بلیط هواپیمای هامبورگ

1
0
0

رزرو بلیط هامبورگ

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد هامبورگ از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های هامبورگ

فرودگاه هامبورگ آلمان

- فرودگاه بین المللی هامبورگ ( (Fuhlsbuettel Intl Airport که با کد IATA: HAM – ICAO: EDDH شناخته می شود یک باند فرود آسفالت به طول ۳۲۵۰ متر دارد. این فرودگاه در شهر هامبورگ کشور آلمان و در ارتفاع ۱۶ متری از سطح دریا واقع شده است. فرودگاه هامبورگ ترمينال بين اروپاي شمالي و شرقي محسوب مي شود و در ميان 16 فرودگاه بين المللي كشور آلمان مقام بالايي را كسب كرده است . از محاسن مهم اين فرودگاه فاصله كوتاه 8 كيلومتري آن تا شهر است.

فرودگاه لوبک هامبورگ

- پروازهای ارزان به هامبورگ توسط فرودگاه L beck-Blankensee صورت می گیرد که به فرودگاه Hamburg-Lubeck معروف می باشد. این فرودگاه در 40 کیلومتری شهر هامبورگ قرار دارد.

امکانات فرودگاه هامبورگ

این فرودگاه مدرن و دارای امکانات متعددی می باشد. رستوران ها و مغازه های گوناگون و همچنین اینترنت WiFi در آن وجود دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر هامبورگ

ترانسفر هامبورگ آلمان

زمانی که وارد فرودگاه بین المللی هامبورگ می شوید می توانید به خط مترو S-Bahn S1 بروید که ایستگاه Hauptbahnhof را به مرکز شهر متصل می نمایند. متروها هر 20 دقیقه یکبار حرکت می نمایند. سیستم حمل و نقل عمومی هامبورگ به خوبی توسعه یافته است. اتوبوس ها به طور منظم در طول روز در حرکت هستند. از هنگام عصر به بعد اتوبوس هاس شب ( nachtbus) شروع به کار می نمایند. این اتوبوس ها مناطق دورافتاده را به مرکز شهر متصل می نمایند. قطارهای زمینی و زیر زمینی از ساعت 5:00 تا 1:00 بامداد در مرکز شهر فعالیت می نمایند. از تاکسی نیز میتوانید استفاده نمایید. هامبورگ دارای 6 راه آهن (S-Bahn) و سه خطآزاد راه (U-Bahn) است . خط S1 و U1 فرودگاه هامبورگ را به Ohlsdorf متصل می نماید. گردشگران می توانند با دوچرخه نیز در شهر به گشت بپردازند.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه هامبورگ

ایرلاین تهران به هامبورگ

ایروفلوت Aeroflot، لوفتانزا Lufthansa، کی ال ام KLM، ایرفرانس Air France، آلیتالیا Alitalia، امارات Emirates و ترکیش ایر Turkish Airlines

خط هوایی مستقیم از تهران به هامبورگ و بلعکس

IRAN AIR ایران ایر

پرواز پیشنهادی غیر مستقیم

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

ATLAS JET اطلس جت با توقف درآتاترک استانبول

EMIRATES AIRLINE امارات

QATAR AIRWAYS قطر ایرویز

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی هامبورگ

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر هامبورگ ، میتوانید هتل های هامبورگ را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای هامبورگ را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به هامبورگ ، اطلاعات ویزای هامبورگ را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه