بلیط هواپیمای باکو

1
0
0

رزرو بلیط باکو

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد باکو از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی حیدر علی اف Heydar Aliyev Intl Airport

فرودگاه باکو

فرودگاه بین المللی حیدر علی اوف که با کد یاتا GYD و ایکائوUBBB شناخته می شود در فاصله 20 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته و توسط اتوبان زیبایی به مرکز شهر متصل می شود. این محل پرواز ، قطب هواپیمایی آذربایجان و هواپیمایی ملی کشور جمهوری آذربایجان است که پر رفت وآمدترین محل پرواز در این کشور و منطقهٔ قفقاز محسوب می شود. فرودگاه باکو آذربایجان از زیباترین فرودگاه های دنیا است و از پیشرفته ترین امکانات برخوردار است. این محل پرواز که در شهر باکو واقع شده است همانند یک هتل پنج ستاره امکانات رفاهی و تفریحی داشته و بزرگترین باندهای پرواز هواپیما در این فرودگاه ساخته شده است. فرودگاه بین المللی حیدر علی اف شهر باکو یکی از ۵ فرودگاه بین المللی کشور آذربایجان محسوب می شود که سالانه شاهد جابه جایی یک میلیون مسافر است.

ترانسفر فرودگاهی شهر باکو

بلیط تاکسی باکو

با تاکسی و اتوبوس می توان به مرکز شهر رفت. هزینه تاکسی با توجه به نوع تاکسی متفاوت است.سعی کنید از تاکسی های رسمی ، معروف به لندن تاکسی استفاده کنید. هزینه ترانسفر این تاکسی ها به مرکز شهر مناسب تر می باشد. به تاکسی متر این تاکسی ها در بالای سر راننده توجه فرمایید، کرایه تاکسی در هر لحظه ثبت می شود. تاکسی های رسمی فرودگاه نیز همانند اتوبوس ها در مقابل ساختمان فرودگاه مستقر هستند. این تاکسی ها مجهز به تاکسی متر نبوده و هدایت مسیر تا حدودی برعهده مسافر است. برای استفاده از این تاکسی ها باید ابتدا به کیوسک تاکسیرانی مراجعه و پس از اعلام مسیر و توافق مبلغ کرایه، فیش خود را دریافت و سوار خودرو شوید. البته برای کاهش هزینه می توانید با تاکسی تا اولین ایستگاه مترو (ایستگاه کوراوغلو) مراجعه و پس از ۴ تا ۶ ایستگاه با قطار شهری به مرکز شهر باکو دسترسی پیدا کنید.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه باکو

بلیط آزال

- پروازهای مستقیم

AZALآزال، آذربایجان ایر Azerbaijan airlines، ایران ایر Iran air

پروازهای هواپیمایی آزال از شهر تبریز نیز انجام می گیرد. بلیط این پرواز را می توانید از قسمت جستجو در بالای همین صفحه رزرو نمایید.

- پروازهای غیر مستقیم

پگاسوس Pegasus، اس سون ایر S 7 airlines، ترکیش ایر Turkish airlines

هواپیمایی آذربایجان (آزال)

آزال (AZAL) یکی از جدیدترین هواپیمایی های منطقه می باشد که با هواپیماهای مدرن تجهیز شده است. این شرکت به نقاط مختلف دنیا پرواز مستقیم و مقرون به صرفه دارد. با استفاده از پروازهای این هواپیمایی از مبدا تهران یا تبریز، می توان بلیط های شهرهای اروپایی، روسیه و کشورهای مستقل شده از شوروی را بسیار ارزان تهیه کرد.

خط هوایی مستقیم از تهران به باکو و بلعکس

AZAL AIR آزال ایر

IRAN AIR ایران ایر

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیت بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی باکو

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر باکو ، میتوانید هتل های باکو را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای باکو را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به باکو ، اطلاعات ویزای باکو را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه