هتل های رودسر

هتل های رودسر
 • گیلان , رودسر
  جاده رامسربه رودسر-5کیلومتر مانده به رودسر-منطقه حسن سرا جنب پل عابر پیاده 
  5,232,000‏ ریال

  هتل پدیدار خزر رودسر در کیلومتر 35 جاده رامسر به رودسر و در کنار دریا با چشم اندازی زیبا واقع شده است.هتل دارای ویلاها و سوئیت های لوکس و رستوران با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، کافی شاپ ، سالن بیلیارد و دیگر امکانات رفاهی و تفریحی مورد نیاز مسافران میباشد.

 • گیلان , رودسر
  گیلان-رودسر- ضلع شرقی ساحل دریا- هتل بهار 
  3,210,000‏ ریال

  هتل بهار رودسر یکی از بهترین هتل های رودسر است که در میان ساحل شنی و با چشم انداز رو به مرداب توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب میکند.هتل بهار با غذاها و نوشیدنیهای محلی از مسافران پذیرایی میکند و تفریحاتی مانند قایق سواری و ماهیگیری را ارائه میدهد.

 • گیلان , رودسر
  گیلان - رودسر - انتهای خیابان شهدا - ساحل دریا هتل سیروس 
  1,660,000‏ ریال

  هتل سیروس رودسر در منطقه ای نزدیک به دریا قرار گرفته است.اتاقهای شیک و تمیز، اینترنت پرسرعت رایگان و همچنین رستوران سنتی هتل از ویژگیهای خوب هتل سیروس است.

  در شش ماهه دوم سال به ازای هر سه شب اقامت در این هتل یک شب رایگان اما بدون صبحانه لحاظ می گردد.

 • گیلان , رودسر
  کلاچای - واجارگاه - کیلومتر 20 جاده رامسر - هتل ارشیا 
  2,600,000‏ ریال

  هتل ارشیا رودسر در مسیر جاده اصلی رشت به رامسر و در منطقه ی ساحلی کلاچای قرار گرفته است.به دلیل نزدیکی به کوه و دریا و چشم انداز زیبای اطراف هتل و امکاناتی که هتل ارشیا در اختیار میهمانانش قرار میدهد تجربه ای به یادماندنی از اقامت در این هتل را تجربه مینمایید.

 • گیلان , رودسر
  رودسر، رامدشت ، جنب باشگاه انصاری ، خیابان قائم 
  5,010,000‏ ریال

  هتل آپادانا رودسر در محله ی رامدشت و در موقعیتی بین کوه و دریا واقع شده است.برخی اتاق ها دارای تراس و چشم انداز زیبای شهر رودسرند.کارکنان و خدمه هتل به گرمی از مسافران پذیرایی کرده و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت آنان به کارمیبرند.

 • گیلان , رودسر
  رودسر - خ احمد آباد - منطقه توریستی لله رود هتل ترنج. 
  3,000,000‏ ریال

  هتل ترنج رودسر یکی از بهترین هتل های رودسر است که در بهترین منطقه رودسرقرارگرفته و دسترسی خوبی به مکانهای تفریحی و گردشگری مانند جاده ساحلی،ساحل و مرداب دارد.رستوران هتل انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی را باب میل مسافران طبخ میکند و اتاقها به گونه ای طراحی شده اند که ننمای زیبایی از جنگل و کوه را به نمایش میگذارند.

رزرو هتل های رودسر

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های رودسر را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در رودسر را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای رودسر هتل بگیرم

شهر رودسر در کنار دریای خزر قرار گرفته که بسیاری از مسافران برای لذت بردن از آرامش دریا و زیبایی های اطراف آن به این شهر سفر میکنند به همین علت هتل های رودسر در کنار دریا قرار گرفته اند.

هتل های ساحلی رودسر

تمامی هتل های رودسر شامل هتل پدیدار خزر رودسر، هتل بهار رودسر، هتل سیروس رودسر، هتل ارشیا رودسر، هتل آپادانا رودسر و هتل ترنج رودسر در نوار ساحلی این شهر قرار دارند.

هتل های نزدیک به منطقه جواهردشت

هتل ارشیا که در شهر ساحلی کلاچای قرار گرفته و چشم انداز زیبایی به مناطق اطراف دارد.

هتل های نزدیک به ساحل چمخاله

هتل ترنج رودسر که یکی از بهترین هتل های رودسر است نسبت به سایر هتل های رودسر در فاصله نزدیکتری به ساحل چمخاله قرار دارد.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل سیروس رودسر با اتاق های شیک و تمیز که در نزدیکی دریا قرار گرفته کمترین قیمت را در بین هتل ها رودسر دارد.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل بهار رودسر با چشم انداز رو به مرداب، هتل پدیدار خزر با امکانات رفاهی و تفریحی مورد نیاز مسافران، هتل سیروس رودسر، هتل آپادانا با قرارداشتن بین جنگل ودریا، هتل ارشیا در منطقه ساحلی کلاچای و هتل ترنج رودسر با دسترسی عالی به مکان های تفریحی و دیدنی شهر به ترتیب مورد استقبال مسافران شهر رودسر بوده اند.

/ ایران / گیلان / رودسر / هتل های رودسر