بلیط هواپیمای بروکسل

1
0
0

رزرو بلیط بروکسل

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد بروکسل از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بروکسل (Aéroport de Bruxelles-National)

فرودگاه شهر بروکسل

فرودگاه بروکسل که با کد یاتا BRU و ایکائو EBBR شناخته می شود، یک فرودگاه بین المللی مسافربری در 11کیلومتری شمال شرقی بروکسل، پایتخت بلژیک است که در ارتفاع ۵۶ متری از سطح دریا قرار دارد. در سال ۲۰۱۵ میلادی، بیش از ۲۳ میلیون مسافر از این فرودگاه خارج یا به آن وارد شده اند که باعث شده تا این فرودگاه، ۲۱مین فرودگاه پررفت وآمد در اروپا شود.

ترانسفر از فرودگاه بروکسل به شهر

ترانسفر در بروکسل

فرودگاه بروکسل از طریق جاده A 201 که مستقیما به بزرگراه 0 R متصل می باشد، قابل دسترسی است، که از آنجا نیز به بزرگراههای اصلی بلژیک مستقیما قابل دسترسی هستند. تاکسی ها به طور مداوم مقابل سالن پروازهای ورودی قابل دسترسی هستند. ایستگاه قطار فرودگاه در زیر ساختمان فرودگاه و در طبقه 1- قرار دارد. از این ایستگاه قطارهای مستقیم به آنتورپ، بروکسل، دو پن، گنت، اسلت، لاندان، لون وجود دارد. در هر ساعت حداقل چهار قطار به پر رفت و آمدترین خط، یعنی خط قطار جنوب یروکسل وجود دارد.

مسیرهای پروازی فرودگاه بروکسل

برخی از مهمترین مسیرهای پروازی فرودگاه بروکسل شهرهایی نظیر بارسلون، رم، مادرید، لندن، لیسبون، ژنو، میلام، استانبول، آنتالیا، فرانکفورت، نیویورک، مونترال، بمبئی، تورنتو، تل آویو، واشنگتن دی سی، ابوظبی، کازابلانکا، دوحه و دهلی نو را در بر میگیرد.

پروازهای ایرلاین های مهم در فرودگاه بروکسل

هواپیمایی بروکسل ایرلاینز

بروکسل ایرلاینز، رایان ایر، توماس کوک ایرلاینز بلژیک، ویولینگ، بریتیش ایرویز، ایر اروپا، آلیتالیا، ایزی جت، یونایتد ایرلاینز، هواپیمایی اتحاد، ایرکانادادلتا ایرلاینز و ...

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی بروکسل

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر بروکسل ، میتوانید هتل های بروکسل را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای بروکسل را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به بروکسل ، اطلاعات ویزای بروکسل را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.
فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه