بلیط هواپیمای آلماتی

1
0
0

رزرو بلیط آلماتی

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد آلماتی از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی آلماتی (Almaty International Airport)

فرودگاه آلماتی

فرودگاه بین المللی آلماتی بزرگترین فرودگاه بین المللی قزاقستان، یک فرودگاه غیرنظامی مسافربری با کد یاتا ALA است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۴۳۹۷ متر است. این فرودگاه در 15 کیلومتری شمال شرقی آلماتی، بزرگترین شهر و مرکز تجاری قزاقستان، واقع شده است.در سال 2012 حدود 4 میلیون مسافر از طریق این فرودگاه رفت و آمد کردند. فرودگاه آلماتی نسبتا ابتدایی است و فاقد اغلب خدماتی است که در فرودگاه های دیگر به آن عادت دارید. اگرچه برخی از خدماتی که در اغلب فرودگاه های دیگر وجود دارد، در این فرودگاه یافت می شود. به عنوان مثال، سرویس VIP که به شما اجازه می دهد که در صف معطل نشوید. همچنین دسترسی به اینترنت رایگان امکان پذیرمی باشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه آلماتی

هواپیمایی ایر آستانا

شرکت های مختلف هواپیمایی پروازهای متعددی به آلماتی ارائه می دهند. از جمله این شرکت ها می توان از شرکت های هواپیمایی ماهان، اوکراین ایرلاینز، پگاسوس، فلای دوبی، الاتحاد، هواپیمایی آستانا و تعدادی دیگر نام برد.

- پرواز های مستقیم از تهران به آلماتی و بلعکس توسط خطوط هواپیمایی ایر آستانا Air astana و ماهان ایر Mahan air انجام میشود.

- پروازهای غیر مستقیم از تهران به آلماتی و بلعکس توسط خطوط هواپیمایی ایرو فلوت Aeroflot Russian Air و

ترکیش TURKISH AIR با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیهای استانبول انجام می شود.

*نــکـتـه بســیار مــهـم*

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه آتاتورک و صبیها در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام شود.

ترانسفر از فرودگاه به شهر آلماتی

ترانسفر در آلماتی

- تاکسی های فرودگاه، در بیرون از سالن پروازهای ورودی، به صورت شبانه روزی در دسترس می باشد. تاکسی ها، فاقد تاکسی متر می باشند، بنابراین قبل از سوار شدن، مطمئن شوید که با راننده بر سر کرایه به توافق می رسید. مدت زمان سفر از فرودگاه به شهر حدود 30 دقیقه طول می کشد. این تاکسی ها به رنگ سفید هستند و از بسیاری از دیگر تاکسی ها که در فرودگاه رفت وآمد می کنند، شرایط بهتری دارند.

- اتوبوس ها بصورت مکرر میان فرودگاه و شهر رفت و آمد می کنند. چندین اتوبوس محلی مسافران را از ترمینال پروازهای ورودی به ترمینال هوایی شهر جابجا می کنند. اتوبوس های برقی هر 10 دقیقه یکبار به فرودگاه سرویس ارائه می دهند. برخی از هتل ها نیز مانند هتل هایت ریجنسی وسیله حمل ونقل به هتل را به مهمانان خود ارائه می دهند.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی آلماتی

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر آلماتی ، میتوانید هتل های آلماتی را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای آلماتی را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به آلماتی ، اطلاعات ویزای آلماتی را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه