سنندج: 14 دقیقه با ماشین

  -فاصله هتل تا پارک جنگلی آبیدر: 17 دقیقه با ماشین

 • کردستان , سنندج
  سنندج - انتهاي خيابان پاسداران - جنب امور آب 
  3,860,000‏ ریال

  هتل جهانگردي سنندج متعلق به شرکت سرمايه گذاري ايرانگردي و جهانگردي بوده و براساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد. هتل جهانگردی سنندج داراي ۲۵ اتاق دوتخته و۲۵اتاق سه تخته و ۶سوئيت مي باشد. با اقامت درهتل جهانگردي سنندج اقامتی آرام، دنج و دلنشینی را تجربه کرده و از اماکن ديدني شهر سنندج از جمله بازار سنندجي و بازار آصف لذت ببرید.

  فاصله هتل جهانگردي سنندج تا مرکز شهر سنندج 2 کیلومتر و فاصلۀ هتل جهانگردي سنندج تا فرودگاه سنندج ۵ کیلومتر می باشد.

رزرو هتل های سنندج

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های سنندج را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در سنندج را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید .

کجای سنندج هتل بگیرم

سنندج جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که در قسمت های مختلف شهر پراکنده اند و دو هتل شادی سنندج و جهانگردی سنندج که در خیابان پاسداران قرار دارند به بیشتر این جاذبه ها دسترسی آسان دارند.

/ ایران / کردستان / سنندج / هتل های سنندج