بلیط هواپیمای سنگاپور

1
0
0

رزرو بلیط سنگاپور

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور (Changi International Airport)

فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور

فرودگاه بین المللی چانگی، اصلی ترین و مهم ترین فرودگاه سنگاپور به شمار می رود و یکی از 5 فرودگاه برتر جهان محسوب می شود. این فرودگاه در 17 کیلومتری شمال شرق مرکز تجاری «چانگی» واقع شده است. ساخت این فرودگاه، یکی از بزرگترین پروژه های توسعه در تاریخ سنگاپور به شمار می رود که با آماده سازی زمین های وسیعی از طریق تخلیه 52 میلیون متر مربع خاک، در ژوئن سال 1975 کلید خورد. در اولین سال فعالیت، 8.1 میلیون مسافر و 193 هزار تن بار از این فرودگاه جابجا شده است که رقم قابل توجهی محسوب می شود. چند نقطه ای که بیشترین میزان تردد مسافر را داشته عبارتند از جاکارتا در اندونزی، کوالالامپور در مالزی، بانکوک در تایلند، مانیل در فیلی پین، هنگ کنگ، سیدنی در استرالیا، توکیو در ژاپن، دنپاسار در اندونزی و پرث در استرالیا. کیفیت بالای سرویس های رفاهی و خدماتی و نیز امنیت بالای فرودگاه چانگی، آن را به یکی از برترین فرودگاه های جهان تبدیل کرده است. در حال حاضر این فرودگاه میزبان 100 خط هوایی در جهان است که به 200 شهر در 60 کشور جهان پرواز می کنند. به طور متوسط در هر هفته 5 هزار و 400 پرواز خروجی و ورودی در چانگی انجام می شود و سالانه 42 میلیون مسافر به این فرودگاه قدم می گذارند که این میزان 7 برابر جمعیت کل سنگاپور است.ترمینال 1 فرودگاه چانگی به عنوان اولین ترمینال مسافری فرودگاه در سال 1981 راه اندازی شد. ترمینال 2 در 22 نوامبر با پرواز هواپیمایی سنگاپور از آمستردام افتتاح شد و دارای ساختار مجتمع بوده و امکانات و خدمات آن در طبقه ششم متمرکز هستند. بین ترمینال 1 و 2 قطارهای خودکار و بدون راننده ای به نام Skytrain مسافران را جابجا میکنند و یک شبکه راه زیرزمینی که توسط سیستم کامپیوتری اداره میشود وظیفه جابجایی بار مسافران را بین این دو ترمینال برعهده دارد. ترمینال 3 جدیدترین ترمینال فرودگاه است که اولین پرواز ورودی آن از شهر سانفرانسیسکو توسط هواپیمایی سنگاپور انجام شد. قطارهای Skytrain در حال حاضر با 7 ایستگاه هر سه ترمینال اصلی فرودگاه را به یکدیگر متصل می کنند.ترمینال دیگری به نام ترمینال پروازهای ارزان قیمت نیز در این فرودگاه وجود دارد که به پروازهای خطوط هواپیمایی ارزان قیمت اختصاص دارد.

امکانات فرودگاه چانگی

این فرودگاه یک باغ پروانه و چندین باغ و گلخانه و یک سالن سینمای ۲۴ ساعته، چندین هتل که اتاق های ساعتی در اختیار شما می گذارند و جدیدترین یوتل (هتل های زنجیره ای که بخاطر اتاق های کوچک و جمع وجورشان معروف اند) که برای شروع به کار در پایانه ی شماره ی ۴ برنامه ریزی شده است و یک استخر روباز دارد. این ها تنها بخشی از امکانات لوکس این فرودگاه هستند .اگر مسافران به هر دلیلی نتوانند در داخل شهر غذای مورد علاقه شان را بخورند، می توانند در رستوران غذای محلی سنگاپور ،هر نوع غذایی را امتحان کنند که ۱۲ تای آنها غذای ملی سنگاپور هستند. در سرتاسر فرودگاه حدود ۱۶۰ رستوران وجود دارد.اینترنت پر سرعت و نامحدود وای-فای (Wi-Fi) در کل فرودگاه وجود داشته و چندین باجه ی اطلاعات در سراسر پایانه قرار دارند که رمز اتصال به اینترنت بی سیم وای-فای را در اختیار کاربران می گذارد. ایستگاه های زیادی برای شارژ تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و… در این فرودگاه گنجانده شده اند.فرودگاه چانگی حدود ۳۵۰ فروشگاه و مغازه در سرتاسر ترمینال دارد. سقف های بلند فرودگاه، شکل و شمایل یک پاساژ را به آن داده و بیش از اینکه شبیه فرودگاه باشد، شبیه مرکز خرید است که به طور کلی، فضای فرودگاه را بزرگ تر و بازتر نشان می دهد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر سنگاپور

ترانسفر در سنگاپور

برای رفتن به شهر، با چند قدم پیاده روی از ترمینال 2 و 3 مسافران میتوانند به راحتی به ایستگاه قطار Tanah Merah برسند. آخرین قطار از ایستگاه فرودگاه چانگی در ساعت 23:18 به مقصد مرکز شهر حرکت میکند.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه سنگاپور

هواپیمایی سنگاپور

چانگی فرودگاه خانگی خطوط هوایی سنگاپور، Silkair، Tiger Airways، Jetstar Asia Airways و Valuair است. همچنین خطوط هوایی Qantas از فرودگاه چانگی به عنوان محل توقف موقت پروازهای استرالیا- اروپا (معروف به مسیر هوایی کانگرو) استفاده می کند.

مالزین ایر Malaysia، ترکیش ایر Turkish airlines، لوفتانزا Lufthansa، امارات Emirate، ایر چاینا Air China، چاینا ساترن China Southern، الاتحاد Etihad و هلی ایر موناکوHeli Air Monaco، سنگاپور ایرلاینز

خط هوایی مستقیم ازتهران به سنگاپور و بلعکس موجود نیست بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

امارات EMIRATES AIRLINE

قطر ایرویزQATAR AIRWAYS

الاتحادETIHAD AIRWAYS

قطر ایرویزQATAR AIRWAYS

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد .

سایر خدمات مسافرتی سنگاپور

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر سنگاپور ، میتوانید هتل های سنگاپور را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای سنگاپور را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به سنگاپور ، اطلاعات ویزای سنگاپور را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه