بلیط هواپیمای پاریس

1
0
0

رزرو بلیط پاریس

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد پاریس از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های پاریس

فرودگاه شارل دوگل پاریس

- فرودگاه شارل دوگل پاریس (Charles De Gaulle) که با کدهای CDG یاتا و LFPG ایکائو شناخته می شود، دومین فرودگاه پرتردد اروپا و یکی از ده فرودگاه پرتردد جهان است. این فرودگاه که بزرگ ترین فرودگاه بین المللی فرانسه و یکی از مهم ترین مراکز هوانوردی جهان است در ۲۵ کیلومتری شمال شرق پاریس, در منطقه رسی واقع شده است. این فرودگاه سه ترمینال اصلی دارد. ترمینال یک قدیمی ترین بخش فرودگاه است. ترمینال دو بزرگترین و مهمترین ترمینال فرودگاه شارل دوگل بوده و پرواز بسیاری از شرکتهای معتبر از این ترمینال انجام می شود و خود شامل هفت ترمینال فرعی با نامهای 2G, 2F, 2E, 2D, 2C, 2B, 2A است. شش ترمینال اول مستقیما با یکدیگر در ارتباط بوده ولی ترمینال 2G در فاصله 800 متری با بقیه فقط با اتوبوس قابل دسترسی است. ترمینال سه برای پروازهای ارزان قیمت استفاده شده و مسافرین تا پای هواپیما بوسیله اتوبوس منتقل می شوند. فاصله آن از ترمینال یک با اتوبوس یک کیلومتر و با پای پیاده 3 کیلومتر است.

فرودگاه اورلی پاریس

- فـرودگاه اورلـــی (Orly sud)که یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا ORY است، یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۲۴۰۰ متر است. این فرودگاه که در گذشته فرودگاه اصلی پاریس بوده به مرکز شهر نزدیکتر است. در حال حاضر تنها پرواز مستقیم بین تهران و پاریس توسط Iran Air به این فرودگاه، در روزهای سه شنبه و جمعه با مدت پروازی 5 ساعت و 50 دقیقه انجام می شود.

فرودگاه باووایس تیلی

- فرودگاه باووایس-تیلی (Beauvais-Tillé) که مقصد اصلی پروازهای ارزان قیمت به پاریس است توسط چند شرکت هواپیمایی از جمله Ryanair مورد استفاده قرار میگیرد. این فرودگاه از دو ترمینال یک و دو تشکیل شده و پروازهای Ryanair که در سالهای اخیر توسط هموطنان ما بسیار استقبال شده است از هر دو ترمینال مدیریت می شود. این فرودگاه در یک شهر دیگر واقع شده و حدود 80 کیلومتر با پاریس فاصله دارد. بنابراین در تردد ارزان به آن با مشکلاتی مواجه خواهید بود.

ترانسفر از فرودگاه شارل دوگل به شهر پاریس

ترانسفر از فرودگاه شاردوگل به شهرپاریس

زمانی که به فرودگاه پاریس می رسید نگران رفتن به شهر نباشید. فرودگاه بوسیله شبکه ریلی پرسرعت به شهر متصل شده است. همچنین یک شبکه ریلی برون شهری (RER) نیز وجود دارد که در ایستگاه های خاصی از پاریس کار می کند. سیستم GTV نیز یکی دیگر از گزینه های حل و نقل به مکان های بسیار زیادی در فرانسه می باشد. از اتوبوس و تاکسی نیز می توانید برای رفت و آمد در شهر استفاده نمایید.

ترانسفر از فرودگاه اورلی به شهر پاریس

ترانسفر از فرودگاه اورلی به شهرپاریس

برخلاف فرودگاه شارل دو گل، قطارهای RER مستقیما به این فرودگاه تردد نمیکنند. شما باید پس از سوار شدن به قطار RER B در ایستگاه Antony پیاده شده و سوار شاتل اتوماتیک Orlyval شوید. Les Cars Air France که توسط هواپیمایی فرانسه اداره می شود شامل اتوبوس هایی است که در 4 خط فعالیت میکنند. خط یک آن بین فرودگاه اورلی و مرکز شهر تردد میکند، امکان سوار و پیاده شدن در سه ایستگاه شانزلیزه، Invalides و Gare Montparnasse وجود دارد. مدت سفر از شانزلیزه حدود یک ساعت و از دو ایستگاه بعدی به ترتیب 50 و 45 دقیقه است.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه شارل دوگل پاریس

هواپیمایی ایرفرانس

ایر فرانس Air France ، امارات Emirates ، اکراین اینترنشنال Ukraine international airlines،آزال Azerbaijan Airlines ، اتریش Austrian، قطر Qatar، ایروفلوت Aeroflotو پگاسوس Pegasus

خط هوایی مستقیم از تهران به پاریس فرودگاه شارل دوگل و بلعکس

MAHAN AIR ماهان ایر

خط هوایی مستقیم از تهران به پاریس فرودگاه اورلی و بلعکس

IRAN AIR ایران ایر

پروازهای پیشنهادی غیر مستقیم

UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE اکراین اینترنشنال

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیت به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

ATLAS JET اطلس جت با توقف درآتاترک استانبول، EMIRATES AIRLINE امارات، ETIHAD AIRWAYS الاتحاد، QATAR AIRWAYS قطر ایرویز، OMAN AIR عمان ایر(ترجیحا با توقف زیر 8 ساعت )

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی پاریس

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر پاریس ، میتوانید هتل های پاریس را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای پاریس را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به پاریس ، اطلاعات ویزای پاریس را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه