هتل های ایران

نام شهر یا هتل را وارد نمایید...
3
تعداد اتاق
 
بزرگسال
خردسال
اتاق 1
 

راهنمای رزرو هتل های ایران


ما روزانه هتل های سراسر کشور را بروز رسانی می کنیم تا بهترین گزینه را با توجه به برنامه و بودجه سفر برای مسافران تفریحی یا تجاری ، فراهم آوریم. با استفاده از جستجوی فوق به آخرین اطلاعات هتل مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد.

مزایای رزرو هتل از آتالند

  • قیمت پایین: قیمت هایی که آتالند برای رزرو اتاق درهتل ها ارائه می دهد از نرخ برد هتل ها پائین تر است و همچنین سعی داریم اطمینان دهیم قیمت های آتالند از سایر سیستم های رزرو آنلاین پائین تر می باشد.
  • بدون هزینه رزرو: رزرو هتل ازآتالند بدون دریافت هزینۀ رزرو و فقط با پرداخت هزینۀ اتاق انجام می گیرد و ما برای انجام رزروها از مشتریان محترم هزینه ای دریافت نمی کنیم و در واقع کمیسیون رزرو خود را از هتل دریافت می کنیم.
  • امنیت رزرو: آتالند با مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با استانداردهای رزرواسیون گردشگری فعالیت می کند؛ می توانید این اطمینان خاطر را داشته باشند که ما امین اطلاعات رزرو مشتریان محترم می باشیم.
  • اعتبار خرید: به ازای هر رزرو هتل، به میزان نیم درصد از مبلغ کل رزرو به حساب کاربری شما عودت داده می شود و شما می توانید با مبالغ جمع شده مجددا خرید نمایید.

رزرو اعتباری هتل

شرکت ها، سازمان ها و موسسات می توانند با تماس با بخش فروش هتل های داخلی، جهت سازمان متبوع خود نام کاربری در خواست نمایند و با توجه به حجم و تعداد خریدهای صورت گرفته در یک بازه زمانی معین، اعتبار خرید دریافت کرده، هتل های مورد نظر خود را رزرو و سپس در موعد مقرر تسویه نمایند.

رزرو هتل برای افراد کثیر السفر

افرادی که به تناوب از آتالند، هتل رزرو نمایند، بعد از مدت معینی می توانند به صورت اعتباری و بدون پرداخت آنلاین، هتل مورد نظر را رزرو و در موعد مقرر تسویه کنند.

کنسلی و تغییر رزرو هتل

شرایط و ضوابط کنسلی هتل و یا تغییر تاریخ، نام، نوع اتاق و ... در واچر ( رسید) رزرو قید شده است. کاربران عزیز می توانند با مراجعه به صفحه کاربری خود در آتالند با توجه به مدت زمان باقی مانده جهت اصلاح یا کنسلی رزرو، در قسمت سفارش ها نسبت به ارسال پیام، تغییر تاریخ، تغییر نام، تغییر نوع اتاق و یا کنسلی اقدام نمایند.

در ذیل برخی از دسته بندی هتل ها را ملاحظه می فرمایید:

هتل های ساحلی ایران

هتل های ساحلی شامل هتلهایی هستند که در کنار ساحل دریا یا رودخانه قرار دارند. از میان هتلهای داخلی می توان به هتلهای شمال کشور در حاشیه دریای زیبای خزر هتل آزادی رامسر، هتل آزادی خزر چالوس ، هتل نارنجستان نور ، هتل پدیدار خزر رودسر ، هتل بهارستان رشت ، هتل سفید کنار بندر انزلی ، هتل الماس بندر انزلی ، هتل جهانگردی بندر انزلی و هتل دلفین بندر انزلی اشاره کرد. همچنین هتل شایان کیش ، هتل پارمیس کیش ، هتل مارینا کیش، هتل ارم کیش و هتل امین بندر عباس در جنوب کشور در حاشیه خلیج قرار دارند.

هتلهای خارج شهر و درون جنگل ایران

هتل های تاریخی و سنتی ایران

منظور از هتلهای تاریخی و سنتی خانه های قدیمی و تاریخی شهر هستند که باز سازی شده و با چیدمان سنتی و اشیاء قدیمی تزئین شده اند. هتل سنتی والی یزد، هتل سنتی مهر یزد، هتل لاله یزد، هتل داد یزد، هتل ملک التجار یزد، هتل مشیر الممالک یزد، هتل کاروانسرای یزد، هتل ادیب الممالک یزد، هتل سنتی شیراز، خانه سنتی ایرانی کاشان، میهن سرای راهب کاشان، هتل سنتی منوچهری کاشان، هتل سنتی اصفهان جزو هتل های تاریخی و سنتی هستند.

هتلهای صخره ای ایران

هتل صخره ای کندوان واقع در دهکده توریستی کندوان تبریز اولین و تنهاترین هتل صخره ای کشور محسوب می شود.

هتلهای مدرن و لوکس ایران

هتلهای آب درمانی ایران

منظور از هتلهای آب درمانی هتلهایی هستند که در داخل هتل یا در محلی نزدیک به هتل چشمه آب درمانی دارند. هتل لاله سرعین، هتل قهوه سویی سرعین، هتل آلتین سرعین، هتل اترک سرعین و هتل پدرام سرعین، هتل ارشاد از هتل های آب در مانی محسوب می شوند.

هتل های زیارتی ایران

منظور از هتل زیارتی هتلهایی هستند که در نزدیکترین محل به مکانهای زیارتی قرار دارند. با توجه به اینکه شهرهای مقدس مشهد و قم از شهرهای زیارتی ایران هستند، هتلهایی که در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد و در جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) در قم قرار دارند جزو هتلهای زیارتی محسوب می شوند.
هتل مجلل درویشی مشهد (10 دقیقه پیاده تا حرم)، هتل فردوس مشهد ( 5 دقیقه پیاده تا حرم) هتل کوثر ناب مشهد (10 دقیقه پیاده تا حرم) هتل توس مشهد (150 متری حرم) هتل آپارتمان سروش ( 5 دقیقه پیاده تا حرم) هتل تارا مشهد ( 10 دقیقه پیاده تا حرم ) هتل پارمیدا مشهد (10 دقیقه پیاده تا حرم) هتل ایران مشهد(15 دقیقه پیاده تا حرم) هتل قصر طلایی مشهد (20 دقیقه پیاده تا حرم)، هتل جواد مشهد ( 5 دقیقه پیاده تا حرم)، هتل جم مشهد ( 5 دقیقه پیاده تا حرم ) هتل تهران مشهد ( 5 دقیقه پیاده تا حرم)
هتل استقلال قم و هتل کریمه قم در جنب حرم مطهر حضرت معصومه قرار دارند.

هتل های زنجیره ای ایران

گروه هتلهای پارسیان، هتل های پارس، هتل های شاهد، هتل های هما، هتل های اسپیناس، هتل های سنتی مهر، هتل های همگام، مهمانسراهای ایرانگردی و جهانگردی و سایر گروه هتلها با مجموعه آتالند طرف قرارداد می باشند.

هتل ها ( مهمانسراهای) ایرانگردی و جهانگردی

این مهمانسراها اولین اقامت گاههای تأسیس شده توسط دولت بوده است که با هدف ایجاد اقامتگاهی در شهرهایی که فاقد هرگونه اقامتگاه بوده اند، تأسیس شده اند. در جه بندی این هتلها معمولا متفاوت با ستاره گذاری هتلهای مرسوم در ایران و جهان می باشد. لذا این اقامتگاهها را مهمانسراهای ایرانگردی و جهانگردی می نامند. برخی از مشهورترین این مهمانسراها عبارتند از مهمانسرای چالوس، خلخال، انزلی، اصفهان، آستارا، یاسوج، ماهان، داران، استهبان، علیصدر و...

صاحبان هتل ها

صاحبان هتلها و مراکز اقامتی می توانند در صورتی که هتل آنها در سایت آتالند موجود نمی باشند با 021-42063000 تماس حاصل کنند تا پس از بررسی، هتل یا مرکز اقامتی مورد نظر در سایت قرار گیرد.

شرایط اقامت زن و مرد در هتل های ایران

احراز هویت با کارت ملی و یا شناسنامه و احراز شرایط محرمیت، تنها وجود نام زوج در شناسنامه همسر است، در برخی هتل ها صیغه نامه با مهر برجسته نیز پذیرفته می شود ولی این پذیرش عمومیت ندارد؛ اقامتگاه ها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت نموده و مطابق قوانین کنسلی عمل می نمایند.
هتل های شهرها
20 هتل پربازدید