هتل های خلخال (هروآباد)

هتل های خلخال (هروآباد)
 • اردبیل , خلخال (هروآباد)
  خلخال،جاده خوئين، جنب دانشگاه پيام نور، هتل جهانگردی خلخال. 
  1,530,000‏ ریال

  هتل جهانگردی خلخال درمیان جاده کوهستانی زیبا وپوشیده از درختان سرسبز راش با آب و هوایی فوق العاده ، همراه با آرامش قرار دارد .اتاقها تمیز و مجهز بوده و پرسنل به گرمی وروی گشاده برخورد میکنند.با اقامت در این هتل میتوانید از تفرجگاه اندوی در 5 کیلومتری خلخال،آبشار نعره گر،پل تاریخی پردیس و بسیاری دیگر از مناظر طبیعی و تاریخی خلخال دیدن کنید.

 • اردبیل , خلخال (هروآباد)
  خلخال - خوجین - نرسیده به پمپ بنزین - هتل فلور 
  1,460,000‏ ریال

  هتل فلور خلخال در انتهای مسیر جاده بسیار زیبای اسالم به خلخال در میان طبیعتی زیبا قرار گرفته است.هتل فلور هتلی تمیز با امکانات رفاهی مناسب مانند پارکینگ، رستوران و سالن غذاخوری در 5 طبقه و 26 اتاق به مکانی مناسب برای اقامت مسافران شهر خلخال برای لذت برد از سفر تبدیل شده است.

 • اردبیل , خلخال (هروآباد)
  استان اردبیل، جاده اسالم به شهر خلخال، سه راهی شاهرود 
  2,500,000‏ ریال

  هتل پرنیان خلخال در روستای بکر و زیبای خمس قرارگرفته ،بهره گیری از طبیعتی زیبا و چشم نواز، کارکنانی خونگرم و مهمان نوازو مکانی تمیز و آرام از مزیتهای اقامت در این هتل است.گردش در محیط آرامشبخش روستا و میل کردن غذاهایی که با مواد محلی و باکیفیت تهیه میشوند اقامت در هتل پرنیان را خاطره ساز خواهد کرد. هتل پرنیان خلخال به حوضچه آبگرم و سونای خشک مجهز می باشد.

رزرو هتل های خلخال

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های خلخال را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در خلخال را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای خلخال هتل بگیرم

خلخال شهری است که در میان طبیعت بکر و کوهستان پوشیده از درختان سرسبز قرار گرفته و هتل های آن چشم انداز زیبایی از این مناظر را به نمایش میگذارند.

هتل های جنگلی خلخال

هتل جهانگردی خلخال که با اتاق هاب مجهز و در محیطی آرام در میان جاده کوهستانی پوشیده از درختان سرسبز راش قرار گرفته، هتل فلور خلخال در انتهای مسیر جاده ی زیبای اسالم به خلخال و با امکانات رفاهی کامل قرار دارد و هتل پرنیان خلخال در روستای بکر و زیبای خمس با اتاق های تمیز و کارکنانی خوش برخورد در محیط آرامشبخش روستا قرار دارد.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل فلور خلخال با امکاناتی نظیر پارکینگ، رستوران و سالن غذاخوری که در میان طبیعت زیبای جاده اسالم به خلخال قرار گرفته قیمت کمتری نسبت به هتل های دیگر دارد.

هتل های برتر از دید مسافران

هتل جهانگردی خلخال با امکانات رفاهی بالا و سرویس دهی مناسب با کارکنان خوش برخورد در جاده کوهستانی با درختان سر به فلک کشیده راش مورد استقبال مسافران شهر خلخال است.

/ ایران / اردبیل / خلخال (هروآباد) / هتل های خلخال (هروآباد)