بلیط هواپیمای مونیخ

1
0
0

رزرو بلیط مونیخ

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد مونیخ از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی مونیخ ( MUC )

فرودگاه مونیخ

فرودگاه مونیخ آلمان که با کد IATA: MUC – ICAO: EDDM شناخته میشود، یکی از مهم ترین فرودگاه های آلمان است که با نام رسمی فرودگاه فرانتز یوزف اشتراوس مونیخ شناخته می شود. این فرودگاه در ۲۸ کیلومتری شمال شرقی شهر مونیخ قرار دارد و آشیانه رسمی شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا و استار الاینس محسوب می شود. این فرودگاه دو ترمینال دارد. پرواز به مونیخ در فرودگاه بین المللی مونیخ (MUC) واقع در مرکز منطقه توریستی آلمان انجام میشود . این فرودگاه یکی از بهترین فرودگاه ها در اروپا میباشد که جوایز زیاد برای تشویق به آن اهدا گردیده و دارای امکانات زیادی برای مسافران میباشد . بلیط هواپیما به مونیخ و پروازهای ارزان به مونیخ را می توان در سایت آنلاین یافت .از امکانات این فرودگاه می توان به یک مرکز خرید و تمام خدمات موجود و همچنین خانه های دفتر فروش بلیط راه آهن فدرال آلمان اشاره کرد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر مونیخ

ترانسفر در مونی آلمان

قطار در خطوط S-Bhan شما را به مرکز شهر مونیخ از فرودگاه برساند و خدمات منظم اتوبوس، تاکسی، و اتومبیل کرایه که به آسانی برای حمل و نقل به مرکز شهر مونیخ در دسترس است. . S-Bhanو U-Bhan دو سیستم حمل و نقل در مونیخ هستند. U-Bhan شبیه به زیرزمینی در لندن است، و S-Bhan به فرودگاه و حومه دسترسی دارد . دو ایستگاه اصلی در مونیخ در Hauptbahnhof و اوستبانبانهوف (Ostbahnhof)، که توسط S-Bhan متصل می شود. S-Bhan به طور مستقیم از طریق شهر توقف نزدیک به هتل های بزرگ، خرید، مراکز، و ترین جاذبه های توریستی عبور و مرور دارد . حمل و نقل محلی در مونیخ همچنین شامل اتوبوس و قطاراست . شما میتوانید از کارت تور شهری برای سیستم حمل و نقل عمومی برای سفرهای نامحدود برای یک تا سه روزاستفاده کنید. پیاده روی درشهرهمیشه یک گزینه خوب برای گردشگران است .

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه مونیخ

ایرلاین مونیخ آلمان

ایرلاین های فعال این فرودگاه شامل ایروفلوت - ایر ایتالی پولسکا - اطلس جت - بلاویا - BH ایر - بلو وان - کارندون - ایزی جت -شرکت هواپیمایی لوفت هانزا -شرکت هواپیمایی استار الاینس- اینتر ایر - ارم ایر - اروپا ایرپست - گرمان وینگز - گرمانیا - فری بیرد - هامبورگ اینترنشنال - جت ران ایر - جت تایم - کیش ایر - لوفت هانزا - اُنور ایر- ماهان ایر - رد وینگز ایرلاینز - ایز ایر - سان اکسپرس -خطوط هوایی عربستان - ساگا ایرلاینز - اسکاندیناویان ایرلاینز - اسکای ایرلاینز ترکیه -اسکای ایرلاینز آلمان - تابان ایر - تایلند ایرلاینز - تامسون ایرویز - توماس کوک ایرلاینز - ترانس ویا هلند - ترانساویا فرانسه - توی فلای نوردیک - ترکیش ایرلاینز - آنادولوجت -تورکوئاز ایرلاینز - اکس ال ایرویز فرانسه - یامال ایرلاینز - زاگرس ایرلاینز اشاره نمود

پروازهای مستقیم از تهران به مونیخ و بلعکس

ماهان ایر Mahan Air

لوفت هانزا Lufthansa

پروازهای غیر مستقیم از تهران به مونیخ و بلعکس

اکراین ایر Ukraine international، امارات Emirates، ترکیش ایر Turkish Air، قطری Qatar Air، الاتحاد Etihad Airways و لوفت هانزا Lufthansa

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیت به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی مونیخ

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر مونیخ ، میتوانید هتل های مونیخ را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای مونیخ را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به مونیخ ، اطلاعات ویزای مونیخ را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه