بلیط هواپیمای توكیو

1
0
0

رزرو بلیط توکیو

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد توکیو از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های توکیو

فرودگاه هاندا توکیو

- فرودگاه هاندا (TYO ( Haneda Airport ، فرودگاهی بین المللی است که در شهر توکیو، پایتخت کشور ژاپن واقع شده است. این فرودگاه یکی از دو فرودگاه اصلی شهر توکیو است. این فرودگاه پر رفت وآمدترین فرودگاه بین المللی این کشور محسوب می شود. فرودگاه بین المللی توکیو، آشیانه خطوط هوایی ژاپن (Japan Airlines) یا جال (JAL) و هواپیمایی ژاپن (All Nippon Airways) یا آنا (ANA) است.

فرودگاه ناریتا توکیو

- فرودگاه بین المللی ناریتا( NRT ( Narita Airport ،در شهر چیبا در قسمت جنوب شرقی استان چیبا قرار دارد. فرودگاه ناریتا در سال ۱۹۸۷ میلادی افتتاح شده است.این فرودگاه دارای دو ترمینال مجزا از هم است. رفت وآمد مسافران بین این دو ترمینال توسط وسایل نقلیهٔ رایگان انجام می گیرد. زمان طی کردن فاصلهٔ بین این دو ترمینال با اتوبوس فرودگاه در حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است.

ترانسفر از فرودگاه به شهر توکیو

ترانسفر در توکیو

فرودگاه ناریتا در 40 مایلی توکیو قرار دارد. هزینه حمل ونقل با مترو توکیو و کی سی اکسپرس Keisei Express ارزان قیمت میباشد. خطوط اتوبوسرانی مختلفی در این فرودگاه وجود دارند که با رزرو و تهیهٔ بلیط از محل فروش آنها در داخل فرودگاه می توان از آنها استفاده کرد.گزینه های بسیاری برای رفت و آمد در شهر وجود دارد. شهر شلوغ می باشد و هزینه پارک خودرو نیز بالا است بنابراین اجاره خودرو گزینه مناسبی نمی باشد. اتوبوس ، قایق ،کشتی، مترو گزینه هایی هستند که می توانید برای رفت و آمد از آنها استفاده نمایید. قایق و کشتی بهترین گزینه برای مناطق دریایی توکیو هستند و هزینه رفت و آمد با آنها نیز پایین میباشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه توکیو

هواپیمایی ژاپن ایرلاین

ژاپن ایرلاین Japan Air Linesترکیش ایر Turkish Airlinesتای ایرویز Thaiایرفرانس Air Franceایروفلوت Aeroflotمالزین ایرلاین Malaysiaامارات Emiratesهلی ایر ماناکو Heli Air Monacoهان ایر Hahn Air

خط هوایی مستقیم ازتهران به توکیو و بلعکس موجود نیست بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد :

EMIRATES AIRLINE امارات، QATAR AIRWAYS قطر ایرویز، ETIHAD AIRWAYS الاتحاد

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد .

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی توکیو

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر توکیو ، میتوانید هتل های توکیو را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای توکیو را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به توکیو ، اطلاعات ویزای توکیو را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه