بلیط هواپیمای دهلی

1
0
0

رزرو بلیط دهلی

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد دهلی از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی (Indira Gandhi Intl Airport)

فرودگاه بین المللی دهلی

فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی که با کد یاتا DEL شناخته می شود یک فرودگاه همگانی با یک باند فرود آسفالت به طول 3810 متر است. این فرودگاه که در 16 کیلومتری جنوب غربی دهلی نو واقع شده، بزرگترین فرودگاه هند و آسیای جنوب شرقی بوده و ظرفیت جابجایی 46 میلیون مسافر را دارد .فرودگاه 3 ترمینال دارد که ترمینال 1 آن مخصوص پروازهای داخلی می باشد و دارای دو ساختمان مجزای C و D است. پایانه 1 C برای پروازهای داخلی ورودی اختصاص دارد و پایانه 1 D نیز برای پروازهای داخلی خروجی است و توانایی پذیرش ۱۲ میلیون مسافر در سال را دارد. پایانه شماره ۳ در سال ۲۰۱۰ آغاز به کرده و دارای دو طبقه است که طبقه پایین به پروازهای ورودی و طبقه دوم به پروازهای خروجی اختصاص دارد. کلیه پروازهای بین المللی فرودگاه دهلی از طریق این پایانه انجام می شود، ولی در صورت نیاز برخی از پروازهای داخلی نیز برحسب نیاز به آنجا منتقل می شوند. فرودگاه ایندیرا گاندی فرودگاهی تمیز و دارای انواع امکانات و خدمات است. در بالای هر گیت شماره آن با نماد دست و انگشت به صورت مجسمه های فلزی بزرگی ساخته شده که بسیار زیباست.

ترانسفر از فرودگاه به شهر دهلی

ترانسفر در دهلی

سیستم مترو دهلی بسیار کارآمد می باشد و اکثر مردم دهلی برای رفت و آمد روزانه از آن استفاده می نمایند. اگر بلیط پرواز به دهلی را به صورت آنلاین خریداری نمایید وب سایت آن نقشه مترو دهلی را در اختیار شما قرار می دهد. بلیط مترو را می توانید از دستگاه های فروش بلیط خریداری نمایید، بلیط ها به صورت تک سفره و یا کارت های کرایه پیش پرداخت می باشد. سیستم اتوبوس دهلی یکی دیگر از وسایل حمل و نقل ارزان می باشد و شما می توانید با خرید کارت های کرایه پیش پرداخت در کرایه تخفیف بگیرید. وب سایت حمل و نقل عمومی دهلی نیز دارای نقشه مسیرهای اتوبوس به زبان انگلیسی می باشد. زمانی که از فرودگاه وارد شهر دهلی می شوید تاکسی ها و کالسکه های خودکار می توانند شما را در شهر جابجا نمایند. حتی کالسکه هایی که با اسب جابجا می شوند نیز وجود دارند که می توانید یک تجربه جذاب با آن ها داشته باشید. چندین آژانس مسافرتی نیز تورهای درون شهری را برگزار می نمایند. کرایه تاکسی را به شما توصیه نمی نماییم زیرا در دهلی نو حرکت در خیابان ها گیج کننده می باشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه دهلی

ایر ایندیا

لوفتانزا Lufthansaجت ایرویز Jet Airwaysکویت ایرویز Kuwait Airwaysآلیتالیا Alitaliaایروفلوت Aeroflotقطر Qatarامارات Emiratesایر ایندیا Air Indiaترکیش Turkish Airlinesهان ایر Hahn Air و ایران ایر Iran Air

خط هوایی مستقیم ازتهران به دهلی و بلعکس

ماهان ایر MAHAN AIRاز فرودگاه هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه امام خمینی

پرواز های غیر مستقیم پیشنهادی

EMIRATES AIRLINE امارات، QATAR AIRWAYSقطر ایرویز،ایر عربیا AIR ARABIA،عمان ایر OMAN AIR، جت ایرویز JET AIRWAYS

TURKISH AIRترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید، به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد .

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی دهلی

علاوه بر بلیط هواپیمای شهردهلی ، میتوانید هتل های دهلی را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای دهلی را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به دهلی ، اطلاعات ویزای دهلی را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه