بلیط هواپیمای گوا

1
0
0

رزرو بلیط گوا

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد گوا از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه دابولیم (Dabolim Airport)

فرودگاه دابولیم گوا

فرودگاه گوا یکی دیگر از فرودگاه های هند می باشد که بیشتر با اسم فرودگاه دابولیم شناخته شده است. فرودگاه دابولیم یک فرودگاه همگانی و نظامی مسافربری با کد یاتا GOI است و در ارتفاع ۵۶ متری از سطح دریا واقع شده است. فرودگاه بین المللی گوا یا فرودگاه بین المللی دابولیم گوا یکی از برترین دیدنیهای هندوستان و جاذبه های گردشگری گوا در 29 کیلومتری پانجیم واقع است و اکثر خطوط هوایی داخلی هند روزانه چندین پرواز از دهلی یک طرفه (دو ساعت و نیم) و بمبئی یک طرفه (یک ساعته) به آن جا دارند. بسیاری از خطوط هوایی بین المللی و اکثر خطوط عربی نظیر هواپیمایی قطر و الاتحاد هم روزانه به فرودگاه گوا پرواز دارند.

ترانسفر از فرودگاه به شهر گوا

ترانسفر در گوا

برای رسیدن از فرودگاه به شهرک های ساحلی گوای شمالی باید از تاکسی فرودگاه و به صورت پیش پرداخت یا پری پید استفاده کنید. کرایه تاکسی بستگی به مقصد دارد و حداقل یک ساعتی طول می کشد. هزینه تاکسی از شهرک ها به فرودگاه بیست تا سی درصد بیشتر است.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه گوا

ایندیا ایر

ایر ایندیا Air India، هلی ایر موناکو Heli Air Monaco، جت ایر ویز Jet Airways، هان ایر Hahn air، الاتحاد Etihad و کویت ایر ویز Kuwait Airways

خط هوایی مستقیم از تهران به گوآ و بلعکس موجود نیست (به جز پرواز های چارتر) بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

عمان ایر OMAN AIR ( ترجیحا با توقف زیر 8 ساعت )

ایرعربیا AIR ARABIA

قطر ایرویز QATAR AIRWAYS

الاتحاد ETIHAD AIRWAYS

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی گوآ

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر گوآ ، میتوانید هتل های گوآ را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای گوآ را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به گوآ ، اطلاعات ویزای گوآ را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه