بلیط هواپیمای شانگهای

1
0
0

رزرو بلیط شانگهای

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد شانگهای از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های شانگهای

فرودگاه پودنگ شانگهای

- فرودگاه بین المللی شانگهای پودنگ(Shanghai Pudong International Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا PVG است که یک باند فرود بتن به طول ۳۸۰۰ متر دارد. این فرودگاه در ارتفاع ۴ متری از سطح دریا واقع شده است. ساختمان ترمینال فرودگاه بین المللی شانگهای پودُنگ، از دو بخش، یعنی ساختمان اصلی و سالن طویل ترمینال تشکیل شده، که هر دو در سه طبقه ساخته شده اند و از طریق دو راهرو به هم وصل می شوند. این ساختمان حدود 280.000 متر مربع مساحت دارد و مجهز به سیزده نوار نقاله ی بار و بیست و هشت پلکان هواپیماست. مساحت امکانات غذاخوری و نوشیدنی و سایر امکانات اجاره ای به 60.000 مترمربع می رسد. پروازهای بین المللی به شانگهای در فرودگاه پودانگ (Pudong) فرود می آید که از آن 40 کیلومتر فاصله دارد. رستوران، مغازه و هتل های ساعتی برای مسافران خسته موجود می باشد. فرودگاه پودانگ دارای 3 کلینیک، ATM ، اینترنت Wi-Fi نیز می باشد.

فرودگاه هونگچیائو شانگهای

- فرودگاه بین المللی شانگهای هونگچیائو (Shanghai Hongqiao International Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری باکد یاتا SHA است که یک باند فرود آسفالت به طول ۳۴۰۰ متر دارد و در ارتفاع ۳ متری از سطح دریا واقع شده است.

فرودگاه لنقوا شانگهای

- فرودگاه شانگهای لنقوا (Shanghai Longhua Airport) یک فرودگاه همگانی و نظامی است که یک باند فرود بتن به طول باند آن ۶۰۰ متر دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر شانگهای

ترانسفر در شانگهای

گزینه های متعددی برای رفت و آمد وجود دارد. اتوبوس هایی که از فرودگاه به شهرک های مجاور در حرکت هستند همچنین مترو و تاکسی نیز وجود دارد. تاکسی هایی نیز خارج از فرودگاه وجود دارند که کرایه آنها بعد از ساعت 23:00 تا 05:00 بامداد افزایش می یابد. قطار فوق مدرن مغناطیسی Maglev نیز یکی از وسایل نقلیه معروف برای رفتن از فرودگاه به شهر می باشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه شانگهای

چاینا ایر

ایرفرانس Air France، ایر چاینا Air China، لوفتانزا Lufthansa، آلیتالیا Alitalia، چاینا ایسترن China Eastern، امارات Emirates، ایروفلوت Aeroflot، الاتحاد Etihad و قطر Qatar

خط هوایی مستقیم ازتهران به شانگهای و بلعکس

ماهان ایر MAHAN AIR

پروازهای پیشنهادی غیر مستقیم

تای ایرویز THAI AIRWAYS، امارات EMIRATES AIRLINE، قطر ایرویز QATAR AIRWAYS، الاتحاد ETIHAD AIRWAYS و قطر ایرویز QATAR AIRWAYS

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد .

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی شانگهای

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر شانگهای ، میتوانید هتل های شانگهای را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای شانگهای را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به شانگهای ، اطلاعات ویزای شانگهای را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه