هتل های زاهدان

هتل های زاهدان
 • سیستان و بلوچستان , زاهدان
  زاهدان - میدان میرجاوه - خیابان جام جم - مقابل بیمارستان خاتم 
  2,150,000‏ ریال

  هتل جهانگردی زاهدان

  هتل جهانگردی زاهدان در زاهدان مرکز استان سِستان و بلوچستان در جنوب شرق ایران می باشد . هتل جهانگردی زاهدان وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد. از جمله بناهای تاریخی و سیاحتی شهر زاهدان میتوان به تفرج گاه پارک ملت، بازارچه سرپوش و بازار رسولی، ساختمان قدیمی پست و دادگستری و مسجد جامع اهل سنت مکی اشاره کرد. فاصله هتل جهانگردی زاهدان از مرکز شهر 5 کیلومتر، از ایستگاه راه آهن یک کیلومتر، از ترمینال 10 کیلومتر و از فرودگاه 2 کیلومتر می باشد.

 • سیستان و بلوچستان , زاهدان
  زاهدان-میدان ازادی-بلوار مطهری-جنب استانداری 
  3,310,000‏ ریال

  هتل چهار ستاره استقلال زاهدان در بهترین نقطه شهر در سال 1377 تاسیس گردیده است. هتل در مرکز شهر واقع شده و فاصله کمی تا بازار اصلی دارد. هتل استقلال با امکانات رفاهی کامل و مدرن آماده پذيرايي از شما ميهمانان گرانقدر مي باشد.

  فاصله تا فرودگاه 7 دقیقه با ماشین

 • سیستان و بلوچستان , زاهدان
  زاهدان - میدان امام علی - ابتدای خیابان دانشگاه 
  1,750,000‏ ریال
 • سیستان و بلوچستان , زاهدان
  زاهدان ،خیابان دانشگاه ، نبش دانشگاه هیجدهم. 
  1,400,000‏ ریال

  هتل دوستاره صالح زاهدان در بهترین نقطه شهر واقع گردیده است. هتل دارای 38 باب اتاق و سوئیت می باشد. هتل صالح دسترسی راحتتر و سریعتری به مراکز مهم شهر از جمله فرودگاه ، راه آهن ، موزه زاهدان و ترمینالهای مسافربری دارد.

رزرو هتل های زاهدان

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های زاهدان را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در زاهدان را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای زاهدان هتل بگیرم

بیشتر هتل های زاهدان در مرکز این شهر قرار دارند و دسترسی راحتی از طریق آنها به سایر نقاط شهر خواهید داشت.

هتل های نزدیک به مرکز شهر زاهدان

هتل امین زاهدان، هتل صالح زاهدان و هتل استقلال زاهدان در اطراف میدان امام علی قرار داشته و در اطراف آنها کافه، رستوران، بانک و سایر فروشگاه های مورد نیاز وجود دارد. هتل جهانگردی زاهدان که در میدان میرجاوه قراردارد از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به اماکن دیدنی بسیاری مانند تفرجگاه پارک ملت، ساختمان قدیمی پست، باغ گراناز و ... نزدیک می باشد.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل جهانگردی زاهدان که با فاصله ای نزدیک از مرکز شهر و فرودگاه قرارگرفته، از سایر هتل های زاهدان قیمت کمتری دارد.هتل های سیستان و بلوچستان
/ ایران / سیستان و بلوچستان / زاهدان / هتل های زاهدان