بلیط هواپیمای دوشنبه

1
0
0

رزرو بلیط دوشنبه

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد دوشنبه از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی دوشنبه (Dushanbe International Airport)

فرودگاه دوشنبه

فرودگاه بین المللی دوشنبه که با کد یاتا DYU و ایکائو UTDD شناخته می شود قطب اصلی شرکت های هواپیمایی سامان ایر و تاجیک ایر است و مالکیت آن بر عهده دولت تاجیکستان می باشد. ترمینال در مساحت 11 هکتار ساخته شده و ظرفیت پذیرش 500 مسافر بطور همزمان را دارد و در حال گسترش می باشد. درفرودگاه دوشنبه انواع پروازهای داخلی صورت می گیرد و در حال حاضر برای پروازهای خارجی و بین المللی در حال تلاش می باشند. در حال حاضر 20 ایرلاین در فرودگاه دوشنبه فعالیت می نمایند و فرودگاه به 32 شهر پرواز بدون توقف دارد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه دوشنبه

- ترانس ایرو Transaeroلوفتانزا Lufthansaایروفلوت Aeroflotایر آستانا air astanaهان ایر Hahn Airاس سون ایر S 7 Airlines

- در صورتی که قصد سفر به تاجیکستان را دارید بهترین پروازها، پروازهای مستقیم به وسیله هواپیمایی تاجیک ایر Tajik Air Airlines و هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines از تهران به دوشنبه می باشند.

هواپیمایی تاجیک ایر

تاجیک ایر

شرکت هواپیمایی تاجیک ایر تاجیکستان Tajik Air Airlines که در سال 1923 تاسیس شده، بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور تاجیکستان می باشد و دارای بیش از 12 هواپیمای مسافربری و باربری است.دفتر مرکزی و فرودگاه مرکزی فرودگاه بین المللی دوشنبه تاجیکستان (Dushanbe International Airport ) شرکت هواپیمایی تاجیک ایر در شهر دوشنبه کشور تاجیکستان قرار دارد. در حال حاظر به بیش از 19 مقصد مختلف در قاره های آسیا و اروپا پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد که از شهرهای ایران فقط تهران جز مقاصد این ایرلاین می باشد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی دوشنبه

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر دوشنبه ، میتوانید هتل های دوشنبه را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای دوشنبه را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به دوشنبه ، اطلاعات ویزای دوشنبه را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه