بلیط هواپیمای برلین

1
0
0

رزرو بلیط برلین

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد برلین از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی برلین تگل Berlin Tegel Airport

فرودگاه بین المللی برلین تگل

فرودگاه بین المللی تاگل که با کدهای TXL یاتا و EDDT ایکائو شناخته می شود، مهم ترین فرودگاه برلین در هشت کیلومتری شمال پایتخت آلمان و در ارتفاع ۳۷ متری از سطح دریا است. این فرودگاه یکی از قدیمی ترین فرودگاه های آلمان و اروپاست و با تکمیل عمیلیات ساخت فرودگاه جدید برلین در سال 2012 فعالیت این فرودگاه نیز کاملا متوقف شد. یکی از جالب ترین ویژگی های این فرودگاه، ساختمان ترمینال شش ضلعی آن است که فاصله آن با باند فرودگاه بسیار کم است، به گونه ای که مسافران از زمان پیاده شدن از هواپیما تا زمان خروج از ترمینال فقط 30 متر پیاده روی می کنند. این فرودگاه 4 ترمینال دارد که به دلیل قدیمی و کوچک بودن بیشتر شبیه سالن انتظار هستند.

- ترمینال یک ساختمانی شش ضلعی بوده و دارای 14 دستگاه جت وی است و بسیاری از شرکت های هواپیمایی بزرگ در این ترمینال مستقر هستند. اکثر پروازهای مهم نیز از این ترمینال انجام می شود.

- ترمینال دو که ابتدا سالن انتظار بود، با گسترش فرودگاه توسعه یافت و به ترمینال تبدیل شد.در این ترمینال انتقال مسافران به هواپیما و بالعکس از طریق اتوبوس انجام می شود.

- ترمینال سه فرودگاه در سال 2007 به عنوان راه کاری موقتی برای پاسخ گویی به افزایش ظرفیت فرودگاه احداث شد و عمدتا پروازهای خطوط هوایی ایربرلین از آن انجام می شود.

- ترمینال چهار نیز ابتدا پارکینگ خودرو بود که در سال 2001 به ترمینال تبدیل شد و تنها بخش فرودگاه است که در طول شب نیز باز است. البته ترمینال بسیار کوچک دیگری نیز وجود دارد که در موارد خاص از آن استفاده می شود.

فرودگاه بین المللی برلین شونفلد Schoenefeld Airport

فرودگاه برلین شونفلد

فرودگاه برلین شونفلد که با کد یاتا SXF و ایکائو EDDB شناخته می شود یک فرودگاه بین المللی در نزدیکی شهرک شونفلد در جنوب برلین، پایتخت کشور آلمان است. این فرودگاه در ۱۸ کیلومتری جنوب شرق برلین و محدودهٔ جنوبی آن قرار دارد. این فرودگاه از فرودگاه برلین تگل کوچک تر است. شرکت های هواپیمایی کوندور فلوگدینست، ایزی جت و رایان ایر از این فرودگاه به عنوان قطب استفاده می کنند.

خدمات فرودگاه برلین تگل

در سالن فرودگاه تگل امکاناتی نظیر رستوران ها، فروشگاه ها، دستگاه های خودپرداز، شعبات بانک ها، دفاتر اطلاعات گردشگری و ... برای رفاه حال مسافران وجود دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر برلین

ترانسفر در برلین

علاوه بر وجود دفاتر تاکسی رانی و قطار درون شهری، بسیاری از شرکت های اتوبوس رانی هم در مسیرهای مختلف به مسافران خدمات ارایه می دهند.

زمان انتظار مسافران در ایستگاه های اتوبوس، از شرکتی به شرکت دیگر واز مسیری به مسیری دیگر متفاوت و بین 5 تا 40 دقیقه درنوسان است.

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه برلین تگل

هواپیمایی ایربرلین

پگاسوس Pegasus، اتریشی Austrian، اکراین اینترنشنال Ukraine international airlines، قطری Qatar، لوفتانزا Lufthansa، الاتحاد Etihad ، ایروفلوت Aeroflot و ترکیش ایر Turkish airlines

پروازهای غیرمستقیم به شرح ذیل میباشد

اکراین اینترنشنال UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE، قطر ایرویز QATAR AIRWAYS ، الاتحاد ETIHAD AIRWAYS و ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول TURKISH AIR

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی برلین

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر برلین ، میتوانید هتل های برلین را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای برلین را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به برلین ، اطلاعات ویزای برلین را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه