بلیط هواپیمای وین

1
0
0

رزرو بلیط وین

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد وین از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی وین (Vienna International Airport)

فرودگاه بین المللی وین

فرودگاه بین المللی وین که با کد IATA: VIE – ICAO: LOWW شناخته می شود یک فرودگاه خصوصی است که یک باند فرود آسفالت به طول ۳۵۰۰ متر دارد. این فرودگاه در شهر شوخات کشور اتریش و در ارتفاع ۱۸۳ متری از سطح دریا واقع شده است. پرواز وین در فرودگاه بین المللی وین فرود می آید. بسیاری از ایرلاین های اروپایی و چندین ایرلاین بین قاره ای پرواز مستقیم به فرودگاه وین دارند. این یکی از بزرگترین فرودگاه کشور است و به عنوان مرکز هواپیمایی اتریش عمل می کند.ویژگی های این فرودگاه یک شبکه متراکم از نقاط اروپا، پرواز در مسافت های طولانی به آفریقا، شمال امریکا و و شمال آفریقا می باشد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر وین

ترانسفر در وین

هنگام ورود به فرودگاه وین می توانید با راه آهن S-Bahn به مرکز شهر بروید. گردشگرانی که چمدان های زیادی دارند ترجیح می دهند که با تاکسی جابجا شوند. البته قبل از کرایه تاکسی در مورد نرخ آن پرس و جو نمایید.سیستم حمل و نقل عمومی وین بسیار کارآمد می باشد و می تواند یک گزینه مناسب برای رفت و آمد گردشگران محسوب شود. این سیستم شامل راه آهن، تراموا (tram) و شبکه اتوبوس رانی می باشد. سیستم مترو نیز یک روش مشهور برای رفت و آمد در وین است و در کمتر از چند دقیقه گردشگران را به جاذبه های توریستی می رساند. شبکه راه آهن شامل سه نوع قطار می باشد : S-Bahn که بصورت داخلی فعالیت می نمایند. Regional bahn که به مسافت های دور رفت و آمد می نماید و Regional Express که به دورترین نقاط حومه شهر می رود.علاقمندان به ورزش نیز که برای رسیدن به وین زمان زیادی را در هواپیما هستند ترجیح می دهند که با دوچرخه به سمت شهر حرکت نمایند.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه وین

هواپیمایی اتریشی آسترین

اتریشی Austrian، لوفتانزا Lufthansa، ایروفلوت Aeroflot، آلیتالیا Alitalia، قطری Qatar، ترکیش ایر Turkish Airlines، امارات Emirates و پگاسوس Pegasus

خط هوایی مستقیم از تهران به اتریش و بلعکس

اتریش ایر AUSTRIAN AIRLINE

ایران ایر IRAN AIR

پرواز های غیر مستقیم

اکراین اینترنشنال UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE

پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول PEGASUS

ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول TURKISH AIR

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد .

اطلس جت با توقف درآتاترک استانبول ATLAS JET

امارات EMIRATES AIRLINE

قطر ایرویز QATAR AIRWAYS

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی وین

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر وین ، میتوانید هتل های وین را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای وین را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به وین ، اطلاعات ویزای وین را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه