بلیط هواپیمای تبریز

1
0
0

راهنمای رزرو آنلاین بلیط هواپیمای تبریز

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد تبریز از طریق باکس جستجوی بالا، ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت و یا رفت) را مشخص کرده و سپس تعداد افراد را انتخاب نمایید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. ( دقت نمایید سن نوزاد زیر 2 سال و خردسال، 2 تا 12 سال را درست وارد کرده باشید).

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

فرودگاه تبریز در سال 1329 با ماموریت ارائه خدمات هوایی ، پروازهای برنامه ای و غیر برنامه ای ، آموزشی و نظامی برای مسافرین ، متقاضیان و سایرارگانهای کشوری و تحت نظارت ضوابط سازمان جهانی هوانوردی ICAO در محل کنونی تأسیس گردید . این فرودگاه هم اکنون با داشتن حدود 200 پرواز داخلی و 20 پرواز خارجی ورودی و خروجی در هفته از نظر تعداد پرواز و تجهیزات ناوبری از جایگاه مناسبی در کشور برخوردار است و در حال حاضر دارای یک فرودگاه اقماری به نام فرودگاه سهند می باشد . در سال 1356 پرواز حجاج از این فرودگاه شروع و از سال 1370 با تصویب هیات دولت به عنوان فرودگاه بین المللی نام گذاری شده و در سال 1378 به عنوان یکی از فرودگاه های درجه یک کشور انتخاب شده و از آن تاریخ به عنوان یکی از چهار فرودگاه Open Sky (آسمان باز) ایران خدمات هوایی خود را به پروازهای داخلی و خارجی و عبوری ارایه می نماید.

امکانات فرودگاه بین المللی تبریز

ساخت پارکینگ عمومی ، سالن کنفرانس فرودگاه جهت برگزاری جلسات ، راه اندازی نمایندگی وزارت امور خارجه جهت صدور روادید مسافرین خارجی ، توسعه و بازسازی محوطه مستقبلین حجاج .

ترانسفر از فرودگاه به شهر تبریز

در راستای حمل و نقل مسافران و مراجعین از فرودگاه به شهر و بالعکس اتوبوس های شهری سازمان اتوبوسرانی شهرداری تبریز به صورت مرتب و مستمر از داخل فرودگاه به مقصد بازار تبریز ( راسته کوچه) و بالعکس فعال می باشند . خدمات تاکسیرانی فرودگاه توسط تاکسیرانی فرودگاه وابسته به سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز صورت می گیرد . دفتر و محل استقرار در خروجی ترمینال داخلی بوده و به صورت شبانه روزی آماده ارائه سرویس می باشند .

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه تبریز

اکثر ایرلاین های داخلی به صورت هفتگی به فرودگاه تبریز پرواز دارند که میتوان ایرلاین آتا را به عنوان یکی از پر رفت و آمدترین ایرلاین ها در این مسیر معرفی کرد .سایر پروازها، ایران ایر ،ایر تور ، آتا ، معراج ، ماهان ، کاسپین ، آسمان ، ترکیش و فلای دوبی می باشد. پرواز زاگرس از ترمینال 4 و پروازهای حج و عتبات از ترمینال حجاج انجام می شود.

شرکت هواپیمایی آتا در سال 1387 تاسیس شده و فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با پرواز تبریز به مشهد آغاز نمود. هواپیمایی آتا با هدف مشتری مداری و درآمدزایی با شناسایی بازارهای هدف اقدام به راه اندازی مسیرهای برون مرزی از فرودگاه های بین المللی امام خمینی (ره) فرودگاه شهید مدنی تبریز و همچنین شهیدهاشمی نژاد مشهد نموده است. همچنین هواپیمایی آتا از تهران به مقصد بسیاری از شهرهای کشور مانند تبریز، ارومیه، کیش، مشهد، شیراز و اهواز در سطح داخلی، خطوط پروازی برقرار کرده است.

قوانین حمل بار در هواپیمایی آتا

ساک دستی مجاز و مجانی همراه مسافر جهت حمل در کابین هواپیما در حد استاندارد قفسه بالای سر مسافران و با ابعاد 55><20>< 40 CM مجموع ابعاد حداکثر 115 CM و حداکثر 5 کیلوگرم بوده و بقیه ملزومات همراه مسافر در حد قید شده در بلیت مسافر است.

مسافر میتواند برخی کالاها را با خود داخل هواپیما به همراه داشته باشد

- روزنامه و نشریه، کتاب، چتر، کالسکه، غذای کودک، کیف دستی کوچک، عصا، دوربین، بارانی و پالتو، لبتاپ، مجله و پتوی کوچک

کالاهای غیرقابل حمل توسط مسافر

- باطری های اتومبیل، سلاح، فشفشه و ترقه، جیوه، مواد اسیدی، مواد قابل اشتعال، انواع رنگ ها، انواع گازها و مواد رادیواکتیو

برخی از کالاها وجود دارد که مسافر در صورت رعایت مقررات و با شرایط خاص میتواند آنها را حمل کند

- کبریت بی خطر فقط یک عدد و فندک، داروهای غیر رادیواکتیو حداکثر 2 کیلو یا 2 لیتر، دئودورانت و لوازم آرایش که شامل کرم های محاظت کننده پوست، لوسیون ها (کرم های مایع)، پودرها، عطرها، رژ لب، لاک ناخن، مواد آرایشی چشم و صورت، فر مو، لنزهای رنگی، رنگ مو، ژل و اسپری مو، دتودورانت ها (ضدبو)، محصولات مربوط به نوزاد، روغن شستشو، کف وان (مایع ویژه وان)، نمک شستشو، روغن ها و دیگر انواع محصولات هستند.

روزهای پرترافیک تبریز

بیشتر رزروهای بلیت تبریز به صورت آخر هفته یا ایام تعطیل است مثلا چهارشنبه رفت و جمعه برگشت می باشد لذا در این روزها نرخ بلیت های چارتری گران است . مناسب ترین نرخ های تبریز ایام اول هفته و یا ایام غیر تعطیل می باشد .

پروازهای چارتری تبریز

نوع پروازها در کنار قیمت آنها در لیست بلیت ها هنگامی که جستجو می کنید نوشته شده است ، معمولا پروازهای چارتری در حقیقت صندلی های اجاره شده توسط آژانس های مسافرتی می باشد که به منظور فروش همراه تور استفاده می شود ، در بعضی مواقع نیزبه تنهایی فروش می رود ، باید دقت کنید که پروازهای چارتری قابل تغییر نام و کنسلی نمی باشند لذا در هنگام خرید آنها بایستی دقت فرمائید .

پروازهای سیستمی تبریز

پروازهای منظمی که در برنامه خطوط هواپیمایی وجود دارد و طبق جدول زمانبندی طولانی مدت توسط ایرلاین ها اجرا می شود ، این پروازها مطابق با قوانین و مقررات هر ایرلاین قابل تغییر و عودت در زمان معین می باشد .

درباره سفر به تبریز بیشتر بدانیم

علاوه بر بلیت هواپیمای تبریز ، شما می توانید هتل های تبریز را نیز به صورت آنلاین از سایت آتالند رزرو فرمائید. همچنین اطلاعات سفر به تبریز ودیدنی های تبریز به همراه رستوران های تبریزبه صورت کامل در سایت آتالند به همراه نظرات مسافران در دسترس می باشد .