بلیط هواپیمای بالی

1
0
0

رزرو بلیط بالی

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد بالی از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی انگوراه رای (Ngurah Rai International Airport)

فرودگاه بین المللی انگوراه رای بالی

فرودگاه بین المللی انگوراه یک فرودگاه همگانی با کد یاتا DPS است که یک باند فرود آسفالت داشته و طول باند آن ۳۰۰۰ متر است. این فرودگاه در کشور اندونزی و در ارتفاع ۴ متری از سطح دریا واقع شده است. این فرودگاه پر رفت و آمد در منطقه دنپاسار بالی واقع شده و انواع پروازهای داخلی اندونزی توسط آن انجام می شود. این فرودگاه امکاناتی مانند رستوران، اداره پست، صرافی، دفتر اطلاعات توریستی، آژانس مسافرتی، فروشگاه و ... در اختیار مسافران قرار می دهد. این فرودگاه به گونه ای طراحی شده است که از سمت غرب در حدود 1000 متر به دریا مشرف میشود. فرودگاه بالی دارای 18 دروازه است، 8 دروازه در ترمینال داخلی و 10 دروازه در ترمینال بین المللی که این دو ترمینال توسط میدان جشنواره از یکدیگر جدا شده اند. ترمینال بین المللی فرودگاه بالی با معماری زیبای بالیایی به شکل L ساخته شده است در حالی که ترمینال داخلی قدیمی تر است و در فاصله کوتاه در جنوب شرقی ترمینال بین المللی واقع شده است.

ترانسفر از فرودگاه به شهر بالی

ترانسفر در بالی

ارزان ترین راه برای رسیدن به مرکز شهر استفاده از سرویس اتوبوسرانی است. تاکسی ها، تاکسی های دولوکس و ون های کوچک نیز موجود هستند.

پرواز غیر مستقیم تهران به بالی و بلعکس

امارات Emirates Airline

قطری Qatar Airways

الاتحاد Etihad Airways

پروازهای بین المللی فرودگاه بالی

هواپیمایی گارودا اندونزیا بالی

Thai Airways تای ایرویز، Qatar Airwaysقطری، Garuda Indonesia گارودا اندونزیا، Etihad Airways الاتحاد، Emirates Airline امارات، China Southern چاینا ساترن، Hong Kong Airlines هنگ کنگ ایر، Malaysia Airlines مالزی ایر، British Airways بریتیش ایر، Oman Air عمان ایر، Jet Airways جت ایرویز، Kuwait Airways کویت ایرویز، Royal Air Maroc رویال ایر ماروک، Azerbaijan Airlines آزال، China Eastern چاینا ایسترن، Air China ایر چاینا، Turkish Airlines ترکیش ایر و Aeroflot Russian Air ایروفلوت

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی بالی

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر بالی ، میتوانید هتل های بالی را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای بالی را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به بالی ، اطلاعات ویزای بالی را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه