بلیط هواپیمای سیدنی

1
0
0

رزرو بلیط سیدنی

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد سیدنی از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی سیدنی (kingsford Smith airport)

فرودگاه بین المللی سیدنی

فرودگاه بین المللی سیدنی که با کد یاتا SYDشناخته میشود یکی از قدیمی ترین فرودگاه های در حال فعالیت در جهان است. اولین پرواز در نوامبر 1919 در این فرودگاه با پرواز نیجل لاو و چرخش به دور فرودگاه، انجام شد.تا اواسط دهه 1920 سرویس دهی بین استرالیا، ملبورن و آدلاید به طور منظم انجام می شد و دولت استرالیا کنترل فرودگاه را به دست گرفته بود. بلیط هواپیما به سیدنی گران میباشد اگر صندلی First class باشد. اما شما همیشه می توانید با استفاده از صندلی های Economy Class پروازهای ارزان رزرو نمایید. این فرودگاه 3 ترمینال دارد. ترمینال شماره یک مخصوص پروازهای بین المللی است. ترمینال شماره 2 به پروازهای داخلی و منطقه ای اختصاص دارد و در ترمینال 3 یا ترمینال داخلی کوانتس فقط پروازهای داخلی با کوانتس انجام می شود. در این فرودگاه 7 ترمینال مخصوص حمل بار و کالا وجود دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر سیدنی

ترانسفر در سیدنی

رفت و آمد به فرودگاه از طریق مترو، اتوبوس، تاکسی و دیگر ماشین ها و نیز راهی مخصوص پیاده ها و دوچرخه سوارها امکان پذیر است.برای رفتن به قسمت های مختلف شهر بهترین گزینه قطار می باشد . البته در ساعات کاری شلوغ میباشد . برای اقامت کوتاه مدت در سیدنی اجاره ماشین یک ایده خوب می باشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه سیدنی

هواپیمایی کانتاس

قطر Qatar، سنگاپور Singapore Airlines، امارات Emirates، لوفتانزا Lufthansa و الاتحاد Etihad، کانتاس

خط هوایی مستقیم ازتهران به سیدنی و بلعکس موجود نیست بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

EMIRATES AIRLINE امارات

QATAR AIRWAYS قطر ایرویز

ETIHAD AIRWAYS الاتحاد

QATAR AIRWAYS قطر ایرویز

THAI AIRWAYS تای ایرویز

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

سایر خدمات مسافرتی سیدنی

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر سیدنی ، میتوانید هتل های سیدنی را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای سیدنی را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به سیدنی ، اطلاعات ویزای سیدنی را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه