بلیط هواپیمای بارسلونا

1
0
0

رزرو بلیط بارسلونا

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد بارسلونا از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های بارسلونا

فرودگاه ال پرت بارسلونا

- فرودگاه بارسلونا که با کد IATA: BCN – ICAO: LEBL شناخته میشود،به فرودگاه «ال پرات» معروف بوده و در ۱۴ کیلومتری مرکز شهر و ۱۰ کیلومتری جنوب غربی آن قرار دارد. ال پرات بعد از فرودگاه مادرید بزرگترین فرودگاه اسپانیا و اولین فرودگاه کاتالان است. فرودگاه دو ترمینال دارد که حدود ۴ کیلومتر از هم فاصله دارند و از طریق یک اتوبوس شاتل مجانی میتوان بین آنها رفت و آمد کرد.

- فرودگاه سابادل نام فرودگاه دیگر بارسلونا است که فرودگاه کوچکی در نزدیکی منطقه سابادل می باشد.

مسیرهای پروازی فرودگاه بارسلونا

پروازهای فرودگاه ال-پرات غالباً داخلی و یا مقاصدی در اروپا می باشد، اگرچه برخی شرکت های هواپیمایی پروازهایی به مقاصد دیگر دنیا نظیر آمریکای لاتین و ایالات متحده نیز دارند.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه بارسلونا

هواپیمایی ایزی جت

- لوفتهانزا Lufthans، ایرفرانس Air France، اتریشی Austrain، امارات Emirates، قطری Qatar، ایروفلوت Aeroflot، ترکیش ایر Turkish Airline و پگاسوس Pegasus

- خط هوایی مستقیم ازتهران به بارسلونا و بلعکس موجود نیست بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد :

UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE اکراین اینترنشنال

EMIRATES AIRLINE امارات

QATAR AIRWAYS قطر ایرویز

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم*

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد .

ترانسفر از فرودگاه به شهر بارسلونا

ترانسفر در بارسلونا

- از طریق قطار های رِنفه (RENFE) که از ۶ صبح تا ۱۱ شب کار می کنند و هر نیم ساعت از فرودگاه به سمت مرکز شهر حرکت می کنند میتوان به شهر دسترسی پیدا کرد. با چند دقیقه پیاده روی از هر کدام از ترمینال ها می توانید به ایستگاه قطار فرودگاه، «آئِروپورتو»، برسید و بعد در یکی از ایستگاه ‍ های «بارسلونا سانتس» (سانتس استاسیو)، خیابان گراسیا (پَسِژ د گراسیا) یا «کِلوت» پیاده شوید و از آنجا با مترو به هرجای دیگر شهر بروید. سفر با قطارهای رنفه حدود ۲۵ دقیقه طول می کشد. سعی کنید به جای بلیت یک سفره (به رنگ قرمز و خاکستری) کارت سفرT-۱۰(سفید و خاکستری) تهیه کنید که به اندازه ۱۰ سفر اعتبار دارد و هزینه هر سفر را تقریبا به یک سوم می رساند. این کارت به درد مترو، اتوبوس، تراموا و قطارهای شهری هم می خورد. چند نفر هم می توانند از آن استفاده کنند. از بلیط های مدت دار چند روزه هم می توانید استفاده کنید. دستگاه های فروش بلیط در ایستگاه قرار دارند و استفاده از آن ها راحت است.

- سرویس اتوبوس اکسپرس یا «آئروباس» راه دیگری است که فرودگاه را به مرکز شهر متصل می کند و حرکتش هر ۶ تا ۱۵ دقیقه است. اتوبوس A۱ از ترمینال T۱ و اتوبوس A۲ هم از سالن های B و C ترمینال T۲ ،T۲B و T۲C حرکت می کند و هر دو به میدان کاتالونیا می روند.

- از اتوبوس TMB هم می توانید استفاده کنید که از ۵ صبح تا ۱۵ دقیقه بامداد کار می کند و از هر دو ترمینال حرکت دارد. این اتوبوس نسبت به آئروباس ایستگاه های بیشتری دارد و مدت بیشتری طول می کشد تا به مرکز شهر برسد اما در عوض می توانید از کارت سفر T۱۰ برای سوار شدن به آن استفاده کنید. در حالیکه برای آئروباس باید بلیت مخصوص به خودش را تهیه کنید که هزینه بیشتری دارد.

- اتوبوس های شبانه با نام «نیت باس» هم بین ساعت ۲۱:۵۵ تا ۴:۴۵ صبح از ترمینال T۱ حرکت می کنند و تا مرکز شهر می روند.

- ایستگاه های تاکسی هم جلوی هر دو ترمینال قرار دارند.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی بارسلونا

علاوه بر بلیط هواپیمایی شهر بارسلونا ، میتوانید هتل های بارسلونا را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای بارسلونا را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به بارسلونا ، اطلاعات ویزای بارسلونا را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه