هتل های آنتالیا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

راهنمای رزرو هتل در آنتالیا

آنتالیا به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی ترکیه محسوب می شود و شهری است که به سرعت درحال رشد است و گردشگران در سراسر دنیا در پی کشف ترکیب شگفت آور سواحل بزرگ و فرهنگ سنتی ترکیه هستند. پارک ساحلی به دلیل داشتن ورزش های آبی و وجود دلفین لند که خانه دلفین ها، شیرهای آبی و وال های سفید می باشد برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب می باشد. مرکز قدیمی شهر و دروازه هادریان (Hadrian’s gate)، ساحل لارا و کنی آلتی، مرکز خرید میگروس از جمله جاذبه های آنتالیا محسوب می شوند. اقامت در آنتالیا ارزان می باشد و شما می توانید در قسمت شرق آنتالیا هتل های فراوانی را بیابید.

پیشنهاد ویژه آتالند برای اقامت در هتل های آنتالیا

هتل های اقتصادی

_ توتاو آدالیا (Tutav Adalya Hotel)
4 ستاره، مرکز شهر آنتالیا، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل توتاو ادالیا انتالیا ترکیه
هتلی زیبا، قدیمی و تاریخی که به خوبی نگه داری شده و اتاق های آن کوچک و جمع و جوراند. صبحانه ی بسیار ساده ای سرو می کند که نسبت به قیمت هتل، منطقی به نظر می آید. کارکنان کاری و و مهمان نوازبوده و سرویس بهداشتی ها تمیز و مدرن هستند. نقطه ی قوت این هتل، موقعیت و دسترسی خوب آن است همچنین شامل پارکینگ رایگان نیز می باشد.

_ سوئیت لاگونا (Suite Laguna Apart Hotel)
2 ستاره، مرکز شهر، کسب رتبه بسیارخوب از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل سوئیت لاگونا انتالیا ترکیه
صرف صبحانه ای دلچسب در اتاق هایی گرم و نرم و بسیار تمیز در این هتل به همراه استخر از امکانات آن می باشد. از بالکن اتاق های هتل می توانید منظره زیبای تالاب آنتالیا را ببینید همچنین کارکنانی مودب، در دسترس در هر لحظه و با اطلاعاتی مفید از مزایای دیگر هتل سوئیت لاگونا می باشد.

_ بوتیک 1207 (1207 Boutique Hotel)
محله شهر قدیمی، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل بوتیک 1207انتالیا ترکیه
این هتل در خیابانی قدیمی با حس و حال خوب قرار دارد که داخل آن به سبک کلاسیک دکوراسیون شده است. کارکنان آن شما را برای دیدن همه ی آثار و جاذبه های آنتالیا، به خوبی راهنمایی می کنند. صبحانه ی هتل در رستوران فضای باز سرو می شود که تجربه ای جالب از اقامت در این هتل خواهد بود. هتل بوتیک 1207 دارای پارکینگ نیز می باشد.

هتل های متوسط

_ هتل های لیبرتی لارا (Liberty Hotels Lara)
5 ستاره، محله لارا، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل لیبرتی لارا انتالیا ترکیه
هتل 5 ستاره ی ساحلی است در لارا، که کارکنان عالی دارد و به زبان انگلیسی صحبت می کنند. استخر وساحل اختصاصی و پارکینگ رایگان از امکانات ویژه ی این هتل هستند. اتاق های آن، استاندارد همچنین با وسایل و مبلمان خوب و منظره ی بی نظیر دریا هستند. وعده های غذایی متنوع و با کیفیت و کمیت بالا سرو می شوند.

_ هتل ساتورن پالاس (Saturn Palace Resort)
4 ستاره، محله لارا، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل ساتورن پالاس انتالیا ترکیه
هتل ساحلی با صبحانه ی رایگان، استخر و ساحل اختصاصی، اتاق های بزرگ و جکوزی در تراس هر سوئیت هم چنین کارکنان ساتورن پالاس، همواره آماده به خدمت هستند و در مواقع نیاز به سرعت به امور مسافران رسیدگی می کنند. در این هتل در هر ساعت از شبانه روز، حتما چیزی برای خوردن پیدا خواهید کرد. در مرد تمیزی هتل باید گفت که پرسنل شاید گاهی نتوانند انتظارتان را بر آورده کنند و جاهایی را از قلم بیندازند.

هتل های لوکس

_ هتل بروت لارا (Barut Lara)

5 ستاره، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor

هتل باروت لارا

هتلی که هرگز شما را نا امید نخواهد کرد. از خدمه ی فعال و کاری هتل گرفته تا کارمندان مرکز ماساژ و استخر که همگی با اشتیاق به مسافران سرویس و یاری می دهند. استانداردهای بالای ارائه ی خدمات، امکانات بالا و انتخاب های گوناگون تفریحی از خصوصیات بارز این هتل است. اتاق های بزرگ و جادار آن همواره تمیز و مرتب است و به طور حتم این هتل شما را راضی خواهد کرد.

_ هتل بایا لارا(Baia Lara Hotel)
5 ستاره، محله مرادپاشا، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل بایا لارا انتالیا ترکیه
یکی دیگر از هتل های لوکس آنتاالیا هتل بایا لارا است که تمیزی و حرفه ای بودن خدمات هتل شما را شگفت زده خواهد کرد. محوطه ی استخر و امکانات حمام آفتاب آن، فضایی آرامش بخش و لوکس را برای مسافران به همراه صبحانه رایگان به وجود آورده است. رستوران و سرو غذای این هتل ارزشی بیش از قیمت آن دارد که نشلن دهنده ی رضایت مسافران است. در ساحل این هتل، شب نشینی همراه با موسیقی زنده و رقص برگزار می شود.

_ هتل ترندی لارا (Trendy Lara)
5 ستاره، محله ی آکسو، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل ترندی لارا انتالیا
هتلی تازه تاسیس که خدمات بسیار منتنوعی برای ارائه دارد. دارای فضای وسیع استخر و تفریحات آبی همچنین ساحل اختصاصی که در طول روز چند نوع آبمیوه سرو می شود. به طورکلی فضای هتل خانوادگی است و دارای محوطه های مختلف و جداگانه برای سنین مختلف است. این هتل هم چنین، بهشت افراد عشق غذا و خوراکی است چرا که تنوع بسیار بالایی در منوی خود دارد و همه ذائقه ها را راضی می کند.

_ هتل ملاس لارا (Melas Lara Hotel)
5 ستاره، کسب رتبه عالی از دید مسافران سایت TripAdvisor
هتل ملاس لارا استانبول لوکس
هتلی ساحلی با خدمات خوب، اتاق های بزرگ و جادار، منظره ی اتاق ها، رو به دریا، استخر و ساحل زیبا، غذای هتل دربوفه رستوران سرو می شود و از تنوع خوبی برخوردار است. در نزدیکی هتل، مرکز رویال هالیدی، تفریحات و گردهمائی های ساحلی زیادی دارد که اوقات خوشی در آنتالیا رقم خواهد زد. از دیگر مزایای هتل ، نزدیکی آن به فرودگاه است.

ویزای ترکیه

در حال حاضر اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می توانند به ترکیه مسافرت نمایند و به مدت حداکثر 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. سفر به این کشور از طریق وسایل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر می باشد.

قیمت هتل های آنتالیا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتل های آنتالیا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر آنتالیا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های آنتالیا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل آنتالیا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد.

- سفرهای تفریحی:

در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر آنتالیا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری:

اگر برای مسافرت کاری به آنتالیاسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

قابل توجه

ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید. هم چنین برای داشتن سفری آرام و بی دغدغه با کمترین هزینه می توانید به قسمت تور انتالیا مراجعه نمایید.

محله های انتالیا
ساحل لارا (Lara Beach in Antalya)
این ساحل یکی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیا بوده و در سمت شرق شهر آنتالیا، یک مکان بسیار دوست داشتنی و دلپذیر مدیترانه ای با آبهای شفاف و ملایم دریای مدیترانه برای گردشگران ایجاد نموده است و صنعت گردشگری در این منطقه رو به پیشرفت است . هم چنین ساحل لارا نزدیک ترین منطقه تفریحی و توریستی به شهر آنتالیا فقط با 66 کیلومتر فاصله در شرق شهر می باشد که دارای طبیعت بسیار زیبا و امکانات فراوان برای گردشگران است. ساحل لارا از شرق صخره های انتالیا آغاز و تا بخش های انتهایی آبشار دودن (D den) به طول چند کیلومتر توسعه یافته و دارای سواحل شنی و سنگریزه ای می باشد و دریای آن دارای امواجی ملایم و نرم می باشد. توریست ها بر این اعتقاد هستند که بهترین زمان بازدید از ساحل زیبای لارا و گذراندن تعطیلات در این منطقه آرامش بخش از اواخر ماه اردیبهشت تا اواخر تیرماه می باشد.
در بسیاری از بخشهای این ساحل که به صورت اختصاصی برای استراحت و تفریح گردشگران تجهیز شده مملو از امکانات جدید و راحت مانند انواع پلاژها، رستوران ها، مراکز تفریحی، صندلی های ساحلی همراه با چتر خورشید، قایق سواری و سایر امکانات که همگی در اختیار بازدیدکنندگان و مسافران می باشد همچنین هتل های 3 ستاره تا 5 ستاره و نیز انواع رستوران های محلی و بین المللی با انواع غذاهای ترکی و خارجی در خدمت مهمانان هستند. ساحل لارا با مساحتی در حدود ۱۸۰۰۰۰۰ مترمربع یکی از بزرگترین تفرجگاه های آنتالیا به شمار می رود. ۱۱ باشگاه، ۴ رستوران، ۴ کافه، ۲ زمین فوتبال، یک پارک عجایب، محوطه ای برای والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت و فوتبال ساحلی، بخشی از امکانات ساحل لارا می باشد. گردشگران به راحتی می توانند از مرکز شهر انتالیا بوسیله مینی بوس به ساحل لارا رسیده و دسترسی اسان به تمامی مناطق عمومی ساحل داشته باشند.
ساحل بلِک (Belek Beach in Antalya)
ساحل بلک در منطقه ای خوش اب وهوا در شهر آنتالیا قرارگرفته و مکان بسیار جذابی برای گردشگران به ویژه در سال های اخیر و درباره تفریحات آبی بوده است، این ساحل مجلل و زمین گلف از کوه های تاروس و در 36 کیلومتری غرب آنتالیا قرار گرفته است.
همچنین بهترین زمین های گلف کشور ترکیه در این منطقه قرار گرفته است و بازی های فوتبال و تنیس نیز در این منطقه برگزار می گردد. ساحل بلک دارای اب وهوایی بسیار عالی با 300 روز هوای آفتابی و تمیز در طول سال می باشد که تبدیل به بهشتی برای گردشگران با بهترین هتل های لوکس و 5 ستاره که همگی درجه اول هستند به همراه روستاهای تعطیلات بسیار لوکس و ۳۲ عدد هتل چهار یا پنج ستاره هستند.
زمین های تنیس، مناطق بازی، مراکز بهداشت و تناسب اندام به طور کامل مجهز، استخرهای شنای داخلی و خارجی و بسیاری از امکانات عالی گردشگری در هتل ها و سواحل خصوصی این منطقه است.
۱۰ عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک وجود دارد. ۲ زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گذاری و ساخت می باشند. بعد از اتمام این دو مرکز تعداد تخت های منطقه بلک به ۴۷٫۵۰۰ تخت خواهد رسید همچنین در ساحل بلک ۵۰ زمین فوتبال، ۲۰۰ زمین تنیس آماده ارائه خدمت به ورزشکاران آماتور و حرفه ای می باشد. در بلک سالن های کنفرانس زیادی با تمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها و برگزاری هر نوع جشن و عروسی مهیا می باشد. مسئولین منطقه بلک به توریسم زیبائی و سلامتی نیز اهمیت فراوانی داده و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساخت های توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک بوده است . در بلک ۵۷۴ گونه گیاهی تاکنون شناسائی شده است. ۲۹ گونه گیاهی موجود در بلک تنها در ترکیه و ۱ گونه گیاهی در دنیا فقط در بلک یافت می شود. البته بهترین زمینهای گلف ترکیه در این منطقه خوش آب و هوا قرار دارد و بازیهای فوتبال و تنیس نیز در این شهر برگزار می شود.
ساحل کِمِر(Beach in Antalya Kemer)
ساحل توریستی کِمِر آنتالیا (Kemer) حدود ۴۳ کیلومتری شهر آنتالیا و در واقع یک روستای بسیار جذاب در حومه کوه های توروساست نه به معنای واقعی روستا زیرا جمعیت کمر تقریبا حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر است و دارای ۵۲ کیلومتر ساحل اختصاصی در منطقه آنتالیا بوده و ترکیبی فوق العاده کمیاب و شگفت انگیز از جنگل، دریا و کوه و یک محیط ایده آل و فوق العاده برای تعطیلات در آنتالیا را ایجاد نموده است.

سرمایه گذاری های انجام شده برای توسعه صنعت گردشگری، نقش مهمی در رشد اقتصادی کمر داشته و امروزه یک نمونه واقعی از شهرنشینی مدرن بر پایه توریسم گردشگری و منطقه ای توریستی، کاملا راحت با میزان دسترسی بالا و سازمان یافته حمل ونقلی، زیرساخت ساخت های مناسب شامل آب و برق، ارتباطات و بخش های تجاری و تفریحی است و این امر باعث شده تا به عنوان یک شهر توریستی مهم در گردشگری ترکیه و جهان شناخته شود. بسیاری از هتل ها در کمر فعالیت ها و تفریحات خود را برای مهمانان به صورت آل اینکلوسیو ارائه می دهند و همچنین بیشتر هتل ها دسترسی به ساحل خصوصی دارند. در ۱۶ کیلومتری غرب ساحل توریستی کمر شهر باستانی لیکیا پاسه لیس وجود دارد.
منطقه ی پر رفت و آمد و مدرن کمِر دارای باشگاه های تفریحی و فرهنگی پر جنب و جوش با بسیاری از رستوران ها، کافه ها، سواحل پرچم آبی و تفرجگاه ساحلی با قایق های بادبانی است. روستاهای محبوب ساحلی مانند Beldibi، G yn k، Kiris، Çamyuva، Çayova، Aslanbucak، Kuzdere، Beycik و Çirali نیز ارائه بسیاری از گزینه های شب زنده داری هیجان انگیز به توریست های آنتالیا و منطقه کمر را بر عهده دارند. آب و هوای کمر در تابستان گرم و خشک و دارای زمستان هایی معتدل و بارانی است. هر ۱۰ دقیقه یکبار وسیله های نقلیه (خطی) بطور متقابل از ترمینال اتوبوس رانی آنتالیا به طرف کِمِر حرکت می کنند. فاصله کمِر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا حدودا یک ساعت می باشد.
از جاذبه های گردشگری کمر آنتالیا می توان به هتل های مجلل و شیک ، رستوران ها ، پلاژ ، بندر کشتی های تفریحی و ویرانه های تاریخی اشاره کرد . البته از مهمترین جاذبه های کمر ، زیبایی های طبیعی آن است که گردشگران را هیجان زده میکند. شفافیت دریا و سرسبزی جنگل در کمر بسیار جالب توجه هستند. بندر قایق های تفریحی کمر نیز تفریحات سرگرم کننده ای را برای شما تدارک می بیند. در مزارع مخصوص و اماکن اقامتی کمر و اطراف ان برای علاقمندان امکان اسب سواری تحت نظارت مربیان وجود دارد همچنین آژانس های سیاحتی در پیست های اطراف کمر تورهای دوچرخه سواری برگزار می کنند. ساحل سبز اولیمپوس هم یکی از جاذبه های بی نظیر منطقه کمِر آنتالیا محسوب می شود. اولیمپوس یکی از مهمترین شهرهای بندری کیلیای آنتیک بوده که به علت موقعیت مناسبش، پناهگاه دزدان دریایی بوده است. مناطق آنتیک هم مثل اولیمپوس و فاسه لیس از جاذبه های دیگر کِمِر محسوب می شوند. علاقه مندان به غارنوردی نیز می توانند در منطقه کمر فرصت سر زدن به غارهای مختلف را داشته باشند. یکی از این غارها ، غار بلدیبی در ۲۷ کیلومتری جنوب غربی آنتالیا می باشد که در ساحل دریا قرار داشته و در این محل آثار متعلق به دوران ماقبل تاریخ پیدا شده و از دیدنی های آنتالیا به شمار می آید. همچنین ساحل زیبای کمر یکی از سواحل دارای پرچم آبی در دنیا با هوایی سالم و ابی پاک می باشد.

محله های معروف آنتالیا

_ساحل لارا(Lara Beach in Antalya)

ساحل لارا

این ساحل یکی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیا بوده و در سمت شرق شهر آنتالیا، یک مکان بسیار دوست داشتنی و دلپذیر مدیترانه ای با آبهای شفاف و ملایم دریای مدیترانه برای گردشگران ایجاد نموده است و صنعت گردشگری در این منطقه رو به پیشرفت است . هم چنین ساحل لارا نزدیک ترین منطقه تفریحی و توریستی به شهر آنتالیا فقط با 66 کیلومتر فاصله در شرق شهر می باشد که دارای طبیعت بسیار زیبا و امکانات فراوان برای گردشگران است. ساحل لارا از شرق صخره های انتالیا آغاز و تا بخش های انتهایی آبشار دودن (Doden) به طول چند کیلومتر توسعه یافته و دارای سواحل شنی و سنگریزه ای می باشد و دریای آن دارای امواجی ملایم و نرم می باشد. توریست ها بر این اعتقاد هستند که بهترین زمان بازدید از ساحل زیبای لارا و گذراندن تعطیلات در این منطقه آرامش بخش از اواخر ماه اردیبهشت تا اواخر تیرماه می باشد.
در بسیاری از بخشهای این ساحل که به صورت اختصاصی برای استراحت و تفریح گردشگران تجهیز شده مملو از امکانات جدید و راحت مانند انواع پلاژها، رستوران ها، مراکز تفریحی، صندلی های ساحلی همراه با چتر خورشید، قایق سواری و سایر امکانات که همگی در اختیار بازدیدکنندگان و مسافران می باشد همچنین هتل های 3 ستاره تا 5 ستاره و نیز انواع رستوران های محلی و بین المللی با انواع غذاهای ترکی و خارجی در خدمت مهمانان هستند. ساحل لارا با مساحتی در حدود ۱۸۰۰۰۰۰ مترمربع یکی از بزرگترین تفرجگاه های آنتالیا به شمار می رود. ۱۱ باشگاه، ۴ رستوران، ۴ کافه، ۲ زمین فوتبال، یک پارک عجایب، محوطه ای برای والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت و فوتبال ساحلی، بخشی از امکانات ساحل لارا می باشد. گردشگران به راحتی می توانند از مرکز شهر انتالیا بوسیله مینی بوس به ساحل لارا رسیده و دسترسی اسان به تمامی مناطق عمومی ساحل داشته باشند.

_ساحل بلِک(Belek Beach in Antalya)

ساحل بلک

ساحل بلک در منطقه ای خوش اب وهوا در شهر آنتالیا قرارگرفته و مکان بسیار جذابی برای گردشگران به ویژه در سال های اخیر و درباره تفریحات آبی بوده است، این ساحل مجلل و زمین گلف از کوه های تاروس و در 36 کیلومتری غرب آنتالیا قرار گرفته است.
همچنین بهترین زمین های گلف کشور ترکیه در این منطقه قرار گرفته است و بازی های فوتبال و تنیس نیز در این منطقه برگزار می گردد. ساحل بلک دارای اب وهوایی بسیار عالی با 300 روز هوای آفتابی و تمیز در طول سال می باشد که تبدیل به بهشتی برای گردشگران با بهترین هتل های لوکس و 5 ستاره که همگی درجه اول هستند به همراه روستاهای تعطیلات بسیار لوکس و ۳۲ عدد هتل چهار یا پنج ستاره هستند.
زمین های تنیس، مناطق بازی، مراکز بهداشت و تناسب اندام به طور کامل مجهز، استخرهای شنای داخلی و خارجی و بسیاری از امکانات عالی گردشگری در هتل ها و سواحل خصوصی این منطقه است.
۱۰ عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک وجود دارد. ۲ زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گذاری و ساخت می باشند. بعد از اتمام این دو مرکز تعداد تخت های منطقه بلک به ۴۷٫۵۰۰ تخت خواهد رسید همچنین در ساحل بلک ۵۰ زمین فوتبال، ۲۰۰ زمین تنیس آماده ارائه خدمت به ورزشکاران آماتور و حرفه ای می باشد. در بلک سالن های کنفرانس زیادی با تمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها و برگزاری هر نوع جشن و عروسی مهیا می باشد. مسئولین منطقه بلک به توریسم زیبائی و سلامتی نیز اهمیت فراوانی داده و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساخت های توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک بوده است . در بلک ۵۷۴ گونه گیاهی تاکنون شناسائی شده است. ۲۹ گونه گیاهی موجود در بلک تنها در ترکیه و ۱ گونه گیاهی در دنیا فقط در بلک یافت می شود. البته بهترین زمینهای گلف ترکیه در این منطقه خوش آب و هوا قرار دارد و بازیهای فوتبال و تنیس نیز در این شهر برگزار می شود.

_ساحل کِمِر(kemer beach in Antalya)

ساحل کمر انتالیا

ساحل توریستی کِمِر آنتالیا (Kemer) حدود ۴۳ کیلومتری شهر آنتالیا و در واقع یک روستای بسیار جذاب در حومه کوه های توروساست نه به معنای واقعی روستا زیرا جمعیت کمر تقریبا حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر است و دارای ۵۲ کیلومتر ساحل اختصاصی در منطقه آنتالیا بوده و ترکیبی فوق العاده کمیاب و شگفت انگیز از جنگل، دریا و کوه و یک محیط ایده آل و فوق العاده برای تعطیلات در آنتالیا را ایجاد نموده است.
سرمایه گذاری های انجام شده برای توسعه صنعت گردشگری، نقش مهمی در رشد اقتصادی کمر داشته و امروزه یک نمونه واقعی از شهرنشینی مدرن بر پایه توریسم گردشگری و منطقه ای توریستی، کاملا راحت با میزان دسترسی بالا و سازمان یافته حمل ونقلی، زیرساخت های مناسب شامل آب و برق، ارتباطات و بخش های تجاری و تفریحی است و این امر باعث شده تا به عنوان یک شهر توریستی مهم در گردشگری ترکیه و جهان شناخته شود. بسیاری از هتل ها در کمر فعالیت ها و تفریحات خود را برای مهمانان به صورت آل اینکلوسیو ارائه می دهند و همچنین بیشتر هتل ها دسترسی به ساحل خصوصی دارند. در ۱۶ کیلومتری غرب ساحل توریستی کمر شهر باستانی لیکیا پاسه لیس وجود دارد.
منطقه ی پر رفت و آمد و مدرن کمِر دارای باشگاه های تفریحی و فرهنگی پر جنب و جوش با بسیاری از رستوران ها، کافه ها، سواحل پرچم آبی و تفرجگاه ساحلی با قایق های بادبانی است. روستاهای محبوب ساحلی مانند Beldibi، Goynok، Kiris، Çamyuva، Çayova، Aslanbucak، Kuzdere، Beycik و Çirali نیز ارائه بسیاری از گزینه های شب زنده داری هیجان انگیز به توریست های آنتالیا و منطقه کمر را بر عهده دارند. آب و هوای کمر در تابستان گرم و خشک و دارای زمستان هایی معتدل و بارانی است. هر ۱۰ دقیقه یکبار وسیله های نقلیه (خطی) بطور متقابل از ترمینال اتوبوس رانی آنتالیا به طرف کِمِر حرکت می کنند. فاصله کمِر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا حدودا یک ساعت می باشد.
از جاذبه های گردشگری کمر آنتالیا می توان به هتل های مجلل و شیک ، رستوران ها ، پلاژ ، بندر کشتی های تفریحی و ویرانه های تاریخی اشاره کرد . البته از مهمترین جاذبه های کمر ، زیبایی های طبیعی آن است که گردشگران را هیجان زده میکند. شفافیت دریا و سرسبزی جنگل در کمر بسیار جالب توجه هستند. بندر قایق های تفریحی کمر نیز تفریحات سرگرم کننده ای را برای شما تدارک می بیند. در مزارع مخصوص و اماکن اقامتی کمر و اطراف ان برای علاقمندان امکان اسب سواری تحت نظارت مربیان وجود دارد همچنین آژانس های سیاحتی در پیست های اطراف کمر تورهای دوچرخه سواری برگزار می کنند. ساحل سبز اولیمپوس هم یکی از جاذبه های بی نظیر منطقه کمِر آنتالیا محسوب می شود. اولیمپوس یکی از مهمترین شهرهای بندری کیلیای آنتیک بوده که به علت موقعیت مناسبش، پناهگاه دزدان دریایی بوده است. مناطق آنتیک هم مثل اولیمپوس و فاسه لیس از جاذبه های دیگر کِمِر محسوب می شوند. علاقه مندان به غارنوردی نیز می توانند در منطقه کمر فرصت سر زدن به غارهای مختلف را داشته باشند. یکی از این غارها ، غار بلدیبی در ۲۷ کیلومتری جنوب غربی آنتالیا می باشد که در ساحل دریا قرار داشته و در این محل آثار متعلق به دوران ماقبل تاریخ پیدا شده و از دیدنی های آنتالیا به شمار می آید. همچنین ساحل زیبای کمر یکی از سواحل دارای پرچم آبی در دنیا با هوایی سالم و ابی پاک می باشد.
/ جهان / ترکیه / آنتالیا / هتل های آنتالیا